بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie > سینمای ایران > اخبار سینمای ایران

اخبار سینمای ایران اخبار فیلم و سینمای ایران در این تالار قرار خواهد گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-12-2011
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض نامه داود توحيدپرست به وزير ارشاد درباره فيلم «نامزد آمريكايي من»

داود توحيدپرست در نامه‌اي به وزير ارشاد نوشت: آقاي حسيني، شيعيان معاويه و منافقان و فرصت‌طلبان ماركسيست در حال فتح اكثر خاكريز‌ها و قله‌هاي فرهنگي و غيرفرهنگي در ايران اسلامي هستند. داود توحيدپرست كارگردان سينما در يادداشتي نوشته است:

در زمان حكومت علي ابن ابيطالب (ع)، آقا و الگو و خورشيد و زيبايي و خير و بركت مطلق خداپرستان و عدالت طلبان عالم و در گوشه‌اي دور افتاده از جغرافياي پهناور آن زمان، نيروهاي اعزامي معاويه به خيلي‌ها و از جمله به يك زن يهودي زور مي‌گويند و با تهديد و ارعاب و خشونت، خلخالي را از پايش بيرون مي‌كشند و چهارستون بدن مولاي متقيان مي‌لرزد و خواب و خوراك از او گرفته مي‌شود. گويي كه تمامي حكومت كفر و نفاق و شرك و ظلم و خباثت و زشتي به تمامي حكومت ايمان و حقيقت و پاكي و عدل و صداقت و زيبايي، ناجوانمردانه حمله كرده است. مولا علي فرياد اعتراض سر مي‌دهد و اعلام مي‌كند "اگر مسلماني از غصه اين كار بميرد كسي ملامتش نكند بلكه چنين مرگي در نزد خدا شايسته است. "

جناب آقاي دكتر حسيني، فرياد اعتراض‌آميز مولا علي براي من و هم نسلان من فقط يك پيام ساده اخلاقي نبوده و نيست. آن فرياد اعتراض‌آميز در نظر ما گوشه‌اي ناچيز و در عين حال بسيار عميق از يك تفكر و بينش و منش و عملكرد ناب توحيدي و خدايي و مردمي و انساني است. آن فرياد براي همه زمان‌ها و همه نسل‌ها و همه مومنين و همه مسئوليني است كه مدعي پيروي از دين و مذهب هستند. يكي از معيار‌ها و شاخص‌هاي به شدت روشنگر و فروزاني است كه مومن را از غيرمومن و صالح را از غيرصالح و حق‌طلب را از غيرحق‌طلب و دلسوز به دين و مذهب را از غيردلسوز به دين و مذهب و مروج عدل و داد و انصاف و بخشندگي و مهرباني و امامت و عدالت را از ضد آن، به زيبايي و هنرمندي جدا مي‌كند.

جناب آقاي دكتر حسيني، شيعيان معاويه و عمرو عاص و ابن‌ملجم و بلعم باعورا و منافقان و فرصت‌طلبان ماركيست و توده‌اي با تشكيلاتي بسيار وسيع و كارآمد و به شدت آگاه و هوشيار در حال فتح اكثر خاكريز‌ها و قله‌هاي فرهنگي و غيرفرهنگي در ايران اسلامي هستند و قصدشان خاموش‌كردن فريادهاي اعتراض‌آميز و مصلحانه و انسان‌دوستانه شيعيان محمد و علي و فاطمه و حسن و حسين و معصومين و آقا ابا‌صالح است. اگر در ايران اسلامي تنها يك روزنامه سينمايي وجود دارد و همين تك روزنامه و ساير روزنامه‌ها و مجله‌ها و خبرگزاري‌ها و رسانه‌ها و صدا و سيما و همه نهاد‌هاي فرهنگي و هنري و سياسي و اجتماعي بيشتر وقتشان و بيشتر هنرشان صرف خبر‌هاي گل آفتاب‌گرداني و بي‌بو و بي‌خاصيت مي‌شود و مشكلات كشور و مردم در سطح وسيعي به قصد اصلاح و الگوسازي از دين و مذهب و كشور منعكس نمي‌شود نشان‌گر آن است كه لشگر فهيم و بيدار منافقين و فرصت‌طلبان ماركسيت و توده‌اي شبانه روز در حال كار و گسترش فرهنگ و انديشه ضدخدايي و ضدانساني و ضداسلامي و ضدشيعي و ضدسني مي‌باشد و مسئولين با ايمان و خدا خواه ايران اسلامي متاسفانه يا خواب هستند يا تحت تاثير افكار شيطاني لشكر نفاق و فرصت طلب ماركسيت و توده‌اي.

جناب آقاي دكتر حسيني، در كودكي من، كساني بودند كه با تفنگ بادي به محله‌هاي جنوب شهر مي‌آمدند و بساط تفنگ بازي و نشانه‌روي و جايزه گرفتن راه مي‌انداختند. من و خيلي‌هاي ديگر نمي‌توانستيم به هدف بزنيم. براي من خيلي عجيب بود كه چرا هرگز تيري به هدف نمي‌خورد. البته گا‌ها من يا دوستان ديگرم به اشتباه به هدف مي‌زديم اما فقط اتفاقي و شانسي. يكي از عموهاي من در آن دوران صياد بود. يك روز از عموي صيادم ماجرا را پرسيدم. گفت: حتما مگسك تفنگ را دستكاري كرده است. والا امكان ندارد كه نشانه، خوب گرفته شود و دست نلرزد و تير به هدف نخورد.

جناب آقاي دكتر حسيني، امروز كار اصلي شيعيان معاويه و عمروعاص و ابن‌ملجم و بلعم باعورا و منافقين و فرصت‌طلبان ماركسيست و توده‌اي دستكاري در مگسك تفنگي است كه بايد به هدف بخورد ولي نمي‌خورد... و كار اصلي من و شما و همه مومنين محمد و علي و معصومين و آقا ابا صالح، راهنمايي و آگاهي دادن كه حتما مگسك تفنگ را دستكاري كرده است. والا امكان نداردكه نشانه، خوب گرفته شود و دست نلرزدو تير به هدف نخورد.

جناب آقاي دكتر حسيني، امروز شناسايي دقيق مشكلات مردم و جامعه و تنظيم صحيح مگسگ تفنگ مردم و مومنين و اصحاب رسانه و هنر و تفكر به سوي آن‌ها و دميدن روحيه غرور و صلابت و شجاعت در آن‌ها و شليك همزمان و هماهنگ به سوي مشكلات مردم و جامعه و ريشه‌كن كردن آن‌ها به قصد الگو سازي از دين و مذهب و كشور و مردم، فوري‌ترين نياز كشور جمهوري اسلامي ايران است.

جناب آقاي دكتر حسيني، همه معصومين و همه مومنين واقعي معصومين "به سراغ مردم " مي‌رفتند و با بخشندگي و مهرباني مشكلات آن‌ها را شناسايي و برطرف مي‌كردند و اگر در گوشه‌اي دور افتاده از جغرافياي حكومتشان به زني يهودي ذره‌اي ظلم مي‌شد فرياد اعتراض سر مي‌دادند ولي امروز با وجود آنكه رهبر بزرگوار انقلاب و رئيس جمهور محترم و خيلي از مسئولين دلسوز كشور مدام از خدمت به مردم و جامعه مي‌گويند و مردم را ولي‌نعمت خود مي‌دانند و علنا اعلام مي‌كنند كه دست چنين مردم با شرف و مومن و نجيبي را بايد بوسيد و در سريع‌ترين زمان ممكن مشكلات آن‌ها را حل كرد متاسفانه در عمل چنين نمي‌شود. به روشني معلوم است كه مگسك تفنگ‌ها تغيير كرده است و بايد اصلاح شود.

جناب آقاي دكتر حسيني، من براي ثبت در تاريخ مي‌گويم. كشور جمهوري اسلامي ايران، متاسفانه فرماندهي فرهنگي ندارد. هفتاد مركز رسمي و حقوق بگيرو بزرگ و هفت ميليون مركز رسمي و حقوق بگير و كوچك در كشور جمهوري اسلامي ايران وجود دارد ولي مشكلات فرهنگي و غيرفرهنگي كشوربيشمار است. لشگر منافقين و فرصت‌طلبان ماركسيست و توده‌اي در همه نهاد‌هاي فرهنگي و غيرفرهنگي نفوذ كرده و انديشه‌هاي ناب توحيدي را فلج كرده و فقط به نيروهايي اجازه كار و رشد مي‌دهند كه در مسير افكار شيطاني آن‌ها گام بر مي‌دارند. تك و توك مومنين و هنرمندان كار درست و فكر درستي كه هنوز در كشور ايران اسلامي در حال كار مي‌باشند آرام آرام از حماقت و بي‌توجهي مسئولين فرهنگي كشور در حال بريدن و بالا آوردن مي‌باشند.

