بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض انصاری‌فرد دلیل سرخپوش شدنش را گفت

کریم انصاری فرد در گفت‌وگو با فارس پس از عقد قرارداد داخلی با تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم قسمت من این شد که پس از چند سال بالاخره قرمزپوش شوم. پرسپولیس تیم بزرگی است که هر بازیکنی دوست دارد عضو این تیم شود.

وی افزود: در شب عید مبعث قرمزپوش شدم و امیدوارم در این عید و امضای قرارداد با پرسپولیس روزهای خوبی را برای این تیم به ارمغان بیاورم و به تک تک هواداران پرسپولیس قول می‌دهم که برای این تیم کم نمی‌گذارم.

انصاری فرد خاطرنشان کرد:‌ در چند سال گذشته بارها در آستانه پرسپولیسی شدن بودم اما بنا بر دلایلی این اتفاق نیافتاد. حالا می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را برای این تیم خوب در دو جام انجام بدهم.

وی در پاسخ سؤالی که آیا به خاطر پول به پرسپولیس پیوست، گفت: خیر، هرگز اینطور نیست. به شما گفتم چند سالی بود که در آستانه پرسپولیسی شدن بودم و قرارداد من با پرسپولیس ربطی به پول ندارد. برخورد خوب رویانیان و بازی کردن در تیم بزرگ پرسپولیس دلیل اصلی من بود. خدا را شکر می‌کنم آنقدر به من عزت داده که در چند سال گذشته آنقدر خوب بوده‌ام که تیم‌های زیادی به دنبال من بوده‌اند. من اهل بازارگرمی نیستم و همیشه سعی می‌کنم در موقعی مناسب بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالی‌ام بگیرم.

وی افزود: قرارداد من دو ساله است و در زمین فوتبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارم، مطمئن باشید تلاشم را بیشتر می‌کنم تا با کمک همه بازیکنان پرسپولیس این تیم را در دو جام موفق کنیم.

انصاری فرد خطاب به مدیران سایپا نیز گفت: حدود 6 سال در سایپا توپ زدم از آقای پوستین‌دوز، حیدری و کوشا سپاسگزارم که برای من زحمات زیادی کشیدند. از امروز به بعد ماموریت من با پیراهن پرسپولیس است تا انشاءالله بتوانم بهترین بازی‌هایم را برای این تیم انجام دهم. مطمئن باشید

انصاری در جواب سؤالی که چرا با استقلالی‌ها صحبت کردی و سپس پرسپولیسی شدی، گفت: من پیشنهادهای زیادی داشتم اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که قرمزپوش شوم. همانطور که گفتم خدا آنقدر به من عزت داده تا مورد توجه تیم‌های زیادی باشم اما در این شرایط سعی کردم بهترین تصمیم را بگیرم که پرسپولیسی شدم.

انصاری فرد در پایان ضمن تشکر از محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز گفت: رویانیان تلاش زیادی کرد تا من به پرسپولیس بیایم. به نگاه او علاقه زیادی دارم و امیدوارم جواب محبت‌های او را بدهم. بازی‌های خوب، گلزنی و بدست آوردن دل مسئولان باشگاه و مخصوصا هواداران خونگرم این تیم برای من در اولویت است تا انشاءالله بتوانم هم زمان در پرسپولیس و تیم ملی درخشش داشته باشم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-18-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض تازه‌ترین نقل و انتقالات سرخابی‌ها

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که همواره در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر رقابت نزدیکی با یکدیگر داشته اند، در روزهای میانی فصل نقل و انتقالات بازیکنان تاثیرگذاری را خرید یا حفظ کردند که البته در این میان استقلال چند ستاره خود را از دست داد.
به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه استقلال که در فصل نقل و انتقالات کمتر از رقیب دیرینه خود به جذب بازیکنان جدید نیاز داشت تمام تلاشش را به کار گرفت تا بتواند ستاره های فصل گذشته را حفظ کند اما در این کار موفقیت کاملی به دست نیاورد چرا که آندرانیک تیموریان بازیکن ملی پوش این تیم راهی تیم خریطیات قطر شد و وضعیت مجتبی جباری هم هنوز به طور دقیق مشخص نشده اما او با فتح الله زاده به توافق نرسیده است.

از سوی دیگر تلاش های علی فتح الله زاده برای نگه داشتن مرد شماره یک دروازه تیم ملی فوتبال کشورمان جواب داد و او توانست عصر روز یکشنبه در نشستی که با سیدمهدی رحمتی داشت، نظر موافق این دروازه بان تاثیرگذار برای ماندن در فصل دوازدهم لیگ را هم جلب کند تا خیال امیرقلعه نویی درون چارچوب راحت شود.

البته باشگاه استقلال در روزهای اخیر مذاکرات خوبی را نیز با فریدون زندی داشت و در نهایت با این بازیکن نیز به توافق رسید تا وی فصل آینده هم پیراهن آبی را بر تن کند. استقلالی ها این روزها چند بازیکن پرتغالی را هم در تمرینات دارند تا امیرقلعه نویی پس از انجام تست های لازم نظر نهایی اش را در مورد آنها اعلام کند.

اما پرسپولیس که هر روز تیمش را کاملتر می کند و البته هنوز وضعیت سرمربی اش مشخص نیست، روز یکشنبه شکار بزرگ فصل نقل و انتقالات را صید کرد و کریم انصاریفرد را با قراردادی دو ساله به خدمت گرفت تا این تیم تنها منتظر تمدید قرارداد علی کریمی باشد. کریمی هنوز قراردادش را تمدید نکرده و گفته می شود منتظر مشخص شدن وضعیت مصطفی دنیزلی است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 06-18-2012
sharareh1 آواتار ها
sharareh1 sharareh1 آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,827

1,432 سپاس در 313 نوشته ایشان در یکماه اخیر

شمارش معکوس برای انفجار بمب 1.5 میلیاردی رویانیان

مهاجم خلاق و با تکنیک تیم ملی و باشگاه الوصل امارات با مبلغ یک و نیم میلیارد تومان این هفته پیراهن سرخ پرسپولیس را برتن خواهد کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از سایت گل، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که عملکردی فوق*العاده و غیرقابل پیش بینی در فصل نقل و انتقالات داشت این هفته آخرین بمب خودش را معرفی خواهد کرد و این بازیکن کسی نیست جز محمد رضا خلعتبری.

پرسپولیس در 2 هفته اخیر مذاکرات خود را با خلعتبری به صورت جدی انجام داد و به گفته یک مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس، خلعتبری بعد از بازی با قطر به پرسپولیسی*ها قول داد که با این تیم قرارداد امضا کند.

آخرین اخبار حاکی از آن است که طرفین در خصوص تمامی موارد با یکدیگر به توافق رسیدند و خلعتبری با مبلغ یک و نیم میلیارد تومان این هفته پیراهن سرخ پرسپولیس را برتن خواهد کرد. مطمئنا با اضافه شدن او و حضور بازیکنانی مثل انصاری*فرد، قاضی، ایمون زاید، رضایی و ... پرسپولیس یک خط حمله رویایی خواهد داشت.
کاربران زیر از sharareh1 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 06-18-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض حضور کريمي را به پرسپوليسي‌ها تبريک مي‌گويم

دوشنبه 1391/03/29

رويانيان:
حضور کريمي را به پرسپوليسي‌ها تبريک مي‌گويم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: علي کريمي هديه‌اي در روز عيد مبعث به هواداران پرسپوليس بود.

محمد رويانيان در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس در خصوص پيوستن علي کريمي به پرسپوليس اظهار داشت: همانطور که پس از حرف و حديث‌هاي فراوان بارها اعلام کرديم کريمي جزئي از باشگاه پرسپوليس است و پس از اينکه اين بازيکن استراحت خود را انجام داد امروز با او وارد مذاکره شديم.

وي افزود: کريمي در روز عيد مبعث قراردادش را با پرسپوليس تمديد کرد و اين هديه کوچکي بود در کنار بازيکنان خوب ديگر به تک تک هوادارن پرسپوليس که من اميدوارم اين بازيکنان را در طول سال جاري مورد حمايت قرار دهند.

روياينان خاطرنشان کرد: خوشبختانه انگيزه کريمي براي خدمت به پرسپوليس و تيم ملي فوتبال کشورمان 10 برابر گذشته است و اين براي من جاي خوشحالي دارد. اميدوار هستم همه بازيکنان پرسپوليس در فصل جاري انشاءالله با بازي‌هاي خوب و هوادارپسند دل مردم را شاد کنند.

همچنين از علي کريمي هم انتظار داريم که مثل هميشه با قدرت و با تکنيک در کنار تيم باشد و از تعصب و غيرت خود مثل هميشه براي موفقيت پرسپوليس استفاده کند. کريمي يک پرسپوليسي تمام عيار است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-18-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

دوشنبه 1391/03/29
توافق اوليه رويانيان با متسو انجام شد

محمد رويانيان امشب با برنو متسو در جلسه‌‌اي شرکت کرد و به توافق اوليه رسيد.

مسئولان باشگاه پرسپوليس پس از اينکه با مصطفي دنيزلي به بن‌بست خوردند با سه گزينه خارجي وارد مذاکره شدند.

از همين‌رو محمد رويانيان پس از اين که سفري به خارج از کشور داشت با متسو به توافق‌هايي رسيده بود، تا اينکه اين مربي فرانسوي بامداد امروز وارد تهران شد و امشب در دفتر مديرعامل باشگاه پرسپوليس با محمد رويانيان به گفت‌وگوي مستقيم پرداخت.

گفته مي‌شود توافقات اوليه مابين طرفين شده است اما بايد تکليف دنيزلي مشخص شود و طرفين خواسته‌هاي يکديگر را بررسي کنند.

متسو ابراز علاقه کرده که دوست دارد در پرسپوليس مربيگري کند. براي انجام اين مذاکره با برخي از بازيکنان با تجربه پرسپوليس نيز مشورت گرفته شد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-21-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض مجتبي شيري در آستانه عقد قرار داد با تيم فوتبال مس کرمان قرار گرفت.

پنج شنبه 1391/04/01

مدافع پرسپوليس در آستانه پيوستن به مس

مجتبي شيري در آستانه عقد قرار داد با تيم فوتبال مس کرمان قرار گرفت.

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران مورد توجه مسئولان مس کرمان قرار گرفته است و مذاکرات خوبي با اين بازيکن برقرار کردند. در ادامه گزارش، طبق گفته مسئولان مس کرمان مذاکرات هم چنان با اين بازيکن ادامه دارد و در صورت نهايي شدن قرارداد اين بازيکن با تيم مس به امضا خواهد رسيد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-21-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض سيدصالحي به تراکتورسازي پيوست

پنج شنبه 1391/04/01

سيدصالحي به تراکتورسازي پيوست

مهدي سيدصالحي مهاجم فصل پيش تيم سپاهان به طور رسمي به تيم فوتبال باشگاه تراکتورسازي تبريز پيوست.

سيدصالحي عصر امروز با حضور در هيات فوتبال آذربايجان شرقي و امضاي دفتر نقل و انتقالات فدراسيون به مدت يک فصل با تيم تراکورسازي قرارداد بست.

اين بازيکن 31 ساله سابقه بازي در تيم هاي سپاهان، پيکان و استقلال را در کارنامه خود دارد.

محمد نصرتي، قاسم دهنوي و مهدي کريميان نيز پيش از اين به تراکتورسازي پيوسته بودند و با ملحق شدن سيد صالحي تعداد سهميه هاي ليگ برتري تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز به چهار بازيکن رسيد.

ژائو ويلا و آنسوگونزالس دو بازيکن پرتغالي نيز قراردادشان را پيش از اين به ثبت رسانده بودند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-22-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

هادی شکوری به نفت تهران پیوست
بازیکن فصل گذشته شاهین بوشهر با عقد قرارداد یک ساله به تیم فوتبال نفت تهران پیوست.

هادی شکوری بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال شاهین بوشهر امروز با عقد قرارداد یک ساله به نفت تهران پیوست.
شکوری سابقه بازی در تیم استقلال تهران را هم دارد. پیش از این نفت تهران وریا غفوری را هم جذب کرده بود.

بازیکن استقلال به فولاد خوزستان پیوست
بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال با فولاد خوزستان قرارداد بست.

اسماعیل شریفات که فصل گذشته در استقلال بازی می‌کرد، با قراردادی 2 ساله به تیم فولاد خوزستان پیوست. این بازیکن قرارداد خود را در هیئت فوتبال خوزستان به ثبت رساند. شریفات پیش از این نیز در فولاد عضویت داشت.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-25-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض محمدرضا خلعتبری و جواد نکونام

استقلالی‌ها در روزهای اخیر مدعی شده‌اند همه آنچه در فصل نقل و انتقالات لازم داشتند را خریده‌اند و مشکلی احساس نمی‌کنند. اما به نظر می‌رسد آن‌ها چندان هم راضی نیستند و برای جبران عقب‌ماندگی از پرسپولیس به فکر دو خرید پر سر و صدا افتاده‌اند.
محمدرضا خلعتبری و جواد نکونام دو بازیکنی هستند که استقلالی‌ها برنامه‌ریزی‌هایشان را برای جذب این دو نفر آغاز کرده‌اند. نکته این‌جاست که این دو نفر با نظر سرمربی استقلال در لیست این تیم قرار گرفته‌اند و خود قلعه‌نویی شخصا پیگیر خرید این دو بازیکن تیم ملی است. اگر استقلالی‌ها موفق به خرید این دو بازیکن شوند خودشان را تا حدود زیادی از زیر فشار انتقادات رها خواهند کرد.
باید دید آیا نکونام خیال بازگشت از فوتبال اروپا را در سر دارد؛ و آیا خلعتبری که بارها اعلام کرده اگر به ایران بیاید فقط در پرسپولیس توپ می‌زند این بار هم مثل سال‌های قبل زیر حرفش می‌زند یا نه؟

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-25-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض خلعتبری: تقریبا با استقلال تمام کرده ام

خلعتبری: تقریبا با استقلال تمام کرده ام

بازیکن فصل قبل تیم فوتبال الوصل امارات گفت که با استقلال به توافق رسیده است.

محمدرضا خلعتبری ساعت 4 بامداد یکشنبه وارد ایران شد. او در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: «با استقلال تقریبا تمام کرده ام و به احتمال 70 درصد به این تیم می پیوندم، مگر آنکه باشگاه های خواهانم در امارات شرایط مرا بپذیرند.»
اما موضوعی که باعث می شود شایعه حضور خلعتبری در استقلال قوت یابد، حضور شهراد ناظمی است. بعد از رفتن تیموریان به قطر بود که قلعه نویی مصاحبه تندی انجام داد و این ایجنت را متهم کرد که بازیکنان بزرگ را به پرسپولیس می برد و بازیکنان بزرگ استقلال را از این تیم خارج می کند. ناظمی گفته است که با انتقال خلعتبری به استقلال می خواهد این اتهام را از خودش دور کند.
خلعتبری که پیش از این چندین بار گفته بود که در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می کند و رویانیان هم در این زمینه از او قول گرفته بود، ظاهرا قرار است این بار هم مانند سال های قبل زیر حرفش بزند و سر از تیم دیگری دربیاورد.
البته شاید دلیل این چرخش ناگهانی خلعتبری به انتخاب احتمالی متسو برای نیمکت سرخپوشان هم برگردد.
گفته می شود فتح الله زاده به دنبال جواد نکونام هم هست.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, علی دایی, علی دائی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)