بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-22-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

سلام داداش شهاب
ایول میلاد هم اومد ایمان هم میاد
ولی من فابیو رو می خوام
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-23-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-23-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

ایمان مبعلی امروزبا استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با

مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا

شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟

من با استقلالیها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با

مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا

است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟

نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟

به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان

می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن

استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟

استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال

این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او

دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟

فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در

فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از

زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان

کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟

استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من

فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟

استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود.

خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟

بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای

استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در

استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟

درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش

فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت

زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی

این پیراهن را می‌پوشد.

من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام

سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری

را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را

می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟

چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟

فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به

استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟

اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-23-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض ایمان مبعلی به استقلال تهران پیوست

پس از اضافه شدن میلاد میداودی به فهرست استقلال تهران،یک بازیکن جنوبی دیگر یعنی
ایمان مبعلی هم به این تیم آبی پوش تهرانی پیوست و قراردادش را با استقلال امضا کرد.
ایمان مبعلی که ظهر امروز در باشگاه استقلال حاضر شده بود با این تیم به توافق رسید و
قرارداد دوساله ای با این تیم امضا کرد.او به احتمال فراوان پیراهن شماره 23 را بر تن خواهد
کرد.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-23-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

ايمان مبعلي پس از حضور در باشگاه استقلال در گفتگو با دكتر فتح‌اله‌زاده قراردادي به
مدت دو سال امضا كرد.
اين بازيكن در دفتر روابط‌عمومي و سايت باشگاه استقلال حاضر و اين چنين پاسخگوي
سولات بود.

قرارداد با استقلال امضا شد؟
خوشحالم، از الان ديگر بازيكن استقلال هستم و اين اتفاق بزرگي براي من محسوب مي‌شود.
اين امضاي قرارداد زياد طول نكشيد؟
به هر حال براي عقد قرارداد مراحلي بايد گذرانده شود. زياد هم طول نكشيد و در طول
مذاكراتي كه داشتم موافقتم را اعلام كرده بودم.
در چند روز گذشته اخباري مبني بر مذاكره با استيل‌‌آذين، فولاد و... شنيده مي‌شد؟
به عنوان يك بازيكن پيشنهاداتي داشتم،‌ استيل‌آذين و فولاد جدي‌تر بود از آنها هم تشكر مي‌كنم
چون وقتي به من پيشنهاد همكاري مي‌دهند يعني بازي‌ام را قبول دارند ولي استقلال را انتخاب
كردم چون علاقه به اين تيم داشتنم و به خوبي مي‌دانم از اين پس بازيكني تيمي هستم كه
طرفداران ميليوني دارد و از پرافتخارترين تيم‌هاي آسياست.
براي انتخاب استقلال چه دلايلي داشتي؟
همانطور كه گفتم استقلال محبوبيت زيادي دارد و آرزوي هر بازيكن پوشيدن پيراهن اين تيم
است بعد با استقلال مي‌توان به افتخارات زيادي دست يافت. دوست داشتم پيش از جام
ملت‌هاي آسيا در ايران بازي كنم و بتوانم با درخشش و عملكرد قابل قبول جايگاهم را در تيم ملي
تثبيت كنم.
فكر مي‌كني در استقلال موفق باشي؟
چرا كه نه، سعي خواهم كرد بهترين بازي‌ها را در استقلال انجام دهم و در موفقيت‌هاي آينده
استقلال سهمي را داشته باشم.
شماره چند را خواهي پوشيد؟
32
قراردادت با استقلال چند ساله است؟
اين قراردادي كه امضا كردم به مدت دو سال است.
نظرت درباره استقلال اين فصل چيست؟
مدعي قهرماني است، اگرچه بازيكنان خوبي رفتند ولي بازيكنان خوبي هم به خدمت گرفته شدند،
در ضمن با حمايت هواداران بهترين نتايج حاصل خواهد شد.
از چه زماني در تمرينات استقلال شركت مي‌كني؟
شايد امروز، اگر اتفاق خاصي نيافتد به محل تمرين مي‌روم.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-23-2010
myparsa آواتار ها
myparsa myparsa آنلاین نیست.
تازه وارد

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دادشیا من عضو جدید سایت و علاقمند آبی استقلالم ، می خواهم لیست کامل بازیکنانی را که با استقلاب بسته اند را داشته باشم . از همتون ممنون
قدیمی 06-23-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

سلام استقلالی عزیز
چشم لیست کامل رو تا شب برات می ذارم
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-29-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض شال پهلواني داريوش ارجمند روي شانه‌هاي فتح‌اله زاده

تمرینات امروز آماده سازی تیم استقلال تهران برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال، تحت تاثیر حضور یکی از بازیگران سینما و تلویزیون قرار گرفت.

داريوش ارجمند هنرمند باسابقه و ايفا‌گر نقش به يادماندني مالك اشتر در سريال امام علي(ع) عصر امروز دوشنبه در محل اردوي استقلال در كردان كرج حضور پيدا كرد.
اين هنرمند سينما و تلويزيون، در ديدار با مديريت، كادرفني و بازيكنان استقلال براي آنها آرزوي موفقيت كرد و شال پهلواني خود را بر گردن سرپرست باشگاه استقلال انداخته و از زحمات ايشان تشكر كرد.

سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 07-13-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

سرمربي استقلال با انتقاد از عملكرد سرمربي تيم ملي گفت: قطبي با باشگاه‌ها تعامل ندارد و
فدراسيون بايد جلوي بي‌احترامي او را بگيرد.

پرويز مظلومي در خصوص آخرين وضعيت استقلال حضور تيمش در جام ولايت،
اردوي تيم ملي در اتريش و ... با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس گفت‌وگويي تفصيلي انجام
داده است.

گفت‌وگو با مظلومي را در زير مي‌خوانيد:

* در ابتدا مي‌خواهيم از اردوي استقلال شروع كنيم. پس از سه بازي تداركاتي و اين همه
تمرين پرفشار نظرتان در خصوص اين تيم چيست؟

درست است كه سرعين امكانات شهرهاي بزرگ را ندارد اما آنها مردم بسيار خوب و
مهمان‌نوازي دارند و من از اين اردو راضي هستم. هر چند اين اردو كمي طولاني شد ولي به
خاطر گرماي هواي تهران نياز بود كه در اينجا حضور پيدا كنيم.

*ظاهرا قرار بود تيم را زودتر به تهران ببريد؟

همين طور است اما به خاطر شرايط آب و هوايي تهران منصرف شديم چون در آنجا نمي‌توانستيم
هم صبح و هم بعدازظهر تمرينات پرفشاري را انجام دهيم اما آب و هواي خوب اينجا اين مزيت
را داشت كه بتوانيم در هواي خوب و در ارتفاع تمرينات خوبي را انجام دهيم. ضمن آنكه تغذيه
و استراحت بازيكنان بسيار خوب بود. در مجموع آن چيزي كه ما قبل از آمدن به اردو دنبالش
بوديم، به دست آورديم و در 35 روزي كه در اردو هستيم، به خواسته‌هايمان رسيديم. اميدوارم
بتوانيم در آينده بازي‌هاي خوبي را ارائه كنيم.

* علت اين سه بازي تداركاتي سبك چه بود؟

چون بازيكنان در 3 هفته گذشته در وضعيت بدنسازي بودند. آنها در فشار زيادي بودند و نياز بود
كه بازيكنان ديدارهاي تداركاتي سبك داشته باشند. هر چند اسما اين تيم‌ها بازي تداركاتي با ما
برگزار كردند اما واقعا انگيزه داشتند و در طول مسابقه بازيكنان ما را اذيت كردند. از روند رو
به رشد بازيكنان بسيار راضي هستم. اهدافي كه در بحث رفاقت بازيكنان داشتم براي ما مهم بود
كه اين مسئله روز به روز در تيم ما بيشتر مي‌شود. بازيكنان من خودشان در بحث رفاقت پيش
قدم هستند و اين مسئله مي‌تواند در روزهاي آينده و سخت به ما كمك كند.

*در خصوص غيبت ملي‌پوشان توضيح مي‌دهيد؟

در اين اردو بازي تداركاتي و تمرينات تاكتيكي در نظر گرفته بوديم ولي متاسفانه غيبت
ملي‌پوشان‌مان باعث شد روند حركتي ما كند شود. غيبت 4 بازيكن ما به اضافه فرهاد مجيدي
مسلما تاثيرگذار است. اين مسئله در آينده براي ما مشكل ايجاد مي‌كند.

*خيلي از برگزاري اردوي تيم ملي در اتريش ناراحت هستيد...

اگر بازيكنان ملي‌پوش ما در اتريش مصدوم شوند،‌ چه كسي پاسخگو خواهد بود؟ مگر كسي در
فوتبال ايران وجود دارد كه پاسخگو باشد؟ مگر حالا كه اردوي 10 روزه گذاشتند براي
بازي‌هايي كه 7 ماه ديگر برگزار مي‌شود، دليلي وجود داشته است؟

من مطمئن هستم اردوي اتريش هيچ مسئله‌اي براي تيم ملي نخواهد داشت چون بازيكنان دوباره
در اختيار باشگاه‌ها قرار مي‌گيرند. معتقد هستم اردوهاي 10 روزه و طولاني‌مدت در شرايطي
كه باشگاه‌ها پا به مسابقات مي‌گذارند مضر است.

الان بازيكناني كه در اختيار ما قرار مي‌گيرند بايد هر 4 روز يك بار بازي كنند و اميدوار هستم
كه آنها آسيب‌ديده برنگردند چون شنيده‌ام كه چند بازي سنگين پيش رو دارند. دعا مي‌كنيم اتفاقي
براي بازيكنان ملي‌پوش‌مان نيفتد. ناچار بوديم به تيم ملي كمك كنيم ولي همه بايد بدانند تيم
استقلال شرايط عادي ندارد و مهره‌هاي زيادي را از دست داده‌ايم و اين ملي‌پوشان كه تازه به
تيم ما ملحق شده‌اند براي هماهنگي بيشتر نياز به تمرين در كنار هم دارند. متاسفم كه آنها را زود
از ما گرفتند. برنامه‌اي كه ما در اين 10 روز داريم با برنامه‌هايي كه تيم ملي دارد زمين تا
آسمان فرق مي‌كند. برنامه ما به اين شكل بود كه در مسابقه چهارم تداركاتي بدن بازيكنان ول كند
اما حالا اين اتفاق نيفتاد.

* در اين خصوص با افشين قطبي صحبت نكرديد؟

نه. اي كاش ايشان قبل از اينكه برنامه بريزند يا قبل از سفر به اتريش جلسه‌اي را با مريبان
تيم‌هايي كه بازيكنان زيادي در تيم ملي دارند، برگزار مي‌كرد. اصلا بهتر بود آقاي قطبي از ما
آخرين وضعيت بازيكنان ملي‌پوش‌مان را مي‌پرسيد ولي ايشان بازيكنان را به اتريش برد و اصلا
انگار اهميتي به اين مسئله نمي‌دهد. فدراسيون بايد جلوي اين بي‌احترامي به باشگاه‌ها را بگيرد.
مگر مي‌شود اسامي را اعلام كند و بازيكن را به اتريش ببرد بدون آنكه با مربي تيمش حتي يك
صحبت شود؟

اصولا بايد اينگونه باشد كه مربي تيم ملي با مربيان باشگاه‌ها تعامل كند. با وجود آنكه دست‌مان
بسته است، اما با كمال ميل بازيكنانمان را به آقاي قطبي داديم. اي كاش آقاي قطبي مقداري به
تعامل اعتقاد داشته باشد و رعايت كند. قطبي بايد بداند كه اين مربيان باشگاه‌ها هستند كه مي‌توانند
به تيم ملي كمك كنند.

* ظاهرا اردوي كردان را لغو كرده و مي‌خواهيد در جام ولايت شركت كنيد؟

به كردان نمي‌رويم اما اردو را كنسل نكرديم و آن را به هتل المپيك انتقال داديم. در هتل المپيك از
روز شنبه اردو مي‌زنيم. قصد داريم در اين مسابقات با نفرات كامل شركت كنيم. البته وقت
شركت در تورنمنت را نداشتيم به خاطر اينكه تيم‌مان ناقص بود. مردم با هر نفراتي كه با نام
استقلال در زمين حاضر شويم، نتيجه مي‌خواهند. ما در فشار اردويي و بدنسازي هستيم و
شايد تيم‌ آماده اين بازي‌ها نبود اما به احترام نام اين تورنمنت در اين مسابقات شركت مي‌كنيم ولي
باز هم مي‌گويم كه زمان بازي‌ها مناسب نيست چون اين مسابقات هم بي‌برنامه برگزار مي‌شود.

شما بگوييد اگر دو تيم به فينال بيايند چه زماني مي‌خواهند بازي كنند. شما حساب كنيد تيم ما 5
مرداد در ليگ بازي دارد و اگر دو تيم در جام ولايت در فينال بايد به مصاف هم بروند در چه
تاريخي بايد اين مسابقه را انجام دهند. از سي‌ام تير تا 5 مرداد آغاز رقابت‌ها فقط 5 روز زمان
است.

*... و اين يعني فشردگي پيش از آغاز مسابقات؟

دقيقا. يعني ما بايد در صورت راهيابي به فينال مسابقه‌اي انجام دهيم كه شايد يكي دو روز با آغاز
ليگ فاصله داشته باشد. پس بازي‌ها ناقص خواهد ماند. اين برنامه‌ريز‌ي‌ها است كه ما را دچار
مشكل كرده‌ است. فوتبال ما در برنامه‌ريزي عقب و دچار مشكل است. فقط مي‌خواهند يك كاري
انجام شود. تيم ملي را به جايي مي‌برند كه بازيكنان فقط كنار هم باشند. جام ولايت را طوري
برگزار مي‌كنند كه فينالش شايد دو روز با آغاز ليگ فاصله داشته باشد. اسم جام ولايت بزرگ
است. هيچ برنامه‌ريزي روي آن نيست. خواهش من اين است آنهايي كه جام ولايت را
برنامه‌ريزي كرده‌اند به سؤال من پاسخ دهند كه روز فينال اين مسابقات چه روزي است و آيا
فاصله آن با آغاز ليگ حرفه‌اي است؟

* ظاهرا از عملكرد فدراسيون و تيم ملي خيلي ناراحت هستيد؟

چرا نباشم؟ مگر همين طوري مي‌شود اردو گذاشت و يا مسابقات را برگزار كرد. اگر يك بازيكن
تيم ملي ما در اتريش آسيب ببنيد هرگز قطبي را نمي‌بخشم و او بايد پاسخگوي ما و هواداران ما
باشد.

* حتما خبر داريد تيم نفت تهران در جام ولايت جايگزين استيل‌آذين شد؟

بله. اين مسئله را شنيده‌ام و معتقدم اگر قرعه‌كشي شده است بايد همه در اين مسابقات شركت كنند
و اين كه در روزهاي آخر تيم‌ها را جابجا كنند اصلا درست نيست. اين هم از همان
برنامه‌ريزي‌ها است كه گفتم. چرا بايد يكي يكي تيم‌ها خودشان را كنار بكشند. مي‌خواستيم در اين
مسابقات با اميدها شركت كنيم اما به خاطر اسم اين جام با كليه نفرات در اين مسابقات حاضر
مي‌شويم.

* بگذريم، از وضعيت دوسانتوس راضي هستيد؟

اين بازيكن خيلي كار دارد. درست است كه ديروز در بازي با استقلال دشت مغان كه 5 بر
صفر برديم براي ما گل زد اما با بدنساز تيم آقاي نوشادي صحبت كرديم و از ايشان خواسته‌ام كه
كاملا دوسانتوس را در اختيار بگيرد. تا 15 روز آينده ايشان بايد 8-7 كيلو وزن اين بازيكن را
پايين بياورد. اين مسئله را به آقاي نوشادي واگذار كرديم تا وزن اين بازيكن را كاهش دهد چون
در اين شرايط بدني حالا حالاها نمي‌تواند به ما كمك كند. دوسانتوس بازيكن بسيار خوبي است اما
از شرايط بازي دور بوده است.

* ظاهرا بازيكن برزيلي ديگر قرار است به شما اضافه شود؟

اين بازيكن قرار است امروز به تهران بيايد و بايد او را در تمرينات ببينيم. روي سي‌دي او
بازيكن خوبي است. روي سي دي همه چيز خوب است اما بايد به اينجا بيايد تا پس از بررسي
شرايطش در خصوص او اظهار نظر كنيم. من هم مي‌توانم به همراه آقاي فريبا يك سي دي از
خودم درست كنم و گل‌هايي كه به ثمر رسانده‌ام براي ديگران بفرستم و حتي آنها مي‌توانند ما را
به آن سوي آب‌ها ببرند و ما را لژيونر كنند. اين را جدي مي‌گويم گل‌هايي كه ما آن روزها
مي‌زديم از گل‌هايي كه بازيكنان امروز مي‌زنند، خيلي سريع‌تر و زيباتر بود. حتي ما دوسانتوس
را بازيكن باسابقه‌اي ديديم چون در تركيه و كره عالي بازي كرده است اما واقعا نمي‌دانستيم اين
بازيكن 8 ماه از مسابقات دور بوده است. اين بازيكن تا به همين حالا 5-6 كيلو وزن كم كرده و
اگر آماده شود، يكي از بازيكنان تاثيرگذار خواهد بود.

* حتما از قرعه‌كشي ليگ خبر داريد در خصوص رويارويي‌ با حريفان چه صحبتي مي‌كنيد؟

در خصوص قرعه‌كشي هيچ صحبتي نمي‌توانم انجام دهم. اعتقادم اين است كه فرقي نمي‌كند مقابل
چه تيمي بازي كنيم. 17 فينال در بازي‌هاي رفت داريم و 17 فينال در بازي‌هاي برگشت. همه
بازي‌ها سخت است. ذهن بازيكنان را آماده كرديم كه چگونه در اين مسابقات بازي كنند. اينكه در
چه هفته‌اي مقابل چه تيمي بازي كنيم، مهم نيست اما بازي مقابل شهرداري تبريز در هفته اول با
آن همه تماشاگر قطعا سخت خواهد بود.

* در خصوص بازي با لنگ كه هواداران استقلال فصل گذشته از آن خاطره‌اي تلخ داشتند،
چه صحبتي داريد؟

لنگ رقيب ما است و بايد به وقت آن بازي صحبت كرد. هميشه وقتي بيرون از گود بوديم يا حالا
كه در گود هستيم هواداران تيم استقلال مي‌گويند كه بايد رقيب سنتي را شكست دهيم و تلاش
مي‌كنيم كه در آن بازي حساس هم سربلند باشيم.

* با توجه به اينكه در اين مدت بالاي سر تيم بوده‌ايد و 3 بازي تداركاتي انجام داده‌ايد، دورنماي
شما از استقلال اين فصل چيست؟

تيم ما بسيار خوب كار مي‌كند و بچه‌ها روز به روز پيشرفت مي‌كنند در حال حاضر بدن بازيكنان
كاملا در افت است و شايد حتي در جام ولايت هم نتوانيم آن طور كه بايد و شايد ظاهر شويم
ولي هواداران استقلال بدانند در روز بازي با شهرداري تبريز بدن بازيكنان من به اوج آمادگي
خواهد رسيد و عملكرد خوبي خواهند داشت.

منبع:http://abi-del.blogfa.com/
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 07-14-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض آندره لوئيز به استقلال پيوست

هافبك راست برزيلي با عقد قراردادي دو ساله به تيم استقلال پيوست.

به گزارش خبرگزاري فارس، آندره لوئيز دالويرا هافبك راست فصل گذشته تيم پاراناي برزيل
دقايقي پيش با حضور در هيات فوتبال قرارداد خود را با تيم استقلال ثبت كرد.

اين بازيكن در تيم‌هايي از سري A و B برزيل و همچنين در يكي از تيم‌هاي سري B اسپانيا
حضور داشته است.

لوئيز پس از تست پزشكي با مسئولان استقلال به توافق رسيد و به عنوان جانشين خسرو
حيدري در سمت راست استقلال بازي مي‌كند.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)