نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تراکتورسازی 2- پاس 2؛یک بازی با 4 پنالتی !

تراکتور با این مساوی خانگی 24 امتیازی شد و در رده هشتم جدول ایستاد

گلها: مسعود ابراهیم زاده (26)، محمد ابراهیمی (88)وریا غفوری (18)و مجید غلام نژاد(28)برای پاس
تماشاچی : 65 هزار نفر
داور : علیرضا فغانی
اخطار : یدالله اکبری ، پویا سیف پناهی ، مجید غلام نژاد، مجید حیدری (پاس)
تراکتور:مهدی ثابتی ،محمد نصرتی ، علی میرشفیعیان ، مصطفی اکرامی ، مجتبی ترشیز ، مهدی کیانی ، لئوناردو پیمنتا ، مهرداد پولادی (65 علی جلیلی)، دنی اولروم (75 امیر امینی فر)، محمد ابراهیمی ، مسعود ابراهیم زاده (82 فرهاد خیرخواه )
پاس:سوشا مکانی ، امید خورج ، مجید حیدری ، پویا سیف پناهی ، مجید غلام نژاد ، وریا غفوری(65 سعید بیات)، روزبه شاه علیدوست ، یدالله اکبری ، اویس کردجهان (80همت عابدی نژآد) ، صابر میرقربانی ، هادی اصغری (72 امید ابوالحسنی)
شرح گلها:
1-0(پاس): غفوری ازاشتباه مدافعان تراکتور در سمت راست استفاده کرد و توپ را از زاویه چپ با شوتی محکم وارد دروازه تراکتور کرد.
1-1(تراکتور):ابراهیم زاده از پشت محوطه جریمه با شوت از راه دور بازی را به تساوی کشاند.
2-1(پاس): خطای پنالتی مهدی کیانی توسط غلام نژاد به گل تبدیل شد. این ضربه سه بار تکرار شد که در هر سه بار توپ به گل رسید.
2-2(تراکتور): پاس اکرامی به ابراهیمی رسید و او با دریبل مدافعین حریف ورزشگاه را منفجر کرد.
بهترین بازیکن : سوشا مکانی دروازه بان پاس بارها دروازه تیمش را نجات دادو سهم زیادی در این نتیجه داشت.
اتفاق ویژه :مهرداد پولادی در دقیقه 3 یک پنالتی را به آسمان زد تا شروع توفانی تراکتور به مشکل بخورد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید