نمایش پست تنها
قدیمی 02-19-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض جاده ها لغزنده است/ همراه داشتن تجهیزات زمستانی الزامی است

فرمانده پلیس راه استان كرمانشاه/
جاده ها لغزنده است/ همراه داشتن تجهیزات زمستانی الزامی است

كرمانشاه - فرمانده پلیس راه استان كرمانشاه روز یكشنبه به خبرنگار ایرنا، گفت: با بارشهایی كه از شب گذشته در استان داشته ایم، اكثر محورها و حتی راههای فرعی استان لغزنده هستند بطوریكه رانندگی بدون تجهیزات زمستانی در این مسیرها ممكن نیست.

سرهنگ خسرو كوثری فر، افزود: اكنون تردد در محورهایی چون گردنه قلاجه، خسرو آباد كرند، پاسگاه كرمانشاه - خسروی، گردنه مرصاد، محور جوانرود به ثلاث، محورهای روانسر به پاوه و روانسر به جوانرود به سختی در جریان است.

وی البته تاكید كرد: با تلاش همكاران ما و نیز پرسنل راهداری اكنون محور بسته ای در سطح استان نداریم.

وی ادامه داد: متاسفانه در 24 ساعت اخیر عمده حوادث خودرویی در راههای استان از نوع واژگونی بوده است كه به مرگ یك نفر و زخمی شدن سه نفر دیگر منجر شده است.

كوثری فر به رانندگان هشدار داد: یخ بستن جاده در اول صبح بسیار خطرناك است و حتی به یخ سیاه مشهور است كه راننده را دچار اشتباه محاسبه و اغفال می كند و خطراتی مانند واژگونی و خروج از جاده را موجب می شود.

فرمانده پلیس راه استان در ادامه از ممنوعیت تردد خوردوهای فاقد تجهیزات زمستانی بخصوص زنجیر چرخ در سطح راههای استان خبر داد و افزود: همكاران ما در برخورد با چنین رانندگانی ضمن ممانعت از ادامه حركت آنها، قانون را نیز در خصوص تخلف صورت گرفته اعمال خواهند كرد.

وی در پایان از مردم خواست تا در چنین روزهایی كه سطح راهها دچار یخبندان است، از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند و حتما سرعت مطمئن را نیز رعایت نمایند.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید