بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 02-14-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض رويانيان: روز شنبه تيم استقلال، استقلال ايران است

سه‌شنبه 25/11/1390 18:35

فقط و فقط به خاطر هواداران ثبت‌نام کردم
رويانيان: روز شنبه تيم استقلال، استقلال ايران است

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از تمام هواداران پرسپوليس مي‌خواهم روز شنبه از استقلال ايران يکدل حمايت کنند.

محمد رویانیان در خصوص ثبت‌نامش برای حضور در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ‌من این تصمیم خودم را پس از تماس‌های بسیار زیاد و پیام‌هایی که از سوی هواداران با سایت باشگاه گرفته شد و فقط و فقط به خاطر هواداران این کار را کردم. من بسیار خوشحال هستم که مردم مرا برای خدمتگزاری به باشگاه بزرگ پرسپولیس قبول کردند و قطعا سعی خواهم کرد بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. من یکی از بزرگ‌ترین دلایلم برای ثبت‌نام در هیئت رئیسه فوتبال این بود که از حق باشگاه پرسپولیس دفاع کنم به همین دلیل شرکت کردم.
وی همچنین در خصوص بازی روز شنبه استقلال و الاتفاق عربستان نیز گفت:‌ من از تمام اهالی فوتبال، قرمز و آبی می‌خواهم که روز شنبه کمر همت را ببندند و با پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران استقلال ایران را برابر الاتفاق عربستان حمایت کنند. روز شنبه تیم استقلال، استقلال ایران است و همه باید برای موفقیت این تیم به یکدیگر کمک کنیم تا انشاءالله دل مردم ایران شاد شود. قطعا اینطور خواهد بود و هواداران پرسپولیس نیز مثل همیشه چون عاشق پرچم کشور خود هستند به یاری تیم آبی‌پوش می‌روند تا فوتبال ایران روز شنبه سربلند شود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)