بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-18-2007
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

رضايي: با قطبى‌ اختلافى‌ ندارم‌ با اجازه‌ کاشانى‌ به‌ فيزيوتراپى‌ استقلال‌ رفتم‌ شيث‌ رضايى‌ هافبک‌ پرسپوليس‌ که‌ رابطه‌ چندان‌ خوبى‌ با افشين‌ قطبى‌ ندارد و هر روز اخبار زيادى‌ در اين‌ رابطه‌ شنيده‌ مى‌شود، ديروز در مصاحبه‌اى‌ پاسخگوى‌ سئوالات‌ ما بود:

حضور تو در فيزيوتراپى‌ استقلال‌ جنجالى‌ شد!
نه، مسأله‌اى‌ نيست. من‌ با اجازه‌ آقاى‌ کاشانى‌ نزد دکتر امين‌ نوروزى‌ رفتم‌ و به‌ فيزيوتراپى‌ پرداختم.

چرا نزد پزشک‌ پرسپوليس‌ نرفتي؟
من‌ دچار مصدوميت‌ شده‌ بودم‌ و فيزيوتراپى‌ استقلال‌ دستگاه‌هايى‌ دارد که‌ باعث‌ مى‌شود روند بهبودى‌ام‌ به‌ سرعت‌ انجام‌ شود.

چرا بازى‌ با پتروشيمى‌ تبريز را از روى‌ سکوها نظاره‌گر بودي؟
سرما خورده‌ام‌ و به‌ اين‌ علت‌ مقابل‌ پتروشيمى‌ تبريز به‌ ميدان‌ نرفتم.

فقط‌ به‌ دليل‌ سرماخوردگى‌ بازى‌ نکردي؟
همين‌ بود و تمام‌ حاشيه‌هايى‌ که‌ در اين‌باره‌ شنيده‌ مى‌شود شايعه‌اى‌ بيش‌ نيست.

عملکرد پرسپوليس‌ در اين‌ مسابقه‌ چگونه‌ بود؟
پرسپوليس‌ خيلى‌ خوب‌ بازى‌ کرد و توانست‌ مزد زحمات‌ خود را بگيرد. اميدوارم‌ در جام‌ حذفى‌ هم‌ مثل‌ ليگ‌برتر موفق‌ شويم.

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-11-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

قلعه‌نويي:با انتخاب رئيس،جنگ قدرت به پايان رسيد
خبرگزاري فوتبال ايران- سرمربي سابق تيم‌ملي كشورمان با اشاره به انتخاب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: خوشحالم كه پس از مدت‌ها، وضعيت فدراسيون مشخص شد و جنگ قدرت به پايان رسيد.
امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران با بيان اين مطلب اظهار د اشت: هر چند پس از كنار رفتن رئيس فدراسيون سابق، نفراتي مثل مصطفوي، كيومرث هاشمي و نبي فوتبال را اداره كردند ولي فدراسيون نياز به يك مدير داشت تا از اين وضعيت بحراني خارج شود. حالا ديگر داستان كميته انتقالي و تعليق فوتبال به پايان رسيده و اميدوارم فوتبال ايران، سير صعودي به خود بگيرد.
وي در ادامه در خصوص انتخاب علي كفاشيان به عنوان رئيس جديد فدراسيون فوتبال گفت: كفاشيان يك مدير ورزشي است و سال‌ها سابقه مديريت دارد. شايد برخي بگويند او تجربه مديريت فوتبال را ندارد ولي نيروهاي آشنا به فوتبال مي‌توانند در كنار كفاشيان فعاليت كنند تا مشكل خاصي به وجود نيايد.
سرمربي جديد مس‌كرمان در خصوص وضعيت اين تيم گفت: از روز گذشته به اردوي مس در جزيره كيش ملحق شدم و اين اردو تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. پس از آن به كرمان برمي‌گرديم و قبل از شروع نيم‌فصل دوم، يك بازي تداركاتي هم انجام مي‌دهيم تا تيم به شرايط دلخواه ما نزديك شود.
قلعه‌نويي از جذب يك مهاجم و يك هافبك دفاعي خبر داد و گفت: با منتفي شدن حضور رضا عنايتي در مس، به دنبال مهاجم آفريقايي هستيم و چند گزينه به ما معرفي شده است. در پست هافبك دفاعي هم بازيكن مي‌خواهيم ولي نمي‌توانيم از وجود بازيكن خارجي استفاده كنيم و بايد سراغ گزينه‌هاي ايراني برويم.

قدیمی 01-11-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

دوري 3 ماهه نويدكيا از ميادين فوتبالخبرگزاري فوتبال ايران- كاپيتان تيم سپاهان به احتمال زياد 3 ماه قادر به همراهي تيمش نخواهد بود و بايد به طور كامل استراحت كند.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ محرم نويدكيا كه مدت‌هاست با مشكل آسيب‌ديدگي از ناحيه عصب سياتيك مواجه است، مصدوميتش برطرف نشده و به همين دليل بايد سه ماه به طور كامل استراحت كند. او براي مشخص شدن وضعيتش نزد يك پزشك آمريكايي كه چند روزي در اصفهان بود، رفته و اين پزشك به نويدكيا گفته كه بايد به طور كامل استراحت كند. اين بازيكن طي روزهاي گذشته هم در اين مورد با چند پزشك متخصص صحبت كرده و آنها هم گفته‌‌اند كه او بايد سه ماه استراحت كند تا به شرايط بازي برسد.

قدیمی 01-11-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

بصيرت:به راي كميته انضباطي اعتراض مي‌كنيم
با همين شرايط هم قهرمان مي شويم

خبرگزاري فوتبال ايران- با راي كميته انضباطي تيم فوتبال سپاهان از انجام بازي‌هاي خانگي به مدت سه ماه محروم شد و 5 امتياز هم از اين تيم كسر شد. با اين شرايط مجيد بصيرت معتقد است كه تيمش قهرماني ليگ‌ را به دست خواهد آورد.

سرپرست سپاهان در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در خصوص راي صادره از سوي كميته انضباطي گفت: به نظر من اين راي قابل برگشت است و ما به شوراي استيناف اعتراض خواهيم كرد. اين اولين باري است كه در فوتبال ايران، از يك تيم 5 امتياز كم مي‌كنند و باشگاه سپاهان به طور حتم نسبت به اين راي اعتراض خواهد كرد تا شوراي استيناف نظرش را بدهد.
بصيرت تاكيد كرد: ما در مستطيل سبز مقابل پرسپوليس بازي كرديم كه در زمين اتفاق ناگواري نيفتاد و بازيكنان هم بازي جوانمردانه‌اي را به نمايش گذاشتند. اتفاقات بيرون زمين ربطي به فوتبال و مسائل فني آن ندارد و معتقدم كه نبايد شامل چنين محروميتي مي‌شديم.
وي در پايان گفت‌: در اين مورد زياد حرف نمي‌زنم چون احتمال دارد كه باز هم به كميته انضباطي فراخوانده شوم ولي مطمئن باشيد كه اگر اين راي تغيير هم نكند، بازيكنان ما براي به دست آوردن قهرماني با انگيزه‌تر خواهند شد و اين عنوان را در پايان فصل از آن خود خواهيم كرد.

قدیمی 01-11-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

مهاجم برزيلي ابومسلم وارد مشهد شد

خبرگزاري فوتبال ايران- ابومسلم مشهد براي تقويت خط حمله‌اش يك مهاجم برزيلي به خدمت گرفته كه اين بازيكن روز گذشته وارد مشهد شد.

قدیمی 01-14-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

زمان انتشار : 23/10/1386
دیدار تیم ملی ایران و تیم ملی مالی برگزار نشد!
سومین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان که قرار بود در ورزشگاه المپیک کیش برابر تیم ملی مالی برگزار شود، به دلیل بارش شدید باران با تصميم‌ داور بحريني لغو شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، منصور ابراهيم‌زاده مربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد: داور بحرینی این دیدار براي حفظ سلامتي بازيكنان دو تيم اجازه نداد این مسابقه برگزار شود. بازيكنان ايران پس از اين مسابقه بايد به تيم‌هاي باشگاهي برمي‌گشتند و تيم مالي هم در جام ملت‌هاي آفريقا شركت مي‌كرد.
مربي تيم ملي تصريح كرد: شايد به دليل اينكه يك مسابقه تداركاتي را از دست داديم ناراحت باشم؛ اما بايد در آينده با برنامه‌ريزي بهتر و پيش بيني چنين مسائلي بهترین تصمیم را بگیریم.

قدیمی 01-16-2008
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ديه‌گو مارادونا بر ضد ایران

محافل صهيونيستي در آرژانتين با استفاده از نفوذ خود در رسانه‌هاي اين كشور، ديه‌گو مارادونا ستاره فوتبال آرژانتين را براي تغيير مواضع خود نسبت به ملت ايران، تحت فشار شديد رواني و تبليغاتي قرار داده اند.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، فشار صهيونيست ها بر مارادونا پس از آن صورت گرفت كه وي همبستگي خود را با ملت ايران مورد تاكيد قرار داد و با ارسال يك پيراهن امضاء شده براي محمود احمدي نژاد رئيس جمهوري اسلامي ايران، تمايل خود را براي ملاقات با وي ابراز كرد.

خبرگزاري فرانسه از بوينوس آيرس گزارش داد كه آلدو دونزيس، رئيس انجمنهاي اسرائيلي مقيم آرژانتين در واكنش انتقادي نسبت به مواضع مارادونا ، به وي توصيه كرده است كه به ديدن موزه هولوكاست در بوينوس آيرس برود.

بر اساس اين گزارش، محافل صهيونيستي در بوينوس آيرس، از ابراز علاقه ستاره فوتبال آرژانتين براي ديدار با احمدي نژاد به خشم آمده و با يادآوري حادثه انفجار آميا، او را به دليل ستايش ملت ايران تحت فشار قرار داده‌اند
قدیمی 02-24-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عكس و فيلم مصدوميت وحشتناك ادواردو در بازي روز شنبه بيرمنگام - آرسنال

در لينك زير فيلم اين مصدوميت را مشاهده فرمائيد.
http://www.dailymotion.com/video/x4h...ssure_politics
با تشكر فريبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 04-05-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 04-06-2008
MaRVeL آواتار ها
MaRVeL MaRVeL آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کعبي: 90 دقيقه مردم را سرکار گذاشتيم باندبازان پرسپوليس مى‌خواهند مرا خراب کنند!

حسين کعبى يکى از استثناهاى فوتبال ايران است. او که جوان‌ترين بازيکن تاريخ فوتبال ملى ايران محسوب مى‌شود، امروز به پرسپوليس برگشته و بر خلاف انتظار ما از باندهايى در پرسپوليس حرف مى‌زند که مشغول ضربه‌زنى به پرسپوليس هستند. حبيب کاشانى و افشين قطبى بايد با نگاه عميق‌ترى به اين واقعيت‌هاى تلخ نهفته در حرف‌هاى کعبى نگاه کنند. مصاحبه جنجالى ما را با حسين کعبى مى‌خوانيد:
بعد از دربى زودتر از همه بازيکنان سوار اتوبوس شدى و هيچ‌خبرى از تو نبود.
حال و حوصله درست و حسابى ندارم. اصلاً حواسم نبود که چه اتفاقاتى دور و اطرافم مى‌گذرد.
نظرت در مورد دربى چيست؟
دربى خوبى نبود و دو تيم نمايش خوبى از خود نشان ندادند. به قول على منصوريان زشت‌ترين دربى تاريخ بود.

نظر تو هم همين است؟
نه... نظر من اين است که مزخرف‌ترين دربى دنيا بود.
گويا راضى نيستي؟
نه... دلم براى آن هوادارانى مى‌سوزد که دلشان را به يک بازى زيبا خوش کرده بودند، اما بازى خوبى رقم نخورد و مردم از بازى لذت نبردند. در واقع 90 دقيقه مردم را سرکار گذاشتيم.
شما بازيکنان بايد زيبايى دربى را رقم مى‌زديد!
بازيکنان دستورات مربيان را اجرا مى‌کنند، دو تيم با سيستم دفاعى وارد زمين شدند و هر دو تيم ترسيده بودند.
مساوى به ضرر پرسپوليس بود يا استقلال؟
براى ما ضرر بيشترى داشت. اگر مى‌برديم کارمان خيلى راحت مى‌شد اما اين مساوى با باخت فرق نمى‌کند. اين تساوى خيلى بد شد و ضررش را در آخر ليگ خواهيم ديد.
استقلال چطور تيمى بود؟
استقلال مى‌خواست نبازد که نباخت، براى آنها که شانس چندانى براى قهرمانى ندارند، نباختن در دربى خيلى خوب بود. در ضمن آنها مربى بسيار خوبى دارند که انگيزه خوبى به استقلال داده است.
از قضاوت داور اسپانيايى راضى هستي؟
به غير از سه پنالتى که نگرفت در ساير دقايق عالى سوت زد.
آن صحنه که ماته به تو پاس داد، پنالتى بود؟
صددرصد پنالتى بود. تعجب کردم که چرا داور سوت پنالتى را نزد.
در طول دربى متوجه نشديم که در چه پستى بازى کردي!
از مربى تيم سئوال کنيد چون اين سئوال را بايد ايشان جواب بدهد.
قبل از بازي، اکثر استقلالى‌ها از زهردار بودن تو حرف مى‌زدند اما پست تو جايى نبود که بتوانى زهردار باشي.
من هافبک راست بودم، خودم دوست دارم در پست مهاجم بازى کنم، اما فعلاً مجبور هستم در اين پست بازى کنم.
برانکو و دنيزلى هيچ وقت تو را در اين پست قرار نمى‌دادند و کارآيى بيشترى داشتي.
درتيم ملى مهدوى‌کيا در هامبورگ بازى مى‌کرد و خيلى هم سرحال بود و من خودم هم قبول نمى‌کردم که مهدوى‌کيا ذخيره من باشد. برانکو مرا در دفاع راست بازى ‌داد و پاى من هم خيلى خوب ايستاد و بارها گفت که کعبى در دفاع راست بهترين است. من هم بهترين بازيهايم را انجام دادم. در بازيهاى باشگاهى هم مهاجم بودم. يادم هست زمانى که با پرسپوليس قرارداد بستم از دنيزلى پرسيدند که کعبى را کجا بازى مى‌دهى و دنيزلى گفت، پست بازى کعبى را در ديدار با استقلال مى‌بينيد. او مرا در دربي، مهاجم گذاشت و بهترين بازى را انجام دادم.
اين فصل اتفاقى افتاده که بازيهاى فصل قبل را نمى‌کني؟
اتفاق که زياد افتاده است آن هم از نوع عجيب و غريب، صحبت زياد است، اما الان زمان حرف زدن نيست.
فرق بين دنيزلى و قطبى چيست؟
من بازيکن هستم و وظيفه‌ام را انجام مى‌دهم. هرکس مربى باشد، من کارم را انجام مى‌دهم.
پس دليلش چيست حرفى بزن.
سال گذشته من از تيم الامارات آمدم و پرسپوليس را متحول کردم. من همان آدم هستم، تغييرى که نکرده‌ام، چطور بازيکن الامارات مى‌توانست پرسپوليس را متحول کند، اما بازيکن لسترسيتى نمى‌تواند.
مى‌گويند تو پول خوب از پرسپوليس گرفته‌اى و روى اين مسئله خيلى زوم کرده‌اند.
فوتبال خوب بازى مى‌کنم و پول خوب هم مى‌گيرم. فوتبالم قوى است و پول قوى هم مى‌گيرم. همه مى‌دانند که قيمت کعبى بالاست.
اما برخى با مبلغ قرارداد نيم فصل تو مشکل دارند.
آنهايى که با مبلغ قراردادم مشکل دارند از حسادت مى‌ميرند. بايد به آنها گوشزد کنم که حسادت بيمارى خطرناکى است. فوتبال من قوى است و پول خوبى هم مى‌گيرم. آنها هم بروند قوى شوند تا پول خوب بگيرند. من در آن چند ماهى که در اروپا بودم تجربه خوبى کسب کردم که کار خودم را بکنم و به کار ديگران کار نداشته باشم. به اينها هم توصيه مى‌کنم سرشان به کار خودشان باشد. مگر پول زيدان با پول بقيه يکى است؟!
گويا اين مسأله داخل زمين هم تأثير گذاشته است و اين طور ديده مى‌شود که برخى‌ها به توپ پاس نمى‌دهند؟
تيم مثل خانه آدم مى‌ماند و نبايد اتفاقاتى که در داخل تيم رخ مى‌دهد به بيرون درز کند. من اگر مشکلى هم داشته باشم، خودم حل مى‌کنم. در ضمن من تا به حال به اين مسايل توجه نکرده‌ام.
اما از شواهد و حرفهايى که زده مى‌شود، مشخص است که برخى در پرسپوليس دوست ندارند تو چهره اول تيم شوي.
نه... من اينطور فکر نمى‌کنم و برايم مهم نيست چهره اول باشم يا آخر، براى من اين مهم است که پرسپوليس نتيجه بگيرد و بتوانم براى تيم مفيد باشم اما دوست ندارم کسى پشت سر من حرف بزند.
مگر کسى حرف زده است؟
شنيده‌ام که چند نفر پشت سر من حرف زده‌اند. برايشان متأسفم که از رقابت خارج شده‌اند و پشت سر من حرف مى‌زنند.
قبول دارى که افت کرده‌اي؟
بله اما برمى‌گردم و جايگاهم را مى‌گيرم. باندى وجود دارد که مى‌خواهند مرا خراب کنند اما به آنها مى‌گويم که فوتبال کعبى آنقدر قوى است که خراب نمى‌شود.
اين پرسپوليس بهتر است يا پرسپوليس دنيزلي؟
من هنوز سه بازى براى پرسپوليس انجام داده‌ام. بگذاريد اين سؤال را آخر فصل پاسخ دهم.
الان اگر دوباره مى‌خواستى از لستر به ايران بيايي، باز هم پرسپوليس را انتخاب مى‌کردي؟
تيم اول من پرسپوليس است و به خاطر هواداران اين تيم به پرسپوليس آمدم. هميشه هواداران به من لطف دارند و آنها را دوست دارم. دوست دارم براى آنها جان بدهم اما اميدوارم آنها بدانند که براى کعبى اتفاقاتى افتاده است.
خيلى از مربى‌ها از جمله فيروز کريمى دوست دارند بازيکنى مثل تو داشته باشند. احتمال دارد که فصل بعد به تيمى بروى که خودت مى‌داني؟
من پرسپوليس را دوست دارم و ناراحت نيستم اما مى‌خواهم همه بدانند که ‌مى‌خواهند مرا خراب کنند. من براى اين به پرسپوليس برگشتم که با پرسپوليس قهرمان شوم.
دليل اين افت را بگو.
مى‌خواهند خرابم کنند.
پرسپوليس قهرمان مى‌شود؟
صددرصد. همه چيز براى قهرمانى مهياست. فقط بايد همه چيز را براى تيم بخواهيم.
و کعبى متحول مى‌شود؟
شک نکنيد.

منبع:صبح ورزش
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)