بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-26-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ابتکار پیتزا هات ایرلند: پیتزای مجانی برای هر گل خورده فرانسه

برای دریافت پیتزا باید یکی از "فن "های پیتزا هات در فیس بوک شوید

سایت گل- فروشگاه های پیتزا هات در ایرلند قصد دارد به ازای هر گلی که تیم ملی فرانسه در جام جهانی در یافت می کند، به هر کدام از طرفدارانش در فیس بوک یک پیتزای مجانی بدهد.

در صفحه فیس بوک پیتزا هات خطاب به مشتریان ایرلندی شان چنین نوشته شده است:" قضیه دست آنری را به یاد دارید؟ خوب، ما قصد داریم به ازای هر گلی که فرانسه در جام جهانی دریافت کرد، پیتزای مجانی بدهیم."

آنها برای این منظور، گزینه ی پیتزای مجانی را در صفحه فیس بوک شان قرار خواهند داد که هواداران می توانند با کلیک کردن بر روی آن، یک کد دریافت کنند و با ارائه آن، یک پیتزای مجانی در محل دریافت کنند.

ایرلند در دیدار پلی اف جام جهانی در مقابل فرانسه قرار گرفت و دیدار رفت را با نتیجه 1-0 واگذار کرد اما در دیدار برگشت در حالی که تا آخرین دقایق وقت های اضافی بازی را 1-0 به سود خود کرده بود، ویلیام گالاس روی پاس آنری دروازه گیون را باز کرد. آنری پیش از اینکه پاس گلش را بدهد، توپ را با دست کنترل کرده بود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-26-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض دانلود برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی

دانلود برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی در یک فایل اکسل

کمتر از ۱۵ روز دیگه یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی دنیا،یعنی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی آغاز میشه و مثل همیشه تب و تاب جام جهانی روی همه چی تأثیر میگذاره .به همین خاطر تصمیم گرفتم یه خورده از گود آی تی و دنیای مجازی بیام بیرون و برنامه بازی های جام جهانی براتون بزارم .
این مسابقات روز ۲۱ خرداد ۸۹ شروع میشه و یک شنبه شب ۲۰ تیر ماه فینال این بازی هاست

این فایل با فرمت XLS هست که با Excel باز میشه و شامل موارد زیر است :
  • پشتیبانی از ۱۳۸ منطقه زمانی از جمله زمان به وقت ایران
  • برنامه کامل بازی ها تا فینال (همراه با ساعت بازی)
  • گروه بندی کامل مسابقات
  • تصاویر و معرفی شهر های میزبانی به همراه عکس
  • معرفی ورزشگاه های بازی به همراه عکس و توضیحات
  • معرفی بازیکن های هر تیم که در نسخه ۴ کامل تر میشه
  • و …

FIFA World Cup 2010 Schedule South Africa Excel .XLS [v3.0] | 3 MB

and the roads becomes my bride

قدیمی 05-26-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دانلود برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی براي موبايل

اين هم برنامه كامل بازيها كه در تمامي گوشيهاي تلفن همراه قابل اجرا مي باشد

لينك دانلود
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 05-26-2010 در ساعت 11:31 PM
قدیمی 05-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دونگا: صمیمیت و انگیزه فراوان؛ شباهت برزیل ما با برزیل 1994

تیم ملی برزیل یکی از اولین تیمهایی بود که وارد آفریقای جنوبی شده است.

سایت گل- کارلوس دونگا سرمربی تیم ملی برزیل که امروزهمراه با شاگردانش به آفریقای جنوبی رسید، در کنفرانسی خبری شرکت کرد و اوضاع و شرایط سلسائو را مورد بررسی قرار داد.

در اینجا می توانید بخشی از صحبتهای دونگا را مطالعه نمائید:

ورود به آفریقای جنوبی
ما با ورود به آفریقای جنوبی با همان شرایطی که در جام کنفدراسیونها شاهد آن بودیم مواجه شدیم.ما انگیزه های زیادی داریم تا بتوانیم کار بزرگی انجام داده و قهرمان جام جهانی شویم.

اشتیاق برای بازی
در لحظات اولیه حضور در اینجا، بازیکنان از رسیدن و حضور در آفریقای جنوبی بسیار خوشحال هستند ولی فکر می کنم که هر چه به آغاز رقابتها نزدیکتر می شویم، هیجان، اشتیاق و استرس در رختکن تیم بیشتر و بیشتر می شود ولی در حال حاضر همه از اینکه اینجا هستند بسیار خوشحالند.

آنالیز سلسائو
در ابتدا که سرمربی تیم ملی برزیل شدم، تعدادی از بازیکنان از حضور در ترکیب تیم ملی کشور سرباز می زدند ولی امروزه همه می خواهند در اردوی تیم باشند و همراه با این گروه به بازی بپردازند.

رابطه با سران رسانه ها
اولویت اول من موفقیت تیم ملی است و آنچه در اطراف تیم می گذرد در اولویت دوم قرار دارد.قطعا این هم بخشی از وظایف من است. دراولین روزهای اردوی تمرینی، می بایست تستهای فیزیکی را برگزار می کردیم و از همین رو از ورود خبرنگاران ممانعت کردم و از همین بابت هم مورد انتقاد قرار گرفتم. پس از آن و در روز بعد،ما دربها را به روی خبرنگاران و هواداران بازکردیم و خاطرات جام جهانی 2006 برای افراد زنده شد. فکر می کنم می بایست بالانس و تعادل را بیابیم.

مدعیان قهرمانی
در کنار تیمهای برزیل، اسپانیا و انگلیس، تیمهای دیگری هستند که می بایست آنها را جزو دیگر مدعیان قهرمانی به حساب آورد. ایتالیا یکی از این تیمهاست که همه در مورد آنها صحبت می کنند ولی تعیین کننده ترین نکته، شیوه عملکرد تیم در زمین مسابقه است. ما می بایست نهایت تلاشمان را به کار گرفته و خواسته مان را به حقیقت تبدیل نمائیم.

سسار، مایکون و لوسیو، قهرمانان چمپیونز
بسیار مهم است که سه بازیکن تیم ما جزو قهرمانان چمپیونز لیگ بودند. این به آنها و به علاوه به ما انگیزه و روحیه فراوانی می دهد.

آدریانو در راه رم
کیفیت آدریانو، امری غیرقابل انکار است. این به منزله انگیزه جدیدی برای اوست وبسیار هم خوب است.

مقایسه برزیل 2010 با برزیل 1994
فکر می کنم که جوی که در جام جهانی 1994 حاکم بود هرگز تکرار نخواهد شد. در آن زمان سیل انتقادات دیده می شد.24 سال بود که برزیل به قهرمانی نرسیده بود و میزان فشار برروی تیم غیر قابل باور بود ولی با توجه به رابطه خوب بین بازیکنان و لذت حضور در ترکیب تیم ملی برزیل، جو مشابهی با برزیل 1994 در اردوی تیم حاکم است.

کاکا در مسیر بازیابی
کاکا همچنان به تلاش ادامه می دهد و از همان زمان که به برزیل رسید، کاملا با سخت کوشی تلاش می کرد. گاهی وقتها، زمانی که بازیکن با تراپسیت و بدنساز است،این به معنای مصدوم بودن او نیست؛ چرا که در گاهی مواقع بازیکن تنها به بازیابی قدرت عضلات و رسیدن به اوج آمادگی نیاز دارد.کیفیت جسمانی کاکا روز به روز افزایش می یابد و به خوبی می بینیم که او قطعا شرایط حضور دراولین دیدار تیم را خواهد داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کاپلو: سرود ملی انگلیس را نمی خوانم

سرمربی ایتالیایی سه شیرها در صحبتهایی اعلام کرده که در جریان رقابتهای جام جهانی سرود" خدا ملکه را حفظ می کند" را همراه با شاگردانش نخواهد خواند.

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی ایتالیایی تیم ملی انگلیس در صحبتهایی اعلام کرد که با خواندن سرود ملی انگلیس در جریان رقابتهای جام جهانی احساس راحتی ندارد و بدین ترتیب زمانی که در جریان رقابتهای جام جهانی سرود ملی این کشور نواخته شود، با لبهایی بسته چهره او را خواهیم دید.

کاپلو در صحبتهایی به اسکای سپورت 24 گفت:« سرود ملی انگلیس؟ من این سرود را بلدم ولی فکر نمی کنم که صحیح باشد که سرود ملی کشوری را کشور خودم نیست را بخوانم.»

کاپلو در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که وین رونی کلید موفقیت تیم سه شیرها در رقابتهای جام جهانی است و یادآوری کرده که به رونی اعلام کرده که چه توقعاتی از او در رقابتهای آفریقای جنوبی خواهد داشت و در عین حال به سایر بازیکنان انگلیس نیز یادآوری کرده که می بایست به تلاشهایشان ادامه دهند.

این مربی ایتالیایی ادامه داد:«رونی بازیکن مهمی است و البته این هم مهم است که تیم ما بتواند به موفقیت برسد. رونی اخیرا گلهای زیادی را به ثمر نرسانده ولی او به زودی به اوج آمادگی خواهد رسید. او کیفیت بالایی دارد تا بتواند به عنوان آقای گلی رقابتهای جام جهانی دست یابد.»

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

لام، کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان شد

يوآخيم لو، سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان، فيليپ لام را به عنوان کاپيتان اين تيم در جام جهاني 2010 انتخاب کرد.

میشائیل بالاک، کاپیتان تیم ملی فوتبال آلمان، در دیدار فینال جام حذفی باشگاه‌های انگلیس بین تیم‌های چلسی و پورتسموث دچار آسیب دیدگی شد تا غایب بزرگ این تیم در جام جهانی 2010 باشد.

به دنبال غیبت میشائیل بالاک در جام جهانی 2010 از میروسلاو کلوزه، فیلیپ لام و باستین شوان اشتایگر به عنوان گزینه‌های کاپیتانی تیم ملی فوتبال آلمان یاد می شد که از این جمع قرعه به نام لام افتاد تا بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشورش را به بازو ببندد.

لام که شنبه شب تیم بایرن مونیخ را در دیدار نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا مقابل اینتر ایتالیا همراهی کرده بود، روز چهارشنبه به اردوی تیم ملی آلمان در شمال ایتالیا ملحق شد.

خبر دیگر از اردوی تیم ملی فوتبال آلمان مربوط به انتخاب مانوئل نویر به عنوان دروازه بان اول این تیم می شود. نویر در حالی به عنوان دروازه بان اول تیم ملی آلمان انتخاب شده است که تا پیش از این رنه آدلر، دروازه بان جوان تیم بایرلورکوزن این مسئولیت را برعهده داشت. آدلر در دیدارهای پایانی بوندس‌لیگا دچار مصدومیت شد و از همراهی تیم ملی آلمان در جام جهانی 2010 بازماند.

نویر در دیدارهای دوستانه آلمان برابر مجارستان و بوسنی و هرزگوین که طی هفته پیش رو برگزار می شود، از دروازه این تیم حراست خواهد کرد.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ماتادورها از اينترنت محروم شدند

دل بوسکه، سرمربي سخت گير تيم ملي فوتبال اسپانيا ،استفاده بازيکنانش از پايگاه هاي اجتماعي در اينترنت را در جريان جام جهاني 2010 ممنوع کرد.

در گذشته حضور و همراهی همسران بازیکنان فوتبال در تورنمنت های فوتبال بحث های زیادی را با خود به همراه داشت. مخالفان این موضوع این گونه استدلال می کردند که حضور همسران بازیکنان فوتبال تمرکز آنها را در جریان رقابت ها به هم می زند. اکنون از نظر برخی مربیان اینترنت بر هم زننده تمرکز بازیکنان به شمار می آید.

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا یکی از همین مربیان است. ویسنته دل بوسکه با توجه به همین موضوع بازیکنانش را از سر زدن به سایت هایی همانند فیس بوک، توییتر و ... در جریان برگزاری جام جهانی آفریقای جنوبی منع کرد. بر این اساس ماتادورها در جریان برگزاری جام جهانی نوزدهم فوتبال حق استفاده از این پایگاه های اجتماعی را نخواهند داشت.

روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف در این باره به نقل از یک مقام مسئول در تیم ملی اسپانیا نوشت: "دل بوسکه دوست دارد، از هرگونه عامل برهم زننده تمرکز جلوگیری کند."
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اسین به جام جهانی نمی رسد

به نظر می رسد که روند مصدومیت ستاره خط میانی باشگاه چلسی و تیم ملی غنا همچنان ادامه دارد.

سایت گل- مایکل اسین، ستاره خط میانی باشگاه چلسی و تیم ملی غنا شانس حضور در رقابتهای جام جهانی را از دست خواهد داد.

اسین که در جریان رقابتهای جام ملتهای آفریقا در ژانویه مصدوم شده بود، همچنان روزهای سخت مصدومیت را سپری می کند و روند بهبود او تاکنون به طول انجامیده است ولی اعضای کادر پزشکی در گزارشی اعلام کردند که اسین تا پایان رقابتهای جام جهانی به روزهای اوجش بازنخواهد گشت و بدین ترتیب این ستاره باتجربه شانس همراهی تیمش در رقابتهای جام جهانی آفریقای جنوبی را نخواهد داشت.

در بیانیه ای که در این رابطه منتشر شده می خوانیم:« در روند معایناتی که از سوی متخصصان پزشکی از سوی فدراسیون فوتبال غنا و پزشکان باشگاه چلسی صورت پذیرفت،مشخص شد که مایکل اسین تا پایان ماه جولای به اوج آمادگی اش باز نخواهد گشت و مسئولان فدراسیون فوتبال غنا برای او آرزوی بهبود در زودترین زمان ممکن را دارند.»

اسین امیدهای فراوانی داشت تا بتواند در دومین جام جهانی کارنامه ورزشی اش حاضر باشد ؛ او چهارسال پیش و در رقابتهای آلمان گربه های سیاه راهمراهی کره بود.

غنا در گروه دی رقابتها و در گروه تیمهای صربستان، آلمان و استرالیا قرار دارد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض لیست 100 ستاره تاریخ جام جهانی منتشر شد

روزنامه مارکا لیست 100 بازیکن برتر حاضر در تاریخ رقابتهای جام جهانی از سال 1966 تاکنون را منتشر کرده است.

سایت گل- روزنامه مارکا در نظرسنجی ای از خوانندگانش خواسته بود تا در انتخاب 100 بازیکن برتر حاضر در تاریخ رقابتهای جام جهانی به آنها کمک کنند و اکنون نتیجه نهایی آن را منتشر ساخته است.

این لیست حاوی نام 15 دروازه بان،25 مدافع برتر، 30 بازیکن میانی برتر و 30 نفر از برترین مهاجمان تاریخ این رقابتهاست.

15 دروازه بان برتر تاریخ جام جهانی

در لیست 15 نفره برترین دروازه بانان حاضر در رقابتهای جام جهانی، ایکر کاسیاس با بیشترین رای در صدر قرار گرفته است. دروازه بان تیم ملی اسپانیا 30.200 رای را به خود اختصاص داده.پس از او جی جی بوفون، سنگربان ایتالیا با اندکی تفاوت در رده دوم قراردارد و دینو زوف نیز با فاصله کمی با این دو نفر با 30.000 رای در رده سوم است.

لیست پانزده دروازه بان برتر حاضر در تاریخ رقابتهای جام جهانی بدین ترتیب است:
فان در سار، کان، اشمایکل، لو یاشین، والتر زنگا، شیلتون، مایر، شوماخر، داسف، فیلول، زوبی زارتا ، دینو زوف، بوفون، کاسیاس و بارتز

25 مدافع برتر جام جهانی

فرانس بکن باوئر به عنوان برترین مدافع تاریخ رقابتهای جام جهانی برگزیده شده است. او 24.240 رای را از آن خود کرده و پائولو مالدینی با 24.100 رای در رده دوم و روبرتو کارلوس با 22.800 رای دررده سوم قرار گرفته اند.فرناندو ایئرو با 20.100 رای اولین اسپانیایی این لیست است که در رده ششم دیده می شود و کارلس پویول نیز 20.000 رای را از آن خود کرده است.

لیست 25 مدافع برتر تاریخ جام جهانی بدین ترتیب است:
کافو، بارسی، کاناوارو، تورام، کومن، دسائی، پاسارلا، کاماچو، بابی مور، چارلتون، برهم، فوگتس، کارلوس آلبرتو، بریتنر، کمپبل، کوهلر، لام، فرانک دی بوئر، جورجینیو، مانولو سانچس، فرانس بکن باوئر، مالدینی، روبرتو کارلوس، ایئرو و کارلس پویول

30 بازیکن خط میانی برتر جام جهانی

صدرنشین این لیست کسی نیست به جز زین الدین زیدان.ستاره فرانسوی با 17.200 رای صدر جدول را مال خود کرده.مارادونا با 16.400 رای در رده دوم است و پله با 16.300 رای در رده سوم قرار گرفته است. چابی ارناندس هم با 15.240 رای رده ششم جدول را مال خود کرده است.

دیگر بازیکنانی که نام خود را در این لیست 30 نفره می بینند، عبارتند از:

میشل لادروپ، زیکو، پلاتینی، ماتئوس، چارلتون، فرانسسکولی، گولیت، سکراتس، فیگو، نیسکنس، پیرلو، مائورو سیلوا، ویه را، فالکائو، هاجی، دونگا، بالاک، بکام، گاسکوئین، کین، میشل داویدس، تاردلی، اسکیفو، ریبری و لوئیس فرناندس

30 مهاجم برتر جام جهانی

سه مهاجم برتر تاریخ رقابتهای جام جهانی عبارتند از رونالدو، فان باستن و روماریو. ستاره برزیلی با بیش از 16.000 رای در صدر این جدول قرار گرفته است و پس از آن فان باستن است. اولین اسپانیایی ای که در این لیست دیده می شود، امیلیو بوتراگنیو است که در رده نوزدهم قرار دارد. ویا با 11.830 رای در رده بیست و چهارم است و رائول با 11.700 رای در رده بیست و پنجم.

سایر بازیکنان این لیست سی نفره بدین ترتیب است:

کرایوف، مولر،کمپس، اوسبیو، روبرتو باجو، باتیستوتا، برگ کمپ، کلینزمن، ببتو، ریوالدو، روسی، اوگو سانچس، شوکر، رومینیگه، استوایچکوف، بوتراگنیو، آنری، رونالدینیو، اوون، لینکر، کلوزه، کانیجیا، روبرت میا، اتوئو و فرناندو تورس
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

انتخاب بهترین بازیکن ایتالیا در جام جهانی توسط کاربران اینترنت

به گزارش خبرگزاری مهر، دو سایت 'کام پس' و 'یوتیوب' طبق توافقی که به امضا رسانده اند به کاربران خود اجازه می دهند که لاجوردی مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

به این ترتیب با اتصال به یوتیوب ایتالیایی، زیر نوار جستجو، صفحه ای باز می شود که از طریق آن کاربران وارد سایت 'کام پس' می شوند.

براساس گزارش رای اسپورت، کام پس پرتالی است که با اسپانسر تیم ملی ایتالیا تعامل دارد. از طریق این سایت، کاربران وب می توانند به یکی از 23 بازیکن و یا مارچلو لیپی سرمربی لاجوردیها رای بدهند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)