نمایش پست تنها
قدیمی 11-06-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation استقلال (آخرین اخبار و حواشی باشگاه استقلال و هواداران استقلالی)

آتيلا حجازى : وكيل گرفته ام تا پاسخ اين تهمت ها را بدهم
تهران IranSport.Net - آناليزور تيم فوتبال استقلال تهران با تاكيد بر اينكه پدرش به هيچ كس اجازه دخالت در امور استقلال را نمى دهد گفت: ناصر حجازى مرا به عنوان آناليزور به استقلال نياورده است. آتيلا حجازى افزود: من تنها كارى كه در استقلال انجام مى دهم آناليز و تجزيه و تحليل فيلم آخرين بازى تيم و حريفى است كه قرار است كه با آن روبرو شويم. من نكات مربوط به اين بازى ها را يادداشت مى كنم و در نشستى با بازيكنان و كادر فنى با آنها در ميان مى گذارم. وى افزود: ما از انتقاد فرارى نيستيم، اتفاقا اگر انتقادات سازنده باشند، آن را مى پذيريم و به كار مى بنديم اما گاهى اوقات به جاى انتقاد به ما تهمت زده و توهين مى كنند. البته در پاسخ به اين كارها قصد دارم قانونى اقدام كنم. با استخدام وكيلى قصد پيگيرى دارم تا جواب اين تهمت ها را بدهم.شايعه كرده اند كه آتيلا بازيكنان استقلال را مخفيانه زير نظر مى گيرد در حالى اين كار در شخصيت من نيست. پدرم نيز به خود اجازه نمى دهد كه از من بخواهد بازيكنان را مخفيانه دنبال كنم يا مى گويند آتيلا در بازى استقلال - پيكان فلان بازيكن را تعويض كرده است اما گويا آنها كه اين شايعات را مطرح مى كنند نه مرا مى شناسند نه پدرم را. اگر آنها حجازى را مى شناختند مى دانستند كه او به هيچ كس اجازه دخالت در كارش را نمى دهد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید