بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سپاهان5 ـ مقاومت1؛ قوي‌تر، سريع‌تر و خارق‌العاده

سپاهان با پيروزي در اين بازي عقب افتاده با 55 امتياز در جدول ليگ قرار گرفت آنها 9 امتياز بيشتر از ذوب آهن و 12 امتياز بيشتر از پرسپوليس دارند و مي‌تواند گفت قهرماني كاملا در مشتشان است.

گل‌ها:‌ توره (42)،(45)(87)، آل‌نعمه(75)، عمادرضا(89) براي سپاهان، كرمي(52) مقاومت
ورزشگاه فولادشهر، تماشاگر 6 هزار داور: مسعود مرادي
اخطار: صبري، كريميان، كوهنورد(مقاومت)، علي مولايي
اخراج: 38 محسن نيساني

سپاهان: سيدمهدي رحمتي، سيدهادي عقيلي، سيدجلال حسيني(80 آرماندو سا)، محسن بنگر، شاهين خيري، احمد آل‌نعمه، احمد جمشيديان(81علي مولاي)، مهدي كريميان، مهدي جعفرپور(46حسين پاپي)، ابراهيم توره، عمادرضا
سرمربي: ‌امير قلعه‌نويي

مقاومت سپاسي شيراز: محمدرضا امين‌صنايعي، محسن نيساني، ميرهاني هاشمي، مصطفي صبري، محمد ايران‌پوريان، محمدصادق كرمي، مهرداد كريميان(80 بازيكن 16 مقاومت كه نكته جالب اينكه بازيكني با نام 16 در ليست سپاهان وجود نداشت)، سيامك كوهنورد، علي مبيني، شهرام گودرزي(61 امين متوسل‌زاده)، سيدايمان موسوي(77علي‌محمد دهقان)
سرمربي: داود مهابادي

شرح گلها:
1ـ0(سپاهان): دقيقه 42 سانتر احمد جمشيديان با تك ضربه ابراهيم توره از منطقه جريمه 6 قدم به گل اول بازي تبديل شد.
2ـ0(سپاهان): دقيقه 45 پاس احمد جمشيديان به ابراهيم توره او را در موقعيت شوت زني قرار داد. شوت توره از فاصله 35 متري جاي هيچ واكنشي براي دروازه‌بان مقاومت نگذاشت. گل او يكي از زيباترين گل‌هاي فصل خواهد بود.
2ـ1(مقاومت سپاسي): سانتر بازيكنان مقاومت درون محوطه جريمه با خطاي مشكوك جمشيديان بر روي ميرهاني هاشمي همراه شد محمدصادق كرمي ضربه پنالتي را در زاويه مخالف رحمتي به گل تبديل كرد.
3ـ1(سپاهان): سپاهان در پشت محوطه 18 قدم شاهد يك ضربه ايستگاهي شد و پاس جمشيديان و ضربه محكم آل‌نعمه گل سوم شاگردان قلعه‌نويي را در پي داشت.
4ـ1(سپاهان): اشتباه ميرهاني هاشمي در پشت محوطه جريمه باعث شده ابراهيم توره صاحب توپ شود. ابراهيم توره پس از زدن چند روپايي و چرخش دروازه را با شوتي نزديك 35 متري باز كرد گلي كه مي‌تواند حالا جزو بهترين گل‌هاي تاريخ فوتبال ايران دانست.
5ـ1(سپاهان): پاس در عمق مهدي كريميان به عمادرضا رسيد ضربه عمادرضا به تيرك دروازه برخورد كرد و او خود در برگشت گل پنجم را به ثمر رساند تا آقاي گل ليگ در اين ديدار بدون گل زده نماند.

اتفاق ويژه: دقيقه 42 بازي مقاومت مقابل سپاهان نقطه عطف داوري اين بازي را رقم زد. وقتي ابراهيم توره از تله افسايد فرار كرد و در موقعيت تك به تك مقابل دروازه‌بان مقاومت قرار گرفت محسن نيساني چاره‌اي جز انجام خطاي پنالتي نداشت. خطاي پنالتي نيساني منجر به اخراج او و اعتراضات مهابادي و بازيكنانش به داوري شد. مرادي از لحظه‌اي كه اين تصميم مشكوك را گرفت به نوعي سعي كرد. تصميماتش به نوعي به نفع مقاومت باشد شايد همين عامل بود كه باعث شد او يك پنالتي مشكوك براي مقاومت بگيرد.

بهترين بازيكن: ابراهيم توره كه هواداران سپاهان او را با نام ابراهيم اتوئو مي‌شناسند روزي خاطرانگيز را در فوتبال ايران سپري كرد. 2 سوپرگل او از فاصله 35 متري يك گل به اضافه يك گل تعيين كننده و پنالتي اي كه براي تيمش گرفت سبب مي‌شود او را به عنوان بهترين انتخاب كنيم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال
سپاهان در انديشه قهرماني، استقلال به دنبال سومي

هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال فردا ( چهارشنبه ) با جدال نمايندگان آسيايي ايران آغاز مي‌شود.

ليگ برتر فردا (چهارشنبه) با برگزاري 2 ديدار وارد هفته بيست و هفتم خواهد شد و طي آن 4 نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا با يکديگر رقابت مي‌کنند.

* سپاهان- ذوب‌آهن
3 امتياز دربي اصفهان براي هر 2 تيم اهميت خاصي دارد. سپاهان براي اينکه صدرنشيني‌اش را در جدول تثبيت کند، بايد اين مسابقه را ببرد. اختلاف 9 امتيازي سپاهان با ذوب‌آهن حاشيه امنيت مناسبي را براي شاگردان قلعه‌نويي به وجود آورده است اما اگر اين تيم فردا شکست بخورد، ساير مدعيان از جمله ذوب‌آهن را خوشحال خواهد کرد.
سپاهان در صورتي که همشهري خود را شکست دهد، با اختلاف 12 امتياز نسبت به تيم دوم در صدر جدول قرار خواهد گرفت و بيش از گذشته به قهرماني نزديک خواهد شد.

* استقلال تهران- مس کرمان
استقلال در اين فصل بازي بزرگ را به پرسپوليس باخته و شاگردان مرفاوي براي اينکه اين ناکامي را به فراموشي بسپارند، فردا برابر مس کرمان به ميدان خواهند رفت.
اين در حالي است که استقلال با 40امتياز در رده چهارم قرار دارد و در صورت پيروزي در ديدار فردا به دليل تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپوليس به رده سوم صعود خواهد کرد.
اين در حالي است که مس در منطقه خطر قرار دارد و براي اينکه بيش از گذشته به سقوط نزديک نشود، بايد با دست پر ورزشگاه آزادي را ترک کند.
لوکا بوناچيچ در نيم فصل اول و هنگامي که سرمربي فولاد بود، در تهران به استقلال باخت و اميدوار است اين بار روي نيمکت مس نتيجه خوبي کسب کند.

اين هفته از ليگ برتر جمعه با برگزاري 7 ديدار به پايان خواهد رسيد.

*برنامه هفته بيست و هفتم

چهارشنبه 28 بهمن -هفته بيست و هفتم-گراميداشت سالروز هجرت پيمبر اکرم از مکه به مدينه و تکريم ياد و خاطره ليله الميت شبي که حضرت علي بن ابيطالب(ع)براي حفظ جان پيامبر اکرم (ص)در جاي آن خوابيد

سپاهان -ذوب آهن-فولاد شهر-اصفهان-ساعت 14:30

استقلال تهران-مس کرمان-آزادي-تهران-ساعت:16:45

جمعه 30 بهمن

مقاومت شهيد سپاسي-پرسپوليس-حافظيه-شيراز-ساعت 14:30

پيکان-استقلال اهواز-شهيد رجايي-قزوين-ساعت 15:15

راه اهن-پاس-اکباتان-تهران-ساعت 15:15

ملوان انزلي-استيل آذين-تختي-انزلي-ساعت 15:15

سايپا-تراکتورسازي تبريز-انقلاب-کرج-ساعت 15:15

شاهين بوشهر-صباي قم-شهيد بهشتي-بوشهر-ساعت 15:15

فولاد خوزستان-ابومسلم-تختي-اهواز-ساعت 15:15

* جدول رده‌بندي
1- سپاهان 55 امتياز
2- ذوب‌آهن 46 امتياز
3- پرسپوليس 43 امتياز
4- استقلال 40 امتياز
5- استيل‌آذين 39 امتياز
6- تراکتورسازي 38 امتياز
7- ملوان 36 امتياز
8- پيکان 34 امتياز
9- صبا 33 امتياز
10- مقاومت سپاسي 32 امتياز
11- پاس 31 امتياز
12- شاهين بوشهر 30 امتياز
13- راه‌آهن 29 امتياز
14- سايپا 29 امتياز
15- فولاد 28 امتياز
16- مس 28 امتياز
17- استقلال اهواز 28 امتياز
18- ابومسلم 21 امتياز
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ذوب آهن 1- سپاهان صفر؛خوش خوشان تهران از شكست نصف جهان !

با برد ذوب آهن مقابل سپاهان فاصله بين اين دو تيم در صدر جدول به 6 كاهش يافت. سپاهان 55 امتيازس و ذوب 49 امتياز دارد و اين در حالي است كه ساير مدعيان هم با شكست سپاهان اميدوار شده اند

گل‌: سيدمحمدحسيني(70) ذوب آهن
ورزشگاه فولادشهر، تماشاگر 10 هزارنفر
داور: محسن تركي

سپاهان: سيدمهدي رحمتي، هادي عقيلي، احمد آل‌نعمه(52محرم نويدكيا)، محسن بنگر، سيدجلال حسيني، مهدي كريميان(70فرزاد حاتمي)، احمد جمشيديان(82آرمان دوسا)، احسان حاج‌صفي، عمادرضا، ابراهيم تور، شاهين خيري
سرمربي: امير قلعه‌نويي

ذوب آهن: شهاب گردان، سيدمحمد حسيني، قاسم حدادي‌فر، فرشيد طالبي، حسن اشجاري، محمد صلصالي، محمد منصوري(89 مصطفي صالحي‌نژاد)، محمدرضا خلعتبري(82ايگور كاسترو)، اسماعيل فرهادي(69محسن مسلمان)، محمد قاضي، سينا عشوري سرمربي: منصور ابراهيم‌زاده

نگاه كلي
سپاهان همچنان ناكام بزرگ دربي است. آنها پس از هزار و سيصد و پنج روز باز هم نتوانستند ذوب آهن را شكست دهند و جالب اينكه اين بار شكست خوردند. برد سپاهان مي‌توانست شاگردانش قلعه‌نويي را به قهرماني نزديك‌تر كند. ولي تورئيسين به نام منصور ابراهيم‌زاده آنقدر خوب صدرنشين ليگ را شناسايي كرده بود كه اجازه خودنمايي به آنها ندهد او نشان داد از قلعه‌نويي داربي‌بازتر است. شايد به همين خاطر است كه در 4 بازي اخير سه داربي را برده و يكي را مساوي كرده،‌ اكنون ليگ جريان تازه‌اي پيدا كرد. ذوب آهن بار ديگر به قهرماني اميدوار شد و پرسپوليس هم با انگيزه‌تر از قبل بازي‌هايش را دنبال خواهد كرد.

شرح بازي:
نيمه اول اين بازي با حملات هر دو تيم آغاز شد که در 10 دقيقه ابتدايي تيم ذوب آهن دو بار بر روي دروازه سپاهان خطر ساز شددر اواسط نيمه اول طلايي پوشان سپاهان توپ و ميدان را در اختيار گرفته و صاحب چند فرصت گلزني شدند که ابراهيم توره و مهدي کريميان با بي دقتي صدرنشين جدول رده بندي را از رسيدن به گل محروم کردند.

در اواخر نيمه اول نيز هر دو تيم به يک بازي پراشتباه و خشن روي آورده و تنها به خطا کردن پرداختند اما محسن ترکي داور ميدان از کارت هاي زرد و قرمز خود استفاده نکرد.

نيمه دوم هم با حملات جست و گريخته سپاهان و سپس ذوب آهن آغاز شد و مشخص بود که دو تيم برنامه خاصي براي گلزني نداشته و تنها به فکر آن هستند که گلي دريافت نکنند.اما در دقيقه 70 ضربه کرنر ارسالي حسن اشجاري را سيد مهدي حسيني مدافع پيش تاخته ذوب آهن با ضربه سر زيبا به گل اول بازي تبديل کرد.

پس از اين گل سپاهان حملات خود را به روي دروازه حريف آغاز کرد و امير قلعه نويي براي رسيدن به اهداف خود فرزاد حاتمي و محرم نويدکيا را نيز به ميدان فرستاد.تلاش هاي سپاهان صدرنشين براي رسيدن به گل مساوي ثمري نداشت تا ذوب آهن برنده شهرآورد ديار زاينده رود باشد.

شرح گل:
1ـ0(ذوب آهن):كرنر حسن اشجاري از سمت راست با ضربه برق‌آساي سيدمحمدحسيني زير طاق دروازه‌ رحمتي نشست و سفيدپوشان را پيش انداخت.

بهترين بازيكن:
سيدمحمد حسيني به هر حال كسي كه گلزن داربي باشد و اين سه امتياز حساس را در جيب تيمش قرار دهد مي‌تواند بهترين بازيكن زمين لقب گيرد. سيدمحمد حسيني علاوه بر اينكه يك گل زيبا زد در خط دفاعي نيز يكي از بهترين مهر‌ه‌هاي تيمش بود. يكي از بهترين خريدهاي چند فصل اخير ذوب آهن است.

اتفاق ويژه:
چه اتفاقي مهمتر از اينكه تيم پرطرفدارتر اصفهان يعني سپاهان هفت مسابقه و بيش از 4 سال است كه داربي اصفهان را نبرده در واقع ساكت مديرعامل اين باشگاه براي هر اتفاقي كه بتواند به خود ببالد بايد بپذيرد در داربي يك بازنده تمام عيار است. پيروزي در شهرآورد اصفهان شايد آرزوي اين روزهاي ساكت باشد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال 2- مس صفر،نبرد آسیایی ها را استقلال برد

تيم فوتبال استقلال پس از شكست در دربي و ناكامي‌هاي اخيرش موفق شد تيم فوتبال مس كرمان را در شرايطي با شكست مواجه كند كه حريف استقلال در اين بازي از شرايط چندان خوبي سود نمي‌برد. نتايج ضعيف مس كرمان در هفته‌هاي اخير باعث شده آژير خطر براي يكي از نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا به صدا در‌آيد با ثبت اين شكست در كارنامه كرماني‌ها شرايط اين تيم در جدول رده‌بندي بغرنج‌تر از قبل شد تا اين تيم همچنان در خطر سقوط يك دسته پايين‌تر باشد.

سایت گل-
گل ها: حنیف عمران زاده ( 13) و فرهاد مجیدی (36)برای استقلال
ورزشگاه : آزادی تهران
تماشاگر: حدود 15 هزار نفر
داور: هدایت ممبینی

استقلال تهران: محمد محمدی، حنیف عمران زاده، پژمان منتظری، هادی شکوری، حسین کاظمی، مهدی امیرآبادی (55-هاشم بیگ زاده)، جان واریو (82- کیانوش رحمتی)، رینالدو (65- آرش برهانی)، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور، فرهاد مجیدی
سرمربی: صمد مرفاوي

مس کرمان: عباس محمدی، فرزاد حسین خانی (63- فراز فاطمی)، مارسیو جیووانی نی، پیروز قربانی، حسین بابایی(37- امیرحسین یوسفی)، ، فرهاد سالارپور، فرزاد آشوبی، قاسم دهنوی، پائولو زالدرون (46- مصطفی سیفی)، مهدی رجب زاده و حمید عزیززاده
سرمربی: لوکا بوناچیچ

شرح بازی:
دو گل نیمه اول استقلال خیلی زود عطش آنها را برای جبران شکست در دربی از بین برد. آنها در نیمه دوم هم فرصت های متعدد گلزنی داشتند اما دو، سه بار مجیدی و یک بار برهانی این موقعیت ها را از دست دادند تا پیروزی تقریبا آسانی استقلال را حداقل به مدت 48ساعت روی پله سوم و با مجوز لیگ قهرمانان آسیا قراردهد.

شرح گل ها:
یک – صفر: ضربه کرنر ارسالی فابیو جان واریو اشتباه عباس محمدی باعث شد تا حنیف عمران زاده با یک ضربه سر دروازه مس را بازکند. ( دقیقه 13)
2-صفر: ارسال از چپ رینالدو به سیاوش اکبرپور رسید و پاس با سینه او به مجیدی رسید تا ضربه زیبای مجیدی گل دوم استقلال را به همراه داشته باشد. ( دقیقه 36)

بهترین بازیکن:
سیاوس اکبرپور. او در چند بازی اخیر تیمش با پاس های استثنایی اش زمینه ساز گل های استقلال شده است و در این بازی هم با یک پاس گل برد تیمش را قطعی کرد.

اتفاق ویژه:
با این باخت باید منتظر تغییرو تحولات کادر فنی مس کرمان آن هم در آستانه شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باید باشیم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 02-18-2010 در ساعت 12:24 AM
قدیمی 02-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيكان 3 ـ استقلال اهواز 1؛ شكست طلسم پيكان بعد از شش هفته

پيكان كه شش هفته قادر به پيروز در ليگ نشده بود اين بار با يك بازي تهاجمي و استفاده از سه مهاجم برد قاطعي به دست آورد و شاگردان عزيزي را به انتهاي جدول فرستاد.

گل‌ها:‌ پوراسدالله(26)، دقيقي(59)، عباس‌فرد(79) براي پيكان، شريفات(29) براي استقلال اهواز
ورزشگاه شهيدرجايه ي قزوين، تماشاگر500 نفر
داور: مسعود مرادي

استقلال اهواز: نادر غبيشاوي، عبدالله توحيدي‌مهر، جواد رزاقي، حسين ماهيني(82 امين شريفي)، خيرالله ويسي، مصطفي بيژني، جاسم صادقي، رضا معقولي(74 افشين كمايي)، اسماعيل شريفات(77 عبدالهادي خني‌فر)، محمد فعال، ميلاد ميداودي
سرمربي: خداداد عزيزي

پيكان: مسعود غلامعلي‌زاد، حسين معمار، لوييز كارلوس، روح‌الله سلطاني، حميد هدايتي، علي قرباني، محمدرضا طهماسبي، محمود پوراسدالله(86 جهانگير عسگري)، ايمان رزاقي‌راد(90 اميرميربزرگي)، سعيد دقيقي، عليرضا عباسفرد(84 علي سلماني)
سرمربي: حميد درخشان

شرح گل‌ها:
1ـ0(پيكان): در دقيقه 25 پاس رو به بيرون عباسفرد در محوطه شش قدم به محمود پوراسدالله رسيد كه اين بازيكن با ضربه زميني دروازه استقلال اهواز را باز كرد.
1ـ1(استقلا ل اهواز): در دقيقه 26 اسماعيل شريفات با شوت زميني خود از پشت محوطه 18 قدم بازي را به تساوي كشيده شد.
2ـ1(پيكان): در دقيقه 60 شوت سعيد دقيقي دور از دستان دروازه‌بان استقلال اهواز در قعر دروازه آبي‌هاي اهوازي جاي گرفت.
3ـ1(پيكان): در دقيقه 79 عليرضا عباسفرد با يك ضربه چيپ توپ را از بالاي دستان نادر غبيشاوي وارد دروازه‌ استقلال اهواز نمود.

اتفاق ويژه:
استقلال اهواز كه زماني با برد مقابل پرسپوليس در عرش سير مي‌كرد با وجود استفاده از كادرفني جديد باز هم ناموفق بود. حالا شاگردان عزيزي در رده هفدهم جدول حضور دارند و تنها يك معجزه مي‌تواند آنها را از سقوط نجات دهد.

بهترين بازيكن:
عليرضا عباسفرد اين بازيكن ضمن به ثمر رساندن گل، پاس گل اول پيكان را به پوراسدالله داد و در مجموع در دقايق حضورش در ميدان بازيكن موثري براي خودروسازان بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

راه آهن صفر ـ پاس صفر؛ فرياد اعتراض در اكباتان

با اين تساوي راه‌ آهن 30 امتيازي شد و بالاتر از مس قرار گرفت آنها با توجه به باخت شاهين با اين تيم هم امتياز هستند و اميد بيشتري براي بقا در ليگ دارند اين در حالي است كه پاس هم با 32 امتياز در رده يازده جدول قرار گرفت.

ورزشگاه راه آهن، تماشاگر 1500نفر
داور: سعيد بخشي‌زاده
اخطار: ميرآبي، كوشكي(راه آهن)، سيف‌پناهي(پاس)

راه‌آهن: مسعود همامي،‌ محسن ميرآبي، ابراهيم كريمي، حسين كوشكي، ابوذر رحيمي، حسين پاشايي، محمود آمنه(61 كمال كاميابي)، عيسي ترائوره(61فريد عابدي)، ميلاد زنيدپور، مجيد باجلان، ايمان حيدري(80 مجيد نورمحمدي)
سرمربي: مهدي تارتار

پاس: سوشا مكاني، ساشا كلونيجا، مجيد حيدري، پويا سيف‌پناهي، همت عابدي‌نژاد، يدالله اكبري، روزبه شاه‌عليدوست، هادي رمضاني(81 آرتور پريگاريان)، وريا غفوري، صابر ميرقرباني، هادي اصغري
سرمربي: اصغر مديرروستا

اتفاق ويژه:
راه‌ آهني‌ها باز هم به قضاوت داور اعتراض داشتند. مهدي تارتار عقيده داشت كه مدافع پاس در دقيقه 90 روي فريد عابدي مرتكب خطا شده است ولي داور از گرفتن يك پنالتي به سود راه آهن خودداري كرده است . همچنين راه آهن در چند دقيقه پاياني به دليل استفاده از هر 3 تعويض خود و مصدوميت ابراهيم كريمي 10 نفره بازي كرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 02-19-2010 در ساعت 11:10 PM
قدیمی 02-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سايپا 1ـ تراكتورسازي صفر؛ بازي نود و هشت دقيقه‌اي به سود حاجي مايلي

اين مسابقه عجيب در شرايطي به پايان رسيد كه بازي دو بار به دلايل مختلف متوقف شد اما اعتراض‌هاي تند محمد مايلي‌كهن به داور بازي كار كرد كه داور بازي را به جريان بياندازد و در نهايت سايپا با دست پر ميدان را ترك كند. با اين برد سايپا32 امتيازي شد و تراكتورسازي 39 امتيازي باقي ماند.

گل: امين منوچهري(71) براي سايپا
ورزشگاه انقلاب كرج، تماشاگر19 هزارنفر
داور: ‌البرز حاجي‌پور
اخطار: ابراهيم صادقي، سيدامين منوچهري(سايپا)، مهرزاد پولادي(تراكتورسازي)

سايپا: وحيد شيخ‌ويسي، رضا محمودي، مرتضي ابراهيمي، مجيد ايوبي، داريوش يزداني، اميد شريفي‌نسب، مهدي خيري، ابراهيم صادقي، سعيد يوسف‌زاده، سيدامين منوچهري، كريم انصاري‌فر
سرمربي:‌ محمد مايلي‌كهن

تراكتورسازي:‌مهدي ثابتي، عليرضا ميرشفيعيان، الو تراوره، مصطفي اكرامي، مجتبي ترشي، مهدي كياني، عليرضا دليلي، مهرزاد پولادي(74اسماعيل قروي)، فرهاد خيرخواه، محمد ابراهيمي، امير محبي(60 كرارار جاسم محمد)
سرمربي: فراز كمالوند

شرح گل:
1ـ0(سايپا): سانتر از سمت راست توسط ابراهيم صادقي با ضربه سر سيد امين منوچهري تبديل به گل سايپا شده است.

اتفاق ويژه:
در دقيقه 58 برق ورزشگاه قطع شد و بيش از 10 دقيقه برق برگشت و در دقيقه 78 به علت بارش شديد باران در ورزشگاه انقلاب كرج داور بازي تشخيص داد كه بايد بازي متوقف گردد اما با اعتراض سرمربي سايپا پس از كم شدن بارش بازي ادامه پيدا كرده است.

بهترين بازيكن:
امين منوچهري با گل حساس خود سه امتياز اين مسابقه را تقديم سايپا كرد تا سرمربي تيمش از اخراج نجات پيدا كند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ملوان انزلي1 ـ استيل آذين3؛فتح بندر با نيروي خودي

استيل آذين با اين برد با ارزش 42 امتيازي شد و به استقلال چسبيد اين در حالي است كه ملوان با توجه به بردهاي پيكان و صبا دوپله سقوط كرد و با همان 36 امتياز درپله نهم ايستاد

گل‌ها: ، غلامي( 9 و 15)، كريمي(46)براي استيل آذين،‌ حيدري(13) براي ملوان
ورزشگاه تختي انزلي، تماشاگر 15 هزارنفر
داور: خداداد افشاريان
اخطار: علي عشوري‌زاد، ميثم خسروي، حميد شرفي(استيل آذين)، نوري،‌ ابراهيمي(ملوان انزلي)

ملوان انزلي: مهدي رحيم‌زاده، بابك پورغلامي، سعيد سالارزاده،‌ آلن باسيچ، عليرضا رمضاني(78 آدريانو آلويز)،‌ پژمان نوري، فيلپ دسوزا، محمد رستمي، حسين ابراهيمي(62 محمد نزهتي)، محمد حيدري، مهرداد اولادي
سرمربي: فرهاد پورغلامي

استيل آذين: حميد نشاط‌جو، مهدي محمدي، كاظم برجلو، ميثم خسروي(54 محمدرضا مهدوي)، علي عشوري‌زاد، حسين كعبي(53 نقي شاه‌مرادي)، امير شاپورزاده(80 لك چيرا)، علي كريمي،‌ حامد كاويانپور، حميد شرفي، محمد غلامي سرمربي:‌ حميد استيلي

شرح بازي:
ملوان سنگين‌ترين شكست خانگي خود در را متحمل شد. استيل آذين كه با شيوه تهاجمي در پانزده دقيقه ابتدايي بازي در مقابل يك گل ملوانان دو گل زد و تا پايان نيمه نخست به اداره بازي پرداخت. استيل آذين در آغاز نيمه دوم و با هوشياري علي كريمي و ضربه كعبي به گل سوم رسيد و پس از آن به دفاع پرداخت.
ملوان از دقيقه 60 به بعد بازي را كاملا به زمين استيل آذين برد و فرصت‌هاي متعدد تيم شمالي توسط اولادي، حيدري، نزهتي و نوري از دست رفت تا ملوان نتيجه با همان 3 بر يك در انزلي ببازد. البته در دقيقه 70 خطاي شاه‌مرادي روي نزهتي در داخل محوطه 18 قدم پنالتي به نظر مي‌رسد كه داور بازي از آن بي‌تفاوت گذشت.

شرح گلها:
1ـ0(استيل آذين): دقيقه 9 حسين كعبي از جناح راست توپ را روي دروازه ملوان فرستاد ضربه سر محمدي مدافع پيش تاخته استيل را محمد غلامي با ضربه سر به گل اول ميهمان تبديل كرد.
1ـ1(ملوان): دقيقه 13 عشوري‌زاد روي رمضاني مدافع چپ پيش تاخته ملوان مرتكب خطا شد و ضربه كاشته را پژمان نوري به داخل محوطه 18 قدم استيل آذين فرستاد مهرداد اولادي با سينه توپ را به محمد حيدري سپرد و ضربه سنگين حيدري به تساوي گل ملوان تبديل شد.
2ـ1(استيل آذين): دقيقه 15شاپورزاده از جناح راست توپ را از روي دروازه‌ ملوان ارسال كرد رحيم‌زاده سنگربان تيم ميزبان توپ را برگرداند و محمد غلامي در ريباند گل دوم خود و استيل آذين را زد.
3ـ1(استيل آذين): دقيقه 46 پاس عالي علي كريمي از ميانه ميدان به حسين كعبي رسيد و او با ضربه‌اي چيپ توپ را از بالاي سر رحيم‌زاده دروازه‌بان ملوان عبور داد و استيل آذين را سه بر يك پيش انداخت.

اتفاق ويژه:
محمد غلامي مهاجم اسبق ملوان كه دو گل اول استيل آذين را زد زير پيراهن استيل پيراهن ملوان را پوشيده بود و پس از اينكه گل را زد به سمت تماشاگران رفت و پيراهن ملوان به آنها نشان داد و به شدت مورد تشويق تماشاگران قرار گرفت. مهرداد اولادي مهاجم سابق پرسپوليس نيز كه در ملوان بازي مي‌كرد زير پيراهن ملوان پيراهن قرمز پرسپوليس را پوشيده بود.
قبل از بازي حشمت مهاجراني و غفور جهاني در ورزشگاه تختي انزلي پس از سال‌ها همديگر را ديدند و به ياد نخست صعود ايران به جام جهاني افتادند در سال 1978 كه حشمت مهاجراني سرمربي تيم ملي ايران بود تيم ملي ايران با گل غفور جهاني به جام جهاني راه يافته بود.

بهترين بازيكن:
محمد غلامي كه دو گل اول و دوم استيل را به ثمر رساند .
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فولاد 1- ابومسلم صفر؛مشهدي ها غزل خداحافظي را خواندند

ابومسلم بعد از باخت مقابل فولاد با تیم هفدهم جدول هفت امتیاز اختلاف دارد و بعید به نظر می رسد که دیگر حتی معجزه هم بتواند باعث بقای مشکی پوشان در لیگ برتر شود

(56)گل: سعید رمضانی)
ورزشگاه : تختی اهواز ،تماشاگران: حدود 2 هزار نفر
داور: سعید مظفری زاده
اخطار:ميثم حاجيان از ابومسلم و جواد شيرزاد و بارتولوويچ از فولاد

فولاد خوزستان: حسین آشنا، جلال کاملی مفرد، جابا مجیری، جوادشیرزاد، علی حمودی، سیامک سرلک ( مجید خدامرادی)، سعید رمضانی، نادر احمدی (58- بارتولوویچ)، بختیار رحمانی ( آرش افشین)، کریم شاهوردی، غلامرضا رضایی
سرمربی: مجید جلالی

ابومسلم مشهد: مجید غلامی، داود سید عباسی، وحید عسگری، میثم حاجیان، ابراهیم لوینیان، فرشاد بهادرانی، سعید خانی (61- داود دانش دوست)، علی حقدوست، امجد شکوه مقام ( مصطفی شهرکی)، محمد حسن رجب زاده ( یونس شاکری)، جراردو جونیور
سرمربی: پرویز مظلومی

شرح بازی:
جدال تیم هایی که دغدغه سقوط را به هر شکل حس می کردند با یک گل به سود فولاد به پایان رسید. با این نتیجه بقای فولاد به همان مقداری مسجل شد که سقوط ابومسلم. دو تیم موقعیت های گل روی دروازه ها داشتند اما این فولاد بود که بهتر از موقعیتش استفاده کرد و با همین یک گل توانست خودش را برای جشن صعود آماده کند.

شرح گل
( یک- صفر) فولاد: حرکت سعید رمضانی از چپ با دریبل دو مدافع ابومسلم همراه شد تا خود او با یک ضربه بغل پای آرام توپ را وارد دروازه کند.

بهترین بازیکن:
سعید رمضانی. او با تجربه اش هم توانست به خوبی میانه میدان را در اختیار فولاد قرار بدهد و هم با یک گل حساس تلافی تمام پنالتی های از دست داده را دربیاورد.

اتفاق ویژه:
فولاد از هفته شانزدهم كه در فولادشهر اصفهان مقابل ذوب‌آهن با يك گل شكست خورد، ديگر شكستي را متحمل نشدو ركورد شكست ناپذيري خود را به 11 هفته رساند. اين تيم در 11 هفته اخير صاحب 5 پيروزي و 6 تساوي شده است.
.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شاهين صفر- صبا 1؛دوئل اصفهانی ها را صبا برد

با باخت شاگردان محمود یاوری مقابل صبا شرایط آنها در جدول بحرانی تر شد و برعکس صبا توانست با خیال راحت تری به ادامه لیگ بپردازد و بدین ترتیب جدال میان کربکندی و یاوری همشهری به سود صبا به پایان برسید.

گل: محسن بیاتی نیا (38) برای صبا
ورزشگاه :شهید بهشتی بوشهر
تماشاگر: حدود4 هزار نفر
داور: نوید مظفری

شاهین بوشهر: مجتبي روشنگر،ساندی، مهدی کیانی (88- حبیب هوشیار)، محمد احمدپوری، بهادرعبدی، عبدالله کرمی، ناصر شکرون، محسن حمیدی، مهدی نوری، محسن ایران نژاد و جمال حق شناس
سرمربی: محمود یاوری

صبای قم: مهدی واعظی، جابر انصاری (80- محمد همرنگ)، سهراب بختیاری زاده،علی لطیفی، مرتضی اسدی، امیرحسین فشنگچی ( 69-کلمنتینو)، حمید فرزانه، ابوالفضل حاجی زاده، داود حقی (80- محمد نوری)، مرتضی کاشی، محسن بیاتی نیا.
سرمربی: رسول کربکندی

شرح بازی
: بازی دو تیم بیشتر در میانه میدان جریان داشت و هیچ یک برتری آن چنانی بر یکدیگر نداشتند و می توان گفت که صبا با اتکا به تجربه بیشتر بازیکنانش توانست برنده این بازی شود. بازیکنان شاهین روز خوبی را پشت سر نگذاشتند و موقعیت های اندک آنها هم با واکنش های خوب واعظی و بی دقتی مهاجمانشان از بین رفت. غیبت ایوان پتروویچ بسیار در ترکیب شاهین به چشم آمد وباعث ضعف شاهینی ها در میانه میدان شده بود.

شرح گل
( صفر- یک) صبا: فرار فشنگچی از سمت چپ توپ را به بیاتی نیا رساند و او با یک شوت سنگین تک گل تیمش را به ثمر رساند.

بهترین بازیکن:
مهدی واعظی. او برخلاف تصور توانست یک تنه مقابل حملات شاهین بوشهر بایستد و با چند موقعیت گلی که از حریف گرفت ستاره میدان بود.

اتفاق ویژه:
هواداران بوشهری بسیار به داوری نوید مظفری اعتراض داشتند و در طول نیمه دوم با فریاد های داور دقت کن از او می خواستند تصمیمات بهتری را اتخاذ کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)