نمایش پست تنها
قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام اي لاله سرخ واي پدرم که لبيک به نداي رهبر گفتي ودر گلستان انسانيت جا گرفتي وبرمن آموختي که تا جان در بدن دارم بر اسلام ومسلمين فداکار باشم وراه پر افتخار تو را با جديت وتلاش بي امان پي گير باشم

اينک که تو رفتي مصمم هستم تا پاي جان با مدد پروردگارم خون پاک تو ويارانت را پاسداري نمايم ونيات شما عزيزان را جامه عمل بپوشانم

نا گفته نماند که خانواده هاي شهدا استوانه هاي مقاومت وايثار ند وصبورانه در برابر همه نارساييها ايستاده اند وبرهمه مشکلات ومصائب استقامت مي ورزند تا نظاره گر شکفتن غنچه هاي لاله هاي عشق وانسانيت باشند

پدر جان خانواده هاي شهدا،عزيزان خود را با ديدگان اشک آلود به ميدانهاي مبارزه با باطل فرستاد ه اندتا نهال اسلام را با خون پاکشان آبياري نمايند وبه جهانيان نشان دهند که فرزندان پاک اسلام در هيچ لحظه از زندگي خود غافل از نگهباني دين الهي خود نبوده وهمواره براي برافراشتن پرچم اسلام آماده ومصمم هستند ودرس شهامت وشجاعت وفداکاري را بر ما وفرزندان خود آموخته اند

پدر جان دلم مي خواهد برايت از مادر بگويم که صبورانه در برابر همه دردها وغمها مقاومت ميکندواسوه استقامت وپايداري است ومي دانم که اينک وظيفه من وبرادرم در مقابل اين همه زحمت وتحمل مشکلات مادر اين است که براي او فرزندي لايق باشيم چرا که مي دانم وياد گرفته ام که رستگاري وسعادت دنيا وآخرتم رضايت مادر است

مادري که با شيره جان خود عشق به انسانيت ومحبت را در وجودم پروراند ومرا پرورش داد

به خدا قسم که من عاجزم از اينکه بتوانم محبتهاي او را جبران کنم

ولي از خداي خود مي خواهم مرا ياري دهد تا بتوانم بر زخمهاي جدايي از پدر مرحمي باشم شفا بخش

خدايا از تو مي خواهم که مرا در اين امر مقدس ياري کني

من به عنوان فرزندي از فرزندان اين امت اسلامي واين مملکت آرزو دارم که توفيق خدمت گذاري براي ملتم ودينم را پيدا کنم

وبر خود وظيفه مي دانم که تا خون در رگهايم جريان دارد ورمقي در جانم هست بکوشم وبراي پاسداري از خونهاي پاک شهدا وپدر عزيزم وجبران بخشي از محبتها و ايثارگري هاي مادرم و خانواده مجدانه تلاش نمايم و در وجودم نيروي شهامت و شجاعت که از پدر عزيزم به وديعه مانده و به ما ارث رسيده , تقويت کنم و به حکومت جمهوري اسلامي که ثمره خون پاک شهدا است وفادار بمانم . زيرا آنان رفتند و وظيفه پاسداري و وفاداري را بر گردن ما به امانت گذاشتند.

“ خدايا به ما توفيق شکر گذاري نعمت هاي بي پايانت را عطا فرما”
سحر برجوئي دوست
فرزند شهيد برجوئي دوست
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
2 کاربر زیر از Omid7 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید