نمایش پست تنها
قدیمی 02-13-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مصطفی زمانی برای بازی دراین فیلم ۱۵ کیلو وزن اضافه کرد

مصطفی زمانی نقش اش در فیلم «من همسرش هستم» را دور از زندگی خود دانست و گفت برای بازی در این فیلم ۱۵ کیلو وزن اضافه کرد.

به گزارش خبرآنلاین، نشست پرسش و پاسخ فیلم «من همسرش هستم» به کارگردانی مصطفی شایسته روز سه شنبه با حضور کارگردان، مصطفی زمانی بازیگر، نازنین لیقوانی نویسنده، نازنین مفخم تدوینگر، سارا سمیعی طراح صحنه و لباس، آنتونیا شرکا منتقد و محمود گبرلو مجری کارشناس در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد.
در ابتدای نشست مصطفی شایسته کارگردان فیلم گفت: «نقاط ضعف گفته شده در فیلم ارتباطی به فیلمنامه ندارد و همه به خواسته و نظر من بود. ما از بین خانواده های مختلف که در جامعه امروزی وجود دارند خانواده ای را در نظر گرفتیم که با یکدیگر این گونه رفتار می کنند.»
مصطفی زمانی در بخش دیگری از این نشست، بیان کرد: «وقتی فیلمنامه را خواندم احساس کردم شاید این نقش برای من سخت باشد، چون دور از زندگی من بود و باید نقش پدری را که صاحب دو فرزند است، ایفا می کردم، اما آقای شایسته اصرار داشتند من این نقش را بازی کنم.»
وی ادامه داد: «من برای بازی در این فیلم چیزی حدود ۱۵ کیلو وزن اضافه کردم و سعی کردم مردی تنبل و بی حرکت را نشان بدهم.»
«من همسرش هستم» داستان یک زوج جوان است که به واسطه یک اتفاق، دچار مشکلی پیش بینی نشده در زندگی خانوادگی خود می شوند.
نیکی کریمی، میترا حجار، لادن طباطبایی، امیر نصیری یکتا، مریم شیرازی، نیکا خسروآبادی و مریم عبدلی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

کاربران زیر از FereShteH به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید