نمایش پست تنها
قدیمی 04-02-2012
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow تاپیک جامع قرآن ، دانلود قرآن ، دانلود ترتیل قرآن ، دانلود تلاوت قرآن ، معرفی سایتهای قرآنی ، آشنایی با مفاهیم قرآنی ، دانلودهای قرآنی

تاپیک جامع قرآن ، دانلود قرآن ، دانلود ترتیل قرآن ، دانلود تلاوت قرآن ، معرفی سایتهای قرآنی ، آشنایی با مفاهیم قرآنی ، دانلودهای قرآنی ، آشنایی با سایتهای قرآنی ، آشتی با قرآن

اعوذ بالله من الشيطان الرجيم
بسم الله الرحمن الرحيم

وَتَمَّتْ كَلِمَتُ رَبِّكَ صِدْقًا وَعَدْلًا ۚ لَا مُبَدِّلَ لِكَلِمَاتِهِ ۚ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ(سوره انعام-۱۱۵).

یعنی: و سخن پروردگارت [: قرآن] در حال راستی و عدالت، تمام شده‌است، و هیچ تغییر دهنده‌ای (حتی خدا) برای کلمات او نیست، و او بسی شنوای بسیار دانا است.

اتْلُ ما أُوحِی إِلَیکَ مِنْ کِتابِ رَبِّکَ لا مُبَدِّلَ لِکَلِماتِهِ وَ لَنْ تَجِدَ مِنْ دُونِهِ مُلْتَحَداً.

یعنی: آنچه را که از کتاب پروردگارت، سویت وحی شده (برایشان) بخوان و پیروی کن. کلمات آن [: خدا و قرآن] را هیچ تبدیل کننده‌ای نیست. جز او [: خدا و کتابش] هرگز پایگاه و پناهگاهی (وحیانی) نتوانی یافت.

به نام خداوند بخشاینده مهربان
امروز دومین سالگرد جشن ازدواج من و همسرم هست و ضمن آرزوی قلبی موفقیت و شادی و سلامتی مدام در زندگی برای همه دوستان و عزیزان و خودم و همسرم و عزیزانم تصمیمی را که شاید ماهها در نظر داشتم را عاقبت به اجرا گذاشتم. شاید نوعی هدیه سالگرد ازدواج برای خودم و نشانه شکرگذاری از سوی من و همسرم و همه شما عزیزان باشد.

قبلا در تاپیکی مشابه در فروم آکو تاپیکی خاص قرآن را درج کردم و برای دانلودها و معرفی سایتها و... پستهای زیادی زدم. و انشاءلله که تاپیکی در شان این کتاب آسمانی از خود به یادگار گذاشته باشم.

در این تاپیک که برای اولین بار در این فروم پس از چندسال فعالیت و ارشد بودن تاسیس می کنم سعی در درج بهترینها و برترینها رو خواهم داشت.

و از دوستان هم خواهش می کنم از پستهای کپی پایست و فعالیتهای کم کیفیت در این تاپیک دوری کنند و تاپ ترینها و برترینها رو در این تاپیک درج کنند.

با اجازه شما عزیزان من چند پست اول تاپیک رو خودم درج می کنم تا شما عزیزان با مشاهده پستها و مطالب درون پستها با منظور حقیقی و نیت قلبی بنده در رابطه با تاسیس این تاپیک بیشتر آشنا بشوید.
در آینده نزدیک انشاءلله خواهید دید که این تاپیک به یاری پروردگار دارای چه مطالب و مضامین عالی شده و جزو تاپیکهای عالی و درجه یک انجمن خواهد شد انشاءلله

پس مجددا خواهش میکنم از درج پستهای کم کیفیت و دارای بار مطلب بدون هدف جهت فعالیت صرف در این تاپیک خودداری کرده و با توجه به سبک فعالیت تاپیک در این انجمن فعال باشید.

• در این تاپیک برترین و بهترین دانلودها
  • معرفی بهترین سایتها
  • و معرفی انواع نرم افزارهای قرآنی مخصوص انواع سیستم عاملها و گوشیها و..... را خواهیم داشت
  • در مورد نرم افزارها ذکر این نکته مهم است که حتما باید در تالار مخصوص خودشان در بخش اینترنت یا موبایل درج شده و در یک پست در این تاپیک با درج لینک راهنما معرفی بشوند (با ذکر توضیح البته)

انشاءلله خداوند کمک کند یک تاپیک فوق العاده جهت شکر و سپاس از او بابت این مصحف شریف داشته باشیم

و دوستان خواهش من از شما عزیزان این است:
  • حتما روزی چند آیه از قرآن را تلاوت کنید
  • حتما در منزل صدای تلاوت قرآن و اذان را ترجیحا با صدای کمی بلندتر از حد معمول پخش کنید
  • و حتما برای شروع هرکاری از دو کلام فوق العاده و عالی "اعوذ بالله من الشيطان الرجيم" و "بسم الله الرحمن الرحيم" مدد بگیرید تا نتایجی حیرت انگیز را مشاهده کنید.
  • باور داشته باشید که خداوند مانند پدری مهربان تک تک بندگانش را دوست دارد
  • و برای ارتباط با بندگان کتابی را به واسطه بهترین بندگانش حضرت محمد مصطفی (صلی) ارسال نموده که زبان حال خداوند برای بندگانش می باشد و این مصحف هرگز کهنه یا قدیمی نشده و هر روز مطالب تازه ای برای گفتن دارد.
  • و از طریق توجه و پیروی از کتاب الله و عترت رسول (ص) هر انسانی می تواند بهترینها را در زندگی برای خود داشته باشد.

هر وقت خواستید با خداوند سخن بگویید دوستان : دعا کنید
و هر وقت خواستید خداوند با شما سخن بگوید : قرآن بخوانید

تاپیک قرآن (دانلود قرآن، متن قرآن، لینک قرآن، لینک سایتهای قرآنی، ترجمه و تفسیر قرآن، مفاهیم قرآنی)

مشاهده آنلاین به صورت متن تمام سوره های متبرک قرآن مجید از سایت ری را:

قرآن مجید

تاپیک قرآن+دانلود قرآن+قرآن+دانلود قرآن مجید+نرم افزار قرآن+قرآن کریم+قرآن+لینک سایتهای قرآنی+

4 کاربر زیر از امیر عباس انصاری سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید