نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2012
javidan 20 آواتار ها
javidan 20 javidan 20 آنلاین نیست.
کاربر خوب

سپاسها: : 224

503 سپاس در 318 نوشته ایشان در یکماه اخیر
javidan 20 به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض مورینیو: کسانی که حالا از قهرمانی رئال صحبت می کنند، همان هایی هستند که در تیم ما اختلاف ایجاد می کردند

رئال این هفته مقابل ساراگوسا 3-1 به پیروزی رسید و با تساوی بدون گل بارسا مقابل ویارئال، اختلاف دو تیم در صدر جدول به 7 امتیاز برسد.

Jose Mourinho - Real Madrid

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، فاصله 7 امتیازی تیمش با بارسا در صدر جدول رقابت های لالیگا را کم اهمیت دانست و از بعضی رسانه ها به دلیل شیوه کاری شان انتقاد کرد.
بعد از شکست رئال مقابل بارسا در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری، برخی رسانه های اسپانیایی از درگیری مورینیو با بعضی بازیکنان تیمش خبر دادند، اتفاقی که آقای خاص را بسیار ناراحت کرده است.
او در گفتگو با خبرگزاری لوسا گفت:" اختلاف 7 امتیازی؟شاید این اختلاف حرف های زیادی برای رسانه ها داشته باشد ولی این اختلاف 7 امتیازی به من چیزی نمی گوید . کسانی که دوست دارند تیم را تحریک کرده،جدایی ایجاد کنند و اختلاف به وجود بیاورند، همان هایی هستند که اکنون می نویسند رئال قهرمانی خواهد شد و بارسا شانسی برای بازگشت به صدر جدول ندارد. همین رسانه ها هستند که با اولین باخت یا مساوی، خواهند گفت که رئال در بحران است و سعی می کنند توازن تیم را به هم بزنند."
مورینیو ادامه داد:"با این وجود، من آرامشم را حفظ می کنم و برای هر چیز خوب و بدی آماده هستم."
رئال این هفته مقابل ساراگوسا 3-1 به پیروزی رسید و با تساوی بدون گل بارسا مقابل ویارئال، اختلاف دو تیم در صدر جدول به 7 امتیاز برسد.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید