بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کریمی پا به توپ شد، زادمهر نیمکت‌نشین/ برنامه ویژه دنیزلی برای پولادی

برگزاری آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار با فجر
کریمی پا به توپ شد، زادمهر نیمکت‌نشین/ برنامه ویژه دنیزلی برای پولادی
خبرگزاری فارس: علی کریمی در تمرین امروز با حضور در تمرینات گروهی پا به توپ شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، آخرین تمرین پرسپولیس قبل از رویارویی با فجرسپاسی شیراز از ساعت ۱۱ امروز در ورزشگاه درفشی‌فر پشت درهای بسته برگزار شد.
* در این تمرین ابتدا دنیزلی دقایقی در خصوص بازی با فجرسپاسی برای بازیکنان توضیحاتی داد.
* علی کریمی با اجازه پزشکان پا به توپ شد و در تمرینات گروهی شرکت کرد. او مشکلی برای بازی فردا ندارد.
* با توجه به اقدامات انجام شده کارت حضور زادمهر سرپرست جدید پرسپولیس برای نشستن روی نیمکت آماده شد و او می‌تواند از بازی فردا همراه پرسپولیسی‌ها باشد.
* مهرداد پولادی برنامه ویژه تمرینی را از دنیزلی گرفت تا خود را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. او تنها می‌تواند در 6 دیدار لیگ قهرمانان برای پرسپولیس بازی کند.
* علیرضا محمد و اولادی که در بازی فردا حضور ندارند قرار شد اختصاصی به تمرین بپردازد.
* بازیکنان پس از تمرین برای تشکیل اردو راهی هتل شدند.
* علی کریمی، نصرتی و پولادی با دستور دنیزلی 15 دقیقه بیشتر از سایرین تمرین کردند.

تیم‌های پرسپولیس و فجرسپاسی ساعت ۱۷ فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض جریمه برای پرسپولیس و توبیخ رحمتی و میداودی

/اخبار کمیته انضباطی/
جریمه برای پرسپولیس و توبیخ رحمتی و میداودی
خبرگزاری فارس: باشگاه پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با جریمه نقدی مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در دیدار پرسپولیس و مس سرچشمه که در تهران برگزار شد، تماشاگران تیم پرسپولیس مرتکب تخلفاتی شدند. برهمین اساس کمیته انضباطی ضمن رسیدگی به این اتفاقات و با توجه به تکرار تخلفات تماشاگران، باشگاه پرسپولیس را به پرداخت مبلغ سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
*جریمه مس سرچشمه
تیم مس سرچشمه در بازی روز پنجم بهمن مقابل راه آهن دارای 7 بازیکن اخطاری شد که بر اساس بندهای آیین نامه انضباطی این تیم به مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*جریمه نقدی دو تیم تبریزی
بر اساس گزارش ناظر داوری و نماینده فدراسیون فوتبال در دیدار تیم های شهرداری و تراکتورسازی تبریز در تاریخ 5 بهمن ماه، دو تیم به دلیل تاخیر پنج دقیقه ای در ورود به زمین در نیمه اول هر کدام 15 میلیون ریال جریمه شدند.

همچنین در دیدار تیم های شاهین بوشهر و فولادخوزستان ، تماشاگران این تیم تخلفاتی را مرتکب شدند باتوجه به متعهد شدن باشگاه بوشهر کمیته انضباطی تمامی اقدامات تماشاگران این تیم را زیر نظر داشته و در صورت تکرار تخلف، برگزاری دیدارهای بدون تماشاگر برای باشگاه شاهین در دستور کار قرارخواهد گرفت.
*جریمه نقدی رحمتی و میداودی
در دیدار فجر شهید سپاسی و استقلال در تاریخ 29 دی ماه در شیراز، از سوی کیانوش رحمتی و میداودی تخلفاتی صورت گرفت.بر همین اساس کمیته انضباطی کیانوش رحمتی را به دلیل ارتکاب به عمل غیرورزشی به توبیخ و درج در پرونده محکوم می کند و میلاد میداوودی را هم به دلیل ارتکاب به عمل غیرورزشی به توبیخ و درج در پرونده و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض پیشنهاد رویانیان به انصاری‌فرد برای همکاری با باشگاه پرسپولیس

پیشنهاد رویانیان به انصاری‌فرد برای همکاری با باشگاه پرسپولیس
خبرگزاری فارس: محمد رویانیان با مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت‌وگو کرد و از وی خواست با این باشگاه همکاری کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان برای استفاده از تجارب افرادی که در گذشته در این باشگاه فعالیت کرده‌اند،‌ در نظر دارد با مدیران عامل پیشین باشگاه به گفت‌وگو بپردازد.
رویانیان در اولین اقدام با عباس انصاری‌فرد مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد و به وی پیشنهاد همکاری داد تا از تجربیات وی در باشگاه پرسپولیس استفاده کند.
قرار است به زودی در این خصوص تصمیمات لازم گرفته شود.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض درگذشت هوادار پرسپولیس به دلیل هیجان ناشی از برد در دربی

درگذشت هوادار پرسپولیس به دلیل هیجان ناشی از برد در دربی
خبرگزاری فارس: یکی از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که پس از گل سوم این تیم در دربی سکته کرده بود، شب گذشته از دنیا رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، قاسم عبیات یکی از طرفداران پرسپولیس در اهواز پس از گل سوم این تیم مقابل استقلال بر اثر هیجان زیاد دچار حمله قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) این شهر انتقال یافت اما تلاش پزشکان نتیجه‌ای نداشت و این هوادار 23ساله پس از حمله قلبی، دچار سکته مغزی شد و شب گذشته درگذشت.
وی از طرفداران متعصب پرسپولیس بود که به علت مشکلات مالی امکان اعزام او به بیمارستان‌های تهران فراهم نشد.
گفتنی است زمانی فوت این هوادار گزارش شد که دوربین برنامه 90 پس از ضبط تصاویر برای پخش از برنامه امشب بیمارستان را ترک کرده بود.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض احتمال فسخ قرارداد سومدیک، انتقال چند بازیکن به تیم‌های پایه و حضور بائو

اخبار کوتاه از پرسپولیس
احتمال فسخ قرارداد سومدیک، انتقال چند بازیکن به تیم‌های پایه و حضور بائو
خبرگزاری فارس: با نظر مصطفی دنیزلی چند بازیکن جوان پرسپولیس به تیم‌های پایه منتقل خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا و رفع مشکلات پیش رو ستادی آسیایی را با حضور مسئولان تشکیل داده‌اند و قرار است تا قبل از شروع مسابقات هر هفته 2 جلسه داشته باشند.
همچنین لیست پرسپولیس برای ارسال به سفارت عربستان برای دریافت ویزا برای بازی مقابل الهلال عربستان آماده شده است. این دیدار 16 یا 17 اسفند برگزار می‌شود.
* مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند قرارداد سومدیک دستیار استیلی که دنیزلی او را نخواست را فسخ کنند. این مربی پیشنهادهای جدید باشگاه را نپذیرفته است.
* پرسپولیس بعد از بازی با صبا در هفته بیست و ششم که 26 بهمن بازی برگزار می‌شود در تعطیلات 12 روزه لیگ با تشخیص دنیزلی تنها 2 روز به استراحت می‌پردازد و سپس تمرینات خود را دنبال می‌کند.
* میثم بائو هافبک شهرداری تبریز امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا کرد و پس از حضور در کلینیک باشگاه دقایقی با بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس به خوش و بش پرداخت. بائو مصدوم است و تمرینات خود را در کلینیک باشگاه پرسپولیس دنبال می‌کند.

* ناصر صادقی مترجم دنیزلی که در کنار وی در چند سال اخیر حضور دارد در خصوص مشکلاتش در باشگاه پرسپولیس گفت: نقش من در باشگاه مشخص است. بارها بازی استقلال را قبل از دربی 74 آنالیز کردم و حتی 2 بار دنیزلی در جمع بازیکنان از من تشکر کرد اما نمی‌دانم مسئولان باشگاه چه فکری درباره من می‌کنند. چند روز صبر می‌کنم و چون نمی‌خواهم سربار باشم اگر اتفاقی رخ ندهد و احساس کنم مشکلاتی است، می‌روم. سابقه حضور در ترکیه را دارم و رابطه‌ام با دنیزلی خوب است اما باشگاه مرا نمی‌شناسد و به همین دلیل متاسفانه رفتار خوبی با من ندارد.
* با تصمیم مصطفی دنیزلی تعدادی از بازیکنان جوان پرسپولیس که در کنار این تیم تمرین می‌کردند، به تیم‌های پایه منتقل شدند. دنیزلی دستور داده این بازیکنان با توجه به اینکه نظر او را جلب نکردند و باید تمرینات خلوت‌تر شود این تصمیم را گرفته است.

قدیمی 02-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض شکست پرسپوليس مقابل فجرسپاسي

سه‌شنبه 18/11/1390 18:57

شکست پرسپوليس مقابل فجرسپاسي

تيم فوتبال پرسپوليس در ورزشگاه آزادي برابر فجرسپاسي شيراز شکست خورد.

دیدار پرسپولیس و فجرسپاسی از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی در حضور 5 هزار تماشاگر آغاز شد و با نتیجه 3 بر 2 به سود فجرسپاسی به پایان رسید.
محمد نوری در دقیقه ۲۷ دروازه فجرسپاسی را باز کرد. در نیمه دوم شاگردان محمود یاوری برای جبران نتیجه به میدان آمدند و در نهایت در دقایق ۵۴ و ۵۵ توسط مهرداد کریمیان و مهدی رجب زاده دروازه پرسپولیس را باز کردند.
در ادامه پرسپولیس برای شکست خانگی دست به حمله زد و در دقیقه ۷۰ محمد نوری برای دومین بار دروازه فجر را گشود. در دقیقه ۸۶ ایوب کلانتری گل سوم فجر را به ثمر رساند تا پرسپولیس 3 بر 2 بازنده شود.
قضاوت این مسابقه بر عهده سعید بخشی زاده بود. وی به سیروس سنگچولی از فجر کارت زرد نشان داد.
بازیکنان پرسپولیس:
حسین هوشیار، رضا نورمحمدی، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری(۶۷- علی کریمی، حمید علی عسگر، محمد نوری، مازیار زارع، حسین بادامکی( ۶۶- جواد کاظمیان)، امیرحسین فشنگچی، مهدی مهدوی کیا( ۶۵- غلامرضا رضایی)، ایمون زاید
سرمربی: دنیزلی
بازیکنان فجرسپاسی:
سیروس سنگچولی، امید خلیلی، علیرضا جلیلی(۹۰+۴ وحید نعمتی)، عباس کاظمیان، سعید قزل گچلی، مهدی رجب زاده، مهرداد کریمیان، رضا حقیقی، ایوب کلانتری، یونس شاکری(۷۰ سید محمدرضا حسینی)، محمد مهدی نظری(۸۱- محمدرضا پور محمد)
سرمربی: محمود یاوری

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 03-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض مهدوی‌کیا: کریمی درس خوبی به عربستانی‌ها داد

می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم
مهدوی‌کیا: کریمی درس خوبی به عربستانی‌ها داد
کاپیتان پرسپولیس گفت: کریمی با ضربه چیپی که هنگام پنالتی زد ضمن جواب دادن به حاشیه‌سازی عربستانی‌ها، درس خوبی به آنها داد.

مهدی مهدوی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درخصوص تساوی یک بر یک پرسپولیس برابر الهلال، عنوان کرد: روی غافلگیری گل خوردیم. می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم و راه صعود خود را به مرحله بعدی هموار کنیم. با این حال کسب یک امتیاز هم خوب است چرا که الهلال تیم بسیار خوبی بود.
وی با اشاره به حاشیه سازی مسئولان عربستانی برای کریمی پیش از بازی، اظهار داشت: علی کریمی با ضربه چیپی که هنگام پنالتی زد، به خوبی توانست جواب حاشیه‌سازی عرب‌ها را بدهد و درس خوبی به آنها داد. پس از این گل ورزشگاه 10 دقیقه سکوت کرده بود.
مهدوی‌کیا خاطرنشان کرد: امیدوارم در ورزشگاه آزادی و با حمایت صدهزار نفری هواداران بتوانیم نماینده عربستان را شکست دهیم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض رضایی: دست دنیزلی را می‌بوسم

فکرنمی‌کردم دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشم
رضایی: دست دنیزلی را می‌بوسم/ اسطوره‌های پرسپولیس من را تنها نگذاشتند
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دست دنیزلی را می‌بوسم که به من اعتماد کرد.

شیث رضایی در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: اول جا دارد از سردار رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و دنیزلی تشکر ویژه‌ای داشته باشم. همچنین از اسطوره‌های مثل علی پروین، محمد مایلی کهن که همیشه من را مورد لطف خود در این چند ماه اخیر قرار دادند. من دست مصطفی دنیزلی را می‌بوسم که به من دوباره اعتماد کرد.وی افزود: از تک تک بازیکنان پرسپولیس تشکر می‌کنم. از مردم خوب کشورم تشکر می‌کنم که دوباره شیث رضایی را در اجتماع و در آغوش خود جا دادند. حرف‌هایی را که بر زبان می‌آورم یک درد و دل من با هواداران خوب پرسپولیس است که باید بدانند چه سختی‌هایی را کشیده‌ام.
شیث ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که دوباره پیراهن قرمز را بر تن کردم. در دمای منفی 8 درجه در سرمای آلمان تمرین می‌کردم و به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم دوباره برای پرسپولیس به میدان بروم اما وقتی که این اتفاق افتاد، خدا را بسیار شکر کردم که باز هم به من عزت داد. همین موضوع انگیزه‌ام را بالا برد تا در بهترین شرایط بدنی قرار بگیرم و دوباره برای پرسپولیس به میدان بروم.

رضایی در خصوص بازی با الهلال گفت: ما برای 3 امتیاز به ریاض آمده بودیم اما یک امتیاز هم برای شروع خیلی خوب بود. خوشحالم که در بازی تاثیر خوبی داشتیم که مربی حریف هم به این موضوع اذعان داشت.
وی افزود: ما در بازی برابر الهلال بعد از 4 ماه در کنار یکدیگر قرار گرفتیم خدا را هزار مرتبه شکر می‌کنم که تیم پرسپولیس موفق بود. اگر ما موفق بودیم شامل همه تیم می‌شود.رضایی درباره خطا بر روی شلحو نیز گفت: من و خدای خودم می‌دانم که توپ بازیکن حریف را زدم اما فشار ورزشگاه باعث شد تا داور سوت خطا را بزند. پرسپولیسی‌هایی که روی سکو بودن این صحنه را نیز دیدند اما قسمت این بود و کاری نمی‌شود کرد.
رضایی ادامه داد: ما در لیگ قهرمانان آسیا برای صعود به مرحله بعد پا گذاشته‌ایم. نیامده‌ایم چند بازی تدارکاتی را انجام بدهیم. مطمئن باشید این دفعه به مرحله بعد صعود خواهیم کرد تا دل هواداران را شاد کنیم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-16-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض مردم‌داری‌های علی کریمی تمام شدنی نیست/جادوگر دفتر دختر آدامس فروش را امضاء کرد/عکس

مردم داری علی کریمی تمام شدنی نیست/جادوگر دفتر دختر آدامس فروش را امضاء کرد/عکس

لیگ برتر - همین چند هفته پیش بود که کریمی در یک حرکت خیرخواهانه پیراهن خودش را به چاق‌ترین پسر ایران اهدا کرد.
عکس: مجتبی صالح

به گزارش خبرآنلاین؛ کاپیتان پرسپولیس که روز گذشته در مراسم سالگرد برادر حمید استیلی شرکت کرده بود در حاشیه این مراسم دفتر دختری را که در کنار مسجد آدامس می فروخت امضاء کرد. این دختر که در حال فروختن آدامس بود، با دیدن علی کریمی دفتر مشق خود را به او داد تا امضاء کند و جادوگر با رویی گشاده، به درخواست دختر پاسخ مثبت داد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
4 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض اوج نظم در پوشش بازیکنان پرسپولیس / عکس

اوج نظم در پوشش بازیکنان پرسپولیس / عکس

لیگ برتر - تمرینات پرسپولیس از سر گرفته شده است.

صبح امروز ، تمرینات پرسپولیس برای بازی آسیایی با الغرافه از سر گرفته شد. تمرینی که نکته جالبش نوع پوشش بازیکنان تیم است. تقریبا در تعطیلات عید ، بازیکنان پرسپولیس هم هر کدام شان هر لباسی دم دستش بوده را برای تمرینات انتخاب کرده است!

تفاوت در پیراهن های بازیکنان هم به خوبی پیداست.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)