بازگشت   پی سی سیتی > مقالات و مباحث علمی > بخش نجوم

بخش نجوم در این تالار مطالب و تاپیک های مربوط به رشته ی نجوم قرار خواهند گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-28-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض انوشه انصاری در ایران سخنرانی مي‌كند

انوشه انصاری در ایران سخنرانی مي‌كند

فارس: انوشه انصاري، اولين فضانورد ايراني و گردشگر فضايي جهان در نخستين همايش مديريت و راهبري فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران سخنراني مي‌كند.

دبير همايش مديريت و راهبري فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران با اعلام اين خبر گفت: سخنراني خانم انوشه انصاري در روز دهم تيرماه ساعت 17 بعداز ظهر و به صورت ويديو كنفرانس خواهد بود.

«ساده» افزود: انصاري به عنوان يك ايراني موفق در عرصه فناوري اطلاعات و ارتباطات به بيان تجربيات و دانش خود در زمينه مديريت و راهبري ICT خواهد پرداخت.

وي يادآور شد: نخستين همايش مديريت و راهبري فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران در روز دهم و يازدهم تيرماه در هتل المپيك در تهران و با حضور مديران و كارشناسان بخش دولتي و خصوصي برگزار مي شود.

انوشه انصاري نخستين ايراني فضانورد و نخستين زن گردشگر فضايي است كه در 27 شهريور 1385 از پايگاه بايكونور در قزاقستان به ايستگاه فضايي رفت.

وي متولد ايران و داراي مدرك كارشناسي ارشد در رشته مهندسي الكترونيك از دانشگاه جرج واشنگتن و دكتراي افتخاري از International Space University است و هم اكنون به عنوان مدير عامل شركت پرودي (Prodea) فعاليت مي‌كند.

انوشه انصاري در سال 2000 جايزه نخست كارآفريني ملي ايالات متحده آمريكا را به دست آورد و مجله فورچيون در سال 2001 نام او را در ليست تاجران موفق ثبت كرد.

نخستين همايش مديريت و راهبري فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران از سوي شركت مشاورين آتي راي پايا از شركت هاي مستقر در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان برگزار مي‌شود.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-24-2008
گندم آواتار ها
گندم گندم آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

واقعا چرا باید به کسی که خودش رو ایرونی هم نمیدونه انقدر اهمیت بدیم!
قدیمی 12-24-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow انوشه انصاری در ایران سخنرانی مي‌كند

نقل قول:
نوشته اصلی توسط گندم نمایش پست ها
واقعا چرا باید به کسی که خودش رو ایرونی هم نمیدونه انقدر اهمیت بدیم!
سلام
با اجازه دوستان

من دقیقا یادمه وقتی خانم انصاری در سفینه داشتند حول محور زمین می چرخیدند در یک فرصت کوتاه با شبکه چهار یه برنامه علمی فکر کنم برنامه آسمان شب با اجرای فکر کنم سیاوش صفاری یا صفاریان پور مصاحبه کرد
بسیار زیبا فارسی صحبت می کرد
روان و راحت و بسیار مودبانه

ولی زمان چرخش سفینه به حول محور زمین کم بود چون سرعتش خیلی بالا میره و سریع دور میزنه تا تو مدار بمونه و به سمت زمین توسط نیروی جاذبه کشیده نشه
تو همون چند دقیقا انوشه انصاری بغض کرد و گفت از این بالا عظمت خدا رو دارم با چشمان خودم میبینم و ایران رو هم می بینم.و کاش بشه روزی بیام
من وقتی خودم با گوش خودم شنیدم برام مسجل شد که حرف و حدیث زیاده ولی باید حرف دل آدمها رو از دهن خودشون شنید
گیرم که انوشه خودشو ایرانی ندونه که مهم هم نیست چون ملیت فقط یک آرم بر پیشانی انسانهاست
فرزند آدم و حوا که میدونه ... نمی دونه؟؟
این مهمه
کلا پیام اسلام و دیگر ادیان خداوندی و آسمانی همینه
ملیت مهم نیست
انسانیت مهمه
همه ما برادر و برابریم
یاحق

انوشه انصاری مایه مباهات ایرانیان در قرن اتم
قرن بیست و یکم

به آرم روی سینه خانم انصاری توجه کنید بعد اینجوری حرف بزنید دوست عزیز
پرچم ایران و پرچم امریکا
این لینک رو ببینید دوست عزیز بعد از این حرفهای رسانه ای و غیر حسابی بزنید:

نماد ماموریت فضایی انوشه انصاری، با پرچم‌های ایران، آمریکا، نقش ایستگاه فضایی بین‌المللی، و نقشه ایران روی کره زمین

تو تاپیکی خاص که همین الان میزنم در همین مورد توضیح میدم.

امیدوارم توضیحات من باعث بشه کمی به این موضوع فکر کنید که ایشون یک هنرپیشه یا خواننده نیستند
یک دانشمند بزرگ هستند
که با تحمل ساعتها سختی و آزمایش و تمرینات وحشتناک و طاقت فرسا و با کدد الهی به این سفر مهم و تاریخی رفتند
دنیا به بزرگان زنده اهمیت می دهند
آیا باید حتما مرده پرست باشیم
تا کی حافظ و سعدی
زندگان و دانشمندان ما نیز مایه افتخار ما هستند
مخصوصا کسی که نشان ایران را بر سینه اش نصب کند
او یک دانشمند بزرگ است

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 12-24-2008 در ساعت 03:50 PM دلیل: گذاردن عکس
قدیمی 12-24-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

ممنونم امیر بابت توضیحاتت
اینکه جناب/سرکار گندم دغدغه ی اینو داشته باشه که ایرانی های موفق علاقمند به کمک و خدمت و وطن خودشون باشه خیلی خوبه اما خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت که توضیح میدم
نباید اینقدر عصبانی بود متعصب بود

اولا "این همه اهمیت"ی وجود نداره آیا شما حق معرفی کردن ایشون و دادن خبر اینکه قراره در ایران حاظر بشه رو هم حق ایشون و بقیه نمیدونین ؟ براش جشن تولد که نگرفتیم :D حتی اگه فکر کنیم اشون بدترین حالت ممکن رو هم داره اصلا خائن باشه اگر انتظار داشته باشید که ایشون حتی معرفی هم نشه خبری مثل خبر فوق رو به اطلاع دیگران نرسانیم کمی بی انصافی کرده اید .....

و بعد اینکه ایشون آیا جایی گفته که از اینکه ایرانی هست و زبان فارسی میدونه و در ایران متولد شده ناراحت هست و براش باعث شرمندگیه ؟ به نظر من اگر اینطور چیزی باشه بله حرف شما درسته اما میدونم اینطوری نیست اون موقع خیلی اذیتش کردند که تو پرچم ایرانو حق نداری اونجا روی لباست نصب کنی اما ایشون خیلی پافشاری و اصرار کرد برای اینکار
خب این آدم ملتشو دوست داره ملیتشو دوست داره ....

شما به
کامران و هومن کانادای هستند ؟ ! - پی سی سیتی

مراجعه کنید میبینید که من ادعای اینها رو خیلی زشت هم میدونم تازه دو تا خواننده ی به نظر من جلف کجا و یه دانشمند کجا و باز اینکه دیگران در اظهار نظر آزاد هستند نمیشه از اونا خواست چیزیو بگن که ما دوست داریم اونها دوست دارند ایرانی نباشند ما نمیتونیم بگیم چون ما دوست داریم شما هم دوست داشته باشین اما اما اما اما میتونیم بگیم وقتی شما همچین حسی دارید ما هم از خودمون نمیدونیمتون (در غیر اینصورت هم باز از دید من آدمای چرت و جلفی بودند )

باز هم عرض میکنم نیت کلی دوستانی همچون گندم "خیر" دوستداشتنی و لازمه منتهی کمی منتطقی تر و بررسی شده تر شاید ....

از طرفداران کامران و هومن هم باید معذرت بخوام من نظر واقعی خودمو ابراز کردم

ویرایش توسط دانه کولانه : 12-24-2008 در ساعت 06:40 PM دلیل: تصحیح لینک
قدیمی 12-25-2008

Anousheh Ansari انوشه انصاری، معرفی و بررسی عمده فعالیتهای خانم انوشه انصاری
قدیمی 12-27-2008
گندم آواتار ها
گندم گندم آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چرا ها زیاد است وناگفتنی ها بسیار اما چرا باید یک خانم شناسنامه ای مسلمان بی حجاب باشد وذهنیت مردم جهان را نسبت به اسلام بد کند چرا باید مغز های خلاق ومبتک ایرانی در انسوی ابها توسط دشمنان اسلام ومسلمین تعلیم داده شوند و همان جا به انها خدمت کنند و....
بازگشت ایشان در صورتی قابل احترام است که همانند دکتر حسابی بکوشن تا دانسته هایشان را در کشور خودمان بکار ببندد وتعلیم دهند به امید روزی که کشورمتمدن مان ایران همچون نگینی در همه ی جوانب بدرخشد(عقیده هرکس برایش محترم استمن همه ی گفته هایتان را رد یا قبول نمی کنم)
قدیمی 12-27-2008

سلام و عرض ادب
عزیزم بحث و ایراد وارده از ناحیه شما سر ملیت ایشان بود نه؟
و اینکه شما ملیت و تابعیت رو عنوان کردین؟؟
بعد ما جواب دادیم

حالا از در دین و مبحث حجاب و خدمت به میهن صحبت می کنید
لابد اینم جواب بگیرید میرین سراغ درآمد و مالیات و خمس و زکات ایشون

خیر من همینجا اعلام می کنم که اصولا تمایلی به ادامه اینگونه مباحث چه در اینجا چه در هر قسمت دیگه این فروم ندارم و نخواهم داشت
خصوصا بحثهای بیخود و بی نتیجه سیاسی و دینی و مذهبی
ما انسانیم انسانیت اولی تر از دین هست و مهم در درجه اول نماینده و ولی خدا بر زمین بودنه

فقط اینو بگم
لا اکراه فی الدین (کلام خدا)
در دین هیچ اجباری نیست
و طبق گفته بازیگر نقش حضرت بالال یار رسول اکرم زمانی که ابوسفیان شبانه به مسلمین وارد شد و اسلام آورد اما گفت هنوز شک دارم
و خالدبن ولید خواست باهاش جدل کنه سر شکش به پیامبر و دین اسلام
بلال گفت» بهش خورده مگیر
شاید برای باور قلبی داشتن کسی یک لحظه نیاز باشه برای باور کس دیگه یک عمر
مهم اینه که میگه شک دارم و باید به شک ایشون احترام گذاشت

خانم گندم ما وقتی می تونیم به امثال خانم انصاری و دیگر ایراننیان موفقی که جلای وطن کردند خرده بگیریم که از اینان برتر و بالاتر باشیم
کارهای بزرگتری کرده باشیم
و خدمت خیلی بیشتری نه به کشور و ملت خودمون بلکه به جامعه بشریت کرده باشیم
وقتی من تو خونه نشستم یه زندگی معمولی و سطح پایین علمی و عملی دارم چجوری می تونم پروفسور حسابی رو که در دقایق پایان عمر در آی سی یو هم مطالعه می کرد را به جون خانم انوشه انصاری بیاندازم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من باید اینو درک کنم که جهان به هردوتا این عزیزان و دیگر عزیزان حتی امید کردستانی بزرگ... حتی اون بیژن که کارشطراحی مد و لباس و عطر مردانه است احتیاج داره
قرار نیست همه دکتر مهندس بشیم مملکت کارگر شهرداری و مهندس معماری هم نیاز داره
قرار نیست همه ةآلبرت انیشتن باشند
مملکت به عادل فردوسی پور و علی دایی هم احتیاج داره
خانم انصاری یک انسان هستند که کارهای عام المنفعه زیادی هم انجام دادند و یک دانشمند هستند که از جیب خودشون برای تحقیق های فضایی خرج کرده اند( بیست میلیون دلار دادند بروند سفر فضایی... شما حاضرین بیست میلیون تومن و نه دلار بدین چهارسال تمرینهای سخت جسمی و روحی بکنین که برین فضا؟؟)

اگه خدا ایشونو به عنوان خادم به بشریت قبول داشته باشه حرف من و شما در مورد رفتار ایشون چه ارشی داره
مگه اینکه خدا باشیم که در مورد مردم اینقدر راحت قضاوت کنیم و حکم صادر کنیم

تمام نوشتار بالا نظر شخصی من است
یا رب چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار (ما منظورم همه بشریته اعم از هر دین و نژاد و کیش و رنگ پوستی... اسلام دین همه انسانهاست... اسلام یعنی تسلیم فرامین الهی بودن نه فقط مسلمون شدن... مسلمان یعنی همه خداپرستان)
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)