بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا در این تالار به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کلوپ هواداران ولفسبورگ- اشکان دژاکه

دوشنبه 14/01/1391 13:38

حضور دژاگه در تيم منتخب هفته بوندس ليگا

ستاره ايراني تيم فوتبال ولفسبورگ آلمان به تيم منتخب ستارگان هفته بيست و هشتم بوندس‌ليگا راه يافت.

با انجام مسابقات بیست و هشتم بوندس‌لیگا هفته نامه کیکر اقدام به انتخاب بهترین‌های هفته در قالب تیم منتخب کرد که طی آن اشکان دژاگه به عنوان هافبک راست برگزیده شد.

این بازیکن در بازی منجر به برد ۴ بر یک روز شنبه در خانه هرتابرلین، سازنده دو گل نخست تیمش بود. دژاگه پس از گذشت ۲۸ هفته اولین تجربه حضور خود را در تیم منتخب هفته کسب کرد.

فهرست تیم منتخب هفته به این شرح است (اعداد داخل پرانتز بیان‌گر تعداد دفعات انتخاب در فصل جاری است):

دروازه‌‌بان: بنگالیو، ولفسبورگ(۲)

مدافع راست: مویدزدا، فرایبورگ(۱)

مدافع میانی: سانکوه، آگسبورگ(۲)

مدافع چپ: نیدرمایر، اشتوتگارت(۱)

هافبک راست: اشکان دژاگه، ولفسبورگ (۱)

هافبک میانی: گوناداگون، بورسیادورتموند(۳)

هافبک میانی: کاگاوا، بورسیادورتموند(۹)

هافبک چپ: شیبر، اشتوتگارت (۱)

مهاجم راست: هلمس، ولفسبورگ(۲)

مهاجم نوک : چوپو موتینگ، ماینس(۲)

مهاجم چپ: ایبسوویچ، اشتوتگارت، ۵)

*نمره ۲ به خاطر ۲ پاس گل

اشکان دژاگه همچنین مزد درخشش خود را در جدال یادشده به خاطر دادن دو پاس گل با کسب نمره ای گرفت.

هفته نامه کیکر در تازه‌ترین شماره خود که روز دوشنبه (امروز) منتشر شد، به بازی اشکان دژاگه در جدال روز شنبه در خانه برلینی‌ها نمره ۲ داد. وی همراه با ماندوزکیچ، مهاجم ولفسبورگ این نمره را از دریافت کردند.

بنگالیو، دروازه‌‌بانان و پاتریک هلمس (مهاجم) با دریافت ۱.۵، نمره بهتری کسب کردند. در نظام ارزش گذاری نشریه آلمانی، یک بهترین و شش ضعیف‌ترین نمره است.

کیکر به مردان فلیکس ماگات در این بازی چنین نمره داد:

بنگالیو : ۱.۵

تریش: ۴

روس: ۴

فلیپه: ۴.۵

رودریگوئز: ۴.۵

دژاگه:۲

پولاک: ۳.۵

خوزه: ۴

شفر: ۳

هلمس: ۱.۵

ماندزوکیچ: ۲

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض اشکان دژاگاه زیر ذره بین رسانه های برلین

رسانه های چاپ برلین در گزارشهایشان به درخشش کنونی دژاگاه و احتمال بازگشت او به هرتابرلین و زندگی شخصی اش پرداختند
روزنامه بیلد آلمان در گفت و گویی با اشکان دژاگاه به زندگی شخصی او پرداخته
در این گزارش می خوانیم:
اشکان دژاگاه در سال 2007 هرتابرلین را به مقصد وولفسبورگ ترک کرد. او این روزها قدرتمندتر از هر زمان دیگری فوتبالش را دنبال می کند و در بازی های اخیر تیمش بیش از پیش خوش درخشیده و در دو بازی، یک گل و دو پاس گل داد. متن گفتگوی کوتاه با این ستاره ایرانی را مطالعه کنید:
سوال: در ماه ژوئن اولین فرزند تو و همسرت شقایق، به دنیا آمد. یک دختر کوچولو. برای تولد او حاضر بودی؟
قطعا. فرزند بعدی مان پسر است. من می دانم (می خندد)
از زمانی که ازدواج کرده ای، با ثبات و قدرتمند بازی می کنی
می توان این طور گفت که به بلوغ بیشتری رسیده. من وقتی در هرتابرلین بودم، یک پسربچه بودم. مثلا اگر در هرتابرلین دو جلسه تمرینی در طول یک روز داشتیم، من با بازیکنان جوان به شهر می رفتیم و فست فود می خوردیم.
بازیهای هرتابرلین را دنبال می کنی؟
بله همیشه بازیها را نگاه می کنم. نمی توانم ببینم که این تیم سقوط می کند. از زمانی که در ولفسبورگ توپ می زنم، هیچ وقت در برلین به پیروزی نرسیده ام.

روزنامه تی زد چاپ برلین هم مطلب مشابهی را درمورد اشکان دژاگاه و جدایی او از هرتابرلین منتشر کرده. دراین گزارش می خوانیم:
کوین پرینس بواتنگ (میلان) و ژروم بواتنگ (بایرن مونیخ) درمرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا هستند. سجاد صالحوویچ (هوفنهایم) و ملک فتحی (ماینتس) هم در بوندس لیگا عملکرد تماشایی ای دارند. ولی نباید فراموش کرد که این ستاره ها در کنار اشکان دژاگاه،نسل طلایی باشگاه هرتابرلین بودند.
اشکان دژاگاه بیست و پنج ساله را هواداران هرتابرلین به یاد دارند. او در زمانی که به برلین منتقل شد، همه نگاه ها را به خود جلب کرد ولی الان قوی ترین دژاگاه ممکن را می بینیم.
اشکان دژاگاه اخیرا گلهای مهمی را برای تیمش به ثمر رسانده و از نظر تکنیکی و تاکتیکی هم رشد و پیشرفت زیادی داشته. اشکان روز ویژگی های اخلاقی اش هم خیلی کار کرده. او الان یک بازیکن حرفه ای است و یک جوان زودجوش و عصبی نیست. شاید این به خاطر بلوغ و رشد سنی اوست.اشکان الان دیگر یک بازیکن بالغ است.
اشکان درمورد زندگی با همسر ایرانی اش که باردار است می گوید:« خانواده کوچکم را واقعا دوست دارم. وقتی در ماه ژوئن اولین دخترمان به دنیا آمد، غرق در شادی شدم. من تدریجا در حال رشد هستم.همه چیز زمان می خواهد.»

تتوی برلین برروی بازوی اشکان، نشان دهنده عشق او به تیم سابقش است.و از همین روست که شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت او به هرتابرلین به گوش می رسد.
دژاگاه در واکنش به این شایعات گفته:« باید ببینیم. من همیشه آن روزهایم در برلین را در ذهن دارم. امیدوارم که این تیم به دسته پائین تر سقوط نکند.»
اشکان تا سال 2013 با وولفسبورگ قرارداد دارد و هنوز قرارداد جدیدی را با این تیم به امضا نرسانده؛ پس طبیعی است که تیمهای دیگری از جمله هرتابرلین به دنبال جذب او باشند. البته سقوط هرتابرلین به دسته پائین ترممکن است مانع از تحقق این خواسته شود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش