نمایش پست تنها
قدیمی 04-07-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow اگه معلم بودي به نفر قبلي چه نمره اي ميدادي ؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ramin abi نمایش پست ها
سلام اميرجان ، من هم سال نو را به شما و همه دوستان خوبم در فروم تبريك ميگم و اميدوارم سال خوبي داشته باشيد . ضمناً عزيز دل برادر چرا ناراحت ميشي وقتي مي بيني ما به دوستان 20 ميديم . من كه به شما قبلاً 20 داده بودم . همچنين شما در هر درس و در هر كلاسي نمره ات بيسته البته با 19 نمره ارفاق كه اون هم توسط بعضي از دوستان سفارش شدي . اعتراض هم مورد قبول نيست . التماس هم نكن لطفاً .
طنز = برعکس کاملا مشخصه جنابعالی هم ناراحت شوی هم حسودی کردی[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
علتش هم اینه من از مارول در تمام آیتمهایی که گفتم بیست گرفتم حضرتعالی از بهنام شونزده و هیجده و اینا گرفتی...[IMG]****************************/112.gif[/IMG] خودت قضاوت کن...[IMG]****************************/110.gif[/IMG] حالا کی باید التماس کنه[IMG]****************************/248.gif[/IMG]

جدی = مشتی منظورم اینه تاپیک رو از اول با مدلی که فرق داشته باشه بچینیم...
[IMG]****************************/301.gif[/IMG] چهل تا فرومه همه جا هم همین شکلیه... بیایم برای اولین بار یه تاپیک بزنیم با جزییات آبدارتر...[IMG]****************************/247.gif[/IMG] موضوع رو بسط بده داداش... نه از اون بشط های کشیدنی داداژ...[IMG]****************************/294.gif[/IMG] از این بسطهای گسترش دادنی داداش [IMG]****************************/122.gif[/IMG]
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید