بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > سیستم عامل > ویندوز windows > مقالات آموزش ترفندها... Traning

مقالات آموزش ترفندها... Traning در این قسمت مقالات آموزشی ترفندها نکته ها و .... قرار دارند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-26-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb چگونه مسیر پیشفرض ذخیره اسناد آفیس ۲۰۱۳ را تغییر دهیم How to change the default save documents path in Office 2013

چگونه مسیر پیشفرض ذخیره اسناد آفیس ۲۰۱۳ را تغییر دهیم

چندی است که آخرین نسخه نرم افزار آفیس به نام Office 2013 توسط مایکروسافت با امکانات جدید جذاب و پشتیبانی از نمایشگرهای لمسی ارایه شد است. این نسخه به شکل کاملی با SkyDrive ادغام شده است. متاسفانه آفیس ۲۰۱۳ به صورت پیش فرض مسیر SkyDrive را برای ذخیره فایل ها تنظیم نموده است. اگر تمایل دارید مسیر ذخیره اسناد خود را از SkyDrive به رایانه خود منتقل کنید با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

برای این کار ابتدا اقدام به باز کردن هر یک از برنامه های مجموعه آفیس که مایل هستید اقدام نمایید و سپس از قسمت منو بر روی File کلیک کنید.

سپس بر روی Options کلیک کنید.

اکنون به قسمت Save بروید.

حال از کادر سمت راست گزینه “Save to computer by default” را یافته و آن را تیک بزنید و سپس بر روی OK کلیک کنید.

این تمام کاری بود که باید انجام می دادید. حال زمانی که نسبت به ذخیره سندی اقدام می کنید خواهید دید که به صورت پیشفرض بر روی رایانه شما ذخیره خواهد شد.

البته باید اعتراف کنم که به شخصه از ذخیره اسناد در اسکای درایو استفاده می کنم که سبب می شود به طور همزمان اسناد را برای ویرایش در تمایم رایانه ها و همچنین مکان های مختلف از طریق مرورگر و سایت SkyDrive در اختیار داشته باشم. پیشنهاد می کنم که شما هم از این سرویس استفاده کنید.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

برچسب ها
default save documents path, office 2013, مسیر پیش فرض ذخیره, آفیس 2013

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش