نمایش پست تنها
قدیمی 10-12-2011
donya elahi آواتار ها
donya elahi donya elahi آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 139

501 سپاس در 210 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool معشوقه کریستیانو رونالدو در بالیوود فیلم بازی می‌کند +عکس

معشوقه کریستیانو رونالدو در بالیوود فیلم بازی می‌کند +عکس

معشوقه سابق ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید قصد ورود به دنیای بالیوود را دارد.
به گزارش آخرین نیوز به نقل از برنا، "جما اتکینسون" هنرپیشه و مانکن مشهور انگلیسی که بیشتر به دلیل رابطه اش با کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید مشهور است، قصد دارد در فیلم سینمایی "تب" به کارگردانی "راجیو جواهری" که در سینمای بالیوود تولید می شود، بازی کند.

اتکینسون جانشین "باربارا موری" هنرپیشه و مانکن مکزیکی شده است که در ابتدا قرار بود این نقش را بازی کند.
"راوی آگاروال" تهیه کننده این فیلم در این باره می گوید: دلیل کنار گذاشتن باربارا این است که آماده سازی وی برای بازی در این فیلم بسیار هزینه بر بود. این در حالی است که این مسئله از نظر مالی به سود ما نبود. علاوه بر این من قویا بر این نکته تاکید داشتم که ما برای این نقش نیاز به بازیگری داریم که دارای چهره جوان و پرطراوتی باشد. به همین دلیل ما جما را جایگزین باربارا کردیم.

پایگاه خبری "بی تاون" در این رابطه گفتگویی با جما انجام داده است که به شرح زیر است:
* چرا شما بازی در این فیلم را انتخاب کردید؟
من به متن فیلمنامه علاقه مند شدم. همه چیز در این فیلمنامه وجود داشت، از عشق و قتل گرفته تا هیجان و جنبش. صنعت سینمایی بالیوود بسیار عالی و فریبنده است، این کار برای من به منزله کشف بعد جدیدی از کارهایی است که در بالیوود انجام می شود.
* آیا شما از این مسئله آگاه هستید که انتخاب دوم برای این نقش هستید؟
نمی دانستم که جایگزین شخص دیگری برای این نقش شده ام. اما تلاش می کنم به سهم خودم عدالت را رعایت کنم.
* آیا توانسته اید به نقش خود به عنوان یک معلم هندی دست یابید؟
بله. یاد گرفتن زبان هندی بسیار سخت بود، من هنوز هم به طور کامل در صحبت کردن روان عمل نمی کنم، اما مسیر نقش خودم را در فیلمنامه متوجه شده ام که همین مسئله بسیار مهمی است. من می خواهم نقش من بر روی پرده به چشم بیاید و مورد قبول واقع شود.
* شما هنوز هم با کریستیانو رونالدو در ارتباط هستید؟
من احترام زیادی برای او قائلم. او بسیار با استعداد است، اما ترجیح می دهم در مورد رابطه خود با او سکوت کنم.
* آیا پیش از این هم در فیلمی بازی کرده اید؟
من در چهار فیلم در انگلیس ایفای نقش کرده ام. یک داستان عاشقانه با نام مغازه دوست داشتنی، یک فیلم کمدی با نام چگونه یک بازنده نباشیم که در ماه نوامبر اکران می شود، یک فیلم اکشن با نام هوابرد که من تهیه کننده آن نیز بوده ام. پروژه بعدی نیز شاهکاری است با نام "شب زنده بودن مرده ها".

کاربران زیر از donya elahi به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید