نمایش پست تنها
قدیمی 05-07-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قسمت 14 زیبایی های خودش رو داشت ! از پیدا کردن بمب توسط لاک و جزیان زیردریایی و داشتن از قبل نقشه ! احتمالاً خیلی ها باید بمیرن چون توی یکی از قسمتهای بعدی تیترش نوشته بود (what they died for) هر چند من زیاد با کشته شدن سان و جین تحت تاثیر قرار نگرفتم و البته بازی ذهنی مسخره هم خوب نشون دادن لاک همچین خنگ هم نیست ! سعید هم نقشش رو خوب به پایان رسوند اگر دوباره زنده بشه که دیگه مزخرفه ظاهراً دیدن جریان سعید داره ضایع میشه زود یه جوری سرش کردن زیر آب! از این به بعد اگه شما هم از یه نقش خوشتون نیومد یه بمب بدین دستش خودش رو بره بترکونه!!(راستی یه چیز در مورد سعید دقت کردین داشت میرفت بترکه گفت دزموند توی چاه هست چرا لحظه آخر این رو گفت ) خوب این هم حذف از نوع هالیوودیش بود! شما فکر میکنین چه کسی به عنوان کاندید آخر عنوان میشه ؟ (به راحتی قابل حدس زدن هست فکر کنین .......) از کاندیدها فورد مونده و هارلی و جک و دزموند حالا بازی شروع شد معما رو حل کنید (: در هر صورت توی دنیای واقعی این اتفاق ها نمیوفته و این پیش بینی یهودی آمریکایی بدرد داستانهای کمیک میخوره ! توی دنیای واقعی قضیه خیلی ساده تر هست ببینیم جدال آمریکایی ها با چینی ها به کجا ختم میشه ! احتمالاً اگه تو لاست بود دستش یه بمب میدادن تا بترکه ! بعد هم توجیهش میکردن خیلی ناامید شدم نظر شما در مورد اینکه لاست خوب پیش رفت و یا اینکه یه جورایی زد جاده خاکی چی؟ از نظر من که فصل 6 در مجموع نمره متوسط رو میگیره لایه بندی ایش هم بدرد خودش میخوره بگذریم میخوام نظرتون رو در مورد این سری لاست بدونم ؟
اصلاً خود عوامل فیلم هم دیگه حوصله ندارن ! دیگه 6 فصل نهایت اون چیزی بود که میشد از لاست در آورد دارم به این واقعاً اعتقاد پیدا میکنم
داشتم امیدوار میشدم یه روشنفکری پیدا میشه که یه سریالی بسازه که ...... اما چه امید واهی
هیچ وقت هیچ تمدنی آینده بر خلاف میل خودش رو پیش بینی نمیکنه اینو یادتون باشه !

ویرایش توسط bigbang : 05-07-2010 در ساعت 08:05 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید