بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دستکش طلای جام نوزدهم برای کاسیاس

او بهترین دروازه‌بان جام شد.

سایت گل – ایکر کاسیاس، دروازه‌بان و کاپیتان اسپانیا پس از آن که با تیمش قهرمان جام جهانی شد دستکش طلای جام را از آن خود کرد.

دروازه‌بان رئال مادرید در تمام تورنمنت تنها دو گل دریافت کرد. اولین گلی که او خورد در شکست شگفت‌انگیز اسپانیا مقابل سوییس در مرحله مقدماتی بود. او در تمامی دیدارهای بعدی خود دروازه‌اش را بسته نگاه داشت، به جز یک بازی گروهی دیگر مقابل شیلی که با نتیجه دو بر یک به سود اسپانیا به پایان رسید.

اسپانیا با عملکرد درخشان کاسیاس به قهرمانی رسید و این دروازه‌بان 29 ساله در پایان بازی نهایی، جام را به عنوان کاپیتان بالای سر برد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-12-2010
ساقي آواتار ها
ساقي ساقي آنلاین نیست.
ناظر و مدیر ادبیات

سپاسها: : 432

2,947 سپاس در 858 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض Somos Campeones

Somos Campeones

هوف
ما برديم
شاد باش به طرفداران اسپانيا
مرسي از دوستاني که تبريک گفتن

قدیمی 07-12-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
دل‌بوسكه: اين قشنگ‌ترين شب زندگي‌ام بود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا پس از قهرماني در جام جهاني گفت: قشنگ‌ترين شب زندگي‌ام را تجربه كردم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، ويسنته دل‌بوسكه اظهار داشت: بازي با هلند ديدار بسيار سخت و دشواري بود. جدالي كه هر دو تيم بسيار كوشيدند و جنگيدند؛ ولي ما بازيكناني خلاق و فانتزي داشتيم و به برتري رسيديم.

اين مربي مجرب كه براي اولين بار در تاريخ فوتبال جهان و كشورش، اسپانيا را فاتح جام جهاني كرد، افزود: در نيمه دوم وضع ما بهتر شد. در اين نيمه مي‌توانستيم حتي يكي، دو گل بزنيم.

دل بوسكه در مورد رويداد قهرماني عنوان كرد: براي من اين برد و موفقيت، بسيار مايه غرور و افتخار است.بسيار خوشحالم و به خود مي‌بالم. امشب قشنگ‌ترين شب زندگي من رقم خورد.

وي اضافه كرد: 50 روز بسيار سخت و دشوار را با شور و شوق بسيار كار كرديم كه هيچ نكته منفي هم وجود نداشت.

تيم اسپانيا شب گذشته با گل دقيقه 116 آندرس اينيستا برابر هلند در بازي نهايي پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي قهرماني را براي نخستين مرتبه بدست آورد.
شنبه شب نيز تيم جوان آلمان 3 بر2 از سد اروگوئه عبور كرد و به مقام سوم رسيد.

قدیمی 07-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
فان‌مارويك: اميدوار بودم بازي به ضربات پنالتي بكشد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال هلند گفت: اميدوار بودم بازي به ضربات پنالتي بكشد و در آن هنگام بتوانيم بر اسپانيا غلبه كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، برت فان‌مارويك‌ اظهار داشت: عمده برنامه تيم من تلاش و جنگيدن براي فرصت ندادن به حريف بود. اميدوار بودم در ضربات پنالتي بتوانيم به هدف خود يعني غلبه بر تيم اسپانيا برسيم.

وي ادامه داد: به تيم حريف بابت پيروزي و قهرماني تبريك مي‌گويم. در اين جدال تيمي كه برتر بود، به نتيجه رسيد و سرانجام قهرماني را از آن خود كرد.

فان مارويك ادامه داد‌: زياد حال و حوصله سخن گفتن ندارم. در وقت مناسب در اين باره بيشتر حرف خواهم زد. در همين حد مي‌گويم بسيار ناراحتم. ما از مسيري كشنده و دشوار خود را تا بازي نهايي بالا آورديم و در اين نقطه بازنده شديم.

قدیمی 07-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

اينيستا: اين موفقيت را در خواب مي‌ديديم

خبرگزاري فارس: زننده تك گل بازي نهايي جام‌جهاني 2010 آفريقاي‌جنوبي گفت: كسب مقام قهرماني جهان افتخاري بود كه در خواب و رويا مي‌ديديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، آندرس اينيستا اظهار داشت: من هرچه در اين زمينه بگويم، بازهم قادر نيستم اداي مطلب كنم.
وي افزود: خيلي خوشحالم كه با گل من اين افتخار حاصل شد. افتخاري كه متعلق به همه تيم و كشورم است.از طرفي به خود مي بالم كه باعث شدم كل اسپانيا غرق در شادي شود و همه از اين شور و هيجان لذت ببرند.

اينيستا ادامه داد:‌براي كسب چنين افتخاري نيرو و هزينه زيادي خرج شد كه بايد قدر همه حمايت‌ها را بدانيم.
اين بازيكن تكنيكي و توانمند عنوان كرد: من از همين جا به خانواده‌ام سلام مي‌فرستم و از كل ملت اسپانيا بابت حمايت‌ و جانبداري‌شان از ما، تشكر مي‌كنم.

قدیمی 07-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

ديونگ: تصميم داور موقع گل اسپانيا درست نبود

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي فوتبال هلند گفت: تصميم داور هنگام گل اسپانيا صحيح نبود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، نيگل ديونگ اظهار داشت: تاسف و ناراحتي ما از باخت در بازي نهايي برابر اسپانيا حد و اندازه‌اي ندارد. ما هر آنچه كه در توان داشتيم،‌ خرج كرديم؛ اما اوضاع آن گونه كه مي‌خواستيم خوب پيش نرفت. حتي از داوري هم لطمه خورديم.

وي افزود: داوري در اين بازي ما را اذيت كرد. تصميم هاوارد وب پيش از لحظه گل درست نبود. درست قبل از ضربه منجر به گل، داور بايد يك ضربه كرنر به سود ما مي‌گرفت. در حالي كه اين ضربه مشهود بود، او اين كار را نكرد و باعث اشتباه شد.

قدیمی 07-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
توپ طلا براي فورلان، دستكش طلايي براي كاسياس

خبرگزاري فارس: كميته فني مسابقات جام‌جهاني 2010 گلزن تيم ملي اروگوئه را به عنوان بهترين بازيكن جام نوزدهم انتخاب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديگو فورلان كه در جام جهاني 2010 ، پنج گل براي تيمش به ثمر رساند، صاحب توپ طلا شد. او با نمايش خيره كننده خود در اين رقابت‌ها عنوان بهترين بازيكن جام جهاني و همچنين توپ طلا را به خود اختصاص داد.

فورلان كه با گلزني خود براي اولين‌ مرتبه در 40 سال گذشته تيم كشورش را در جمع 4 تيم نخست جام‌جهاني قرار داد، بالاتر از بازيكناني همانند وسلي اسنايدر از هلند و داويد ويا از اسپانيا قرار گرفت. اسنايدر و ويا، توپ نقره‌اي و برنزي جام جهاني را از آن خود كردند.

در ديگر انتخابات انجام گرفته عنوان بهترين پديده جوان و با استعداد جام به توماس مولر، گلزن 20 ساله تيم ملي آلمان رسيد. او بدين ترتيب صاحب كفش طلاي فيفا شد.

عنوان بهترين دروازه‌بان جام به ايكر كاسياس از اسپانيا رسيد كه صاحب دستكش طلايي شد.

در عين حال از سوي اين كميته توماس مولر بهترين بازيكن جوان جام جهاني و اسپانيا برنده جايزه بازي جوانمردانه فيفا شناخته شدند.

فورلان در حالي بهترين بازيكن جام شناخته شد كه پيش‌تر در ادوار قبلي اين مسابقات، زين‌الدين زيدان (2006)، اوليور كان (2002)، رونالدو (1998)، روماريو(1994)، سالواتوره اسكلاچي (1990)، ديگو مارادونا (1986)‌،‌پائولو روسي (1982) و ... به عنوان بازيكن برتر جام شناخته شده بودند.

قدیمی 07-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

واكنش اينيستا پس از گلزني:
دني خاركه در كنار ماست

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي فوتبال اسپانيا گل قهرماني در فينال جام‌جهاني 2010 را به دني خاركه تقديم كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، آندرياس اينيستا در دقيقه 116 پس از به ثمر رساندن گل قهرماني تيم ملي اسپانيا در جام جهاني 2010، فرصت يافت تا به هم‌وطن خود كه قبل از آغاز آخرين فصل فوتبال اسپانيا درگذشت، اداي احترام كند.

ستاره تيم بارسلونا در مقابل چشمان بيش از 700 ميليون بيننده تلويزيوني، پيراهنش را درآورد تا پيامي را كه روي تي‌شرتش نوشته بود، به همه نشان دهد: جمله " Dani Jarque siempre con nosotros " روي لباس اينيستا به چشم مي‌خورد كه به اين معني است: "دني خاركه هميشه با ماست. "

خاركه، مدافع تيم اسپانيول قبل از يك بازي پيش از فصل در ايتاليا در سال 2009 بر اثر حمله قلبي جان باخت. او هرگز هم باشگاهي اينيستا نبود اما هر 2 در يك سال در آستانه ورود به تيم ملي اسپانيا بودند.

اينيستا پس از پايان مسابقه در توضيح عمل خود گفت: مي‌خواستم ياد و خاطره دني را براي خودم و ديگر هم‌تيمي‌ها زنده نگه دارم. ما مي‌خواستيم به او اداي احترام كنيم و فكر مي‌كرديم اين بهترين فرصت براي انجام اين كار است

قدیمی 07-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌‌جنوبي/
استقبال باشكوه در انتظار قهرمان جهان

خبرگزاري فارس: مردم كشور اسپانيا امروز (دوشنبه) از اعضاي تيم ملي فوتبال خود استقبال باشكوهي به عمل مي‌آورند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري آلمان، خوزه لوئيس رودريگوئز زاپاترو، نخست‌وزير اسپانيا در اين باره اظهار داشت قرار است از زمان ورود تيم ملي اين كشور كه به مقام نخست جام‌جهاني رسيد، همچون چهره‌هاي اسطوره‌اي و افسانه‌اي استقبال به عمل آيد.

مطابق اين گزارش تيم اسپانيا امروز مقارن ظهر وارد شهر مادريد، مركز كشور خواهد شد. آنها در بدو ورود با نخست‌وزير ديدار خواهند كرد و بعد به ديدار خوان كارلوس، پادشاه اسپانيا خواهند شتافت.
سپس با استفاده از يك اتوبوس مدرن فاقد سقف در سطح شهر به حركت در خواهند آمد و همراه با هموطنان خود در جشن قهرماني سهيم خواهند شد.

همچنين قرار است اين اتوبوس در ميدان قصر پادشاهي توقف كرده و در كنار مردم به جشن و پايكوبي مشغول شوند.
اين جام شب گذشته با انجام بازي نهايي ميان اسپانيا و هلند پس از يك ماه فعاليت به آخر رسيد.

قدیمی 07-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
بمب‌گذاري در اوگاندا تماشاگران فينال جام‌جهاني را به خاك و خون كشيد

خبرگزاري فارس: مقامات پليس اوگاندا از كشته‌شدن 64 نفر بر اثر انفجار 2 بمب در ميان جمعيت تماشاگران مسابقه فينال جام‌جهاني 2010 خبر دادند.

به گزارش مانيتورينگ فارس به نقل از شبكه تلويزيوني الجزيره، مقامات پليس اوگاندا اعلام كردند كه بر اثر انفجار 2 بمب به فاصله اندك از همديگر در جنوب و شرق شهر كامپالا پايتخت اين كشور دست‌كم 64 نفر تاكنون كشته و 65 نفر زخمي شدند.

بنا بر اين گزارش، اولين بمب در رستوران اتيوپي‌ها در جنوب شهر كامپالا و در جمع تماشاگران مسابقه فينال جام‌جهاني منفجر شد، در حالي كه دقايقي پس از آن دومين انفجار در يك باشگاه راگبي در شرق اين شهر به وقوع پيوست.

"كالا كاييهورا " رئيس پليس شهر كامپالا با اشاره به اينكه هدف اين انفجار‌ها تماشاگران مسابقه فينال جام‌جهاني بين اسپانيا و هلند بوده است گفت: تعداد بسياري نيز بر اثر اين انفجارها زخمي شدند كه چندين تبعه خارجي در ميان آنها ديده مي‌شود.

سفارت آمريكا در اوگاندا تاييد كرده است كه يك تبعه آمريكايي بر اثر اين انفجار‌ها كشته شده است.
بر اساس اين گزارش، پيش‌تر برخي از شبه‌نظاميان سومالي تهديد كرده بودند كه به كامپالا حمله خواهند كرد و هم‌اكنون ارتش اوگاندا در موگاديشو مستقر شده‌ است.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)