بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دکو: پست من اشتباه بود

دکو از تاکتیک کارلوس کروش راضی نیست....

– دکو، هافبک پرتغال پس از دیدار تیمش مقابل ساحل عاج گفت: «دلیل تعویض من را باید از مربی بپرسید. من احساس خوبی داشتم. اول از همه، او به من گفت سمت راست بازی کنم، در حالی که من تا حالا در تمام دوران بازی‌ام در این پست بازی نکرده بودم. من بال نیستم. بعد هم دید که خوب بازی نمی‌کنم و من را تعویض کرد. این 75 امین بازی من برای تیم ملی پرتغال بود، اما مهم‌ترین نکته این بود که پیروز شویم اما این اتفاق نیفتاد. به همین دلیل راضی نیستم.»

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

برزیل 2- کره شمالی 1؛پیروزی پرزحمت زردپوشان برنماینده آسیا

بازیکن برتر میدان: مایکون

آمار پایانی دیدار :

درصد مالكيت توپ: برزیل 63% - کره شمالی 37%

موقعيت گل: برزیل 20- کره شمالی 95

شوت به دروازه: برزیل 10- کره شمالی 3

ضربات آزاد: برزیل 11- کره شمالی 12

كرنر: برزیل 7- کره شمالی 3

آفسايد: برزیل 3- کره شمالی 1

خطاها : برزیل 9- کره شمالی 10

كارت زرد: برزیل1 - کره شمالی 0
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

رونالدو:خوش‌اقبال نبوديم

رونالدو درباره دلايل پيروز نشدن تيمش مي‌گويد: «پيروز نشديم چون خوش‌اقبال نبوديم.»

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغال گفت که تیمش از سبک بازی ساحل عاج باخبر بوده است: «می‌دانستیم که آنها چندان حمله نمی‌کنند. آنها از ما می‌ترسیدند. اما در نیمه دوم از استحکامشان کاسته شد.»
بعضی اعتقاد دارند که حاشیه امنیت برای پرتغال از بین رفته، اما رونالدو می‌گوید: «نه، هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید مانند این بازی ادامه دهیم.»

قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

اريكسون:دروگبا به بازي برزيل مي‌رسد

اسون گوران اريکسون با ابراز خوشحالي از وضعيت ستاره آبي‌پوش‌هاي لندني گفت: دروگبا مي‌تواند در ديدار روز يکشنبه مقابل برزيل به ميدان برود.

ديديه دروگبا که پيش از جام جهاني در بازي دوستانه مقابل ژاپن از ناحيه آرنج دست دچار آسيب ديدگي شد، بعد از گذراندن دوران نقاهت، مي‌تواند تيمش را در ديدار مقابل برزيل همراهي کند.
دروگبا بعد از عمل جراحي موفقيت‌آميز در سوييس بلافاصله مراحل درماني را پشت سر گذاشت اما باز هم نتوانست در ديدار مقابل پرتغال به طور کامل به ميدان برود.
گوران اريکسون در گفت‌وگو با اسکاي اسپورت عنوان کرد: وضعيت دروگبا بسيار اميدوار کننده است و به احتمال فراوان در ديدار مقابل برزيل از ابتدا به ميدان خواهد رفت.
اريکسون درباره بازي دروگبا مقابل پرتغال گفت: نمي‌توانستيم بيشتر از اين ريسک کنيم. دروگبا در 25 دقيقه پاياني وارد زمين شد و عملکرد خوبي هم به نمايش گذاشت.
ساحل عاج با تساوي در ديدار نخست مقابل پرتغال به همراه اين تيم در مکان دوم گروه قرار دارد و در دومين ديدار روز 30 خرداد در ژوهانسبورگ به مصاف برزيل مي‌رود.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
روبينيو: كاكا كليد موفقيت‌هاي ما است

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي برزيل گفت: كاكا رمز موفقيت‌ و كليد پيروزي‌هاي ما است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اوگلبو، روبينيو اظهار داشت: بر اساس برنامه گروهي كه كارلوس دونگا آن را طراحي كرده در زمين حركت مي‌كنيم اما در بين ما كاكا نقش تاكتيكي ويژه‌اي دارد. در حقيقت با او مي‌توانيم به كسب نتيجه اميدوار شويم. كاكا كليد اصلي موفقيت‌هاي‌مان است.
وي تصريح كرد: در تيم ما همه بازيكنان قابل جايگزين هستند؛ اما بايد اعتراف كرد كاكا اين گونه نيست.

اين بازيكن تكنيكي در مورد بازي بحث‌انگيز مقابل كره شمالي عنوان كرد: قبول دارم در مقاطعي از بازي دچار افت و خيز شديم؛ اما به مرور شرايط تيم ملي بهبود خواهد يافت.
روبينيو ادامه داد: ما به قدرت و توانايي خود ايمان داريم و اعتقاد داريم مي‌توانيم هر حريفي را شكست دهيم.

ياران روبينيو فردا در دومين بازي خود از گروه هفتم برابر تيم سخت‌كوش و قدرتمند ساحل‌عاج قرار خواهند گرفت.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
سعدان: به انگليس اجازه نداديم به بازي واقعي خود بازگردد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال الجزاير گفت: به انگليس اجازه نداديم به بازي واقعي خود بازگردد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل ار روزنامه ديلي استار، رباح سعدان اظهار داشت: تصور مي كردم انگليسي‌ها بازي خوبي را در اين ميدان نسبت به ديدار نخست خود ارائه كنند ولي مقابل ما نتوانستند به فرم مطلوب خويش بازگردند.البته ما با تلاش خود اجازه وقوع چنين تحولي را به آنان نداديم.

وي افزود: مقابل اين حريف بزرگ نشان داديم مي‌توانيم مقابل بهترين ستارگان جهان بازي قدرتمندي را ارائه كرده و حتي موقعيت‌هايي براي گلزني ايجاد كنيم.

سعدان ادامه داد: آنچه ما مقابل اين حريف كم داشتيم، ثبات در بازي بود و اينكه قادر نمي‌شديم حركات‌مان را استمرار ببخشيم و گرنه دسترسي به دروازه حريف غيرممكن نبود.

سعدان تاكيد كرد: در اين گروه شرايط براي صعود دشوار است زيرا ما، انگليس، آمريكا و اسلووني شانس صعود داريم.

قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
كاپلو:‌ اين انگليس را نمي‌شناسم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس پس از توقف برابر الجزاير گفت: اين آن تيمي نيست كه من مي‌شناسم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فيفا، فابيو كاپلو عنوان كرد: مقابل الجزاير همچنان در حسرت ارائه بازي خود باقي مانديم. اميدوارم اين دو تساوي باعث شود به خود بياييم. البته من هنوز نمي دانم مشكل چيست و آيا بخاطر فشار تيم خوب بازي نمي كند يا اين كه در فرم مطلوب قرار ندارد.

مربي ايتاليايي انگليسي‌ها اين سخنان را شب گذشته پس از تساوي بدون گل برابر الجزاير از گروه سوم بر زبان راند. كاپلو كه تيمش در بازي اول نيز برابر آمريكا يك بر يك تساوي كرده بود، افزود: متاسفانه برابر الجزاير توپ هاي زيادي را از دست داديم. اين آن تيمي نيست كه من مي‌شناسم. با تك تك بازيكنان حرف نخواهم زد زيرا وقتي كل تيم خوب بازي نمي كند، معلوم است كه مشكل مربوط به تيم است.

وي ادامه داد: براي بازي سوم با اسلووني چاره اي ندارم كه تغيير تاكتيك دهم. شايد با تغيير تاكتيك تيم بتواند درست بازي كند.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010- آفريقاي جنوبي/
كلوزه: حق من اخراج نبود

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي‌ آلمان گفت: مقابل صربستان خطايي مرتكب نشدم كه مستحق دريافت كارت قرمز باشم.

به گزارش خبرگزاري فارس، ميروسلاو كلوزه پس از باخت يك بر صفر برابر صربستان اظهار داشت: فكر مي‌كنم اگر اخراج نمي‌شدم، مي‌توانستم به تيم كمك كنم اما داور مرا از زمين اخراج كرد در حاليكه حق من چنين نبود. من در لحظه‌اي كه برخورد با بازيكني تيم صربستان پيش آمد، تلاش كردم توپ را دفع كنم. تكل از پشت نزدم و كارم خشن نبود، اما داور كه مي‌توانست تذكر بدهد، مرا با كارت قرمز مواجه كرد.

اين مهاجم 32 ساله ادامه داد: فوتبال ورزشي قدرتي است و خواه ناخواه ميان بازيكنان برخورد پيش مي‌آيد. نمي‌توان به خاطر هر جنگ تن به تن كارت زرد يا قرمز داد.

كلوزه گفت: در صورت حضور در ميدان مي‌توانستم به تيمم كمك كنم؛ اما اين امكان از من گرفته شد. تيم در نيمه دوم با وجود اخراجم، تمام تلاش خود را كرد. بازي با كلاسي ارائه كرد و تا سر حد امكان جنگيد؛ اما در گلزني موفق نبود.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پودولوسكي: هيچ‌وقت به اين بدي پنالتي نزده بودم

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي فوتبال آلمان گفت: هيچ وقت به اين بدي كه برابر صربستان پنالتي زده‌ام اين كار را انجام نداده بودم.

به گزارش خبرگزاري فارس، لوكاس پودولسكي پس از شكست يك بر صفر برابر صربستان گفت: هميشه جزو بهترين‌ زنندگان ضربات پنالتي بودم اما نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد كه در آن لحظه اين قدر بد ضربه زدم.
اين بازيكن اظهار داشت: شايد در آن لحظه بايد قدري بيشتر تامل مي‌كردم و كوشش مي‌كردم تا دروازه‌بان صرب‌ها به اشتباه افتد.

پودولوسكي افزود: شكست تحت هر شرايطي تلخ است و من عذر مي‌خواهم كه اين باخت به خاطر ضربه بد من ثبت شد.
وي با اميدواري به آينده و بازي با غنا گفت: بايد اين شكست را با نتيجه‌اي خوب مقابل غنا جبران كنيم تا بتوانيم به دور يك هشتم نهايي صعود كنيم.
ديدار آلمان و غنا روز چهارشنبه در ورزشگاه ساكرسيتي انجام خواهد شد.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

لام: آنقدر خوب كار كرديم كه باخت حق‌مان نبود

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم ملي آلمان گفت: برابر صربستان مثل بازي با استراليا درخشان كار را شروع نكرديم ولي به مرور بهتر شديم تا جايي كه باخت، حق‌مان‌ نبود.

به گزارش خبرگزاري فارس، فيليپ لام درباره شكست يك بر صفر برابر صربستان اظهار داشت: در بازي با استراليا كار را خوب شروع كرديم و خوب به پايان رسانديم. مقابل صريستان نيز به مرور پس از يك شروع نامطلوب بهتر شديم؛ اما در پايان شكست تلخي را متحمل شديم؛ شكستي كه حق ما نبود.

اين بازيكن عضو بايرن‌ ادامه داد: اخراج ميرسلاو كلوزه يك ضربه تلخ براي ما بود. سخت بود كه با 10 نفر بخواهيم بازي با يك گل عقب مانده را جبران كنيم. فكر مي‌كنم اخراج كلوزه شوكي به تيم وارد كرد زيرا به محض خروج او گل بدي خورديم. با توجه به جوان بودن، در لحظه اخراج از لحاظ روحي تحليل رفتيم.
لام افزود: تماشاگراني كه بازي را ديدند مي‌توانند به بهترين شكل قضاوت كنند كه آيا كلوزه حق‌اش اخراج بوده يا خير.
پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)