نمایش پست تنها
قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دروازه‌بان تيم ملي فوتسال: شوكه هستم اما به تصميم كادرفني احترام مي‌گذارم

دروازه‌بان تيم ملي فوتسال با بيان اينکه از دعوت نشدن به اردو شوکه است گفت: به تصميم مربيان احترام مي‌گذارم.

مصطفي نظري درباره اتفاقات رخ داده بعد از بازي با اسپانيا در جام گرندپريکس و شايعات مطرح شده عنوان کرد: وقتي چنين صحبت هايي مطرح شد من ايران نبودم و در شرايط بازي بودم و نمي دانستم در تهران چه خبر هست و چه چيزهايي گفته مي شود.
وي افزود: آقاي شمس از عملکرد فني من مقابل اسپانيا ناراحت بود و بعد از همين بازي من را خط زد. از اين جريان شوکه شدم. سال هاي خوبي در تيم ملي سپري کردم و عملکرد خوبي هم داشتم. اکنون که کادرفني صلاح دانسته در تيم ملي نباشم به اين تصميم احترام مي گذارم و در تيم باشگاهي خود تلاش مي کنم دوباره به تيم ملي دعوت شوم.

اين دروازه بان در مورد اينکه گفته مي شود سر بازيکنان تيم ملي داد زده است، گفت: به عنوان دروازه بان بايد با بازيکنان صحبت کنم. گاهي بازيکنان در جاهايي اشتباه مي کنند و من بايد اين موارد را گوشزد کنم. اگر حرفي زدم قصد تخريب نداشتم و فقط هدفم راهنمايي و کمک به تيم بود. بعد از چند سال به اردو دعوت نشده ام اما هر موقع بودم سعي کردم مردم را خوشحال کنم. در اين مدت هم افتخاراتي کسب کردم.
نظري در ارتباط با مسابقات گرندپريکس در برزيل اظهار داشت: مسابقات در حد فوق العاده اي برگزار شد. اين رقابت ها چيزي از مسابقات جهاني کم نداشت.
وي در مورد شکست مقابل پاراگوئه گفت: داور در نتيجه اين ديدار تاثيرگذار بود. به لحاظ فني برتر بوديم. چون اسب خود را براي قهرماني در اين مسابقات زين کرده بوديم وقتي مقابل اسپانيا باختيم براي بازي با پاراگوئه ديگر انگيزه لازم را نداشتيم و اين مسابقه را هم واگذار کرديم.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/6
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید