نمایش پست تنها
قدیمی 08-22-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

تبريك ميگم فارسي نويسيتون داره خوب ميشه ادامه بدين قويترم ميشين
ببينين كلا اينطور نرم افزارها كه در مورد ياهو طراحي ميشن و عموما با ويژوال بيسيك نوشته ميشن يه فايل dll همراهشون هست اكثر آنتي ويروسا به اين نرم افزارها حساس هستند منتهي
شما هركجا ميريد توي نت فارسي اون لينك اول كه در هاست (پرشين گيگ يا پارسا اسپيسه)(يادم نيست) همون معرفي شده و به همين خاطر من گفتم كه احتمال اينكه به همراه اون فايل فايلهاي الوده ي ديگه اي bind شده باشن و فايل اصلي رو الوده كرده باشن (نمونه -ش برنامه سي پراككككككككسي كه سايتهاي ايراني ميگذاشتند يه زماني براي دانلود انواع تروجان ها رو توش كار ميذارشتن چون ميدونستتن اين از اون برنامه هاييه كه سريع ههمه دانولد و نصببش ميكنند)
با اين حال شما انتي ويروس خودتونو غير فعال كنين و بعد اين نرم افزارها رو دانلود اجرا كنين
من امروز اونها رو تست كردم به خاظر جواب دادن سوال شما و كار كرد ....
(يه چيزي بگم استثنا 1-2 روزه من يا شايد كاربران ايراني با لوگين كردن به ياهو مشكل پيدا كرديم يعني اصلا با مسنجر هم از هر 10 بار 1 بار ميتونم لاگين كنم اينه كه شما تا رفع شدن اين مشكل موقتي كه احتمالا فراگير هم هست صبر كنين اما تلاش خودتونو بكنين چون عرض كردم امرزو چك كردم اين نرم افزار با نسخه 8 ياهو درست عمل ميكنه)

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید