بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دليلي: بدون سر و صدا فيناليست شديم/ جام را به اصفهان مي‌بريم

مديرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با ابراز خرسندي از صعود تيم فوتبال اين باشگاه به ديدار نهايي ليگ قهرمانان آسيا تاکيد کرد اين موفقيت بدون ادعا و سر و صدا براي باشگاه موفق ذوب آهن رقم خورده است.
اصغر دلیلی ضمن بیان این مطلب افزود: خدا را شکر تیم ما با یک بازی خوب به هدفی که از ابتدای حضور در لیگ قهرمانان آسیا مدنظر داشت، رسید و توانست به دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد.
وی در ادامه افزود: ما تا پیش از دیدار با الهلال عربستان 10 فینال را پشت سر گذاشته بودیم و امروز با پشت سر گذاشتن یازدهمین فینال در آستانه بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم، مسابقه آخر که می توانیم با پیروزی در آن به عنوان قهرمانی آسیا دست یابیم.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان خاطر نشان کرد: ما از ابتدای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بدون ادعا و سر و صدا به مصاف حریفان رفتیم و امروز فینالسیت این رقابت‌ها هستیم. مطمئن باشید این زحمات و دربه دری‌هایی که تا امروز کشیدیم، اجازه نمی دهد ذره‌ای از انگیزه ما برای دستیابی به قهرمانی آسیا کم شود.
دلیلی خاطر نشان کرد: در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم‌هایی به برتری رسیدیم و تیم‌هایی را پشت سر گذاشتیم که از نظر سرمایه گذاری با ما قابل مقایسه نبودند. به همین خاطر فرصت حضور در فینال آسیا را به راحتی از دست نمی دهیم و با چنگ و دندان می‌جنگیم و جام را به اصفهانی خواهیم برد.
وی در خاتمه با شکر خدا از بابت راهیابی تیم ذوب آهن به دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: در حال حاضر از پیروزی مقابل الهلال شادیم و می خواهیم جشن بگیریم. برای ما لیگ قهرمانان هنوز تمام نشده و با برنامه پیش خواهیم رفت تا جام قهرمانی را بالای سر ببریم.
تیم فوتبال ذوب آهن ایران با برتری مقابل الهلال عربستان به دیدار نهایی هشتمین دوره مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا راه پیدا کرد

منبع : سايت www.football3.ir/
89/7/29
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

نتايج كامل بازيهاي چهارشنبه شب ليگ فوتبال قهرمانان اروپا

نتايج کامل رقابتهاي ليگ فوتبال قهرمانان اروپا که چهارشنبه شب در چهار گروه برگزار شد.

در رقابتهاي ليگ فوتبال قهرمانان اروپا که چهارشنبه شب در چهار گروه برگزار شد اين نتايج به دست آمد:
گروه يک
در شهر ميلان ، ايتاليا
اينترميلان ( ايتاليا ) ‪ ۴‬تاتنهام ( انگليس ) ‪۳‬
در شهر انشد، هلند
اف ث توينته ( هلند ) ‪ ۱‬وردر برمن ( آلمان ) ‪۱‬
گروه دو
در شهر ليون ، فرانسه
ليون ‪ ۲‬تنفيکا صفر
در شهر گلسن کرشن، آلمان
شالکه صفر چهار ‪ ۳‬هاپوئل تل آويو ( فلسطين اشغالي ) ‪۱‬
گروه سه
در شهر منچستر ، انگليس
منچستر يونايتد ( انگليس) ‪ ۱‬بورزاسپور ( ترکيه ) صفر
در شهر گلاسکو ، اسکاتلند
رنجرز( اسکاتلند ) ‪ ۱‬والنسيا ( اسپانيا ) ‪۱‬
گروه چهار
در شهر آتن ، يونان
پاناتينايکوس ( آلمان ) صفر روبين کازان ( روسيه ) صفر
در شهر بارسلون ، اسپانيا
بارسلونا ( اسپانيا ) ‪ ۲‬اف .ث کپنهاگن ( دانمارک ) صقر

89/7/29
قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پروين:چرا با شخصيت قطبي بازي مي‌كنيد؟

سرمربي سابق تيم ملي گفت: در آستانه جام ملت‌هاي آسيا نبايد با صحبت کردن از مريبان خارجي، با شخصيت افشين قطبي بازي کرد.

علي پروين درخصوص دربي 69 اظهار داشت: بازي استقلال و پرسپوليس هميشه حساسيت خاص خودش را دارد. اين دو رقيب ديرينه هميشه دوست دارند در دربي برنده شوند به همين دليل دربي 69‌ به نظر من حساسيت بالايي داشت.
وي افزود: در نيمه اول استقلال سوار بازي بود اما در نيمه دوم دايي خوب تيم خود را جمع و جور کرد و توانست استقلال را آزار دهد، اما استقلال فقط يک موقعيت در نيمه دوم داشت که با زرنگي و باهوشي مجيدي توپ داخل دروازه پرسپوليس شد.
پروين ادامه داد: متاسفانه در چند بازي اخير پرسپوليس ديدم که آنها از دقيقه 90 به بعد گل مي‌خورند که من به دايي اعلام مي‌کنم مواظب اين اتفاق باشد. پرسپوليسي ها نبايد سعي کنند با يک گل بازي را به پايان برسانند.
سرمربي سابق پرسپوليس ادامه داد: دايي فوتباليست بزرگي است و فوتبال را خوب مي‌فهمد. فوتبال بدشانسي و خوش‌شانسي دارد، به نظر من اکنون دور بدشانسي دايي و پرسپوليس است. البته اشتباهات داوري نيز به ضرر پرسپوليس بود چون گل دقيقه 6 نوري مردود اعلام شد.
پروين در خصوص قضاوت مرادي در دربي 69‌ گفت: به نظر من خوب سوت زد اما روي گل مردود اعلام شده پرسپوليس جنجال پيش آمد. بعد از گذشت چند روز متاسفانه مي‌بينم به اين موضوع خيلي دامن مي‌زنند و کري مي‌خوانند. فوتبال برد و باخت دارد و بازي استقلال و پرسپوليس تمام شد. مگر امکان دارد اين امتياز از استقلال گرفته شود. پس بهتر است به فکر بازي‌هاي بعدي باشند.
سرمربي سابق تيم ملي با انتقاد از اقدامات جديد فدراسيون فوتبال و شايعه حضور سرمربي خارجي گفت: فردا که تيم ملي ما در جام ملت‌هاي آسيا نتيجه نگرفت نگوييد مقصر چه کسي است. تيم ملي ما تا امروز نتيجه بدي نگرفته است. عملکرد خوبي برابر کويت نداشتيم اما برابر برزيل بد نبوديم. همه توقع داشتند بيشتر گل بخوريم اما سه گل خورديم و چند گل نزديم.
وي ادامه داد:‌ نمي‌دانم چرا اين حرف‌ها را در آستانه جام ملت‌هاي آسيا مي‌زنند که به دنبال مربيان خارجي براي تيم ملي هستند.
پروين تاکيد کرد: 6ماه پيش گفتم اگر قطبي بد است او را برکنار کنيد، اما اگر خوب است و قراردادش تمديد شده چرا با شخصيت او بازي مي‌کنيد؟ چه کسي مي‌خواهد با اين وضعيت در صورت ناکامي جوابگوي نتايج تيم ملي ما در جام ملت‌هاي آسيا باشد؟
وي در پايان خاطرنشان کرد: باور کنيد دلم مي‌سوزد که اين حرفها را مي‌زنم. ما بايد در جام ملت‌هاي آسيا نتيجه بگيريم تا به سطح اول فوتبال آسيا برگرديم،در غير اين صورت دوباره مردم از اين فوتبال زده خواهند شد.

89/7/29

قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

شكست دانماركي هاي شگفتي با دوگل ليونل مسي

سومين و چهارمين گل ليونل مسي در مسابقات فصل جاري ليگ فوتبال قهرمانان اروپا ، بارسلونا را در ورزشگاه خانگي اش در نيوکمپ دو بر صفر بر اف ث کپنهاگن پيروز کرد و بالاتر از دانمارکيها در صدر گروه چهار قرار داد.

اين دو گل فوق ستاره آرژانتيني که در دقايق نوزده و ْآخر بازي به ثمر رسيد نخستين شکست مرحله گروهي را بر تيم شگفتي ساز دانمارکي وارد کرد و بارسا را در صدر جدول بالاتر از کپنهاگن قرار داد که در دو بازي قبلي خود به پيروزي دست يافته بود.
فاتح ليگ قهرمانان اروپا در سال 2009 پس از انکه يک بر صفر جلو افتاد در دستيابي به پيروزي قطعي از طريق افزايش فاصله خود با مشکلاتي برخورد کرد.
پپ گوآرديولا سرمربي بارسلونا که پس از پيروزي دو بريک شنبه شب تيمش در بازي با والنسيا در ليگ اسپانيا شاگردانش را مورد ستايش قرار داده بود مجبور شد در اين ديدار تعييراتي در تيم خود بدهد از جمله به ويکتور والدز دروازه بان اول خود را به دليل بيماري استراحت دهد.
ژاوي هافبک بارسلونا نيز که پس از بازي با والنسيا دچار مصدوميت شده بود روي نيمکت نشسته بود.
اما به رغم اين تغيير ، داويد ويا پس از گذشت تنها چهار دقيقه از بازي نخستين هشدار را به تيم ميهمان داد و تير دروازه کپنهاگن را به لرزه در آورد.
پس از يک پاسکاري دقيق ، مسي که توسط آندرس اينيستا تغذيه شده بود با يک شوت پاي چپ تور دروازه کپنهاگن را لرزاند. اين گل که نخستين گلي بود که دانمارکي ها در اين فصل دريافت کرده بودند برنامه آنان را براي ارائه يک بازي دفاعي دقيق بهم زد.

89/7/29

قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

آسوشيتدپرس : ذوب آهن حريف سعودي خود را در حيرت فرو برد

راهيابي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان به ديدار پاياني ليگ قهرمانان آسيا در خبرگزاري آسوشيتدپرس بازتاب داشت .

اين خبرگزاري در گزارشي از شهر سونگنام کره جنوبي نوشت : تيمهاي فوتبال سونگنام ايلهوا از کره جنوبي و ذوب آهن ايران چهارشنبه ديدار پاياني ليگ قهرمانان آسيا رسيدند.
سونگنام يک بر صفر بر الشباب عربستان در خانه غلبه کرد و به لطف گلهاي زده بيشتر در بيرون از خانه صعود کرد و ذوب آهن نيز با يک پيروزي يک برصفر موجب حيرت الهلال عربستان سعودي ميزبان خود شد و در مجموع دو ديدار رفت و بر گشت از سد اين حريف خود گذشت .
الشباب در ديدار رفت مرحله نيمه نهايي چهار بر سه در عربستان سعودي پيروز شده بود.
اما سونگنام قهرمان سال 1996 اسيا در ديدار برگشت در مجتمع ورزشي تانچئون در حاليکه حريف سعوديش براي ايجاد فرصت گلزني سخت به تقلا افتاده بود به يک پيروزي سزاوارانه دست يافت .
الهلال نيز در نيمه اول کنترل توپ را در اختيار داشت ولي نتوانست دفاع مقاوم دوب آهن را بشکند.
در نيمه دوم ، ايگور کاسترو بازيکن ذوب آهن با استفاده از يک اشتباه خط دفاعي الهلال دروازه اين تيم را گشود.
الهلال به نبرد متقابل دست زد و محمد الشلوب با يک ضربه آزاد از فاصله حدود 25 متري توپ را به بالاي تير دروازه شليک کرد و ميرل رادويي نيز شهاب گردان دروازه بان ذوب آهن را مجبور به واکنش کرد.
ولي دقايقي بعد ، لي يونگ - پيو بازيکن الهلال پس از تکل کردن روي پاي محمد رضا خلعتبري از زمين اخراج شد و هرگونه شانس بازگشت هيجان انگيز به بازي را از بين برد.
الهلال براي آخرين بار شانس گلزني خود را با يک ضربه سر شيرجه اي وليد الجيزاني بازيکن ذخيره اش از فاصله نزديک آزمود ولي توپ مستقيما به گردان اصابت کرد و بعدا يک ضربه آرام وي به راحتي توسط دروازه بان ذوب آهن مهار شد.

89/7/29

قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سرمربي تيم فوتبال الهلال عربستان برکنار شد

"اريک گرتس" پس از شکست تيمش برابر ذوب آهن ايران در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا از سمت سرمربيگري تيم الهلال عربستان برکنار شد.

مسئولان باشگاه الهلال عربستان چهارشنبه شب و لحظاتی پس از شکست یک بر صفر خانگی این تیم برابر ذوب آهن در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض، سرمربی بلژیکی خود را برکنار کردند.
اریک گرتس در دو دیدار رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه مشابه یک بر صفر (در مجموع 2 بر صفر) مغلوب شاگردان منصور ابراهیم‌زاده شد و از رسیدن به فینال بازماند

89/7/29
قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

رائول: ليگ قهرمانان اروپا هميشه برايم ويژه بوده

مهاجم اسپانيايي باشگاه شالکه از پيروزي 1-3 تيمش در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا بسيار خوشحال است

رائول ، مهاجم باشگاه شالکه پس از برد 1-3 تیمش مقابل هاپوئل تل آویو در دور سوم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، غرق درشادی بود.
به نظر می رسید که شالکه در این دیدار، بهترین دیدارش در رقابتهای این فصل را به نمایش می گذارد و رائول بدون شک بهترین بازی اش در ترکیب شالکه از زمان پیوستنش به این تیم را به نمایش گذاشت.
در پایان این مسابقه، رائول به اسکای گفت:« خیلی برای این پیروزی خوشحالم. ما خیلی بهتر از حریفمان بودیم.»
در جریان این مسابقه، رائول گلی را به ثمر رساند که باعث شد تا رکورد گلزنی اش در اروپا،با رکورد گرد مولر برابری کند. رائول در صحبتهایی در رابطه با این گل صحبت کرد و از انگیزه مضاعفی که در رقابتهای اروپایی دارد گفت:« خیلی خوشحالم که 4شنبه شب توانستم به دو گل برسم. رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا همیشه برای من ویژه بوده ولی هیچ وقت باور نمی کردم که بتوانم در چنین لیگ استثنایی ای این تعداد گل بزنم. همه ما 4شنبه شب واقعا خوشحال بودیم ولی اکنون باید تمرکزمان رابر روی دیدار بعدی مان قرار دهیم.»

89/7/29

قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

روني، جاي رونالدو را پر کرد.چه کسي جاي روني را پر مي کند؟

با قوت گرفتن احتمال جدايي وين روني از رختکن يونايتد، نگاهي به شرايط اين تيم پس از جدايي رونالدو از اولدترافورد مي اندازيم.

زمانی که رونالدو در تابستان 2009 رختکن یونایتد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد، صحبتهای زیادی در مورد جانشین های احتمالی او در رختکن یونایتد به گوش می رسید.
فصل بعد از جدایی رونالدو، یونایتد رقابتهای لیگ برتر را در رده دوم و بعد از چلسی به پایان برد . این در حالی است که در 3 فصل قبل از آن و با حضور کریس رونالدو، این تیم همواره به قهرمانی رسیده بود
البته یونایتد فصل گذشته گلهای بیشتری نسبت به سه فصل قبل به ثمر رساند. آنها در فصل 10-2009، هشتاد و شش گل به ثمر رسانده بودند و با کسب 85 امتیاز فصل را در رده دوم به پایان بردند.این در حالی بود که آنها در فصل 3-2002، با همین تعداد امتیاز، به عنوان قهرمانی رسیده بودند.
این بار نوبت به وین رونی است که دم از جدایی از اولدترافورد بزند.
ستاره ملی پوش انگلیسی و کریس رونالدو برترین ستاره های یونایتد در فصلهای اخیر بوده اند و نگاه کوتاهی به آمار و ارقام، نشان دهنده این است که نبود آنها چه قدر تاثیرگذار است.
در هر سه قهرمانی اخیر یونایتد، این زوج دست کم یک سوم گلهای تیمشان در رقابتهای لیگ برتر را به ثمر رساندند و در فصل 8-2007، آنها 54% گلهای تیمشان را به ثمر رساندند.
آنها در ساخته و پرداخته کردن گل نیز نقش پررنگی داشتند و در فصل 7-2006، 40% پاس گلهای تیم یونایتد به نام رونی و رونالدو ثبت شد.فصل گذشته غیبت رونالدو در ترکیب یونایتد محسوس بود؛هرچند که رونی در فصل گذشته رقابتهای لیگ برتر به تنهایی 26 گل رسیدو باید منتظر بمانیم و ببینیم که در صورت جدایی رونی از رختکن یونایتد، چه کسی جای خالی او را پر خواهد کرد.

89/7/29

قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اظهار نظر مربيان تيم هاي مطرح اروپا در مورد خريد روني

'وين روني' بازيکن 24 ساله باشگاه منچستريونايتد بعد از اينکه اعلام کرد ديگر نمي خواهد در اين تيم بماند، به صدر اخبار رسانه هاي ورزشي انگليس تبديل شده است.
اين در حاليست که فقط 18 ماه تا پايان مدت قرارداد او با منچستريونايتد باقي مانده است.
ظاهرا روني در جدايي از منچستريونايتد به قدري مصمم است که ''الکس فرگوسن'' سرمربي شياطين سرخ هم در کنفرانس خبري قبل از بازي با بورسااسپور در ليگ قهرمانان اروپا، اين خبر را تأييد کرد.
پس از افشاي تصميم روني براي ترک اولدترافورد تيم هاي مختلفي از جمله رئال مادريد تلاش خود را براي جذب وي شروع کرده اند.
در همين راستا مربيان برخي از تيم هاي مطرح اروپا در پاسخ به سؤالي در مورد اينکه آيا تمايلي به خريد روني دارند يا خير، واکنش هاي جالبي داشته اند که در زير مي آيد:
** ''کارلو آنجلوتي'' سرمربي چلسي: شايد مجبور باشم در آينده بارها به اين سؤال پاسخ بدهم پس بگذاريد همه چيز را همين الآن روشن کنم. من دوست ندارم مربيان ديگر در مورد بازيکنانم صحبت کنند و در عين حال احترام زيادي براي منچستريونايتد و الکس فرگوسن سرمربي آنها قائل هستم. به همين دليل در مورد وضعيت روني صحبتي نخواهم کرد.
** ''خوزه مورينيو'' سرمربي رئال مادريد: روني متعلق به منچستريونايتد واولدترافورد است. اما اگر منچستريونايتد در نهايت تصميم گرفت که او از اين تيم برود، حتما با من تماس بگيريد. من او و فرگوسن را دوست دارم. به نظرم بهترين چيز براي روني ماندن در اولدترافورد است و همين کار را هم خواهد کرد.
** ''آرسن ونگر'' سرمربي آرسنال: آيا فصل نقل و انتقالات شروع شده؟ ما در حال حاضر در فصل نقل و انتقالات نيستيم و قصد خريد هيچ بازيکني را نداريم. ماجراي روني داستاني شده که از خواندن آن در روزنامه ها خوشم مي آيد اما نمي خواهم هيچ دخالتي داشته باشم. اين يعني ما بازيکن جديدي نمي خريم و به اندازه کافي مهاجم داريم.
** ''هري ردنپ'' سرمربي تاتنهام: مي خواهم با رييس باشگاه در مورد امکان خريد روني صحبت کنم اما شک دارم چنين اتفاقي بيفتد. گاهي چنين چيزهايي پيش مي آيد. فوتبال متعلق به مردم است و آنها حق دارند که از ماجراهاي حاشيه اي هم با خبر شوند.

89/7/29
قدیمی 10-22-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool باشگاه استيل آذين واگذار يا منحل مي‌شود

مديرعامل سرمايه‌گذاري استيل آذين گفت: به دنبال كسب نتايج ضعيف و صرف هزينه‌هاي كلان باشگاه استيل آذين واگذار يا منحل مي‌شود.

عيسي رضايي در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در حالي هدف مالك باشگاه استيل آذين از تأسيس و تزريق منابع مالي قابل توجه ايجاد روحيه نشاط بين جوانان بود كه به دنبال كسب نتايج ضعيف، واگذاري يا انحلال اين باشگاه در دستور كار مالك آن قرار گرفت.

وي ادامه داد: ابتدا مقرر بود اين باشگاه بعد از مدتي بتواند خود را اداره كند،اما در قبال شرايط حاكم بر فوتبال كه قيمت بازيكنان و هزينه‌ها را به شدت افزايش داده است، همچنين شرايط اقتصادي فعلي منجر شده كه برخي بازيكنان اين باشگاه در برابر دريافت مبالغ قابل توجه در زمين راه بروند به همين دليل به مالك باشگاه استيل آذين پيشنهاد انحلال يا واگذاري داده شد تا سرمايه صرف شده در اين باشگاه در بخش ديگري به كار گرفته شود.

رضايي افزود: برخي مي‌گويند مالك باشگاه استيل آذين به دنبال شهرت بود كه حاضر به راه‌اندازي اين باشگاه و صرف هزينه‌هاي كلان شده است، اما چنين مسئله‌اي به هيچ وجه درست نيست چرا كه وي با سختي منابع مالي لازم را تهيه كرده و انگيزه و دليلي براي كسب شهرت ندارد، از سوي ديگر هر كس كه به دنبال شهرت است مي‌تواند با باشگاه‌داري استيل آذين به اين هدف برسد.

رضايي با بيان اينكه هزينه 5 ساله برخي تيم‌ها معادل هزينه يك بازيكن استيل آذين است،تأكيد كرد: با اين شرايط، باشگاه‌داري با عقل و منطق سازگار نبوده و بر همين اساس قرار شده اين باشگاه در تهران واگذار و هبه شود و يا اينكه در صورت تمايل به يكي از شهرستان‌ها واگذار شود.

رضايي در پايان گفت: واگذاري يا انحلال شركت استيل آذين جدي است و اين اتفاق رخ خواهد دهد.

منبع: عصر ایران
30/7/89

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)