بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > مطالب آزاد

مطالب آزاد در این تالار مطالبی که موضوعات آزاد و متفرقه دارند وجود دارد بدیهیست که کنترل بر روی محتوای این تالار بیشتر خواهد بود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-12-2011
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض 200 سال بعد چطوری هست ؟

200 سال بعد چطوری هست ؟
داشتم فکر می کردم ما ایرانی ها عادت داریم رویا پردازی بکنیم و هممون واسه خودمون یه پا برنامه ریز هستیم .
برای این گفتم 200 سال بعد که دیگه توی برنامه چندم توسعه وقتی ما و نوه و نتیجه مون کفن کردن گذاشتن تو خاک نبیره و ندیده مون به یه نون و نوایی برسن
!زیاد حرف نمیزنم میرم سر اصل مطلب !
200 سال بعد ما به هم دیگه حسودی نمیکنیم و دغدغه شکم و نون نداریم برای پول و آب و برق و گاز ناراحت نیستیم و شب راحت سرمون رو زمین میزاریم
پدر و مادرها به بچه هاشون برای درس خوندن اصرار نمیکنن چون جامعه دیگه مدرک گرا نیست فاصله ای بین پولدار و بیپول نیست یه کارمند دولت میتونه بهترین خونه و بهترین زندگی و بهترین ماشین ور داشته باشه . هیچ بی کاری در ایران نیست همه سیرن هیچکی گرسنه نیست زندگی راحت و بی دغدغه آرزو نیست . هیچکس بی آبرو نیست سیاست مدارا دیگه کم حرف میزنن همه اهل کارو تلاشند تو جامعه میتونی راحت حرف بزنی بدون اینکه از کسی بترسی دیگه مردم همدیگه رو تحمل نمیکنن یاد گرفتن که به هم دیگه نیاز دارن و باید مشکلاتشون رو با حرف زدن حل کنند .
200 سال بعد تهران کثیف نیست گرد و غبار نداریم تو کشور همه ماشینها سوختشون شوقورت شده ( نوع جدیدی از سوخت قراره خودم در سالهای آینده اونو کشف کنم !) دیگه تو هیچ مهمانی و جلسه و تو تاکسی مکانهای عمومی صدای آه و ناله از چپ و راست و بالا و پایین نمیاد همه چیز گل و بلبل هست حرفهای قشنگ و مثبت میشنوی همه همدیگه رو دوست دارن . دیگه تو جمع جوونا برای اینکه خودشون رو خفن جلوه بدن فحشهای اونجوری و جکهای اونجوری تر نمیگن که مثلاً بگن ما خفنیم و آخر بلوغ !
200 سال بعد اینترنت ما از افغانستان بهتره ! تیم ملی به جام جهانی میره و حتی تا یک چهارم نهایی هم سعود میکنه
جوونا فکر نمیکنن تو جامعه اشون اضافی هستن و کسی اونها رو آدم حساب نمیکنه ازدواج میکنن بچه دار میشن و خوشحال هستن عروسی هاشون مثل عروسی های الان نیست همه خوشحالند هیچ لبخند و خوشحالی مصنوعی وجود نداره هیچ فخر فروشی نیست همه مثل کف دست صاف و بی ریا هستن
200 سال بعد از رادیو میگن 200 سال قبل در چنین روزی یه فرومی بود به نام پی سی سیتی
جیبها پرهست زندگی راحت .
ندیده های ما لذت نبرده ما رو میبرند .
200 سال بعد یکی از دانشگاه های ما جزو 50 دانشگاه برتر دنیاست علم مثل هوا تو جامعه تنفس میشه .دیگه معتاد نداریم دیگه کارگرا برای اضافه کاری غروبا جیلیز و ویلیز نمیکنن که تا صبح کار کنند و شارژ باشند
قتل و تجاوز نداریم . تصادف خیلی کم شده
200 سال بعد تلویزیون شونصد تا کانال داره که هیچکدوم هم مجری ندارن همشون هم حداقل یه فیلم مطرح در هفته پخش میکنن .
200 سال بعد ما جنس های بنجلمون رو به چینی میفروشیم زیرش هم مینویسیم (made in china )
خیلی حرف زدم میتونستم بیشتر هم بگم قدیمی ها رو قبول دارم
از قدیم گفتن آرزو بر جوانان عیب نیست ......................................

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 07-12-2011 در ساعت 04:44 PM
2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-12-2011
Saba_Baran90 آواتار ها
Saba_Baran90 Saba_Baran90 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 10,211

6,252 سپاس در 1,423 نوشته ایشان در یکماه اخیر

bigabang جون مطمئنی اینا قراره تو همین دنیا اتفاق بیفته؟
اما به قول خودت آرزو بر جوانان عیب نیست.
دوس دارم 200 سال دیگه بدونم اونا درباره ما چی میگن؟
اما فک می کنم 200 سال دیگه آدما بیشتر از الآن نمی دونن از زندگی شون چی می خوان! الآن همه فک می کنن جای که هستن جایی نیست که باید باشن از هیچی هم راضی نیستن!
فک کنم تا 200 سال دیگه یه کارمند تو یه اداره دولتی دیگه بلد باشه از اینترنت درست استفاده کنه (این کارآموزی داره منو پخته می کنه!) اما 200 سال دیگه مردم اینقدر سرگرم دردسرهایی اندکه از فهم غلط هر تکنولوژی ای معمولا ایران دچارش می شه که کمتر از الان می بینن چقد می شه ساده زندگی رو سخت نگرفت! مردم دیگه یادشون رفته دوس داشتن معنی و دلیلش چیه! دیگه هیچ کی به اینکه همه فامیل دور هم جمع شن و برا یه شب هرچند مصنوعی بخندن، اهمیت نمیده! درسته الآن تو مهمونی ها به قول تو مردم فقط غیبت می کنن ما حداقل دور هم جمع می شن! اما این کینه ها و غیبت ها کاری می کنه که 200 سال دیگه مردم اسم مهمونی های الآن ما رو تو تاریخ بیارن و نخوان دور هم جمع بشن! 200 سال دیگه بچه ها می گن بچه های 200 سال پیش که به حرف پدرمادراشون فقط به چشم دستور و مصیحت نگاه می کردن و ازش در می رفتن خیلی باحال بودن! می زنن زیر حرف خانواده و هرچه که واقعا در حد عادلانه اش ارزشه! تا 200 سال دیگه مردم فقط به ما بد و بیراه می فرستن که چرا هرچی داشتن از آب و ... ما مصرف کردیم و پیچی برای اونا نذاشتیم!

خلاصه 200 سال دیگه اگه همه چی بخواد اونطور باشه که تو گفتی ما باید الآن اون طوری باشیم که مردم 200 سال پیش امیدوار بودن ما بشیم!
آینده مثل موضوع این تاپیک به رویاس که ما امروز براش تصمیم می گیریم1
اگه امروز کارمندا یاد بگیرن از اینترنت درست استفاده کنن، اگه ما امروز یاد بگیریم غیبیت نکنیم، اگه ما امروز یاد بگییریم از همه چی درست استفاده کنیم، اگه ما امروز قدر خانواده ها مونو بدونیم اگه ما امروز یاد بگیریم دوس داشته باشیم
آینده میشه همون که تو گفتی!
دیدی چقد حرف زدم!
2 کاربر زیر از Saba_Baran90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 07-12-2011
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Question

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bigbang نمایش پست ها
200 سال بعد چطوری هست ؟
داشتم فکر می کردم ما ایرانی ها عادت داریم رویا پردازی بکنیم و هممون واسه خودمون یه پا برنامه ریز هستیم .
200 سال بعد ما به هم دیگه حسودی نمیکنیم و دغدغه شکم و نون نداریم برای پول و آب و برق و گاز ناراحت نیستیم و شب راحت سرمون رو زمین میزاریم
پدر و مادرها به بچه هاشون برای درس خوندن اصرار نمیکنن چون جامعه دیگه مدرک گرا نیست فاصله ای بین پولدار و بیپول نیست یه کارمند دولت میتونه بهترین خونه و بهترین زندگی و بهترین ماشین ور داشته باشه . هیچ بی کاری در ایران نیست همه سیرن هیچکی گرسنه نیست زندگی راحت و بی دغدغه آرزو نیست . هیچکس بی آبرو نیست سیاست مدارا دیگه کم حرف میزنن همه اهل کارو تلاشند تو جامعه میتونی راحت حرف بزنی بدون اینکه از کسی بترسی 200 سال بعد تهران کثیف نیست گرد و غبار نداریم
همه چیز گل و بلبل هست حرفهای قشنگ و مثبت میشنوی همه همدیگه رو دوست دارن . دیگه تو جمع جوونا برای اینکه خودشون رو خفن جلوه بدن فحشهای اونجوری و جکهای اونجوری تر نمیگن که مثلاً بگن ما خفنیم و آخر بلوغ !
جوونا فکر نمیکنن تو جامعه اشون اضافی هستن و کسی اونها رو آدم حساب نمیکنه ازدواج میکنن بچه دار میشن و خوشحال هستن عروسی هاشون مثل عروسی های الان نیست همه خوشحالند هیچ لبخند و خوشحالی مصنوعی وجود نداره هیچ فخر فروشی نیست همه مثل کف دست صاف و بی ریا هستن
بیگ بنگ جان اینایی که گفتی مال 100 سال قبل نیست؟
یعنی 200 سال دیگه تازه ما میریم به 100 سال قبل؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تهران شلوغ نیست و جوونا فحش نمیدن و کارمندا پولدارن و همه شادیها واقعیه و............

ویرایش توسط shokofe : 07-12-2011 در ساعت 11:00 PM
کاربران زیر از shokofe به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 07-13-2011
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بیگ بنگ واقعا این احساس داری که 200 سال اینده این شکلیه
خوشی به حالت ...چه مثبت نگر هستیاااا

من فکر میکنم در 200 سال اینده نتیجه نتیجه نتیجه هامون از دست مون شاکین..میگن هر چی بدبختی داریم بخاطر اون ادمای 200 سال پیشه..
همه منابع زمینی و عیره را از بین بردند.... و از سمت شهرها میان به روستا ها..البته اگه هنوز توی روستاها چیزی باقی مونده باشه...
شهر نشین ها دارن به این فکر میکنن چه جور توی هوای الوده و در کنار این شهرک صنعتی ها و هوای گرم زندگی کنند..
بچه ها دیگه نصحیت نمیدونن چیه..
فقط امیداورام مشکل اعتیاد و بیماری و...بیشتر از این نشده باشه
باز میام میگم

کاربران زیر از GolBarg به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)