نمایش پست تنها
قدیمی 04-08-2010
J i g S a w J i g S a w آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Edrisfm نمایش پست ها
در اول ارّه 2، اگه دقت کنین تو تلویزیونی که تو اتاقه، یه نفرو از پشت نشون میده که به سمت مایکل که رو تخت خوابیده و بیهوش شده میره و اگه بیشتر دقت کنین متوجه میشین که داره می لنگه.
جیگسا سررشته چندانی از پزشکی نداره(من که جایی یادم نمیاد) و بیشتر در زمینه ساخت وسایل مکانیکی تبحر داره؛ حالا چطوری میتونه یه کلید رو پشت چشم یه نفر بذاره؟
به احتمال زیاد شخصی رو که ما میبینیم از پشت، جیگسا نیست بلکه دکتر لارنس گوردون هست اما دلیل دیگه اینکه در پایان ارّه 1 میبینیم که دکتر گوردون پاشو میبره تا بره به خانوادش کمک کنه. به آدام قول میده که کمک بیاره اما نمیاره چون ما جسد آدام رو در ارّه 2 میبینیم. در واقع دکتر گوردون در بازی پیروز شده چون موفق شده که آدام رو بکشه (قانون بازی رو رعایت کرده)
اما این تئوری یه ایراد کوچولو داره و اون اینه دکتر گوردون باید تا ساعت 6 آدام رو میکشت که همونطور که میدونیم این اتفاق نیفتاد اما به هر حال با توجه به اینکه بعد از ارّه 1 ما دیگه دکتر گوردون رو ندیدیم و مرگش هم قطعی نشده ممکنه اونو تو ارّه 7 ببینیم. به هر حال ارّه نشون داده که در غافلگیر کردن بیننده استاده. منتظر 22 اکتبر 2010 هستیم(البته حدود یه ماه بعدش که DVDRipش بیاد رو شبکه)
تحلیل خوبی بود و من خودم یکمی روی این قضیه که ممکنه دکتر گوردون تو قسمت 7 باشه فکر کرده بودم. چون قطعاً قسمت 7 یک دکتر خواهد داشت. توی قسمت 6 اگر دقت کنی جیل تاک همسر جیگساو پاکت زرد رنگی رو به داخل یک اتاق توی یک بیمارستان میندازه. (لحظه ورود جیل تاک به ساختمان رو که از نمای دور ببینی دقیقاً لغت Hospital رو مشاهده میکنی.)
غیر از اون مورد در قسمت 2 که خودت اشاره کردی یک مورد هم در قسمت 4 وجود داره که یک زن و شوهری از پشت به هم وصل شدن و از داخل بدن اونها میله رد شده. همونجا جیگساو درباره بدن انسان توضیح میده که یک سری نقاط حیاتی هستن و یک سری نقاط دیگه میتونن خودشون رو ترمیم بکنن.. میشه گفت تو این طراحی هم علم پزشکی نقش داره..

یکی دو هفته پیش من لیست بازیگران 7 رو که از سایت imdb میبینم خبری از دکتر گوردون نبود. در عوض پزشکی که توی قسمت 4 جیگساو رو کالبد شکافی کرد و توی قسمت 6 در مورد چاقوی مورد استفاده جیگساو به هافمن و اریکسون و لیندزی توضیحاتی دادش اسمش جزء لیست بازیگران قسمت 7 بود! حتی اون پرستاری که توی قسمت 1 دکتر گوردون باهاش رابطه داشت هم بود! البته چند روزی هست که لیست بازیگرانش آپدیت شده و خبری هم ازشون نیستش!! به هر حال ممکنه برای اینکه داستان فیلم لو نره لیست واقعی بازیگران هم بیرون نیاد..

در هر حال همه اینها گمانه زنی هستش! خود من دوست دارم داستان طوری باشه که کسی نتونه حدسش بزنه و از قبل معلوم باشه چطور میشه!
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید