بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام ملتها

جام ملتها مسائل مربوط به جام ملتهای قاره ها

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

سپاسها: : 0

299 سپاس در 262 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ستايش سرمربي فرانسه از عملكرد شاگردانش درديدار فاجعه بار با ايتاليا
یوفا: ريمون دومينك سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه به رغم شكست دو بر صفر تيم ده نفره‌اش از ايتاليا و خروج زودهنگام از مسابقات يورو ‪۲۰۰۸‬ ، نحوه واكنش شاگردانش را نسبت به بروز فاجعه‌هايي براي آنان در اين ديدار ستود.

به گزارش یوفا: هرچند كه فرانسه تنها يك گل در مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۸‬زده و تنها يك امتياز كسب كرده است ولي دومينك ‪۵۶‬ ساله معتقد است كه تيمش از استحكام كافي براي رفتن براي ميدان نبرد جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬برخوردار است .

وي بيش از همه بدشانسي را دليل شكست تيمش از ايتاليا مي‌داند نتيجه اي كه ممكن است به رغم قرارداد وي با فرانسه تا سال ‪ ، ۲۰۱۰‬موضع وي را تضعيف كند.

دومينيك با حضور ستيزه جويانه‌اش در كنفرانس مطبوعاتي بعداز بازي گفت : بله من متاسفم ولي از آنچه كه بازيكنانم در ميدان به نمايش گذاشتند به خود مي‌بالم .

وي افزود : ما ظرف همان ده دقيقه اول يك نفر ( فرانك ريبري را به دليل مصدوميت ) از دست داديم و سپس يك پنالتي بر ضد ما گرفته شد و يك بازيكن ( اريك ابيدال ) نيز كارت قرمز دريافت كرد .

دومينك گفت : اين خود يك نقطه عطف بود . بعيد است كه در يك بازي اين همه فاجعه رخ دهد .

وي اظهار داشت : من به تيم خود گفتم از اينكه مربي آنان هستم به خود مي‌بالم .

سرمربي فرانسه اظهار داشت : وي از اينكه مشخص نساخته است مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۸‬ابزاري براي توسعه تيم خود در فرآيند صعود به جام جهاني بعدي است ، مرتكب يك اشتباه شده است .

وي افزود : من بايد شش ماه قبل مي‌گفتم كه اين رقابتها براي آماده سازي نسل جديدي براي حضور در جام جهاني بعدي مفيد خواهد بود
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

پس از شكست مقابل ايتاليا موج بازنشستگي تيم ملي فرانسه را فرا گرفت
یوفا: در پي خروج زودهنگام تيم ملي فوتبال فرانسه فيناليست جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬از گردونه مسابقات يورو ‪ ،۲۰۰۸‬كلود ماكه له له هافبك كاركشته اين تيم بازنشستگي خود را از تيم ملي اعلام كرد.

به گزارش یوفا: اين ستاره ‪ ۳۵‬ساله باشگاه چلسي در ديدار با ايتاليا كه به شكست دو بر صفر فرانسه و پرواز زودهنگام اين تيم به خانه پس از قرار گرفتن در قعر گروه سه انجاميد، هفتاد و يكمين بازي ملي خود را انجام داد .

وي كه براي تيمهاي نانت و مارسي فرانسه نيز بازي كرده است اظهار داشت : من هميشه گفتم كه اين آخرين رقابتي است كه در آن شركت مي‌كنم .

ماكه له له افزود : من اكنون از پايان دادن به كار خود در تيم ملي به هيچوجه ابراز تاسف نمي‌كنم .

وي ادامه داد :اكثر تصميماتي كه من گرفتم تصميمات قطعي بود .

هافبك تيم فرانسه گفت : من براي پوشيدن پيراهن تيم ملي زحمت كشيده و عرق ريختم و اين صد درصد باعث شادي و خوشحالي من شد .

ماكه له له گفت : نسل جديدي مي‌تواند بيايد و زمام امور را در دست گيرد . من كاملا حامي آنان هستيم .

وي اخرين كسي نبود كه پس از اين شكست بازنشستگي خود را اعلام كرد بلكه ليليان تورام ‪ ۳۶‬ساله ركورد دار انجام ‪ ۱۴۲‬بازي ملي نيز اقدام مشابهي انجام داد .

وي گفت : اين حذف شدن براي ما بسيار سخت و دشوار است بويژه براي من كه آخرين بازي ملي خود را انجام دادم .

ديگر بازيكنان همچون پاتريك ويه را و گريگوري كوپه دروازه بان فرانسه نيز بازنشستگي خود را مورد بررسي قرار داده اند.
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

برنامه ديدارهاي سه شنبه شب و چهارشنبه شب یورو 2008 - Euro 2008

یوفا: رقابتهاي فوتبال يورو 2008سه شنبه شب و چهارشنبه شب با انجام چهار ديدار در گروههاي سه و چهار به شرح زير دنبال مي شود.

به گزارش یوفا:

سه شنبه 28 /3- گروه سه
..................................
فرانسه - ايتاليا ساعت 15/23 .
هلند - روماني ساعت 15/23 .
جدول رده بندي اين گروه :
هلند 2بازي 2برد مساوي باخت 6امتياز
روماني 2 - 2 - 2
ايتاليا 2 - 1 1 1
فرانسه 2 - 1 1 1

چهارشنبه 29/3 - گروه چهار
....................................
يونان - اسپانيا ساعت 15/23 .
روسيه - سوئد ساعت 15/23 .
اسپانيا 2بازي 2برد مساوي باخت 6امتياز
سوئد 2 1 - 1 3
روسيه 2 1 - 1 3
يونان 2 - - 2 -
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

روبرتو دونادوني: اين صعود يك لحظه‌ي رضايت‌بخش است

یوفا: "روبرتو دونادوني" پس از صعود تيمش به مرحله يک چهارم نهايي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي اروپا (يورو2008) از نتيجه حاصل شده ابراز خوشحالي کرد.

به گزارش یوفا: "دونادوني" سرمربي تيم فوتبال ايتاليا پس از پيروزي دو بر صفر برابر فرانسه در نشست مطبوعاتي پس از بازي گفت: گمان نمي کنم بهترين لحظه دوران مربيگري‌ام باشد اما، بدون شک يک لحظه رضايت بخش براي من است. اين پيروزي حاصل تلاش تمامي بازيکنانم است به ويژه بازيکناني که در طول دو سال اخير سخت کار کردند. وي افزود: لحظات سختي را در طي اين دو سال پشت سر گذاشتيم و شاگردان من همواره خود را در اين ميان پيدا کردند.

"دونادوني" در ادامه گفت: به عنوان يک بازيکن همواره با سخت کوشي سعي در پيروزي در بازي‌ها داشته‌ام اما، متاسفانه ديگر دوران فوتبال من به پايان رسيده است بنابراين بايد به شاگردان خود تکيه کنم. شاگردان من سزاوار اين پيروزي بودند و از نظر من اين پيروزي به هيچ وجه بر پايه شانس به دست نيامد.

وي در پايان در مورد بازي بعدي تيمش برابر اسپانيا در مرحله يک چهارم گفت: اسپانيا تيم بسيار خوبي است و آنها اين مساله را در بازي ها دوستانه پيش از آغاز رقابت ها ثابت کرده‌اند. بازي ما در برابر اسپانيا نيز آسان نخواهد بود.
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

هشدار فان باستن به شاگردانش : بايد دوباره از صفر شروع كرد

یوفا: ماركو فان باستن سرمربي تيم ملي فوتبال هلند پس از صعود باشكوه تيمش از مرحله گروهي مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۸‬و بازگرداندن روماني به خانه‌اش ، به شاگردانش هشدار داد كه بايد در مرحله بعد همه چيز را از نو آغاز كنند.

به گزارش یوفا: دو گل كلاس يان هونتلار و روبين فان پرسي مرد برتر اين ديدار در نيمه دوم پيروزي دو بر صفر هلند بر روماني را تضمين كرد و باعث شد تا نارنجي پوشان حداكثر امتيازات سه بازي گروه سه را به دست آورند.

در عوض پاداش نارنجي پوشان ديدار با سوئد يا روسيه در مرحله يك چهارم نهايي بود كه شنبه شب در شهر بازل برگزار خواهد شد .

فان باستن گفت : ما از اينكه در سه ديدار گروهي خود پيروز شديم بايد بسيار به خود بباليم و خوشحال باشيم . ما يك شروع عالي داشتيم . ولي ديدار شنبه در كل يك ديدار ديگر است و ما بايد دوباره از صفر شروع كنيم .

وي افزود : ما جلوي تلويزيونهاي خود خواهيم نشست و بازي روسيه و سوئد را تماشا خواهيم كرد و خواهيم كوشيد تحليل خوبي از هركس داشته باشيم كه قرار است با وي بازي كنيم .

شكست رومانيايي‌ها لطف بزرگي بود كه شاگردان فان باستن به روبرتو دونادوني رفيق قديمي و هم تيمي سابق وي در ميلان كردند .

ايتاليا پس از پيروزي دو بر صفر بر فرانسه در مرحله يك چهارم نهايي به هلند پيوست و فان باستن گزارشهاي منتشر شده را در مورد اينكه دونادوني پيش از آخرين دور بازيهاي گروهي مرتبا در تماس با وي بود تكذيب كرد.

فان باستن گفت : من خيلي خوب وي را مي‌شناسم ولي در عين حال مي‌دانم در چنان شرايطي خوب نيست كه با يكديگر در تماس بود . در نهايت من براي وي و براي ايتاليا خوشحالم .

فان باستن اكنون معتقد است كه تيمش مي‌تواند رهرو همان هلندي باشد كه وي در سال ‪ ۱۹۹۸‬الهام بخش آن براي قهرماني جام ملتهاي اروپا بود.
قدیمی 06-19-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

پیش فرض جام ملت‌های اروپا باعث دستگيري جنايتكار جنگ جهاني شد

جام ملت‌های اروپا باعث دستگيري جنايتكار جنگ جهاني شد

یوفا:
يك جنايتكار جنگ دوم جهاني پس از شصت سال در حين مسابقات يورو 2008 شناسايي شد.

به گزارش یوفا: ميليويچ اسنار كه اينك 95 ساله است و در شهر كلاگن فورت اتريش زندگي مي كند، جنايتكار جنگ جهاني دوم در زمان نازي ها است كه مدت ها تحت تعقيب بود.

وي در هنگام اين جنگ، ‌عامل كشته شدن صدها نفر در كمپ هاي كرواسي بود.
اسنار پس از شصت سال در حين بازي هاي جام ملت هاي اروپا از طريق پليس بين الملل شناسايي و دستگير شد.

مطابق اين گزارش وي درحاشيه يك مسابقه يورو 2008 در كلاگن فورت ،‌هنگاميكه همراه با همسرش در رستوراني حضور داشت،‌ دستگير شد.

قدیمی 06-19-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

گاتوزو: شايعه‌ها دروغ هستند

یوفا:
مدافع تيم ملي فوتبال ايتاليا كه از حضور در برابر تيم ملي اسپانيا در مرحله يك چهارم نهايي جام ملت‌هاي اروپا محروم است درباره مسائل گوناگون صحبت كرد.

به گزارش یوفا: گاتوزو و پيرلو دو بازيكن كليدي تيم ملي ايتاليا به دليل دو اخطاره بودن بازي مرحله يك چهارم برابر اسپانيا را از دست خواهند داد.

گاتوزو در اين باره گفت: خوشحالم كه تمامي 23 بازيكن ما توانايي حضور در تركيب اصلي را دارند، برابر اسپانيا تا آخرين لحظه خواهيم جنگيد و شادي‌هاي ما به يك اندازه خواهد بود.

گاتوزو در ادامه گفت: ممكن است تاريخ در خاتمه تغيير پيدا كند. به هر حال ما 30 سال بود كه ما به هلند نباخته بوديم اما، در فوتبال هر چيزي ممكن است.

گاتوزو در پايان گفت: هرگز دست از باورهاي خود برنخواهيم داشت، در برابر روماني بسيار بدشناس بوديم و گمان مي‌كرديم كه بايد به خانه برگرديم اما حالا بسيار خوشحال هستيم.
قدیمی 06-19-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

تيري آنري: بايد اين بازي را فراموش كنيم

یوفا:
بيشتر بازيكنان فرانسه كه پس از باخت دو بر صفر برابر ايتاليا در مرحله‌ي گروهي جام ملت‌هاي اروپا (يورو 2008) سرخورده بودند، بدون توجه به خبرنگاران راهي اتوبوس شدند.

به گزارش یوفا: تنها "تيري آنري" كاپيتان فرانسه با خوشرويي به پرسش‌هاي خبرنگاران پاسخ داد.

او درباره‌ي اين بازي گفت: « آسيب ديدگي زودهنگام فرانك ريبري، ضربه‌ي پنالتي و دادن كارت قرمز همه چيز را خراب كرد اما بايد بگويم كه ما با يك بازيكن كمتر هم بسيار خوب بازي كرديم. فراموش نكنيد كه برابر قهرمان جهان به ميدان رفتيم. بي‌ترديد اگر آن اتفاق‌هاي دقايق ابتدايي رخ نمي‌داد نتيجه‌ي ديگري رقم مي‌خورد. به هر حال ما بايد اين بازي را فراموش كنيم و به ديدارهاي آينده بيانديشيم. »

بيشتر بازيكنان فرانسه يا در حال گوش دادن به موسيقي يا حرف زدن با تلفن همراه، MIXED ZONE را ترك كردند و به سوالي پاسخ ندادند.
قدیمی 06-19-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

روبرتو دونادوني: اين صعود يك لحظه‌ي رضايت‌بخش است

یوفا: "روبرتو دونادوني" پس از صعود تيمش به مرحله يک چهارم نهايي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي اروپا (يورو2008) از نتيجه حاصل شده ابراز خوشحالي کرد.

به گزارش یوفا: "دونادوني" سرمربي تيم فوتبال ايتاليا پس از پيروزي دو بر صفر برابر فرانسه در نشست مطبوعاتي پس از بازي گفت: گمان نمي کنم بهترين لحظه دوران مربيگري‌ام باشد اما، بدون شک يک لحظه رضايت بخش براي من است. اين پيروزي حاصل تلاش تمامي بازيکنانم است به ويژه بازيکناني که در طول دو سال اخير سخت کار کردند. وي افزود: لحظات سختي را در طي اين دو سال پشت سر گذاشتيم و شاگردان من همواره خود را در اين ميان پيدا کردند.

"دونادوني" در ادامه گفت: به عنوان يک بازيکن همواره با سخت کوشي سعي در پيروزي در بازي‌ها داشته‌ام اما، متاسفانه ديگر دوران فوتبال من به پايان رسيده است بنابراين بايد به شاگردان خود تکيه کنم. شاگردان من سزاوار اين پيروزي بودند و از نظر من اين پيروزي به هيچ وجه بر پايه شانس به دست نيامد.

وي در پايان در مورد بازي بعدي تيمش برابر اسپانيا در مرحله يک چهارم گفت: اسپانيا تيم بسيار خوبي است و آنها اين مساله را در بازي ها دوستانه پيش از آغاز رقابت ها ثابت کرده‌اند. بازي ما در برابر اسپانيا نيز آسان نخواهد بود.
قدیمی 06-19-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

روسیه 2 - 0 سوئد

پاولیوچنکو گل اول روسیه را به ثمر رساند

تاریخ: چهارشنبه 18 ژوئن، 29 خرداد
زمان: ساعت 18:45 به وقت گرینویچ
(23:15 به وقت تهران)
مکان: اتریش، شهر اینزبروک
اشتادیون تیوولی نئو
روسیه در دور بعد به مصاف هلند خواهد رفت

روسیه 2 - 0 سوئد
روسیه برای اولین بار پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی به مرحله یک چهارم نهایی یک تورنمنت عمده فوتبال رسید.
آندری آرشاوین، بازگشت از محرومیت را با افزودن به اختلاف ایجاد شده در نیمه اول جشن گرفت تا روسیه با عبور از مانع سوئد به یک چهارم نهایی صعود کند و به انتظار رویارویی با هلند بنشیند.
سوئد که برای اولین بار در هشت سال گذشته نتوانست از مرحله گروهی یک تورنمنت عمده فوتبال صعود کند، عملا در برابر تاکتیک روسیه متوقف شد و حرفی برای گفتن نداشت.
در دقیقه 24 و پس از چند پاس سریع که دفاع سوئد را از هم باز کرد، پاولیوچنکو مقابل دروازه سوئد توپ را از الکساندر آنیوکوف دریافت کرد و گل اول را به ثمر رساند.

گروه D: آتش زیر خاکستر

سوئد نیمه دوم را در شرایطی آغاز کرد که می دانست برای صعود چاره ای به جز زدن حداقل یک گل ندارد، اما روسیه در دقیقه پنجم نیمه دوم، و در یک ضد حمله سوئد را شوکه کرد.
آرشاوین، ستاره تیم زنیت روسیه (قهرمان جام یوفا) با دریافت پاسی از یوری ژیرکوف با پای راست گل دوم روسیه را نیز به ثمر رساند.
روسیه عملا مانند تیمی بازی می کرد که چیزی برای از دست دادن ندارد، اما در عین حال اجازه استفاده از هیچکدام از نقاط ضعف خود را به سوئد نداد.
بازیکنان روسیه بارها خود را به پشت بازیکنان خط میانی و دفاع سوئد رساندند و ساختار خط دفاعی سوئد را که برای رسیدن به گل تساوی تلاش می کردند به هم ریخته بودند.
این شرایط به ویژه در دقایق آخر بازی فشار بر روی سوئد را افزایش داد اما گل دیگری وارد دروازه ها نشد؛ هر چند بازیکنان روسیه دو بار هم با ضربات خود تیر دروازه سوئد را به لرزه درآوردند.
با این پیروزی، گاس هیدینک مربی روسیه موفق شد بار دیگر یک تیم تحت هدایت خود را به مرحله حذفی یک تورنمنت عمده فوتبال برساند.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)