نمایش پست تنها
قدیمی 11-14-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

فولاد مبارکه سپاهان

Foolad Sepahan FC

لینکهای مربوطه
وب سایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان
ایمیل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

مالک: کارخانه فولاد مبارکه اصفهان
تاسیس: 1332
نام های سابق: شاهین اصفهان
موسس: محمود حریری
مدیرعامل: محمدرضا ساکت

آدرس: اصهان، چهارباغ بالا، چهارراه نظر، جنب بانک تجارت
تلفن: (0311) 6673500
فکس: (0311) 6673018
تاریخچه

در سال 1332 و به همت زنده ياد “محمود حريری” اولين سنگ بنای باشگاه با نام “شاهين” در اصفهان بر زمين نهاده شد.

اين باشگاه که يکی از سرشاخه های اصلی و اوليه باشگاه “شاهين تهران” در اصفهان بود، در سال 1346 و با توجه به مسائل و مشکلات به وجود آمده فی مابين باشگاه شاهين و مسئولين وقت سازمان تربيت بدنی و اعلام انحلال آن، تغيير نام داد تا با نام جديد “سپاهان” پرچم دار ورزش در شهر اصفهان باشد.

فعاليتهای فرهنگی-ورزشی این باشگاه تا اواخر سال 1371 ادامه داشت تا اينکه از ابتدای سال 1372 و با توجه به شرايط اقتصادی بوجود آمده و با در نظر گرفتن مصالح باشگاه که در اصل بر حفظ نام سپاهان بود، امتياز باشگاه به کارخانه سيمان سپاهان واگذار گرديد تا از اين تاريخ باشگاه سپاهان تحت نام و مديريت کارخانه سيمان سپاهان ادامه حيات دهد.

تغيير شرايط اقتصادی کشور و عرضه شدن سهام کارخانه سيمان سپاهان در بورس سهام و عدم تمايل سهامداران جديد اين کارخانه به باشگاه داری سبب گرديد تا پس از يکسری رايزنی و تلاشهای گسترده مسئولين و مقامات ارشد سياسی، اجتماعی، اقتصادی، صنعتی و ورزشی استان و مساعدتهای در خور تحسين شخص مهندس جهانگيری وزير معادن و فلزات ومهندس اسلاميان مدير عامل مجتمع عظيم فولاد مبارکه ، امتياز باشگاه به فولاد مبارکه واگذار گردد تا فعاليتهای اين باشگاه از تابستان 1379 بصورت بسيار گسترده با نام باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان ادامه يابد.

رنگها:زرد و مشکی
رنگ لباس اول: پیراهن زرد / شورت مشکی
رنگ لباس دوم: پیراهن سفید / شورت مشکی

ورزشگاه اختصاصی: ورزشگاه نقش جهان
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 11-14-2009 در ساعت 05:52 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید