بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > فرهنگ و تاریخ

فرهنگ و تاریخ تاریخ و فرهنگ - مطالبی در زمینه فرهنگ و تاریخ ایران و جهان اخبار فرهنگی و ... در این تالار قرار میگیرد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-19-2009
amir ahmadi آواتار ها
amir ahmadi amir ahmadi آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 267

508 سپاس در 332 نوشته ایشان در یکماه اخیر
amir ahmadi به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض ملاقات ششم

در شب ششم او با من ارتباط روحی پیدا کرد به من گفت:بیا با هم در عالم برزخ گردش کنیم .من موافقت کردم و هر دوی ما مثل کبوتری به طرف عالم برزخ پرواز کردیم .اول به دریای بزرگی رسیدیم در میان ان کشتیهایی از نقره خالصدر حرکت بودند .من و او سوار یکی از ان کشتیها شدیم تا بهجزیره و محلی که بسیار بزرگ و با عظمت بود و خیمه های زیادی که انها را از نقره بافته بودند رسیدیم .او به من گفت :می دانی این خیمه ها مال کیست؟اینها متعلق به اهل بیت عصمت و طهارت ع است انها در اینجا هر کدام خیمه مستقلی دارند سپس از انجا به وادی السلام در نجف اشرف در عراق رفتیم .در انجا ارواح مردم با ایمان و تزکیه شده و مخلص جمع بودند ولی مثل انکه اینها لباسهای مخصوصی به تن داشتندکه به قدری منور و براق بود که چشم را خیره می کردو من مدتی به لباسهایی تمیز و فاخر انها بهت زده نگاه می کردم.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-19-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

پیش فرض شب هفتم

امشب می خواهم تو را به جایی ببرم که ممکن است بترسی و ناراحت شوی ولی برای اطلاعت از عالم برزخ لازم است .من و او با هم پرواز کردیم و به چند قبرستان متروک در ممالک کفر رفتیم .این قبرستانها در بعد برزخی مثل حفره هایی بودند که در انها سالها اتش افروخته باشند و اطرافشان را خاکستر گرفته و جز حرارت و سوزندگی چیز دیگری نداشته باشند .وقتی ما دقیقا به داخل انها نگاه کردیم در پایین ان گودالها یک نفر از کفار افتاده بود و بدنش می سوخت و او فریاد می کشید که ما از بس ناراحت شدیم در انجا نتوانستیم حتی لحظه ای توقف کنیم .شپش از انجا به طرف کوههایی که بین مکه و مدینه واقع شده بود و بسیار سیاه و وحشتناک است دفتیم در انجا وقتی با بعد برزخی به ان کوهها نگاه کردیم جهنم هولناکی بود که جمعی در انجا به انواع عذابها مبتلا بودند اقای شوشتری به من گفت :اینها قاتلین امام حسین ع هستند که به انواع عذاب مبتلا هستند.من در اینجا خوشحال شدم چون پرونده انها می دانستم ولی در عین حال حالم به هم خورد و از کثرت وحشت از ان حالت برزخی بیرون امدو خود را در اطاق منزلم دیدم.
قدیمی 12-20-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

ملاقات هشتم:اسمان برهوت را دود غلیظی که تعفن گوشت و چربی سوخته از ان می امد .فرا گرفته بود.صدای ضربات شلاقهای اتشین و جیغ و دادو فریاد جمعی در ان تاریکی مطلق بلند بود .ما برای انکه بدانیم چگونه عذاب می شوند درخواست کردیم که یکی از ان کفار و دشمنان خدا را نزد ما اوردندتا چند سئوال از او بکنیم .یکی از ملائکه سر زنجیری را کشید و یک نفر را در حالی که روی زمین کشیده می شد و داد می زد از میان دود و اتش بیرون اورد و به او گفت هرچه از تو می پرسند جواب بده .اقای شوشتری از او پرسید :تو که هستی و در دنیا چه می کردی که مبتلا به این گونه عذاب گشتی ؟او گفت:من سلطان یکی از ممالک اسلامی بوده ام و در دنیا به خاطرریست طلبی ظلم زیادی به مردم کرده ام و صدها نفر را در زندانها و سیاهچالها دور از خانواده هایشان شکنجه داده و انها رابه بدترین عذاب مبتلا کردم .من با اولیای خدا و اهل بیت پیامبر هم دشمنی می کردم.در اینجا او را دوباره به طرف اتشها کشیدند.
قدیمی 12-22-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

پیش فرض ملاقات نهم

شب بعد که نهمین شب ملاقاتمان با اقای شوشتری بود پس از نماز مغرب و عشا حالت ضعف و کم کم حال بیهوشی عجیبی به من دست داد .در ان حال ضعف و بیهوشی دیدم اقای شوشتری به من می گوید :حلا با این همه مطالب که از عالم برزخ بدست اورده ای نمی خواهی به ما ملحق شوی و انچه را که من می بینم تو هم ببینی؟گفتم:مگر انچه را که شما می بیمید من نمی بینم ؟گفت:نه فقط انچه را که محسوس است می بینی زیرا تو بعد معنوی و روحی را از زاویه بسیار ضعیفی مشاهده می کنی و خیال می کنی من هم مثل تو انها را می بینم ولی بدان فرق من وتو مثل فرق کسی است که همه چیز را تشخیص می دهد با کسی که فقط از راه لمس و دست کشیدن بعضی از چیزها را احساس می کند.
قدیمی 12-22-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

حالا مایلی یک نمونه از لذتهایی را که تو نمی توانی احساس کنی و من همیشه با ان در ارتباطم بدانی؟پس بیا با هم به جایی برویم که شاید در انجا مقداریاز انچه را که من می گویم درک کنی باسرعت عجیبی مرا به اسمانها و ما فوق کهکشانها برد.سپس مرا به باغی که از نظر وسعت فوق العاده عجیب بود وارد کرد .من از همان لحظه ورود به این باغ به یک حال نشاط مست کننده ای که نمی دانم چگونه توصیف کنم افتادم که اگر سلطنت جمیع کره زمین را بدون هیچ معارضی تا ابد به تو بدهند و تو فقط از لذتهای ان استفاده کنی حاضری با یک ساعت این نشاط عوض کنی؟
قدیمی 12-22-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

به هر حال وقتی اقای شوشتری دید که من نزدیک است منفجر شوم و نمی توانم ان لذت و نشاط را تحمل کنم فورا مرا از ان باغ بیرون اورد.
قدیمی 12-22-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

پیش فرض اخرین ملاقات

شب دهم که مست دیدار قبل بودم ناگاه دیدم اقای شوشتری از در وارد شد.او گفت:حالا حاضری از این دنیا بروی و همه لذتهای دنیایی را ترک کنی و همه جا با من باشی ؟گفتم:علاوه بر انکه حاضرم از تو تقاضا دارم که از خدای تعالی بخواهی مرگ مرا برساند.اوگفت:من دیشب تا به حال این دعا را برای تو کرده اما مثل اینکه هنوز امتحان نهایی تو انجام نشدهو باید باز مدتی در این دنیا باشی و لذا دیگر من به سراغ تو نخواهم امد هر چه می خواهی امشب از من سئوال کن تا جوابت بدهم.
قدیمی 12-22-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

س:شما در عالم برزخ تا قیامت چه خواهید کرد و وقتتان را چگونه می گذرانید؟ج:برای ما مسئله زمان مطرح نیستزیرا تو می فهمی که اگر ملیارها سال انسان در ان باغ با ان نشاط و لذت باشد مثل یک لحظه است.
قدیمی 12-22-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

س:اگر کسی به کمالات روحی نرسیده باشدباز هم از لذت وصال استفاده می کند؟ج:اگر در دنیا دارای اعتقادات صحیح باشدو خدا و اولیای خدا را به عنوان محبوب خود انتخاب کرده باشدنفس او را مدت کوتاهی تزکیه می کنند و سپس او را به مقام قرب راه می دهند.
قدیمی 12-22-2009
amir ahmadi آواتار ها
کاربر عالی

س:از نظر شما چه عملی در دنیا برای بدست اوردن وصال محبوب موثرتر است؟ج:از همه مهمتر دوست داشتن دوستان خدا البته مودتی که سبب اطاعت از انها بشودبهتر است.
در اینجا ناگهان اقای شوشتری از نظر ناپدید شد و دیگر تا به حال او را ندیده ام.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)