نمایش پست تنها
قدیمی 12-03-2007
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

«مشكاتیان» گروه عارف را به تالار وحدت می‌برد

«مشكاتیان»كه طی ۴ شب در تالار بزرگ كشور به اجرا پرداخت، برای تمدید این كنسرت گروهش را به تالار وحدت می‌برد.
«مشكاتیان»كه طی ۴ شب در تالار بزرگ كشور به اجرا پرداخت، برای تمدید این كنسرت گروهش را به تالار وحدت می‌برد.
بعد از اجرای ۴ شب گروه عارف به سرپرستی «پرویز مشكاتیان»در تالار بزرگ كشور،این گروه قصد داشت اجرای خود را دو شب دیگر در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۶ آذر در همین تالار تمدید كند اما «مشكاتیان»تالار وحدت را جایگرین كرده و قصد دارد با موافقت مسئولان این تالار و به نتیجه رسیدن برای تاریخ برگزاری ،كنسرتش را دو شب دیگر در تالار وحدت تكرار كند.
«پرویز مشكاتیان»در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس در این خصوص گفت:صحبت‌هایی انجام شده و تالار وحدت اجرایمان را در هفته آینده امكان‌پذیر دانسته است اما از آنجایی كه در این تاریخ «كیوان ساكت»در كرمان كنسرت دارد و بالطبع نمی‌تواند در گروه حضور داشته باشد ما این زمان را نپذیرفتیم تا «ساكت»نیز در كنار گروه باشد.
وی افزود:پیشنهاد من برای ۱۵ و ۱۶ آذر و یا دو هفته دیگر است كه در صورت توافق این اتفاق خواهد افتاد.
سرپرست گروه موسیقی عارف ادامه داد:اگر كنسرت در این تاریخ‌ها اتفاق نیفتد بعد از ماه محرم به مدت ۷ شب در تالار وحدت به روی صحنه خواهیم رفت.
«محمد حسین احمدی»مدیر كل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در گفت‌وگو با فارس در این باره گفت: تالار وحدت تنها سالن مختص موسیقی است كه شهروند ما از دیدن كنسرت در آن بیشترین بهره را می‌برند. بر این اساس من به هنرمندان توصیه می‌كنم كه حتی‌المقدور اجراهایشان را در این تالار برگزار كنند.
وی افزود:باعث افتخار ماست كه استاد «مشكاتیان»در تالار وحدت اجرا داشته باشند به همین منظور من از مدیریت تالار وحدت و بنیاد رودكی خواهش می‌كنم كه تالار را برای زمانهای مورد نظر این هنرمند بنام كشورمان در اختیارشان قرار دهند.
خبرگزارى فارس
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید