بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > اینترنت و شبکه INternet & network > اخبار IT > اخبار مایکروسافت

اخبار مایکروسافت در این تالار تمامی اخبار مربوط به غول بزرگ نرم افزاری دنیا مایکروسافت قرار خواهد گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-14-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام
جدید محبوب ترین مرورگر جهان از دور خارج می شود

محبوب ترین مرورگر جهان از دور خارج می شود

مرورگر اینترنت اکسپلورر 8 پس از بروز اختلالات امنیتی در نسخه مرورگر IE6 که زمانی عنوان محبوب ترین مرورگر جهان را یدک می کشید از آن پیشی گرفته و محبوبیت این مرورگر را از آن خود کرده است.آخرین نسخه مرورگر مایکروسافت در نهایت...

محبوب ترین مرورگر جهان از دور خارج می شود

مرورگر اینترنت اکسپلورر 8 پس از بروز اختلالات امنیتی در نسخه مرورگر IE6 که زمانی عنوان محبوب ترین مرورگر جهان را یدک می کشید از آن پیشی گرفته و محبوبیت این مرورگر را از آن خود کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آخرین نسخه مرورگر مایکروسافت در نهایت از مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 پیشی گرفت و تا ژانویه سال جاری 22.3 درصد از بازار جهانی مرورگرها را به خود اختصاص داد. نکته جالب در این است که IE8 تنها پس از 10 ماه موفق به کسب چنین محبوبیتی شده است.

با این حال بخشی از محبوبیت اخیر این مرورگرمی تواند ناشی از رویگردانی تعداد زیادی از کاربران از اینترنت اکسپلورر 6 پس از تایید مایکروسافت در مقصر بودن این مرورگر در بروز حملات سایبری به گوگل از سوی چین باشد. اختلالی که پس از آن دولتهای فرانسه و آلمان به کاربران کشورهای خود هشدار دادند هرچه زودتر مرورگر دوست داشتنی خود را تغییر دهند.

در این میان مایکروسافت نیز برای جبران خسارت از کاربران دعوت کرد آخرین نسخه مرورگر اینترنتی این شرکت را مورد استفاده قرار دهند که تا کنون هیچ گزارش سوء استفاده ای از آن دریافت نشده است. در نتیجه مرورگر محبوب IE6 ماه گذشته با سقوط 20.1 درصدی ناگهانی سهام خود در بازارهای جهانی مواجه شد.

گوگل نیز که از مرورگر ویژه خود، کروم برخوردار است اعلام کرده به زودی پشتیبانی از مرورگر IE6 را متوقف خواهد کرد که به این ترتیب Google Docs، پردازشگر آنلاین لغات، سایتهای تحت گوگل، ابزارهای ساخت وب سایت و دیگر ابزارهای گوگل به تدریج فعالیت خود را تحت مرورگر IE6 متوقف خواهند کرد. گوگل اعلام کرده تا آخر سال جاری پشتیبانی کامل خود را از این مرورگر متوقف خواهد کرد.

بر اساس گزارش تلگراف، بر اساس آخرین آمارهای جهانی سهام گوگل کروم 3.9 درصد رشد داشته است که با این حال راه درازی را برای رسیدن به فایرفاکس در پیش دارد.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-14-2010
Setare آواتار ها
Setare Setare آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 926

875 سپاس در 242 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من که به جز رفتن به سیستم گلستان دانشگاه از IE8 استفاده نمی کنم!
اصلا از IE متنفرم!! فقط فایر فاکس و عشق هست!!!
تازه امنیتش هم بیشتره!!
شاه بیت غزل زندگیم...
قدیمی 02-14-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

قبلا در مورد مرورگر ها اظهار نظر کرده ام..
اینترنت اکسپلورر نسخه 7 و 8 به نظر من اصلا به راحتی 6 نمیشه باهاش کار کرد اما خب کمی سریعتر شده و میگن ! امنیتش بیشتر شده ولی من ترجیح میدم اگه مجبورم با آی ای کار کنم همون 6 رو کار کنم ...
اکسپلورر وحشتناک بده و ضعیفه ..
فایرفاکس خیلی عالی و محکمه اپرا از اون سریعتره اما به دلائل فنی من باز فایرفاکس رو ترجیح میدم این روباه اتشین واقعا یه مرورگر فوق العاده س...
کروم هم اصلا تجربه ش رو ندارم...

شما ئه ستیره خانم که با گلستان سر و کار داری دیگه بعد از این تذکر من مدیونی اگه رعایت نکنی..
سیستم گلستان یه صفحه میانگذر داره که تشخیص هویت میده مثلا شما کاربری ادمی یا رباتی
اونجا که اعداد و ارقام که توی عکسه رو وارد کادر میکنی ...
واقعا مسخره س هیچ کار خاصی انجام نمیده شما میتونی اون صفحه رو نگذرونی و یه راست بری به صفحه لاگین ..
امتحانش کن ..
.نمیدونم باید بهشون خندید یا گریه کرد ...
شما یه بار که اون مسیر رو بگذرونی ادرس صفحات ثبت میشه دیگه دفعه بعد از اول شروع نکن یه راست برو به صفحه لوگین ....

قدیمی 02-14-2010
Setare آواتار ها
کاربر خيلی فعال

یعنی چی؟! متوجه نمیشم!!باید چی کار کنم؟! D:
شاه بیت غزل زندگیم...
قدیمی 02-15-2010
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بله همینطوره که ادمین میگن
ما هم سیستم دانشگاهی مون گلستان بود

Asterah جان یعنی شما بدون ورود به صفحه اول گلستان که باید اون رمز اون عکس را وارد کنید میتونین وارد صفحه لاگین سایت گلستان میشین.

کوروش جان باید بهشون جایزه داد.

قدیمی 02-16-2010
Setare آواتار ها
کاربر خيلی فعال

هه هه هه!! زحمت کشیدن بسکه امنیت سیستمشون بالاست!!
مرسی رئیس! مرسی مینا جان
شاه بیت غزل زندگیم...
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش