بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > اخبار گوناگون > اخبار علمی

اخبار علمی در این بخش اخبار علمی قرار خواهند گرفت توجه کنید که مقالات علمی با اخبار علمی متفاوت هستند و تالار جداگانه ای برای مقالات علمی وجود دارد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-09-2010
lucifer آواتار ها
lucifer lucifer آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0
در ماه گذشته 2 بار در 1 پست سپاسگزاری شده
Post ماءالشعير

اگرچه آب بهترین و سالم‌ترین نوشیدنی است، اما خیلی‌ها در روزهای گرم تابستان برای خنک شدن یا رفع عطش، اقدام به خرید و مصرف انواع نوشابه‌ها و از جمله ماءالشعیر می‌کنند و آن را به آب ترجیح می‌دهند.گذشته از مصرف این قبیل نوشیدنی ها در بیرون از منزل، بعضی افراد عادت کرده‌اند از ماءالشعیر به جای آب بعد از هر وعده غذایی استفاده کنند. پس از مدتی این گروه متوجه می‌شوند که دچار اضافه وزن شده‌اند و شکم آورده‌اند. جالب است بدانید بر خلاف آنچه اغلب مردم می‌گویند، ماءالشعیر باعث شکم آوردن آن ها نمی‌شود. آن چه موجب جمع شدن چربی در بدن آن ها می گردد، دریافت کالری اضافی است.ماءالشعیر کالری قابل‌توجهی دارد، هر چند که این میزان کالری از انواع دیگر نوشابه‌های گازدار کمتر است، ولی ناچیز هم نیست. وقتی شما از ماءالشعیر به جای آب استفاده می‌کنید، در واقع در حال رساندن کالری به بدنتان هستید. این کالری‌های اضافه بر نیاز بدن، به‌ صورت چربی ذخیره می‌شوند که در آقایان در اطراف شکم جمع می‌شوند و در خانم‌ها در اطراف باسن و ران‌ها(و البته پس از شروع یائسگی، در اطراف شکم.)اگر از هر منبع غذایی بیش از انرژی مورد نیاز بدن ‌تان، کالری دریافت کنید، تعادل بین انرژی دریافتی و مصرفی بدن به هم می‌خورد و مازاد این کالریبه صورت بافت چربی در بدن شما ذخیره می‌شود. با مصرف ماءالشعیر در هر روز، حدود 120 تا 150 کالری اضافه بر آنچه می‌خورید دریافت می‌کنید، حالا محاسبه کنید این کالری اضافی در ماه معادل چه عددی خواهد شد؟بله، درست حدس زدید! می‌شود معادل یک کیلو چربی است که می‌تواند در ناحیه شکم شما که خودتان را به این نوشیدنی عادت داده‌اید، جمع شود.دکتر محمدرضا وفا
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-09-2010
Setare آواتار ها
Setare Setare آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 926

875 سپاس در 242 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اه اه اه!!!میگم این 7 کیلو چاقی از کجا اومده!!!!((
مرسی که یاد آور شدی
شاه بیت غزل زندگیم...
قدیمی 02-09-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

من حدود 7-8 ساله در طول روز یک بطری از بزرگهاش میخورم سر سوزنی نه اشتهام رو زیاد کرده نه معده م بزرگ شده نه چاق شدم
اما خب خیلی ها میترسن از خوردنش به هر حال من مثال نقضشم
بهنوش و ایستک دیگه ندارن چیزایی که نخورده باشم عالین ...

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)