بازگشت   پی سی سیتی > مسائل مربوط به سایت > اخبار و قوانین فروم

اخبار و قوانین فروم در این بخش اخبار و مطالب مرتبط با فروم قرار خواهد گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-28-2008
kiana آواتار ها
kiana kiana آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 843

1,438 سپاس در 268 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mina110 نمایش پست ها
ت ت تولدت مبارک
امیدوارم کیانا خانوم هر چی از خدا میخوااین خدا بهتون بدن

سلام مینا خانم عزیز ممنون از پیام تبریکتون همه میناها مثل شما مهربون و دوست داشتنی هستند.امیدوارم شما هم به همه ارزوهایتون برسید.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hamed نمایش پست ها
منم تولد شما رو تبريک ميگم خانم...
مرسی من هم متقابلا برای شما اروزی خوشبختی دارم اقای .....(چون اسم من را نگفتید من هم اسم شما را نمی برم:D)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behnam3638 نمایش پست ها
سلام سلام
به بههههههه
ببین تولد کیهههههههههههههه

کیانوش خانوم تولدتون مبارک

ما که بالاخره نفهمیدیم شما کجایی هستی :D
ایشالا در تمام مراحل زندگی موفق باشید و هر چه زودتر بتونید از adsl استفاده کنید که راحت تر باشید
امیدوارم در کنار همسر مهترمتان به خوبی و خوشی زندگی کنید و تا چند ماه دیگه یک جفت بچه که شامل 1 عدد پسر گوگولی و 1 عدد دخمل توپولی باشه خدا نصیبتون کنه

کادو هم زمانی که شما بهمون کیک دادین حتما بهتون میدیم
بابا اقا بهنام من خودمم نمی دانم کجایی هستم!!!!!!!!.می دانی اخه خیلی جاها زندگی کردم و همه اونجاهایی که رفتم و زندگی کردم را هم دوست دارم.مهم اینه که ایرانی هستم .حتما این شعر قشنگ را شنیدی که میگه
هر کجا هستم باشم .
اسمان مال من است
کوه زمین .........همه مال من است
.........................

خلاصه الی اخر.بابت ارزویت هم ممنون.
.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط haj_amir نمایش پست ها
تبریک میگم
انشا الله هر چند سال که میخواین از خدا عمر با عزت بگیرید
اقا امیر از شما هم ممنون.دعای قشنگی بود.عمر با عزت .انشالله در مورد همه این طور باشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر عباس انصاری نمایش پست ها
سلام
یا مادر مقدس ببینین امروز تولد کیه
من اولم ها من اولم تو تبریک
ساعت پنج صبح دارم تبریک میگم حال کنین اینو میگن آنتایم بودن
و اما امروز تولد کیست :
kiana

بله به سلامتی و مبارکی تولد مادربزرگ ادیسون!!!!
نه ببخشین :D :D :D
تولد خانم کیانا پاریسی نژاد دوبرره اصل تهرانی هست و منم کادوشو تو پاتوق گذاشتم که دانلود آهنگهایی بسیار با کلاس و توپه
آقا ما کادو دادیمها الکی مثل دیگران عکس گل وشیرینی و اینا نذاشتم
بیزحمت سهم کیک و شیرینی و میوه من فراموش نشه

اینم عکس احتمالی از خانمی که تولدش امروزه البته لزوما اون خانومه همین :Dخانومه نیستها منتها ممکنه باشه
آدم چه میدونه
عکسه دیگه ممکنه شباهتهایی هم باشه:D
در کل کیانا جان بعد اینهمه شوخی
جدی جدی تولدت را بهت تبریک میگم
و ارزومند آرزوهاتم
یا حق و موفق باشی
ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!
و اما اخر همه میرسیم به اقا امیر گل.
امیر جان از این که اولین پیغام را زدی ممنون.مثل همیشه لطفت شامل حال من شد.از کادوی قشنگت هم متشکر .ببخشید که دست من در جبران زحماتت کوتاه است.برایت بهترین ها را ارزو می کنم هر چند که لیاقتت از بهترین ها هم بالاتر است.عکس اون پیرزنه هم خانوم خودته......من نیستم.من هم جدی جدی از محبتت سپاسگزارم.
از خودم میپرسم : ارزش قلب من از شیشه ی یک پنجره هم کمتر بود ؟

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-28-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام[IMG]****************************/87.gif[/IMG]
کیان جان سنبل (میناخانم بزرگه) نتونست بیاد فروم چندروز کار داره[IMG]****************************/118.gif[/IMG]
گفت از جانبش خیلی خیلی بهت تولدت رو تبریک بگم و برات آرزوی موفقیت بکنم و صد و سی و شیش سالو سه ماه و نه روز و دوساعت و یه دقیه و سیزده ثانیه و دو دهم ثانیه هم برات آرزوی طول عمر بکنم[IMG]****************************/282.gif[/IMG] [IMG]****************************/282.gif[/IMG] [IMG]****************************/281.gif[/IMG] [IMG]****************************/281.gif[/IMG]
که البته آخر عاقبتت مثل اون عکسه نشه الهی[IMG]****************************/247.gif[/IMG]
الهی با شمع سیصدسالگیت سیگار برگت رو روشن کنی[IMG]****************************/59.gif[/IMG] [IMG]****************************/59.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG]
قدیمی 12-28-2008
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Talking

کیانا جان من هم از طرف ادمین تولدتون را تبریک میگم
اخه الان فصل میان ترم هایی دانشگاهها هست و نمی تونن زیاد بیان فروم
ادمین گفته:
ایشالله قد همون عددی که هنوز کشف نشده عمر خش از حضرت باری تعالی بگیرین
چقدر کلمه های قلمبه سلمبه بکار بردن سخته هااا:D

قدیمی 12-28-2008
haj_amir haj_amir آنلاین نیست.
دوست و کاربر فعال سابق

سپاسها: : 2

122 سپاس در 119 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حالا با الغیرتا در این روز تولدتون بیاین بگید این قضیه کیانا و کیانوش چیه
من که خیلی کنجکاوم البته شمت بخوندی فضولیم گل کرده
البته مامانم گفته از خانمها از این جور سوالات نکنم
ولی چی کار کنم فضولیه دیگه
قدیمی 12-29-2008

Arrow تولدت مبارک

سلام
کیا جان تلفنی با کوروش حرف میزدم یهو یادش افتاد یادش رفته که یادش باشه به ماها بگه که یادش بیاندازیم که یادش بمونه که یادش نره و دریادش نگه داره و یادش باشه که بخواد در یادش ذخیره کنه و به یادش بیاد و از یادش نره که همیشه از یادش به خاطر بیاره که امروز تولد شماست
خیلی هول شد بنده خدا گفت بگم که ببخشین که سرش شلوغه و یادش رفته که به یادش بمونه و دریادش نگه داره که یادش نره و همیشه یادش باشه و به هیچ وجه من الوجوه از یادش نره و هرگز یادش و خاطرش رو فراموشش نکنه که امروز تولدت شما رو تبریک نگفته:D
گفت بگم مبارکه مبارک

راستی اینم گفت که بگم طبق سریال برره کیانوش اسم پسره ها نه دختر
مبارکه
تبریک تولد از طرف ادمین با شکلک =
[IMG]****************************/227.gif[/IMG] [IMG]****************************/227.gif[/IMG] [IMG]****************************/227.gif[/IMG] [IMG]****************************/227.gif[/IMG]
قدیمی 12-29-2008
mary.f آواتار ها
mary.f mary.f آنلاین نیست.
مدیر بخش زمین شناسی

سپاسها: : 3,194

2,013 سپاس در 491 نوشته ایشان در یکماه اخیر

كيانا خانم سلام. تولدتون مبارك! من يه كم حسوديم شد چون حس كردم اينجا همه همديگه رو مي شناسن و از حال هم خبر دارن به جز من! به هر حال ببخشيد كه دير خبر دار شدم. باز هم مي گم تولدتون مبارك. با آرزوي بهترينها براي شما دوست عزيز
قدیمی 12-29-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

بابا یه دو روز گفتیم با آرامش بشینیم درس بخونیم ببین میشه ! ببین چه چیزایی پشت سر حقیر میگین
چند روز پیش عهد شکنی کردم چون مشکلی برای سایت پیش اومده بود (آهای بعضی ها ! )
اومدم بک آپ ها رو ریستور کردم
امروزم فهمیدم یکی از کاربرای خوبمون کمی دل رنجه شده اند و نامه داده اند که به دلائلی دیگه نمیتونن به سایت بیان (بخوانید آقا مجید با نام کاربری عاشق{تفقد فراموش نشود})
اومدم از ایشان دلجویی کنم سرو راهم به اینجا هم افتاد :D دیدم به به چقدر اظ(با این ز) طرف من تبریک گفته شده همه ش تکذیب میشه
تولد خانوم کیانا (بخوانید کیانوش اما به رویشان نیاورید) :D چون وقت نبود قبلا در نامه به ایشان تبریک گفتیم حالا کادوش رو هم گرفتیم اینجا تقدیم میکنیم چون تولد همه رو اینجا تبریک گفتیم ناعدالتی نشه و نیز اشخاص حقیقی و حقوقی هم اینقدر به جای من تبریک نگویند احتمالا لطف داشته اند چون دیده اند من نوشتم نمیام در امضام ره افسانه زده اند چون تا اونجا که یادمه من اظهار نظری در این مورد نکرده ام :D بگذریم بذارید کادوهام رو تقدیم کنم

دروغ چرا بگیم الکی 20 تا 25 تا 30 تا روش شمع بذاریم ؟ ما چه میدونیم چند تا
خانوما که راست نمیگن
مستر نیمای بیچاره هم هنوز بعد از 1 سال نمیدونه همسرش چند سالشه ما الکی بیایم 25 تا بذاریم روش ؟
میتونم مثلا

اینو به مناسبت گذشت 1 سال از اشتباه اساسی زندگی برادر بیچاره-مون نیما تقدیم کنیم :D

اینم بچه ها کادو گرفتن

نمیدونم متاسفانه چی گرفتند فقط چون میدونستن اسمای پسرانه دوست داری روش نوشتن جو !!!

مجددا تبریک میگم ان شاالله هر روز بیش از پیش از زندگی لذت ببرید
نقل قول:
كيانا خانم سلام. تولدتون مبارك! من يه كم حسوديم شد چون حس كردم اينجا همه همديگه رو مي شناسن و از حال هم خبر دارن به جز من! به هر حال ببخشيد كه دير خبر دار شدم. باز هم مي گم تولدتون مبارك. با آرزوي بهترينها براي شما دوست عزيز
شما هم اگه تولدتون نزدیکه توی پروفایلتون زمانش رو درست بنویسید هر روز تولدهای اون روز رو توی صفحع اول سایت زیر بخش افراد آنلاین نشون میده بچه ها از اونجا میفهمن کی تولدشه
یا پیشاپیش میشه از تقویم سایت تقویم
استفاده کرد

ویرایش توسط دانه کولانه : 12-29-2008 در ساعت 06:17 PM
قدیمی 12-29-2008
kiana آواتار ها
kiana kiana آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 843

1,438 سپاس در 268 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
سلام[IMG]****************************/87.gif[/IMG]
کیان جان سنبل (میناخانم بزرگه) نتونست بیاد فروم چندروز کار داره[IMG]****************************/118.gif[/IMG]
گفت از جانبش خیلی خیلی بهت تولدت رو تبریک بگم و برات آرزوی موفقیت بکنم و صد و سی و شیش سالو سه ماه و نه روز و دوساعت و یه دقیه و سیزده ثانیه و دو دهم ثانیه هم برات آرزوی طول عمر بکنم[IMG]****************************/282.gif[/IMG] [IMG]****************************/282.gif[/IMG] [IMG]****************************/281.gif[/IMG] [IMG]****************************/281.gif[/IMG]
که البته آخر عاقبتت مثل اون عکسه نشه الهی[IMG]****************************/247.gif[/IMG]
الهی با شمع سیصدسالگیت سیگار برگت رو روشن کنی[IMG]****************************/59.gif[/IMG] [IMG]****************************/59.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG]
از جانب من از مینا خانم تشکر کن بگو که انشالله همیشه کارهایش به خوبی و خوشی پیش بره .ما منتظریم که زودتر بیاد و در فروم ایشون را زیارت کنیم(چقدر ادبی حرف زذم.)در اخرهم یاداوری می کنیم ما اهل دود و دم نیستیم.این وصله مصله ها به ما نمی چسبه داداش.به جون خودم ما پاک پاکیم.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mina110 نمایش پست ها
کیانا جان من هم از طرف ادمین تولدتون را تبریک میگم
اخه الان فصل میان ترم هایی دانشگاهها هست و نمی تونن زیاد بیان فروم
ادمین گفته:
ایشالله قد همون عددی که هنوز کشف نشده عمر خش از حضرت باری تعالی بگیرین
چقدر کلمه های قلمبه سلمبه بکار بردن سخته هااا:D

به این ادمینتون بفرمایید اقا داریوش !
یکی به حساب ما !!باشد که انشالله به زودی زود تلافی نمایییییییییییییییم!!!!{ق ط}
نقل قول:
نوشته اصلی توسط haj_amir نمایش پست ها
حالا با الغیرتا در این روز تولدتون بیاین بگید این قضیه کیانا و کیانوش چیه
من که خیلی کنجکاوم البته شمت بخوندی فضولیم گل کرده
البته مامانم گفته از خانمها از این جور سوالات نکنم
ولی چی کار کنم فضولیه دیگه
همش زیر سر این ادمین است.بابا اسم اصل من کیانوش می باشد.منتها همه جا به اسم کیانا من را صدا می کنند.البته غیر از فامیل .چون کیانا در اصل اسم مامان بنده می باشد.منتها تمام دوست هام و همکارهام و فامیل های شوهر و در کل کسانی که با مادرم در ارتباط نیستند من را کیانا صدا می کنند.چون راحتتر است.ولی فامیل برای این که اسم من با اسم مادرم قاطی پاطی نشود.مادرم را کیانا و من را به همان نام کیانوش صدا میکنند.روشن شد؟؟؟؟.حالا ما یک اشتباهی کردیم و این موضوع را به این اقا ادمین (نمیدانم اسمش کوروشه یا داریوشه یا ابی یا اندی یا ....هر چی که هست)گفتیم .حالا دیگه من را ول نمی کنه.کچلم کرده.حالا حاجی جون شما هر کدام را دوست داری صدا کن.

نقل قول:
سلام
کیا جان تلفنی با کوروش حرف میزدم یهو یادش افتاد یادش رفته که یادش باشه به ماها بگه که یادش بیاندازیم که یادش بمونه که یادش نره و دریادش نگه داره و یادش باشه که بخواد در یادش ذخیره کنه و به یادش بیاد و از یادش نره که همیشه از یادش به خاطر بیاره که امروز تولد شماست
خیلی هول شد بنده خدا گفت بگم که ببخشین که سرش شلوغه و یادش رفته که به یادش بمونه و دریادش نگه داره که یادش نره و همیشه یادش باشه و به هیچ وجه من الوجوه از یادش نره و هرگز یادش و خاطرش رو فراموشش نکنه که امروز تولدت شما رو تبریک نگفته:D
گفت بگم مبارکه مبارک

راستی اینم گفت که بگم طبق سریال برره کیانوش اسم پسره ها نه دختر
مبارکه
تبریک تولد از طرف ادمین با شکلک = [IMG]****************************/227.gif[/IMG] [IMG]****************************/227.gif[/IMG] [IMG]****************************/227.gif[/IMG] [IMG]****************************/227.gif[/IMG]

ما که نفهمیدیم شما چه فرمودید شما اگر خودتان متوجه شدید بعدا برایمان ترجمه کنید.لطفا.به ادمین هم سلام ما را از طریق اس ام اس یا ام ام اس یا ایمیل یا فاکس یا هر چه برایتان مقدور بود برسانید.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mary.f نمایش پست ها
وای ماری خانم گل .چرا تنهایی؟ .قربونت برم این جا یک جو صمیمی و خیلی خوب داره که هر کی بیاد تو جمع ما اجازه نداره احساس غربت یا تنهایی بکنه.خانم گل مرسی از پیام تبریکت.امیدوارم همیشه دنیا به کامت قشنگ و زیبا باشه.بهترین و زیباترین لحظات از ان تو باد.از این که تو جمع ما هستی خوشحالیم و به دوستی با شما خرسندیم.
از خودم میپرسم : ارزش قلب من از شیشه ی یک پنجره هم کمتر بود ؟

قدیمی 12-29-2008

Arrow تولدت مبارک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mary.f نمایش پست ها
كيانا خانم سلام. تولدتون مبارك! من يه كم حسوديم شد چون حس كردم اينجا همه همديگه رو مي شناسن و از حال هم خبر دارن به جز من!
سلام و عرض ادب
دوست گرامی بودن شما در بین دوستان خودش علت بودن شما در جمع دوستان و عضویت در محفل بچه های پی سی سیتی و کاربران محترم این فروم هست دوست گرامی
ضمن خوشامدگوئی مجدد به شما و دعوت شما به فعالیت در مباحث و اشتراک در مسایل و تاپیکها
به شما اطمینان خاطر می دهم که وجود شما و باقی دوستان به عنوان یک عضو و یک دوست
برای جمع دوستان کاملا مهم و مورد امتنان خاطر هست
موفق باشید و شاد
قدیمی 12-29-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کیانا خانم گل با عرض پوزش بدلیل دیرکرد، تولدتون رو تبریک عرض می کنم همیشه موفق و پیروز باشید.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)