نمایش پست تنها
قدیمی 12-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تراکتور 1 - شاهین 1؛اقتدار شاهین در قلعه عقابها

شاهین بوشهر بازهم در یک بازی خارج از خانه استحکام خوبی از خود نشان داد وتراکتور را با خیل طرفدارانش متوقف کرد
ورزشگاه یادگار امام تبریز

داور: خداداد افشاریان،تعداد تماشاگر: حدود 70هزار نفر

اخطار: پولادی( تراکتورسازی)،پتروویچ، مهدی نوری و پورخسروانی ( شاهین بوشهر)

تراکتورسازی: مهدی ثابتی، محمد ابراهیمی، محمد نصرتی، مجتبی ترشیز، مهرداد پولادی(65- محمد باقر زعفرانی)، مهدی کیانی، مسعود ابراهیم زاده، جلیلی(46- جاسم کرار)، مصطفی اکرامی، علی میرشفیعیان و امیر محبی.

شاهین بوشهر:مجتبی روشنگر، ایوان پتروویچ، محسن حمیدی، مهدی نوری، عباس پورخسروانی(83- حبیب هوشیار)، بهادر عبدی، ابوساندی(73- جمال حق شناس)، ایران نژاد، رضا بازیاری، عبدالله کرمی

شرح بازی:
تراکتورسازی با ارائه یک بازی هجومی در چند دقیقه ابتدایی بازی تیم برتر میدان بود اما در ادامه بازی شاهین بوشهر توانست پا به پای حریف بازی کند. در نیمه دوم با حضور جاسم کرار تراکتورسازی در 20 دقیقه پایانی موقعبتهایی روی دروازه شاهین بوجود آورد اما بی دقتی های این بازیکن و درخشش روشنگر باعث شد تا بازی با همان نتیجه تساوی به پایان برسد.البته تراکتور کلا در ابن بازی پایین تر از حد انتظار بازی کرد. آنها بدون پیمنتا مشکل داشتند.

شرح گل ها:
یک- صفر:خطای روشنگر روی ابراهیمی پنالتی گرفته شد و محمد نصرتی این پنالتی را تبدیل به گل کرد.
یک- یک: ضربه چیپ پتروویچ از میانه میدان وارد دروازه مهدی ثابتی شد.

اتفاق وبژه: شماري از طرفداران تراكتورسازي پس از يك صحنه مشكوك به پنالتي در محوطه جريمه شاهين بوشهر به داور اعتراض كردند. تماشاگران تراكتورسازي شعار مي‌دادند "تراكتور قهرمان ، قرباني داوران. آنها همچنين با شعارهايشان از خداداد افشاريان مي‌خواستند با دقت بيشتري سوت بزند.البته ابن صحنه خبلی هم مشکوک نبود.
تبریزی ها به وقت کشی بوشهری ها اعتراض داشتند.

بهتربن بازیکن:ایوان پتروویچ با یک گل زیبا و مبدانداری شایسته این عنوان است.

در حاشیه:
*در سرمای تبریزبيش از 60 هزار تماشاگر در ورزشگاه يادگار امام تبريز حضور دارند و در ابتداي مسابقه بادكنك‌هاي قرمز فراواني را به هوا فرستادند تا آسمان ورزشگاه هم قرمز شود. روي بادكنك‌ها شعار " تراكتورسازي عشق است " حك شده بود.
*محمود ياوري سرمربي تيم شاهين بوشهر پيرترين و فراز كمالوند سرمربي تراكتورسازي جوان‌ترين مربيان ليگ هستند. كمالوند قبل از آغاز مسابقه با دست گل به سوي ياوري رفت و به ميهمان خود خوشامد گفت.
*در ابتداي مسابقه هم تماشاگران تعدادي كبوتر را كه به رنگ قرمز درآورده بودند در آسمان ورزشگاه به پرواز درآوردند و به پاي برخي از اين كبوتران پرچم تراكتورسازي بسته شده بود.
*در دو صحنه به دليل حضور بیش از حد كبوترها در زمين مسابقه داور مجبور شد دستور به توقف بازي بدهد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید