بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-19-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

منشوريهاي واقعي روز قيامت مشخص مي شوند/ فرهاد كاظمي: آقايان ، خانم ها ف.ك خود منم !

در حدود 23 سال مربي گري در فوتبال ايران تا به حال به فدراسيون نيامده بودم ولي در طول اين مدت هزار بار به فدراسيون رفته ام

سايت گل –فرهادكاظمي ، سرمربي سابق تيم فوتبال گسترش فولاد تبريزدر مصاحبه اي مفصل با باشگاه خبرنگاران جوان مجددا از سازمان ليگ كه مانع از قرارداد بستن باشگاهها با وي مي شود به شدت انتقاد كرد. حرفهاي كاظمي را بخوانيد:

ف.ك همان فرهاد كاظمي است
اگر من تعهد بدهم خود به خود محكوم مي شوم پس اين كار را نمي كنم.من منشور را قبول دارم ولي با منشور جديد اين آقايان مخالفم نبايد با درج اصلاحاتي مانند ف.ك در سايت هاي خبري بدون مشخص شدن جرم يك نفر آبروي وي را ببرند اقدامات آنها موجب شده كه من هم اكنون سردرگم شدم كه آيا مي توانم در فوتبال كار كنم يا نه بهتر است بگويند ف.ك همان فرهاد كاظمي است.

سازمان ليگ مانع بستن قرار داد من شده است
وي ادامه داد: مديران باشگاه ها به من مي گويند كه سازمان ليگ برتر گفته است كه نمي توانيم با تو قرار داد ببنديم تيم ها نيز با اين حرف ها و حديث هاي ضد و نقيض دچار مشكل شده اند.

حاضرم با سران منشور مناظره كنم
فرهاد كاظمي در مورد مناظره با سران منشور اخلاقي تاكيد كرد:حاضرم در يك برنامه تلويزيون با سران منشور اخلاقي و سازمان ليگ مناظره كنم تا مشخص شود كه جرمم چيست اين حق من است كه بدانم به چه دليل فرد خاطي هستم و منشوري شده ام.وي ادامه داد:جرم من اين است كه مصاحبه كرده ام و اين آقايان ناراحت شدند كه حقيقت را گفته ام.

آبروي مسلمان را بردن افتخار نيست
كاظمي اظهار داشت: بايد اين آقايان بگويند كه مشكل من چه بوده است اگر دنبال آبروي مردم هستند با اين كارها كه مي كنند بدتر آبروي يك مسلمان را مي ريزند.وي ادامه داد: بايد بدانيد كه آنها خيال مي كنند كه آبروي من رفته است و نابود شده ام ولي نظر مردم اين چنين نيست.

منشا تمام مشكلات عزيزمحمدي است
كاظمي در مورد رئيس سازمان ليگ برتر خاطر نشان كرد: منشا تمام اين مشكلات عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ برتر است كه با آبرو و حيثيت من بازي مي كند.وي در مورد امروز و فردا كردن سازمان ليگ برتر بيان كرد: در حدود 23 سال مربي گري در فوتبال ايران تا به حال به فدراسيون نيامده بودم ولي در طول اين مدت هزار بار به فدراسيون رفته ام.

طبق معمول،پرونده استيناف گم شد
كاظمي در مورد گم شدن پرونده اش در فدراسيون فوتبال اضافه كرد: در رابطه با مطالباتم از تيم فوتبال سپاهان سه بار راي از كميته انضباطي به شوراي استيناف رفته كه راي به نفع من بوده است حالا كه سه ماه گذشته فدراسيون فوتبال هنوز جواب سربالا مي دهد.

كفاشيان صادق است
وي ادامه داد: پس از اين مدت پرونده ام در كشوي آقاي كفاشيان پيدا مي شود من در صداقت كفاشيان شك ندارم مي خواهم كه دنبال كار من باشد اين مورد را هر چه سريع تر بررسي كرده اقدام كند.كاظمي در مورد پيشنهادهاي ليگ برتري خود گفت: خيلي از تيم ها زنگ زده اند كه در ليگ برتر سرمربي گري كنم ولي مي گويند كه تو منشوري هستي و در اين رابطه همه دچار مشكل شده اند.

منشوريهاي واقعي روز قيامت مشخص مي شوند
وي در پايان افزود:اين آقايان با اهمال كاري مرا خراب مي كنند و من هم از آنها نمي گذرم آنها را به خدا مي سپارم و روز قيامت همه چيز مشخص مي شود.

قدیمی 10-19-2010
shokofe آواتار ها

مبعلي: از تعويض شدن خيلي بدم مي‌آيد/ دوست داشتم كنار مجتبي جباري بازي كنم

من تعويض شدن خيلي بدم مي‌آيد و در اين سال‌ها هم كه در فولاد، الشباب و تيم‌هاي ديگر بازي كردم خيلي كم پيش آمد كه تعويض شوم

سايت گل ـ ايمان مبعلي هافبك جنوبي استقلال براي اولين‌بار بازي كردن در ديدار سنتي فوتبال ايران را تجربه كرد. او البته در نيمه دوم مسابقه تعويض شد و فرصت اين را نداشت كه 90 دقيقه در تركيب استقلال باشد. ايمان در مورد پيروزي تيمش در دربي و مسائل مختلف ديگر گفت‌وگويي اختصاصي با خبرنگار سايت گل انجام داد.

*نظرت در مورد دربي چيست؟
اين اولين تجربه من بود. قبل از بازي از بچه‌ها در مورد دربي حرف‌هاي مختلفي شنيدم و يك سري اطلاعات داشتم ولي تجربه كردن اين بازي چيز ديگري است. خوشحالم اولين حضورم در دربي با شكست همراه نبود و ما حرفه‌اي بوديم و توانستيم دروازه را بسته نگه داشته و سه امتياز را بگيريم. خيلي مهم بود كه گل نخوريم و در دقايق آخر روي پاس ديدني جباري و ضربه فوق‌العاده مجيدي به گل رسيديم.

*از عملكرد خودت راضي هستي؟
خوب بازي كردم و دوست داشتم نود دقيقه در تركيب باشم.

*از تعويض ناراحت شدي؟
من دوست داشتم كنار مجتبي جباري بازي كنم چون در اين فصل خيلي كم در كنار او بازي كرده‌ام. با اين حال به تصميم سرمربي احترام مي‌گذارم.

*مثل اينكه از تعويض خوشت نمي‌آيد؟
دقيقا همين‌طور است. من تعويض شدن خيلي بدم مي‌آيد و در اين سال‌ها هم كه در فولاد، الشباب و تيم‌هاي ديگر بازي كردم خيلي كم پيش آمد كه تعويض شوم.

*فكر نمي‌كني اين تفكر چندان حرفه‌اي نيست؟
اتفاقاً تعويض شدن به من كمك مي‌كند چون فكر مي‌كنم كه بايد خيلي خوب كار كنم تا ديگر مربي نتواند من را تعويض كند.

*در مورد گل سالم پرسپوليس كه مردود اعلام شد چه نظري داري؟
اشتباهات داوري هميشه وجود دارد و اگر آن گل قبول مي‌شد صددرصد جريان بازي عوض مي شد ولي اصلا قابل پيش‌بيني نيست كه شكل بازي چگونه پيش مي‌رفت. شايد پرسپوليس دوباره گل مي‌زد و شايد ما اين گل خورده را جبران مي‌كرديم و به پيروزي مي‌رسيديم.

*به فكر گلزني بودي؟
بله، ولي متأسفانه موقعيت خوبي نداشتم.

*به نظر تو بهترين بازيكن استقلال و پرسپوليس چه كساني بودند؟
در تيم ما همه خوب كار كردند خصوصا مدافعان و نمي‌توانم اسم از فرد خاصي ببرم. در پرسپوليس هم محمد نوري خوب بود.

*مثل اينكه قبل از بازي به سمت علي دايي هم رفتي؟
بله، به هر حال او در يك مقطع مربي من بود و به سمتش رفتم.

قدیمی 10-31-2010
shokofe آواتار ها

برترین های لیگ برتر تا هفته سیزدهم؛

پرسپولیس و ذوب آهن بابیشترین برد/ استقلال و فولاد با بهترین خط حمله

سایت گل-
بیشترین برد:پرسپولیس و ذوب آهن با 7 برد

کمترین برد: شهرداری و نفت تهران با 2 برد

بیشترین مساوی: نفت تهران با 8 مساوی

کمترین مساوی: نفت آبادان و یپکان با یک مساوی

بیشترین باخت: پیکان با 9 باخت

کمترین باخت: استقلال با یک باخت

بیشترین گل زده: استقلال و فولاد با 22 گل

کمترین گل زده: نفت تهران با 11 گل زده

کمترین گل خورده: ذوب آهن، سپاهان و تراکتورسازی با 11 گل خورده

بیشترین گل خورده: پیکان وشهرداری تبریز با 28 گل خورده

بهترین عملکرد خانگی: سپاهان با 17 امتیاز از 7 بازی

بدترین عملکرد خانگی: شهرداری با 6 امتیاز از 7 بازی

بهترین عملکرد خارج از خانه: استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن با 11 امتیاز از 7 بازی

بدترین عملکرد خارج از خانه: صبا با 3 امتیاز از 7 بازی

بیشترین بازی متوالی بدون باخت: استقلال با 11 بازی

بیشترین بازی متوالی بدون برد: نفت تهران با 5 بازی

قدیمی 10-31-2010
shokofe آواتار ها

میانگین تماشاگر در هفته سیزدهم: 7500 نفر

بازی دو تیم سرخابی در آزادی فقط 50 هزار نفر را به ورزشگاه کشاند

سایت گل- تعداد تماشاگران در هفته سیزدهم لیگ برتر افت شدیدی داشت و تقریبا به نصف تعداد تماشاگران هفته قبل رسید. در این هفته فقط 68 هزار نفر در ورزشگاه ها حاضر شده و 9 بازی لیگ برتر را از نزدیک تماشا کردند.

بازی پرسپولیس و استیل آذین با 35 هزار تماشاگر پرتماشاگرترین بازی هفته بود، در حالی که این بازی در روز غیر تعطیل برگزار شد. بازی نفت تهران و سایپا نیز با کمتر از هزار نفر کم تماشاگرترین بازی هفته بود.

میانگین تماشاگران این هفته لیگ برتر 7500 نفر بود، در حالی که این کمترین تعداد تماشاگر در 4 هفته اخیر لیگ برتر محسوب می شود.

قدیمی 10-31-2010
shokofe آواتار ها

قحطی گل در هفته سیزدهم؛ 13 گل در کم گل ترین هفته فصل

در هفته سیزدهم لیگ برتر فقط 13 گل به ثمر رسید که تا اینجای فصل کم گل ترین هفته بوده است.

سایت گل- در هفته سیزدهم لیگ برتر فقط 13 گل از خط دروازه ها گذشت که با این آمار هفته سیزدهم کم گل ترین هفته لیگ دهم است. در این هفته فقط تیمهای مس و پرسپولیس موفق به زدن بیش از یک گل شدند.

میانگین گل به ثمر رسیده در هفته سیزدهم 4/1 گل بود که بسیار کمتر از میانگین کل فصل و همچنین تاریخ لیگ برتر است.

تعداد گلهای به ثمر رسیده در 12 هفته گذشته لیگ دهم بدین صورت است:

هفته اول: 19 گل
هفته دوم: 22 گل
هفته سوم: 17 گل
هفته چهارم: 28 گل
هفته پنجم: 23 گل
هفته ششم: 25 گل
هفته هفتم: 30 گل
هفته هشتم: 22 گل
هفته نهم: 24 گل
هفته دهم: 25 گل
هفته یازدهم: 27 گل
هفته دوازدهم: 25 گل

قدیمی 10-31-2010
shokofe آواتار ها

جدول گلزنان خارجی لیگ دهم

سایت گل- در پایان هفته سیزدهم لیگ برتر تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط بازیکنان خارجی در لیگ دهم به 39 گل رسید.

در 13 هفته گذشته 39 گل توسط 13 بازیکن خارجی به ثمر رسیده است. نکته جالب اینکه از 13 گل به ثمر رسیده در هفته سیزدهم 5 گل را بازیکنان خارجی به ثمر رساندند. ادینهو بازیکن برزیلی تیم مس با دو گلی که این هفته زد، فاصله خود را با دیگر رقبایش زیاد کرد.

11 گل: ادینهو لوسیانو(مس کرمان)

4 گل: میلوراد یانوش(سپاهان اصفهان)

3 گل: رودریگو لوپز ( راه آهن تهران) جاسم کرار(تراکتورسازی) کارلوس ادواردو(شهرداری تبریز) ابراهیم توره (سپاهان اصفهان)

2 گل: خوزه نارسیسو(نفت تهران) اکمل هولماتوف(پاس همدان) ایگور کاسترو ( ذوب آهن اصفهان)

یک گل: لئوناردو پیمنتا (تراکتورسازی) محمود آمنه،ریکاردو دی سوزا( راه آهن تهران) خلدون ابراهیم(نفت تهران) فابیو جانواریو( سپاهان اصفهان) اشپیتم آرفی(پرسپولیس)

قدیمی 11-03-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool پرسپوليس تعويق ديدار با نفت را خواستار شد

باشگاه پرسپوليس در نامه‌اي به سازمان ليگ فدراسيون فوتبال تعويق ديدار با نفت تهران را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، باشگاه پرسپوليس به دليل حضور غلامرضا رضايي و حميد علي عسگر در تركيب تيم ملي اميد كه براي شركت در بازي‌هاي آسيايي راهي گوانگ‌جو شده‌اند، در نامه‌اي به سازمان ليگ برتر تعويق ديدارش برابر نفت تهران در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌هاي ليگ برتر را خواستار شد.

در حالي كه بر اساس قانون اگر سه بازيكن بالاي 23 سال از تيمي در تيم ملي حضور داشته باشد، ديدارهاي آن تيم به تعويق خواهد افتاد، حبيب كاشاني سرپرست باشگاه پرسپوليس در نشست خبري امروز اعلام كرد كه دو بازيكن از سه بازيكن سپاهان كه در تيم ملي اميد حضور دارند، بالاي 23 سال هستند، بنابراين نبايد ديدارهاي اين تيم به تعويق بيفتد. در غير اين صورت اين مزيت هم بايد در اختيار ساير باشگاه‌ها قرار بگيرد.

منبع: ایسنا
12/8/89
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 11-09-2010
shokofe آواتار ها

آخرین اخطار کمیته انضباطی به مایلی کهن و کمالوند

سایت گل- کمیته انضباطی با ارسال نامه ای به باشگاههای سایپا و تراکتورسازی تبریز از این باشگاهها خواست تا تذکرات لازم را به سرمربیان تیم های خود در خصوص مصاحبه با رسانه های شنیداری و گفتاری دهند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن گوشزد کردن به رعایت جمیع مقررا ت ماده 23 آئین نامه انضباطی به محمد مایلی کهن و فراز کمالوند برای آخرین بار اخطار داد که در صورت هرگونه مصاحبه غیر فنی و اظهار نظر های پراکنده و غیر مرتبط با مسابقه و خارج از حوزه صلاحیت خود از انجام مصاحبه و در ادامه محرومیت از همراهی تیم خود را خواهد شد.ضمنا مدیران باشگاههای یاد شده به منظور پرهیز از تبعات ناشی از تصمیات بعدی،ملکف و ملزم شدند تا بر حسن اجرای تصمیم کمیته انضباطی نظارت کنند و نامبردگان را به انجام آن مکلف و از سرمربیان خود تعهد کتبی بگیرند.
قدیمی 11-30-2010
shokofe آواتار ها

بازگشت ستاره به شانه های ژنرال

امیرقلعه نویی ، بچه نازی آباد ، امروز دوباره چشمها را به خود خیره کرد.برد 4 گله در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس دستاورد کوچکی نیست اوآخر بازی شانه بالا انداخت وبا قیافه بی تفاوتش گفت: بازی بازی خوبی بود!

قدیمی 12-05-2010
shokofe آواتار ها

مايلي كهن در توجيه باخت :فكر مي‌كنم هواي اينجا سنگين است!

اگر حرف بزنيم ما را محروم مي‌كنند، اما شبكه يك مي‌زنيم شريفي است، شبكه 2 مي‌زنيم شريفي است، شبكه 6 مي‌زنيم شريفي است و بعد به من و دايي مي‌گويند حرف نزنيم

سايت گل - محمد مايلي‌كهن پس از شكست سنگين 4 بر يك تيمش مقابل سپاهان اظهار داشت: 40 دقيقه خوب بوديم، اما از دقيقه 40 به بعد با پرتاب اوت تمركز دفاع به هم خورد و 2 گل خورديم. در غير اين صورت با اين نتيجه بازي را واگذار نمي‌كرديم.

وي ادامه داد:‌ سپاهان تيم خوب و پر مهره‌اي است و با توجه به بازيكنان خوب و تركيبي كه دارد، شايسته پيروزي بود.

مايلي‌كهن در مورد گل چهارم سپاهان كه مشكوك به آفسايد بود؛ گفت: روي خط نبودم و نمي‌توانم در اين مورد حرف بزنم.

وي در خصوص نتايج ضعيف سايپا و امكان اخراجش از اين تيم تأكيد كرد: من هر ثانيه و هر دقيقه كه در اختيار سايپا باشم، افتخار مي‌كنم در خدمت اين تيم هستم و هر زمان هم كه من را نخواستند دست‌هايشان را مي‌فشارم و خداحافظي مي‌كنم.

مايلي‌كهن افزود: در مورد تركيب تيم بهانه جويي نمي‌كنم، اما در بازي‌هاي اخير بازيكنان مصدوم زيادي داشتيم. علاوه بر اينكه چند بازيكن نيز در اختيار تيم اميد بودند. اگر اميدها نتيجه مي‌گرفتند، دلمان خوش بود و اگر سايپا نيز نتيجه نمي‌گرفت هم فداي سر شاغلام.

سرمربي سايپا در مورد فولادشهر و شكست‌هاي سنگين سايپا در اين ورزشگاه گفت: اين حرف را قبول دارم و نمي‌دانم چرا در اين ورزشگاه نتايج خوبي نمي‌گيريم. فكر مي‌كنم هواي اينجا سنگين است، اما اين مورد دليل قانع كننده‌اي نيست.

وي در مورد تيم اميد و آينده‌نگر نبودنش تصريح كرد: مديران ما تحت فشار هستند و نتيجه‌گرا شده‌اند. يكي از من در مورد ميزباني قطر در جام جهاني پرسيد كه به او گفتم ميزباني پيشكش، ما مدت‌هاست قادر نيستيم بازيكنان سرباز را به خارج از كشور اعزام كنيم كه اين مورد فاجعه است و جاي تأسف دارد.

مايلي‌كهن يادآور شد: اين اتفاقات در ورزش مي‌افتد و همه نتيجه مي‌خواهند و وقتي نتيجه نمي‌گيريم كميسيون ورزش مجلس هم موضع مي‌گيرد. به خدا از ميزباني جام جهاني 2400 هم گذشتيم، بياييد مشكلات بنيادين ورزش را حل كنيد.

به گزارش فارس وي در ادامه نشست مطبوعاتي عنوان كرد: تا در مورد فوتبال حرف مي‌زنم، بلافاصله شريفي موضع مي‌گيرد و مي‌گويد به مسائل حاشيه‌اي نپردازم. يكي نيست به خود او بگويد كمتر حرف بزند.‌ ببينيد بعد از گوانگجو شريفي چقدر حرف زده است. در آن مدت هم اگر حرفي از وي نبود، به اين دليل بود كه در چين حضور داشت.

مايلي‌كهن افزود: اگر حرف بزنيم ما را محروم مي‌كنند، اما شبكه يك مي‌زنيم شريفي است، شبكه 2 مي‌زنيم شريفي است، شبكه 6 مي‌زنيم شريفي است و بعد به من و دايي مي‌گويند حرف نزنيم.

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)