نمایش پست تنها
قدیمی 06-10-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اركستر ملي كرمان و اصفهان كنسرت مي‌دهند
اركستر ملي كرمان و اصفهان به رهبري «كيوان ساكت» خرداد و تير در كرمان،قائن و بيرجند به اجراي برنامه مي‌پردازند.

كيوان ساكت رهبر اين اركسترها در گفت‌ وگو با خبرنگار موسيقي فارس گفت:اركستر ملي كرمان با حمايت حوزه هنري كرمان به رياست آقاي سالاري تشكيل شد و پس از آن تمريناني را با اين اركستر آغاز كرديم كه به دنبال آن كنسرتي را طي روزهاي 30 و 31 خرداد و 1 تير در كرمان برگزار خواهيم كرد.
وي افزود: در اين اجرا اركستر كرمان در دو بخش سازي و آوازي به اجراي قطعاتي از ساخته‌هاي من خواهد پرداخت كه در قسمت سازي آقاي كربلايي به عنوان خواننده اركستر را همراهي خواهد كرد.
اين آهنگساز ادامه داد:كنسرت بعدي من با اركستر اصفهان خواهد بود كه 4 تا 9 تير در دو شهر قائن و بيرجند به روي صحنه مي‌رويم.قطعات اجرايي اين كنسرت نيز سازي و آوازي خواهد بود كه سعيد لاري خوانندگي بخش سازي را بر عهده خواهد داشت.
ساكت با اشاره به آلبوم جديد خود كه با اركستر اصفهان ضبط كرده،اظهار داشت:هم اكنون آلبوم جديدي را با اركستر اصفهان به خوانندگي سعيد لاري ضبط كرده‌ام كه در مرحله گرفتن مجوز قرار دارد.
اين آهنگساز بيان داشت: آلبوم ديگري را با صداي لاري و به صورت مشترك با اركستر سمفونيك تهران و اركستر ملي اصفهان ضبط كرده‌ام كه شامل 8 قطعه سازي و آوازي است.
وي گفت:فكر مي‌كنم اين آلبوم حركت نويي در زمينه آهنگسازي و نگاه جديدي به موسيقي ملي ايران باشد.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید