نمایش پست تنها
قدیمی 04-17-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام هم به خاطر بودن الانم عذر میخوام و هم به خاطر نبودنم در گذشته
یک راهنمایی به دوستان محترم عزیز
از اونجایی که باید حق انحصاری نشر سایت ها رعایت بشه اول از همه خود من به خاطر توهین به سایتها برای قرار دادن لینک عذر میخوام هر چند دلایلی برای کار خودم داشتم و نتیجش رو هم گرفتم !!!
2- دوستان برای دانلود لاست کافیه LOST S6E number+x7 رو سرچ کنن تا لینکی که شمارو به سایت x7.to راهنمایی میکنه تا فایل مورد نظر رو از این سایت بگیرید اول در قسم تیکت میزنید و درخواست دانلود میدید و بعد با دانلود منیجر دانلود میکنید بنا به هر دلیلی دانلود قطع شد میتونید دوباره درخواست تیکت کنید !!

در ضمن به جای number عدد قسمتی رو که میخواید باید بزنید !!
==========================================================
لزومی نداره برای تحلیل قسمتهای 8 تا 12 چیزی بگم !!
فقط هیچ چیز به اندازه ترکوندن لیبی (همون زلیخا !!) به من لذت نداد
اما در مورد نقش دزموند و اون معشوقه اش جداً غیر قابل تحمل هستن تو سریال با اون لحجه اسکاتلندیشون !! تنها بریتانیایی که قابل تحمل هست تو لاست بنجامین لاینس هست
در مورد هوگو ریس لذت بخش بود یک جورهاییی شخصیتش به به هویت لاست گره خورده
شاید بهتره بگم هوگو لاست تر هست نسبت به بقیه !! همه میدونن هوگو استعاره از چیه !! اگه نمیدونین به سرمایه و هویت اجتماعی هوگو دقت کنین
شاید اگر یکم ریز بین باشین آمریکای لاتین و...... به راحتی قابل بررسی هست داستان هوگو جالبه !
خیلی تو فیلم دوست داشتنی ، ساده و باری به هر جهت نشونش دادن !
هر چند نسبت به بقیه بهتر هست اما همچین گل و بلبل هم نیست !!
دقت کردین جدیداً از این سریال های آمریکای لاتین خیلی زیاد شده !
به هر حال در مورد سعید اظهار نظرهایی شده ، سعید ترجیهاً مورد نفرت واقع شده و تصویری که ازش نشون میدن غیر واقعی و به زور هم میخوان توجیهش کنن بقیه شخصیتها سر جاشون هست در مورد سان و جین اون حرکات و از اون برنامه ها و حضور کم رنگ جک !
شوت کردن ساویر و کیت کلاً از قسمتهای قبلی همه با دلیل و منطق هست
خواهشاً دقت کنید و مثل یک بچه تحت تاثیر صحنه های اکشن و از این جور برنامه ها قرار نگیرید (دقت کنید )
هر چند هیجان خوبه اما نام کارگردان هیجان انگیزتر از خود سریال هست !

ویرایش توسط SHeRvin : 04-23-2010 در ساعت 03:49 PM دلیل: ترکیب
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید