نمایش پست تنها
قدیمی 01-23-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض فرهاد

مجیدی: شاید من هم بودم استقلال به مس و فجرسپاسی می‌باخت!استقلال در غیاب فرهاد مجیدی نه خوب بازی می‌کند و نه خوب نتیجه می‌گیرد. بعد از هر بازی هم خبرنگاران و گزارشگران از مظلومی می‌پرسند به نظر شما غیبت مجیدی چقدر تاثیرگذار است؟!
سؤالی که به نظر می‌رسد تا خود هفته سی و چهارم لیگ از سرمربی استقلال پرسیده شود، اما شاید جالب باشد بدانید واکنش خود فرهاد مجیدی به نتایج استقلال و ناکامی‌های این تیم در دور برگشت لیگ چیست؟ او در گفت‌و‌گویی با همکار ما در قطر پیرامون وضعیت استقلا‌ل گفت: «واقعا متاسفم که استقلال 2 بازی پیاپی را باخته اما مطمئن هستم این وضعیت عوض می‌شود و استقلال جام قهرمانی را تقدیم هوادارانش می‌کند. به نظر من تراکتورسازی نمی‌تواند استقلال را بگیرد و آبی‌ها همچنان شانس اول قهرمانی هستند.» مجیدی افزود: «فوتبال برد و باخت دارد و استقلا‌ل هم دچار افت شده اما این افت تمام می‌شود و با برطرف شدن مصدومیت‌ها شرایط عوض خواهد شد. خیلی‌ها می‌گویند اگر من بودم استقلا‌ل نمی‌باخت اما این حرف درستی نیست. شاید استقلال با من هم به مس و فجرسپاسی می‌باخت چون فوتبال یک بازی انفرادی نیست و اصلا نمی‌توان گفت اگر من بودم گل می‌زدم و استقلال بازی‌های باخته را با برد عوض می‌کرد.» مجیدی در پایان گفت: «از هواداران استقلال می‌خواهم از تیم محبوبشان حمایت کنند و استقلال را تنها نگذارند. از آقای فتح‌ا...‌زاده هم ممنونم و امیدوارم استقلال با حمایت هوادارانش و البته تلاش کادر فنی و بازیکنان هم قهرمان لیگ شود و هم قهرمان جام حذفی.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید