بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-03-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

توهین عجیب عضو فدراسیون به خانواده‌های بازیکنان تیم ملی فوتبال!

آغاز سری جدید برنامه "نود" با جنجالی جدید همراه بود، جنجالی که در نهایت منجر به توهین مستقیم سرپرست کمیته روابط امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال به خانواده‌های بازیکنان تیم ملی شد!

شبکه ایران - آغاز سری جدید برنامه "نود" با جنجالی جدید همراه بود، جنجالی که در نهایت منجر به توهین مستقیم سرپرست کمیته روابط امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال به خانواده‌های بازیکنان تیم ملی شد!

عادل فردوسی پور که از هفته قبل تمام عوامل خود را بسیج کرده بود تا بتواند نقاط ضعف تیم ملی فوتبال ایران را جمع آوری کنند سوژه نخست برنامه خود در سری جدید برنامه پر ببینده "نود" را به تیم ملی فوتبال ایران و حواشی متعدد این تیم اختصاص داد، تهیه کننده برنامه "نود" با طرح این پرسش که آیا سرمربی تیم ملی برای تماشای بازی‌های جام جهانی به آفریقای جنوبی سفر کرده بود یا نه؛ به سراغ خبرنگاران و عکاسان ایرانی حاضر در رقابت‌های جام جهانی رفت تا از آنها در خصوص حضور افشین قطبی در آفریقا سوال کند؛ پخش سخنان شاهدان عینی از غیبت قطبی بار دیگر این مساله را در سطح جامعه مطرح کرد که آیا قطبی به آفریقا رفته بود یا ...

پس از پخش این تصاویر نوبت به آیتم جنجالی اردوی اتریش شد،فردوسی پور که تصاویر اردوی اتریش را توسط تصویربرداران شبکه پرس تی وی در اختیار داشت با نمایش این گزارش و پخش سخنان خبرنگاران حاضر در اردوی تیم ملی در اتریش به نحوه عملکرد مدیریت فدراسیون فوتبال در برپایی این اردو را انتقادات تندی را وارد کرد، او با نشان دادن صجنه‌های از چوب بری اطراف کمپ تیم ملی و نشان دادن تردد گاوهای مرزعه‌های اطراف به نوعی سخنان خبرنگاران ایرانی حاضر در اتریش را تائید کرد تا فضا برای به چالش کشیدن مسوولان فدراسیون فوتبال در نخستین برنامه نود در سری جدیدش مهیا شود.

مسوولان فدراسیون فوتبال که تصمیم داشتند در برابر انتقادهای وارده از خود به خوبی دفاع کنند ، سرپرست کمیته روابط امور بین الملل فدراسیون فوتبال را برای سخنوری در برنامه "نود" به عادل فردوسی پور معرفی کردند، از این رو مجری برنامه پس از پخش تصاویر این اردو با ترابیان وارد چالش شد تا سرپرست موقت برای دفاع از عملکرد خود و فدراسیون فوتبال و دفع منتقدان خود مجبور به بالا بردن صدای خود شود تا شاید مخاطب حق را به او بدهد.
ترابیان که خود را مسوول برگزاری این اردو می‌دانست با دفاع از عملکرد خود توضیح داد:" این افرادی که از اردوی تیم ملی اتریش انتقاد می‌کنند با هدفی خاص به این مساله دامن زدند و تحت هیچ شرایطی به فکر موفقیت فوتبال ایران نبودند."

وی که تلاش داشت هرطور شده این اردوی را مناسب و قابل قوبل توجیه کند، بازیکنان تیم ملی را ملزم به فرمان‌برداری از فدراسیون فوتبال ایران دانست و با تشبیه آنها به سربازان ملی اعلام کرد آنها باید در هر شرایطی یه فکر موفقیت تیم ملی باشند، در این زمان عادل فردوسی‌پور به مصاحبه‌های فرمایشی برخی بازیکنان تیم ملی با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اشاره کرد که این مساله با واکنش تند ترابیان رو به رو شد که وی پس از دقایقی ناخواسته مجبور شد برای توجیه رفتار فدراسیون فوتبال به خانواده‌های بازیکنان تیم ملی فوتبال توهین کند.

عباس ترابیان، مسئول کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در بخشی از جملات خود در برنامه زنده تلویزیونی گفت:« ما که نباید بازیکنان را لای زرورق بپیچیم! آن‌ها سرباز هستند. اصلا مگر چه فرقی با سربازهای ما که در جبهه جنگ شهید شدند دارند! اصلا این بازیکنانی که شما می‌بینید، هیچ یک از اعضای خانواده‌شان تابه حال رنگ خارج را ندیده‌اند. حالا ما این بازیکنان را برده‌ایم خارج را دیده‌اند. کار بدی کرده‌ایم؟"
وی که متوجه جمله غیر متعارفش شد سریع تصمیم گرفت تا جمله خود را اصلاح کند از این رو به سرعت خطاب به مجری برنامه گفت:«ما آشپز ایرانی برده بودیم تا گوشت حلال به بچه ها بدهیم، آیا واقعا ما بد کاری کردیم!»

پس از این که این جملات از زبان سرپرست کمیته روابط امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال مطرح شد، عادل فردوسی پور از وی در خصوص سفر قطبی به آفریقای جنوبی پرسید که وی با لحنی خاص و تمسخرآمیز اعلام کرد:« شما باید این جمله را از آقای قطبی بپرسید اما زیاد جالب نیست که سرمربی تیم ملی بیاید به همه صفحه پاسپورت خود را نشان بدهد که ثابت کند من در جام جهانی بودم.»

با طرح این جمله آیتم جنجالی برنامه "نود" به پایان رسید اما بدون تردید سخنان سرپرست موقت کمیته روابط امور بین الملل فدراسیون فوتبال در روزهاي آينده با واكنش هاي خاصي همراه خواهد بود.

منبع :موسسه فرهنگي مطبوعاتي ايران

ویرایش توسط shokofe : 08-03-2010 در ساعت 02:49 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-03-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

طرف خیلی ستم بود. چه جانمازی هم آب کشید. هی می گفت فوتبالیست ها سربازن مثل جوونای مردم که رفتن جبهه شهید شدن.
قدیمی 08-03-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool پخش ترانه سريال «فاصله‌ها» روي تصاوير بازيكنان جامانده از اردوي تيم ملي!

برنامه «90» شامگاه گذشته پس از دو ماه توقف، بدون اعمال تغييرات عمده در دكور و بخش‌هاي مختلف به روي آنتن رفت.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اجراي سري جديد «90» را همانند گذشته عادل فردوسي‌پور بر عهده داشت و در ابتداي برنامه به اين نكته اشاره كرد كه در مدت دو ماه توقف، اتفاقات بسياري هم در ليگ و هم در تيم ملي رخ داد كه در برنامه نخست به آن پرداخته مي‌شود.

برنامه «90» روز گذشته به رغم اعلام قبلي شبكه سه سيما مبني بر پخش اين برنامه در ساعت 23و15 دقيقه، با تاخير(حدود ساعت 23و30 دقيقه) به روي آنتن رفت و فردوسي‌پور در توضيح اين مطلب گفت كه برنامه «90» به دليل پخش سريال «فاصله‌ها» ديرتر از موعد مقرر آغاز شد و با اين كه براي پخش «90» در موعد مقرر با ما همكاري داشتند، اما نتوانستيم زودتر از ساعت 23 و30 دقيقه اين برنامه را آغاز كنيم.

او اعلام كرد: برنامه «نود» هفته آينده نيز در همين ساعت به روي آنتن مي‌رود؛ اما با آغاز ماه مبارك رمضان ساعت پخش اين برنامه زودتر خواهد شد و حدود ساعت 22و30 دقيقه شاهد پخش «90» خواهيم بود.
براساس اين گزارش ايسنا، برنامه «90» شامگاه گذشته با حضور فنايي، كارشناس داوري برگزار شد كه وي در ابتدا، آغاز «90» را به فردوسي‌پور تبريك گفت.

«90» روز گذشته با مسابقه پيام كوتاه درباره نقل و انتقالات تيم‌ها در فصل جديد آغاز شد كه گرافيك اين بخش نسبت به دوره‌هاي گذشته تغيير كرده بود. همچنين از ديگر تغييرات برنامه «نود» مي‌توان به تيتراژ اين برنامه اشاره كرد كه نسبت به دوره‌هاي قبل متفاوت بود. با اين حال عادل فردوسي‌پور بخش‌هاي مختلف اين برنامه شامل «90 درجه» و «دوربين 90» را همچنان حفظ كرده بود و البته از پخش آيتم جديدي با عنوان «90 تا 90» خبر داد كه به اخبار فوتبال طي يك هفته مي‌پردازد.

شامگاه گذشته در بخش «دوربين 90» تصاويري از دوره‌هاي گذشته به نمايش درآمد، همچنين عكس برگزيده دوره گذشته معرفي شد.

خلاصه‌اي از نقل و انتقالات ليگ دهم، خلاصه‌اي از بازي‌هاي ليگ برتر در هفته نخست طي 9 دقيقه و بررسي اتفاقات تيم ملي و گفت‌وگو با ترابيان(رئيس كميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال) از بخش‌هاي مختلف «90» در شب دوشنبه(11 مردادماه) بود.

برنامه «90» در بخش بررسي اتفاقات تيم ملي، با پخش موسيقي سريال «فاصله‌ها» به پخش تصاوير بازيكناني اقدام كرد كه در اردوي تيم ملي حاضر نشده بودند و در حقيقت بين آنها و مربي تيم ملي فاصله افتاده بود.
به گزارش ايسنا، در بخشي از اين برنامه «90» كه به گفت‌وگو با عباس ترابيان اختصاص داشت، به هنگام صحبت‌هاي ترابيان درباره مطلوب بودن اردوي تيم ملي در اتريش و دفاع وي از اين اردو، پروژكتور بالاي سرعادل فردوسي‌پور به يكباره منفجر شد كه موجبات خنده و ترس وي را فراهم كرد.

فردوسي پور پس از اين اتفاق گفت كه اين پروژكتور احتمالا يا از دست آقاي ترابيان عصباني شده‌است و يا از دست من كه ترابيان هم در پاسخ به صحبت وي گفت كه اين پروژكتور احتمالا از كاريكاتوري كه در ابتداي برنامه از ما نشان داديد، عصباني بوده‌است.

به گزارش ايسنا، برنامه «90» پس از سه تا چهار هفته با تغييراتي در دكور مواجه مي‌شود و اعمال تغيير در بخش‌هاي مختلف اين برنامه نيز به روندي بستگي دارد كه اين برنامه در اين مدت طي خواهد كرد.

گفتني است شامگاه گذشته شبكه اول سيما نيز سريال «زير هشت» را زودتر از ساعت 22 به روي آنتن برد تا سريال «فاصله‌ها» 22 و 30 دقيقه روي آنتن باشد و با پايان زودتر آن، «90» امكان پخش نزديكتر به زمان مقرر را بيابد.

منبع :ایسنا
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-11-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کنایه فردوسی پور به مایلی کهن !

محمد مایلی کهن که مهمان تلویزیونی برنامه نود بود در بخشی از حرف هایش درباره سقف قراردادهای لیگ برتر گفت:« مشکل ما فقط در فوتبال نیست.

همه جامعه مان همین طور است از صبح که از خانه بیرون می آیی اگر بخواهی راستش را بگویی مشکل خواهی داشت. از صبح باید برای گرفتن حقت با بقال یا راننده تاکسی درگیر شوی . »

او وقتی داشت این ماجرای گردش روزانه را شرح می داد با این پرسش فردوسی پور مواجه شد:« یعنی شما از صبح تا شب با همه دعوا می کنید؟ » سئوالی که در پاسخ به آن مایلی کهن گفت:« منظورم خودم نبود و کلی گفتم.»

قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

برنامه نود؛ محافظه کاری فردوسی پور؛ تناقض مدیران استیل آذین و ...

برخلاف آنچه که درباره برنامه دیشب نود پیش بینی می شد، این برنامه فاقد جنجال لازم برای جذابیت بیشتر بود.

عصر ایران ورزشی- برخلاف آنچه که درباره برنامه دیشب نود پیش بینی می شد، این برنامه فاقد جنجال لازم برای جذابیت بیشتر بود.

با توجه به مسائل پیش آمده در هفته ای که در لیگ برتر و فوتبال ایران که در صدر آن اخراج علی کریمی بود گذشت، انتظار آن می رفت که عادل فردوسی پور کمی موشکافانه به مساله علی کریمی بپردازد که این چنین نشد.

در برنامه نود دیشب پس از آنکه قسمت های مختلف برنامه از جمله بازی تیم ملی مقابل ارمنستان، نود درجه، دوربین نود، گفتگو با غلامرضا رضایی پخش شد، همه منتظر بودند که اتفاقی بهتر در برنامه رخ دهد و کمی بیش از آنچه گذشت جنجالی تر باشد که این چنین نشد.

عادل فردوسی پور بسیار محافظه کارانه با این مساله برخورد کرد و با چند کلیپ و نشان دادن چند مصاحبه قضیه را تمام کرد.

گفتنی است که در میان این مصاحبه ها تناقض های آشکاری دیده می شد و مشخص بود که در بین مسئولان استیل آذین هم اختلاف نظر وجود دارد.

مصطفی آجرلو که خود را پاسدار اسلام و دین معرفی کرد و از این جهت خود را موظف می دید که در مقابل بی دینی و حلال و حرام خدا بایستد.

او سخن از اسلام می گفت، گویی فراموش کرده بود که دین اسلام بیش از هر چیز به نگاه داشتن آبروی مومن و مسلمان دیگر سفارش کرده است، چیزی که در مورد رسانه ای شدن اتهام علی کریمی به هیچ وجه در مورد آجرلو و دوستانش رعایت نشد.

در مورد صحبت های درودگر هم می شد این را مشاهده کرد که کاملاً سناریویی که برایش نوشته شده بود را اجرا می کرد، چرا که از وی دو مصاحبه با دو موضع مختلف پخش شد.

حتی این بی اختیار بودن درودگر تا جایی پیش رفت که وی با برنامه نود ارتباط تلفنی برقرار کرد، ولی به وی دستور داده شد که حق صحبت کردن ندارد و وی هم گوش به فرمان روسای بالادست خود داد.

حسین هدایتی که تا به حال نخواسته است خودش مستقیماً به موضوع ورود کند، در مصاحبه اش به طور غیر مستقیم اشاره کرد که مخالف تندروی مدیران تیمش است.

وی دلش می خواست که کریمی و آجرلو این موضوع را در بین خانواده استیل آذین حفظ می کردند و اجازه نمی دادند که این اختلاف نظر ها به رسانه ها کشیده شود.

چیزی که می شد از صحبت های مسئولان استیل آذین برداشت کرد این بود که باید دیر یا زود شاهد تغییراتی اساسی در این تیم باشیم.

حسین هدایتی که رفاقت وی با علی کریمی بر هیچ کس پوشیده نیست دوست ندارد که مدیری در باشگاهش فعالیت کند که به خاطر مسائل شخصی یک بازیکن را برخلاف قوانین باشگاه بسیار عجولانه اخراج می کند.

البته ذکر این نکته هم ضروری است که چندی پیش برخی رسانه ها از اختلاف هدایتی و آجرلو خبر داده بودند و این مسائل پیش آمده را بهانه خوبی برای هدایتی می دانند که با خیال راحت مدیر عامل را عوض کند.

در پایان برنامه باز هم عادل فردوسی پور عنوان کرد که حاضر است شنونده صحبت های مدیران استیل آذین باشد، ولی آنها ترجیح دادند که بیش از این حرف نزنند تا بیشتر تناقض در گفته هایشان پدیدار نشود.

برنامه نود پنج شنبه شب نیز برگزار می شود و شاید تا آن زمان اوضاع روشن تر شده باشد، یا کریمی می ماند و آجرلو می رود و یا با رفتن کریمی تمام ارزش های فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین و مدیر عامل و سرپرست این تیم حفظ خواهد شد.

منبع: عصر ايران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پس از انتقاد مالک استیل ازمدیرعامل

طعنه زهردار فردوسی‌پور به آجورلو: دستور دادند حرف نزنند!

فردوسی‌پور با انتقاد از مدیریت استیل آذین گفت:« خیلی جالب است آقای درودگر خیلی دوست داشتند صحبت کنند و روی خط بیایند اما بعد از پخش سخنان آقای هدایتی گویا از خط دیگری با ایشان تماس می‌گیرند بعد ایشان تلفن را قطع می‌کنند و سپس همراه خود را خاموش می‌کنند تا این سوال پیش بیاید که چه کسی به درودگر دستور داد تا حرف نزند.»

شبکه ایران - عادل فردوسی‌پور بخش اصلی کنداکتور برنامه نود شب گذشته را به ماجرای اخراج ناگهانی علی کریمی از تیم فوتبال استیل آذین اختصاص داده بود اما این بخش به دلیل عقب‌نشینی ناگهانی عوامل مرتبط با مدیریت باشگاه استیل آذین از کنداکتور نود حذف شد تا عادل فردوسی‌پور با کنایه خطاب به مدیران استیل آذین بگوید:« چنین رفتاری نشان دهنده اینست که دوستان از شفاف‌سازی در خصوص اخراج کریمی واهمه دارند.»
عادل فردوسی‌پور که از روز یکشنبه خود را برای نمایشی جنجالی آماده کرده بود بخش اصلی کنداکتور برنامه نود این هفته را به مساله اخراج سوال برانگیز علی کریمی از باشگاه استیل آذین اختصاص داد و با تهیه مصاحبه‌های متعدد از مسوولان باشگاه استیل آذین به دنبال کالبدشکافی این اتفاق بود.

او که همانند سایر اهالی فوتبال انعکاس اخراج علی کریمی به دلیل تظاهر به روزه‌خواری را به هیچ وجه قبول نداشت و معتقد بود این رفتار تنها به دلیل توجیه اخراج علی کریمی صورت گرفته است، قصد داشت در این برنامه مدیران استیل آذین را به چالش بکشد که چرا چنین رفتاری را با بازیکنی ملی صورت دادند.

فردوسی‌پور در سخنان خود مجموعه رفتارهای علی کریمی در چند ساله اخیر را نقد کرد و با درنظر گرفتن تمامی معایب رفتاری ستاره باشگاه استیل آذین ماجرای حاشیه‌سازی‌های وی در این مدت را به تصویر کشید تا مخاطب بک بار دیگر متوجه تندخویی‌های علی کریمی قرار گیرد اما با این حال رفتار مسوولان باشگاه استیل آذین را نیز نقد کرد و صراحتا این ایراد را به مجموعه مدیریتی باشگاه استیل آذین وارد دانست که نباید چنین مسائلی که با اعتقادات اسلامی مرتبط است را به این شکل رسانه‌ای کرد چرا که جامعه از فوتبال و مسائل مرتبط با آن بیزار می‌شود.

او برای آن که سیاست مدیرعامل باشگاه استیل آذین در اخذ چنین شیوه‌ای را به نقد بکشد سخنان مالک باشگاه استیل آذین را نیز روی انتن برد تا مخاطب متوجه تناقض‌گویی مدیران این باشگاه در خصوص این مساله شوند. در این آیتم هدایتی درباره اتفاق روی داده گفت:«قبول دارم عملکرد علی کریمی درست نبوده است اما به هر حال اخراج او هم از تیم استیل آذین اقدام تندی به حساب می‌آید.»

مالک استیل آذین که رسما نارضایتی خود را از اخذ چنین تصمیمی از سوی مدیرعامل باشگاه نشان داد،در قسمت دیگری از حرف‌هایش به تعریف از دو طرف دعوا پرداخت:«علی کریمی اسطوره و ستاره ملی ایران است و آقای آجورلو مدیرعامل تیم که با قدرت به کارش ادامه می‌دهد، با این حال باید مشکل را بین خودشان حل می‌کردند و کار به این جا نمی‌رسید.»

وی با کنایه خطاب به مدیرعامل استیل آذین گفت:«در باشگاه ما قانون حاکم است اگر کسی تخلف می‌کند نباید سریع او را اخراج کنیم، موضوع کریمی باید در کمیته انضباطی باشگاه مطرح می‌شد.ما در این خصوص تشکیل جلسه خواهیم داد تا اختلافات را برطرف کنیم.»

وی در ادامه سخنان معنی‌دار خود توضیح داد:«مالک باشگاه هنوز زنده است و احساسم این است در مورد اخراج کریمی تندروی شده است و نباید اینگونه با مسائل برخورد کرد. آقای آجورلو و کریمی می‌بایست مثل دو تا برادر با هم می‌نشستند و مشکلات را برطرف می‌کردند.»

مالک باشگاه استیل آذین در مورد بحث روزه‌خواری علی کریمی اظهار داشت:«هرکس پاسخگوی اعمال خود در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی است.»

به محض اتمام این آیتم از برنامه نود عادل فردوسی‌پور قصد داشت با سرپرست باشگاه استیل آذین در این خصوص مذاکره کند که ناگهان همه چیز با یک تلفن به هم ریخت تا عادل فردوسی‌پور از رفتار عجیب مدیران استیل آذین در این خصوص به شدت انتقاد کند.مجری برنامه نود که انتظار چنین رفتار غیر حرفه‌ای از سوی مدیران باشگاه استیل آذین را نداشت با انتقاد از این افراد گفت:« خیلی جالب است آقای درودگر خیلی دوست داشتند صحبت کنند و روی خط بیایند اما بعد از پخش سخنان آقای هدایتی گویا از خط دیگری با ایشان تماس می‌گیرند بعد ایشان تلفن را قطع می‌کنند و سپس همراه خود را خاموش می‌کنند تا این سوال پیش بیاید که چه کسی به درودگر دستور داد تا حرف نزند.»

انتقاد عادل فردوسی‌پور به همین جا ختم نشد چون او تا پایان برنامه بارها به عقب نشینی مدیران استیل‌آذین درباره ماجرای اخراج علی کریمی اشاره کرد و در پایان برنامه‌ نود کنایه‌ای زهردار به مدیرست این باشگاه هدیه کرد تا مخاطب منتظر یک اتفاق ویژ] در روزهای آینده باشد:«ما روز پنج شنبه در برنامه نود این مساله را پیگیری خواهیم کرد، به نظر می‌رسد در روزهای آینده اخبار جدیدی در این خصوص بشنویم، در فوتبال ما آشتی‌کنان رسم است اما اتفاقات عجیب دیگر هم کاملا ممکن است پس ما منتظر می‌مانیم تا آخر هفته اخبار جدیدی از این باشگاه بشنویم.»

به نظر می‌رسد که عادل فردوسی‌پور هم همانند بسیاری از کارشناسسان فوتبال این شایعه را شنیده که هدایتی به شدت از عملکرد آجورلو ناراضی است وممکن همین مساله باعث اخراج آقای آجورلو از مدیریت این باشگاه خصوصی شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پشت صحنه برنامه نود دیشب (25 مرداد 89)

منبع:خبرآنلاين
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-17-2010 در ساعت 06:56 PM
قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فردوسی پور: من مقصرم یا کسانی که برایش کارت گرفتند؟

عادل فردوسی پور مطمئن است اشتباهی درباره پخش ماجرای بهتاش فریبا نداشته است.

تهیه کننده و مجری محبوب برنامه نود در پاسخ به گفته های منصور پورحیدری ، مدیر فنی استقلال که او را متهم به تخریب شخصیت بهتاش فریبا در برنامه نود کرده بود به خبرآنلاین گفت:« ما هیچ توهینی به آقای فریبا نکردیم. تصویری را که یکی از عکاسان برای برنامه مان فرستاده بود را پخش کردیم و این خود آقای فریبا بود که خواست در این باره توضیح بدهد. »

فردوسی پور ادامه داد:« ایشان خودشان بحث نحوه نشستن شان روی نیمکت تیم را مطرح کردند و گفتند برای مشکلاتی که دارند با کارت مسئول تدارکات روی نیمکت می نشینند. اتفاقا خود ما هم به این نوع برخورد با یک بازیکن ملی اعتراض داریم و می گوییم نباید به این شکل باشد. آن وقت من چه اشتباهی در این مورد داشته ام؟ من مقصرم یا کسی که این کار را کرده؟»

فردوسی پور در نود دوشنبه شب عکسی از بهتاش فریبا را نمایش داد که در آن مربی استقلال با کارت مربی بدنساز روی نیمکت تیمش نشسته بود و دقایقی بعد فریبا روی خط برنامه نود آمد و توضیح داد:« این کارت را به اشتباه انداخته بودم. من چون مدرک مربیگری ام تکمیل نبود ، سازمان لیگ برایم کارت مربیگری صادر نکرد و مجبور شدم با کارت مدیر تدارکات روی نیمکت استقلال بنشینم . سه ماه دیگر در کلاس ها شرکت می کنم و مشکلم حل می شود اما اصلا ناراحت نمی شوم که شیشه آب برای بازیکنان تیمم ببرم. من به عنوان مسئول تدارکات هم که روی نیمکت بنشینم ایرادی ندارد چون هدفم کمک به تیم است. اگر می دانستم قوانین عوض شده هیچ وقت به استقلال نمی آمدم اما دیگر در اواسط کار نمی توانستم تیم را ول کنم و بروم.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

منع فردوسی پور از گفتگوی زنده با کریمی

اگرچه كريمي تاكنون در هيچ برنامه زنده تلويزيوني حاضر نشده و احتمالا تمايلي براي حضور در برنامه دوشنبه شب گذشته 90 هم نداشته، به فردوسي پور توصيه شده بود از دعوت او به استوديوي برنامه يا تماس تلفني زنده خودداري كند.

سایت گل- يك سايت اينترنتي مدعي شد كه با دستور مديران صدا و سيما ‏، عادل فردوسي‌پور تهيه كنده و مجري برنامه تلويزيوني 90 دوشنبه شب گذشته از گفت‌و‌گوي زنده با علي كريمي منع شده بود.

اگرچه كريمي تاكنون در هيچ برنامه زنده تلويزيوني حاضر نشده و احتمالا تمايلي براي حضور در برنامه دوشنبه شب گذشته 90 هم نداشته، به فردوسي پور توصيه شده بود از دعوت او به استوديوي برنامه يا تماس تلفني زنده خودداري كند.

بر اساس اين گزارش در چند روز گذشته برنامه‌هايي از صدا و سيما ايران پخش شده كه مضمون برخي از آنها انتقاد تند از رفتارهاي علي كريمي ، بازيكن تيم استيل‌آذين بوده است.گفته مي شود در برخي از اين برنامه‌ها سوابق بد رفتاري‌هاي كريمي هم نشان داده شده تا به مخاطب چنين القا شود كه در درگيري اخير با باشگاه استيل آذين هم مقصر كسي جز اين ستاره ياغي نيست.

حضور محمد جعفر صافي ، مديركل روابط بين الملل سازمان صدا و سيما در هيات مديره باشگاه استيل آذين ممكن است يكي از دلايل حمايت رسانه ملي از تصميم مصطفي آجورلو ‏، مديرعامل باشگاه استيل آذين باشد.در اين گزارش به نقش غلامحسين آقازماني ، مدير گروه ورزش شبكه 3 و ارتباط دوستانه او با مديران استيل آذين هم اشاره شده است.

علی کریمی، يكشنبه گذشته به دليل آنچه تظاهر به روزه خواري در تمرينات و نيز توهين به مديران فدراسيون فوتبال خوانده شد ، از باشگاه استيل آذين اخراج شد.با اين حال اعضاي هيات مديره و مشاوران باشگاه استيل آذين روز گذشته در نشستي تصميم‌گيري نهايي در اين باره را به بررسي پرونده در كميته انضباطي منوط كردند.گفته مي شود ، حسين هدايتي ، مالك استيل آذين مخالف اخراج كريمي است .
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-18-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow موافقت صداوسیما با درخواست علی دایی

همشهری آنلاین:
برنامه «90» در پی درخواست علی دایی از صدا و سیما مبنی بر حضور در تلویزیون و صحبت درباره‌ رای کمیته‌ استیناف، این وقت را در اختیار سرمربی سابق تیم ملی قرار می‌دهد.

عادل فردوسی پور شامگاه 25 مرداد ماه در برنامه «90» اعلام کرد: علی دایی، سرمربی تیم فوتبال پیروزی روز پنج‌شنبه (28 مرداد) مهمان ویژه این برنامه‌ تلویزیونی خواهد بود تا درباره‌ موضوعاتی چون رای کمیته استیناف، شکایت از کمیته انضباطی و ... صحبت کند.

فردوسی‌پور هم‌چنین زمان پخش برنامه پنجشنبه شب را حدود ساعت 23 و 45 دقیقه اعلام کرد و گفت: این برنامه که پس از دیدار تیم‌های پیروزی و راه آهن به‌روی آنتن می‌رود، به بررسی بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر اختصاص دارد.

علی دایی روز دوشنبه (25 مرداد) از صداوسیما درخواست کرده بود که پس از دیدار پیروزی برابر راه‌آهن، مدت نیم‌ساعت به وی وقت دهند تا برخی مدارک را در ارتباط با جریان‌های اخیر ارائه دهد.

به گزارش فوتبال 3، دایی در اعتراض به رای صادره ازسوی کمیته استیناف مبنی بر این که وی حقی در قبال فدراسیون فوتبال ندارد، گفته بود پیش‌بینی صدور چنین حکمی را می‌کرده است و اکنون از صداوسیما می‌خواهد که روز پنج‌شنبه و پس از دیدار برابر راه آهن، نیم‌ساعت به وی وقت دهند تا با ارائه مدرک، همه‌چیز را توضیح دهد.

منبع: همشهری آنلاین
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش