نمایش پست تنها
قدیمی 06-23-2008
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation مالتی مديا بيلدر دکمه و آیکون Multimedia Builder btw button icon

ضمن تبريك به ادمين و همه بچه هايي كه براي فروم زحمت ميكشن ميخواستم ببينم كسي هست مولتي مديا بيلدر كار كرده باشه من چند تا فايل با فرمت هاي btw /btn براي دكمه هاي bitmap button و فرمت هاي shp / bmp/ico را ميخواستم خودم يه كوچولو گشته ام ولي بابت دكمه چيزي پيدا نكردم .

و اينكه زماني كه عكسي يا هر فايل ديگه اي حتما بايد مسير دهي كنيم يعني اين (توضيح در مورد فايلهای جانبی :
منظور از فايلهای جانبی يك پروژه ، تمامی فايلهاو فهرستهايی هستند كه از فايلهای اجرايی(EXE) پروژه مجزا ولی در ارتباط باپروژهباشند. اين فايلها ممكن است قالبهای گوناگونی داشته باشند و هر يك برای كاریخاص در پروژه در نظر گرفته شده باشند.
مهمترين نكته ای كه در ارتباط با فايلهایجانبی بايد به آن توجه كرد ، تعيين مسير(ادرس) صحيح آن فايل در كنارپروژه است. ازآنجا كه اكثر برنامه های مالتی مديا بر رویCD ارائه می شوند، شروع مسير اين فايلهارا با نام درايوCD مشخص می كند و همچنين به دليل اينكه كامپيوترهای مختلف ، الزاماتعداد درايوهای يكسانی ندارند، نام درايوCD در كامپيوترهای گوناگون نيز متفاوتخواهد بود.
مثلا ممكن است نام درايو CD در كامپيوتر شما F ويا G باشد، ولیكامپيوتر دوستتان درايوCD را با نام H بشناسد. حال راه حل چيست؟
MMB
اين مشكل رابا دو عبارتو حل كرده است. عبارت اول كل مسيری كه پروژه شما از آنجا در حال اجراهست را برميگرداند و عبارت دوم، تنها نام درايوی را كه برنامه از روی آن درايو اجراميشود را برخواهد گرداند.
فايلهای جانبی ممكن است از نوع فايلهای تصويری ،فايلهای موسيقی ، فايلهای فيلم ، فايلهای حاوی متن ، فايلهای فونت ، فايلهایديگرMMB فايلهای جانبی و اجرايی باشد.)
من منظور اين متنو متوجه نشدم اين از فروم پي سي ورد هست ممنون ميشم كمكي كنيد

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید