بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > زبان های برنامه نویسی Programming

زبان های برنامه نویسی Programming بحث در مورد زبانهای مختلف برنامه نویسی

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-18-2011
ali_zangeneh آواتار ها
ali_zangeneh ali_zangeneh آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 54

31 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر
ali_zangeneh به Yahoo ارسال پیام
Cool تاریخ و نام روزهای هفته بصورت شمسی کامل

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه.دیدم توی سایت چند نفر درخواست سورس تقویم فارسی رو داشتند. و منم چون این فایلو دارم پس واسه دانلود میذارم .امیدوارم خوشتون بیاد فقط یه نکتهو اونم اینکه dll هستش نه سورس و تقویم و روزهای هفته فارسی رو به همراه چند متد کارآمد رو داره و چون dll ها بین زبان های برنامه نویسی مشترک اند این dll رو میتونید توی برنامه نویسی به هر زبانی استفاده کنید ولی ببخشید چون کدش رو نداشتم و این dll رو خودم ننوشتم نمیتونم فایل پروزه classlibrary اش رو در اختیارتون بذارم.
کاملا تست شده است و من خودم بیشتر از یک ساله که دارم ازش استفاده میکنم توی تمامی برنامه هایی که تقویم و محاسبات تقویمی دارم.

نحوه استفاده از dll رو هم که بلدید .محض یاد اوری خیلی سریع میگم براتون
1=اول در ویژوال استودیو روی سلوشن اکسپلورر روی نام پروژه راست کلیک کرده و add refrence رو میزنید
2=مسیر خود فایل DLL موجود در این فایل فشرده رو بهش میدید.
3=بعد میبینید یک فایل توی پوشه ارجاعیات در برنامتون اضافه شد که با کلید راست کردن و زدن گزینه view in object broser میتونید متد های توی dll مقدار بازگشتی و کلا هر فیلد پابلیک قرار داده شده در کلاس کامپایل شده dll l,vn kzv v, ffdkdn.
4 =توی کد برنامه مثل یک کامپوننت باهاش برخورد کنید مثلا توی سیشارپ بنویسید.(اول بهتره در باره name space اش رو فراخوانی کنید تاخیلی راحت تر بتونید با شی کلاس توی dll کار کنید)
پس در بالای برنامه مینویسید
using farhaniPersianDate;
و بعد هر جا که لازم داشتید توی برنامه یک شی میسازید اش و متد مربوط به اون شی رو فراخوانی میکنید.مثلا

cDate obj = new cDate();
textBox1.Text obj.getPersianDate();
که cdate اسم کلاس توی dll هستش و باقی زبانها هم همین طور.........
امیدوارم ازش خوشتون بیاد
اینم لینک دانلود
https://rapidshare.com/files/1312974...si_date_dll.7z
موفق باشید بچه ها

ویرایش توسط ali_zangeneh : 07-18-2011 در ساعت 06:44 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)