نمایش پست تنها
قدیمی 06-12-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow درباره «دموكراسي تو روز روشن»

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر عباس انصاری نمایش پست ها
یادمون باشه نیکی کریمی دوبار جایزه بهترین بازیگر زن رو برده
سارا
پری
کریمی رو دست کم نگیرید
ضمنا تو این فیلم مثل اینکه حمید فرخ نژاد هم بازی کرده
ایشون بازیگر توانایی هست
بازیش تو ارتفاع پست و چهارشنبه سوریش مقابل هدیه تهرانی خیلی خوب بود

باید فیلم رو ببینم تا نظر بدم ولی احتمالا از خیلی از کارها بهتره
نقل قول:
نوشته اصلی توسط nae نمایش پست ها
مطمئنم که اشتباه می کنی
کریمی فقط یه بار سیمرغ رو برد که اونم به خاطر دیوانه ای از قفس پرید بود که نه اینکه من بگم به اعتقاد همه ی منتقدها حقش نبود و حق هانیه توسلی برای شبهای روشن بود
که به حقشم رسید و جایزه خانه سینما به هانیه رسید که به نظر من معتبر تر و بی غرض تر از سیمرغ هست
من کجا نوشتم سیمرغ بلورین؟ که سریع برداشت شده سیمرغ؟
من اصلا جشنواره فیلم فجر رو قبول ندارم چه برسه مرغ و سیمرغش
من اینا منظورم بود نه سیمرغ
هاهاها

جوایز

[ویرایش] داخلی

• نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن (واکنش پنجم)[ دوره ۷ جشن خانه سینما (مسابقه) - سال ۱۳۸۲ ]
  • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن (دیوانه‌ای از قفس پرید)[ دوره ۲۱جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - ۱۳۸۱ ]
  • نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن (نیمه پنهان)[ دوره ۵ جشن خانه سینما (مسابقه) - سال ۱۳۸۰ ]
  • با تقدیر از بهترین بازیگر نقش اول زن (دو زن)[ دوره ۱۷ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۷ ]
  • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (روانی)[ دوره ۱۶ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۶ ]
  • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (پری)[ دوره ۱۳ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۳ ]
  • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (سارا)[ دوره ۱۱ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۱ ]
  • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (عروس)[ دوره ۹ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۶۹ ]
[ویرایش] خارجی

• جایزه بهترین بازیگر از جشنواره فیلم قاهره (۲۰۰۱) برای بازی در فیلم نیمه پنهانتهمینه میلانی)[۱] (
  • جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم تائورمینا (ایتالیا، ۱۹۹۹) برای بازی در فیلم دو زن
  • جایزه بهترین بازیگر زن بطور مشترک از جشنواره فیلم سن سباستین (۱۹۹۵) برای بازی در فیلم سارا
  • جایزه بهترین بازیگر زن بطور مشترک از جشنواره سه قاره نانت (۱۹۹۵) برای بازی در فیلم سارا
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید