بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا در این تالار به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آرسنال 2-بارسلونا2؛ تساوی تلخ در امیریتس

دو گل زلاتان ایبراهیموویچ تنها 1امتیاز برای تیم کاتالان به ارمغان آورد.

سایت گل- دیدار رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا میان دو تیم بارسلونا و آرسنال با تساوی 2-2 دو تیم به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار که در ورزشگاه امیریتس برگزار می شد، با حکمرانی بارسای میهمان همراه بود. تیم کاتالان در نیمه اول فرصتهای متعددی برای گلزنی داشت که اکثر این ضربات با درخشش مانوئل آلمونیا مهار می شد.در جریان نیمه اول، ونگر مجبور شد تا دو تعویض اجباری را انجام دهد. دردقیقه 26 بازی بود که آندری آرشاوین دچار مصدومیت شد و امانوئل ابوئه به جای این ستاره روس وارد زمین شد.

در دقیقه 44 این بازی بود که ویلیام گالاس نیز با مصدومیت و با برانکارد مجبور به ترک زمین مسابقه شد و دنیلسون به جای او وارد زمین مسابقه گردید. انتظار می رفت که این دو تعویض کار را برای تیم ونگر تاحدودی سخت کند ولی روند بازی به نحو دیگری بود.

نصری در نیمه اول برترین بازیکن آرسنال در زمین بود ولی در نهایت نتوانست برای تیمش به گل برسد.نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت ولی با آغاز نیمه دوم،زلاتان ایبراهیموویچ که در نیمه اول توپهای فراوانی را هدر داد، با بهره گیری از خروج ناموفق و بی موقع آلمونیا، در دقیقه 46 اولین گل بازی را به ثمر رساند.

این ایبرای سوئدی بود که در دقیقه 59 موفق شد تا دومین گل تیمش را به ثمر برساند تا بارسا با برتری 2 گل از میزبانش پیش بیفتد ولی این پایان ماجرا نبود.

تئو والکات که در دقیقه 66 به جای سانیا وارد زمین مسابقه شده بود، تنها 3 دقیقه پس از ورودش به زمین و در دقیقه 69 اولین گل تیم میزبان را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 1-2 دنبال شود.

در دقیقه 83 و در پی خطایی که پویول برروی سسک فابرگاس مرتکب شد، یک ضربه پنالتی به سود تیم میزبان اعلام و کاپیتان بارسا با دریافت کارت قرمز مستقیم مجبور به ترک زمین مسابقه گردید. سسک فابرگاس پشت این توپ قرار گرفت و این ضربه پنالتی را مبدل به گل ساخت تا این دیدار با تساوی 2-2 به اتمام برسد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اینتر 1- زسکا مسکو0؛ میلیتو برگ برنده نرآتزوری

شاگردان مورینیو موفق شدند تا با بهره گیری از گل ارزشمند دیه گو میلیتو، در ورزشگاه خانگی شان به پیروزی برسند.

سایت گل- دیدار دو تیم اینتر و زسکا مسکو از سری رقابتهای دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، با برتری اینتر میزبان به پایان رسید.

این دیدار که با داوری هووارد وب و در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد، تنها یک گل داشت و آن هم به نفع اینتر میزبان به ثمر رسید.

اینتر در این دیدارتوانست تا با حداقل تفاوت مقابل میهمانش زسکا مسکو به برتری برسد.

نیمه اول این دیدار با برتری و برابری کامل دو تیم دنبال می شد ولی با آغاز نیمه دوم شاگردان مورینیو باعطش فراوانی بازی را دنبال کردند و به جریان بازی بازگشته و واکنش نشان دادند.

بازگشت نرآتزوری به بازی و در دست گرفتن کنترل میدان،با گل دقیقه 65 دیه گو میلیتو تکمیل شد و شاگردان مورینیو توانستند تا با حفظ این برتری و عدم دریافت گل در دیدار خانگی شان، به امتیاز مثبت و خوبی مقابل میهمانشان زسکا مسکو دست بیابند.

زسکا مسکو بدون زدن گل در خانه حریف ، ایتالیا را ترک کرد و می بایست خود را برای دیدارسه شنبه آینده که دیدار برگشت دو تیم در مسکو خواهد بود آماده سازد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

زسکامسکو0- اینتر1 ؛ اینتر اولین تیم نیمه نهایی

شاگردان مورینیو موفق شدند تا با پیروزی 0-1 مقابل میزبانشان ، با برتری 0-2 در مجموع دو دیدار، اولین تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی لقب بگیرند.

سایت گل- دیدار برگشت دو تیم زسکامسکو و اینتر امشب در شهر مسکو دنبال شد. این دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که دیدار رفت دو تیم با برتری 0-1 نرآتزوری پایان یافته بود.

در دیدار برگشت ، اینتر موفق شد تا در دیدار شهر مسکو، با ارائه دیداری که کاملا منطبق با استیل فوتبال مورینیو بود، با نتیجه 0- 1 به مرحله نیمه نهایی صعود کند و یکی از 4 تیم حاضر در این مرحله لقب بگیرد.

قهرمان ایتالیا موفق شد تا در دقیقه 6 بازی با گلی که اسنایدر از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند، توانست به تک گل خود دست یابد و به خوبی و بدون آنکه فرصت چندانی به تیم روسی بدهد، کنترل بازی را در دست گرفت.

این در حالی بود که اینتر بازی چندان تماشایی ای را به نمایش نگذاشت ولی با این وجود شاگردان مورینیو توانستند به دومین پیروزی خود مقابل حریف روسشان به برتری دست یابند.این در حالی بود که اودیا، بازیکن تیم میزبان به دلیل دریافت کارت زرد دوم و در نهایت کارت قرمز در دقیقه 49، از زمین مسابقه اخراج شد و زسکا مسکو نیمه دوم را ده نفره دنبال کرد؛ هر چند که اینتر نتوانست از این فرصت بهره چندانی ببرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-06-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

بارسا هم تا دقیقه ی 47 3-1 با هت تریک مسی از آرسنال جلو است
تک گل آرسنال هم بنتنر در دقیقه ی 19 زد
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 04-07-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

بارسا 4 بر یک آرسنال را با 4 گل مسی شکست داد تا بدین ترتیب حریف اینتر در بازی نیمه نهایی شود.
در این بازی بارسا به علت بازیکنان زیادش نبود چند بازیکنش به چشم نیامد ولی نبودن چند بازیکن اصلی آرسنال کاملا مشهود بود
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 04-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بارسلونا 4- آرسنال 1؛ دنیا زیر پای مسی

بارسلونا موفق شد تا با درخشش در دیدار سه شنبه شب ورزشگاه نوکمپ و کسب یک پیروزی مقتدرانه، روانه مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

سایت گل- دو تیم بارسلونا و آرسنال امشب در حالی در ورزشگاه نوکمپ به مصاف یکدیگر رفتند که دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه امیریتس با تساوی 2-2 به پایان رسیده بود.

در جریان دیدار برگشت این دو تیم، ابتدا این بندتنر بود که در دقیقه 19 توانست اولین گل مسابقه را برای تیم میهمان به ثمر برساند.البته لیونل مسی تنها 3 دقیقه بعد گل خورده را جبران کرد و با به ثمر رساندن اولین گل تیمش بازی را به تساوی کشید. همین جا بود که استارت ستاره آرژانتینی باشگاه کاتالان رقم خورد.

مسی دو بار دیگر و در دقایق 37 و 42 برای تیمش دو گل دیگر را به ثمر رساند که نیمه اول این دیدار با برتری قاطعانه تیم میزبان به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز آرسنالی ها نتوانستند فرصت چندانی را برای گلزنی خلق کنند و در حالی که خیلی ها انتظار داشتند که شاگردان ونگر به جریان بازی برگردند، ولی فرصتهای توپچی ها در حد چند شوت سهمگین به سمت دروازه والدس خلاصه شد.

دردقیقه 88 بود که مسی نمایش خیره کننده اش را کامل کرد وتوانست چهارمین گل خودش و بارسا در این دیدار را به ثمر برساند تا تیم کاتالان با برتری 1-4 از این دیدار و برتری 3-6 در مجموع دو دیدار زمین مسابقه را ترک کند.

بدین ترتیب و با پایان یافتن دیدارهای سه شنبه، مشخص شد که دو تیم اینتر و بارسلونا در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.بلافاصله در پایان این دیدار بود که وب سایتهای روزنامه های معتبر اسپانیایی، با تیترهایی جنجالی ، پیروزی تیم کاتالان را جشن گرفتند.روزنامه مارکا در مطلب اصلی سایتش این تیتر را قرار داد:«دنیا، زیر پاهای او. » روزنامه آ.اس نیز تیتر زد:«مسی ترسناک است. او از این دنیا نیست.» و در وب سایت روزنامه اسپورت کاتالونیا،مطلبی با این تیتر می بینیم:«فوتبال نمی گوید، مسی می گوید.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بوردو1- لیون 0 ؛ بوردو برد و حذف شد

المپیک لیون توانست به رغم شکست در دیدار چهارشنبه شب، برنده دوئل تمام فرانسوی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا لقب گیرد

سایت گل- دیدار رفت دو تیم لیون و بوردو با برتری 1-3 لیون میزبان به اتمام رسیده بود و بوردو در دیدار 4شنبه درحالی میزبان لیون بود که تحت هر شرایطی به دنبال کسب یک نتیجه مطلوب برای صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابتها بود.

دیدار برگشت دو تیم تنها یک گل داشت که در دقیقه 45 بازی توسط مائوران شاماخ، بازیکن مراکشی الاصل بوردو به ثمر رسید.

شاگردان بلان به لطف همین گل توانستند در دیدار برگشت به پیروزی برسند ولی نتیجه دیدار رفت و نتیجه مجموع هر دو دیدار، حکم به صعود لیون به دور بعدی این رقابتها می داد.

بدین ترتیب بوردو از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف و لیون به دور بعدی این رقابتها صعود کرد. شاگردان پوئل در جریان دیدار 4شنبه شب مقابل بوردو به خوبی مقاومت کردند و گرچه در لحظات پایانی نیمه اول این بازی، یک گل دریافت نمودند ولی در نهایت توانستند بازی را در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به نفع خود به پایان برند و نام خود را در جمع یکی از 4 تیم برتر اروپایی ثبت کنند.

بدین ترتیب المپیک لیون می بایست در دیدار مرحله نیمه نهایی مقابل بایرن مونیخ صف آرایی کند؛ دیداری که به مراتب آسان تر از دیدار دیگر این مرحله است.

درجریان این دیدار، لیون فرصتهای چندانی را خلق نمی کرد و البته تیم بوردو نیز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کرد ولی در نهایت این لیون بود که توانست تنها نماینده فرانسوی در مرحله نیمه نهایی این رقابتها لقب بگیرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

منچستریونایتد 3- بایرن مونیخ 2؛ پرواز بایرن به نیمه نهایی

دیدار برگشت رقابتهای دور یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در حالی پایان یافت که با وجود برتری یونایتدی ها در این دیدار، این بایرن بود که به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

سایت گل- اولدترافورد، برای بار دوم در این هفته، شاهد ناکامی شاگردان سرالکس فرگوسن بود.اولین ناکامی شیاطین سرخ شنبه شب و مقابل چلسی رغم خورد و دومین ناکامی نیز حذف این تیم از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و نرسیدن به مرحله نیمه نهایی این رقابتها بود.

دیدار برگشت دو تیم منچستریونایتد و بایرن مونیخ در حالی آغاز شد که در دیدار رفت ورزشگاه آلیانس آرنا این تیم باواریایی بود که به برتری 1-2 دست یافته بود.

در حالی که شنیده می شد که وین رونی غایب این دیدار خواهد بود، دقایقی قبل از آغاز بازی، خبر حضور رونی در ترکیب اصلی تیم انگلیسی برروی وب سایتهای خبر قرار گرفت.بازی با حضور رونی در ترکیب یونایتد آغاز شد و در دقیقه سوم بازی بود که گیبسون توانست با پاس گلی تماشایی که از رونی دریافت کرده بود ، دروازه بایرن را باز کند.

دومین گل تیم میزبان نیز دقایقی بعد و در دقیقه 7 بازی توسط نانی از راه رسید تا بایرنی ها متعجب از بازی سرعتی و هجومی تیم میزبان، تا حدودی امیدشان را از دست بدهند.در دقایق میانی نیمه اول به نظر می رسید که رونی به دلیل عود کردن درد قوزک پایش در صدد خروج از ترکیب تیمش می باشد ولی او با غلبه بر درد، در زمین ماند تا برای موفقیت تیمش مبارزه کند.

انگلیسی ها در دقیقه 43 و توسط نانی به سومین گلشان نیز دست یافتند تا با روحیه ای مضاعف به پایان نیمه اول بیندیشند. یونایتد با نتیجه 0-3 از میهمانش پیش بود و همین نتیجه به منزله صعود تیم میزبان به مرحله نیمه نهایی بود؛ ولی این پایان کار نبود، چرا که اولیچ موفق شد تا با گلی که در دقیقه 43 وارد دروازه فان در سار نمود، روحیه را به اردوی باواریایی هاباز گرداند.

نیمه دوم دیدار با تسلط بیشتر تیم آلمانی بر توپ و میدان همراه بود و بااخراج رافائل که در پی خطایی بچه گانه، دومین کارت زردش را در جریان این دیدار دریافت و کارت قرمز را مقابل چهره اش دید، کار برای باواریایی ها به مراتب راحتتر شد.

بایرنی ها می دانستند در صورتی که بتوانند یک گل دیگر به ثمر برسانند، به دلیل گل زده بیشتر درخانه حریف، حتی در صورت تساوی با تیم میزبان، می توانند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند و این همان اتفاقی بود که در دقیقه 74 بازی رخ داد.

آرین روبن با ضربه ای تماشایی، فان در سار را مغلوب خود کرد تا بازی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به تساوی 4-4 کشیده شود

پس از آن بود که باواریایی ها سعی بر حفظ توپ و حفظ نتیجه ممکن داشتند و در نهایت نیز توانستند ، در طول دقایق باقی مانده از بازی، کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیرند و بدین ترتیب بایرن مونیخ در پایان دیدار برگشت و به رغم پیروزی یونایتد در این دیدار، به دلیل تساوی 4-4 دو تیم در مجموع دو دیدار رفت و برگشت و گلهای زده بیشتر در خانه حریف، توانست مجوز حضور در دور نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند و در این مرحله می بایست به مصاف المپیک لیون برود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-08-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

خیلی خیلی خوشحال شدم که منچستر حذف شد
مطمئن بودم حذف میشه با چند نفر شزط هم بسته بودم
دم بایرن گرم
حالا دوس دارم تو این 4 تیم لیون قهرمان شه!
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 04-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آره منم دوست داشتم بایرن ببره، ولی کاش اینتر قهرمان بشه،
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)