قدیمی 11-12-2013
khoshgel khoshgel آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 1

11 سپاس در 4 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید معنی این ایمیل چیه؟

سلام دوستان
ایام سوگواری سالار شهیدان رو خدمت شما تسلیت عرض میکنم.التماس دعا دارم.
دوستان من تو یه سایت درخواست همکاری دادم و اونها ازم رزومه خواستن،بعده چند مدت منتظر جواب بودم که دیدم ایمیلی بهم رسید که بعد فهمیدم از طرف مدیر اون سایته .وقتی خوندمش متوجه نشدم چی ازم میخواد.بالای متن ایمیل نوشته Linked in بعد پایینتره عکس نوشته
I'd like to include you in my network to share updates and stay in touch.
و پایینترش یه دکمه بود نوشته Confirm that you know Mohammadreza.دکمه رو کلیک کردم رفتم تو یه صفحه ازم میخواست یوزر و پسووردمو وارد کنم.نمیدونم چند تا چیز وارد کردم دکمه رو زدم شکل همون ایمیل که برام فرستاده بودن،برام ایمیل شد.حالا نمیدونم منظورشون چی بوده؟ میخواستم ایمیل بدم که باید چکار کنم ولی گفتم بیام اینجا بپرسم.
دوستان اگر میشه سریعتر جوابمو بدین ،ممنون میشم ازتون منتظرم ممنون
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: png logo_emails_trans_98x24.png‏ (1,013 بایت, 27 نمایش)

ویرایش توسط khoshgel : 11-12-2013 در ساعت 10:00 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-18-2013
khoshgel khoshgel آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 1

11 سپاس در 4 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کسی نیست بتونه کمکم کنه.لطفااااااااااا
قدیمی 01-19-2014
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض " شبکه برای حرفه ای ها "linkedin

LinkedIn بزرگترین شبکه ی تخصصی و کاری دنیا است که ۳۰ میلیون عضو در سراسر دنیا دارد که سرعت رشد بالایی دارد.” در ادامه اضافه می کند : “این شبکه به شما کمک می کند به اشتراک گذاشتن دانش , ایده ها و همچنین فرصت هایی ایجاد می کند برای برقراری ارتباط هایی با اعتماد.”

چهار هدف اصلی LinkedIn چیست؟

شاید بتوان چهار هدف اصلی LinkedIn را:

1. کنترل کردن هویت کاری و تخصصی شما : به این صورت که شما می توانید همیشه یک رزومه آنلاین (که به صورت دقیق توانایی ها شما را در آن ذکر شده است.) داشته باشید که قابل جست و جو شدن و همین طور قابل پیدا شدن توسط موتور های جست و جو است.
2. ایجاد شبکه و بر قراری ارتباط های گذشته : شما می توانید هم دانشگاهی , همکاران فعلی و سابق خود را پیدا کنید و دوباره با آنها ارتباط برقرار کنید و در اینجا تاکید گشته که ارتباطات دنیا واقعی خود را وارد کنید.
3. به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت ها : شما می توانید به راحتی سوال خود را در یک جامعه ی ۳۰ میلیونی مطرح کنید و به سرعت , دقیق , کامل و قابل اطمینان جواب آن را دست پیدا کنید و همچنین با جواب دادن سوال های دیگران و به نمایش گذاشتن مهارت ها و دانش خود , فرصت ها مناسبی را کسب کنید. و حتی اگر شما به عنوان یک کارآفرین نیاز به اطلاعات , تجربه داشته باشید می توانید از این منبع استفاده کنید.
4. به وجود آوردن فرصت ها : وقتی شما در این جامعه عضو می شوید , قابل دسترسی می شوید. در این شبکه افرادی هستند که به دنبال اشخاص مناسب می گردند و وقتی شما در این شبکه پیدا کردند , به شما پیشنهاد فرصت های بهتری می دهند.

شاید با این تعاریف که شد فقط نکات عمومی و کلی این شبکه بیان گشته باشد.ولی برای درک بهتر قابلیت های بهتر که کلیپ موجود در لینک زیر را ببنید که واقعا توضیح کاملی می دهد.

ایمیلی که برای شما اومد دعوتنامه از طرف یکی از اعضای این شبکه اجتماعی معروف بود ، که شما هم عضو این شبکه بشید ،
این که شما گفتید یک "چیزهای وارد کردم " از اونجایی که بعد از وارد کردن اطلاعات برای شما ایمیلی از طرف سایت اومد پس به احتمال زیاد ثبت نام کردین
و الان عضوی در سایت و شبکه اجتماعی linkedin هستین

امیدوارم این پاسخ برای شما قانع کننده باشه

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش