بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > شعر و ادبیات

شعر و ادبیات در این قسمت شعر داستان و سایر موارد ادبی دیگر به بحث و گفت و گو گذاشته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-03-2009
صدای سکوت آواتار ها
صدای سکوت صدای سکوت آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 0

8 سپاس در 8 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض درد و دل هاي شبانه تنهاترین تنها

سلام دوستان عزيزم تو اين قسمت فقط بايد حرفهايي نوشته بشه كه دلت ميخواد بگي اما به دلايلي نمي توني برداشت از همه نوشته ها آزاده اميدوارم شمام كمكم كنيد تا بتونم قسمت جالبي رو داشته باشم بازم تاكيد مي كنم فقط حرفهاي دلتون و نوشته هايي كه دوستشون داريد من سعي مي كنم بيشتر نوشته هاي خودمو بزارم و البته از شما دوستان ميخوام نظراتتونو در مورد نوشته هام تو همين قسمت صادقانه بنويسيد ممنونم

راستش گاهي اوقات هست كه حالم از اينهمه تبعيض بهم ميخوره گاهي اوقات هست كه دلم ميخواد از جايي كه هستم فرار كنم و برم به جاي كه بتونم بلند بلند داد بزنم و گريه كنم نه بخاطر چيزهاي بي ارزش و مادي نه بخاط اينكه گاهي شرايطي پيش مياد كه دلم ميخواد كاري بكنم اما .... گاهي هست كه دلم ميخواد برم به آسمونها تا از اين زمين دور باشم
و گاهي هم هست كه دلم هواي نوشتن ميكنه بي نهايت هوايي مي شم و اونقدر مي نويسم كه كه ديگه برگه اي دور و برم نيست كه سفيد باشه دلم ميخواد هر وقت وقت كردم نوشته هامو بزارم تا ديگران هم بخونند و نظر بدن و احساسشونو از نوشتهام بيان كنند

ویرایش توسط صدای سکوت : 09-03-2009 در ساعت 11:24 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 09-03-2009
صدای سکوت آواتار ها
کاربر علاقمند

اگر آنقدر شجاع باشيم كه بتوانيم دوست بداريم و آن قدر قوي باشيم كه بتوانيم ببخشيم و آن قدر با انصاف كه خوشي هاي ديگران را تحمل كنيم و آن قدر تيزبين كه بدانيم در اطراف هر كس چيزهاي خوب و با ارزش به قدر كافي وجود دارد آن گاه به موفقيت بزرگي دست يافته ايم و از زندگي براي خود بهشتي ساخته ايم و به همان كمالي رسيده ايم كه آرزوي هركس است هميشه بياد داشته باشيم كه كامل نبودن بخشي از هستي ماست سعي كنيم كاستي هاي خود را بپذيريم هيچ چيز به اندازه تماميت و استقلال فكر با ارزش نيست اشتباه كردن چندان مهم نيست بلكه نحوهي برخورد ما با اشتباهات از اهميت بسياري برخوردار است.
تقديم به تمام كساني كه از ته دل دوستشان دارم
قدیمی 09-03-2009
صدای سکوت آواتار ها
کاربر علاقمند

گاهي يه اتفاقهايي توي زندگي ما آدما ميوفته كه منو به شخصه خيلي عصباني مي كنه گاهي دلت ميخواد به يه نفر يه چيزي بگي اما بخاطر جنسيتتو همچنين شرايط پيش آمده نمي توني يا دلت ميخواد يه كارايي رو بكني اما............
خلاصه دلم از اين آدمهاي به اصطلاح امروزي كه فكر مي كنم حرف فقط حرف خودشونه گرفته همش دلت ميخواد يكي باشه كه حرفاتو بهش بزني ولي بخاطر اينكه همه توي مشكلاتشون غرق هستن كسي پيدا نمي شه كه حوصله اينو داشته باشه كه به حرفهات گوش كنه اي كاش روزي برسه كه همه با هم مهربون باشن و حوصله همديگر رو داشته باشن اميدوارم
قدیمی 09-03-2009
صدای سکوت آواتار ها
کاربر علاقمند

اي كاش ميشد كلمه اي پيدا كرد كه بتونه عمق دوست داشتنو بيان كنه اي كاش ميشد همه دوست داشتنها واقعي بود و از ته قلب اي كاش ميشد دوست داشتنو زمزمه نكرد بلكه دوست داشتنو با بند بند وجود حس كرد و اينكه دونست كه دوست داشتن واقعي چيزي نيست كه راحت بتوني به دستش بياري بلكه بايد براي رسيدن به اون هفت دريا وهفت آسمون رو گذشت تا بتوني بهش برسي تا بتوني باهاش هفت تولد زندگي كني اي كاش اين اي كاشها روزي به واقعيت تبديل بشه
قدیمی 09-03-2009
صدای سکوت آواتار ها
کاربر علاقمند

سرنوشت من
ببين كه سرنوشت انتظار من چه خواهد شد بعد از رفتنت كسي از پشت قاب پنجره آرام و زيبا گفت توهم در پاسخ اين بي وفايي ها بگو در راه عشق و انتخاب آن خطا كردم و من در حالتي ما بين و من در اوج پائيزي ترين ميراني يك دل ميان غصه اي از جنس بغض كوچك يك ابر نم دانم چرا شايد به رسم و عادت پروانگي مان باز براي شادي و خوشبختي باغ قشنگ آرزوهايت
دعا كردم
قدیمی 09-03-2009
صدای سکوت آواتار ها
کاربر علاقمند

من لهجه سبز باغ را مي فهمم

مضمون عشق داغ را مي فهمم

آن گاه كه فانوس دلم مي شكند

سوز دل بي چراغ را مي فهمم
قدیمی 09-03-2009
صدای سکوت آواتار ها
کاربر علاقمند

شعاري براي زيستن
حرمت اعتبار خود را هرگز در ميدان مقايسه ي خويش با ديگران مشكن
كه ما هريك يگانه ايم موجودي بي نظير و بي تشابه
و آرمانهاي خويش را به مقياس معيارهاي ديگران بنياد مكن

تنها تو مي داني كه بهترين در زندگانيت چگونه معنا مي شود
از كنار آنچه كه قلب تو نزديك است
آسان مگذر
قدیمی 09-03-2009
صدای سکوت آواتار ها
کاربر علاقمند

دلم بي نهايت گرفته دلم براي يك نفر خيلي تنگ شده دلم ميخواد داد بزنم اونقدر داد بزنم كه ديگه هيچ صدايي باقي نمونه آخه چرا اينجا آدمها اينجورين چرا كسي پيدا نمي شه كه جواب سوالهاي منو داشته باشه دارم توي اين دنياي بي رحم خفه ميشه خدايا يكي كمكم كنه
قدیمی 09-03-2009
nazanin20m nazanin20m آنلاین نیست.
تازه وارد

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام دلت واسه یکی تنگ شده , میخوای داد بزنی , ادماواست یه جورین , پر از سوالی , تو دنیا هم خفه میشی , تازه از یکی هم کمک میخوای
جواب مسایلت که فکر میکنی مشکلاته تو نوشتت هست
تو واسه خودت اینجوری میخوای بعد ازیکی که خودش کمک میخوتد کمک میخوای
تو فقط باید بخوای زندگی به جای گلوگاه خفگی دریچه ی عشق و حال و زندگی باشه
آخرسرم اگه کمک خواستی پیشه یکی برو که حداقل خودش کمک نخواد من که رو زمین چنین آدمیرو نمی بینم
زندگی سرشار لتخند باشه
ماروهم فراموش نکن
کوروش
قدیمی 09-04-2009
صدای سکوت آواتار ها
کاربر علاقمند

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nazanin20m نمایش پست ها
سلام دلت واسه یکی تنگ شده , میخوای داد بزنی , ادماواست یه جورین , پر از سوالی , تو دنیا هم خفه میشی , تازه از یکی هم کمک میخوای
جواب مسایلت که فکر میکنی مشکلاته تو نوشتت هست
تو واسه خودت اینجوری میخوای بعد ازیکی که خودش کمک میخوتد کمک میخوای
تو فقط باید بخوای زندگی به جای گلوگاه خفگی دریچه ی عشق و حال و زندگی باشه
آخرسرم اگه کمک خواستی پیشه یکی برو که حداقل خودش کمک نخواد من که رو زمین چنین آدمیرو نمی بینم
زندگی سرشار لتخند باشه
ماروهم فراموش نکن
کوروش
ممنونم كه آمدي و نظرتو گفتي اما من حرفتو قبول ندارم چون شايد همين كمك خواستنها باعث بشه كه ما آدمها از تنهايي در بيايم و بتونيم با داشتن مشكلات هم كنار هم باشيم اما بازم ازت ممنونم
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)