جناب آقاي دكتر حسيني، امروز لشگر شيطان صفت منافق و فرصت‌طلب و ماركسيست و توده‌اي در لباس عراقي‌هاي زمان جنگ و در لباس آمريكايي و اسرائيلي و انگليسي به ميدان رزم نيامده است. آن‌ها امروز تاريخ و فلسفه تاريخ و سياست و ديانت را به خوبي مي‌شناسند و تاكتيك‌ها و شيوه‌هاي تشكيلاتي و مبارزاتي را شگرد دارند و در لباس دين و مذهب و خودي‌بودن در ميدان مبارزه هستند. معيار شناسايي آن‌ها فقط و فقط معيار‌ها و شاخص‌هايي است كه بيان شد. اگر به آن‌ها بگويي كه وجود سازمان شناسايي مشكلات مردم و كشور و سازمان برطرف كردن مشكلات مردم و كشور، به قصد الگوسازي از دين و مذهب ازواجب‌ترين واجبات كشور است بي‌ترديد متهم به بي‌ديني و بي‌مذهبي خواهي شد. اگر از آن‌ها كمك بخواهي و مدام نامه‌نگاري كني و مدام فرياد مظلوميت سر دهي و خواهان حل مشكلات ماقبل قرون وسطايي مردم و هنرمندان بشوي چنان تصويري ازكمك خواهنده ارائه مي‌دهند كه گويي ديوانه و مجنون و كم هنر است.

جناب آقاي دكتر حسيني، پيروان محمد و علي و معصومين و آقا اباصالح "سرشان درد مي‌كند براي حل مشكلات مردم و جامعه " و اگر مسئولي اينگونه نبود ترديد نكنيد كه از شيعيان معاويه و عمرو عاص و ابن ملجم و بلعم باعورا و منافق و فرصت‌طلب و ماركسيت و توده‌اي و متظاهر به دين و مذهب است.

جناب آقاي دكتر حسيني، امسال سومين سالي است كه آقاي ساعتچي فرد سهام‌دار و تهيه‌كننده فيلم سينمايي "نامزد آمريكايي من " از حضور اين فيلم در جشنواره فيلم فجر كه من آنرا كارگرداني كرده‌ام جلوگيري مي‌كند و بزرگ‌ترين آرزوي يك ايراني و مسلمان و شيعه و معتقد به كشور و نظام را به باد مي‌دهد. امسال سومين سال بيكاري مطلق من است. امسال سومين سالي است كه من آواره هر كوي و برزن فرهنگي و غير فرهنگي شده‌ام. امسال سومين سالي است كه من، نه به جرم دزدي و فروش مواد مخدر و قتل، بلكه به جرم فيلم‌سازي و كارفكري و فرهنگي و دفاع از مرام و عقيده توحيدي و انساني، مدام از اين بخش به آن بخش در وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي پاس كاري مي‌شوم و صداي هيچ مسئول و هيچ بني‌بشري متاسفانه در نمي‌آيد. جالب اين است كه آقاي ساعتچي فرد با وجود داشتن حكم بلا اثر از سوي دوستان هنرمند و همكار و محكوم‌شدن در دادگاه شهيد بهشتي و دادگاه تجديدنظر با گردن كلفتي و ديدن دم اين و آن، به صورت كاملا غيرقانوني موفق به گرفتن پروانه نمايش بدون صدور پروانه مالكيت مي‌شود و با پخش كننده محترمي بدون داشتن پروان مالكيت و بدون حضور اينجانب كه حداقل مالك پنجاه درصد از سهام فيلم مي‌باشم غيرقانوني قرارداد مي‌بندد و يكي از مسئولين محترم اداره نظارت و ارزشيابي علنا مي‌گويد كه قانون را اجرا كرده است. همه سينماي ايران شهادت مي‌دهند كه اين كار خلاف قانون و مقررات است ولي اين آقاي مسئول با پررويي از اجراي قانون و مقررات مي‌گويد!!!

جناب آقاي دكتر حسيني، شما شاهد دوندگي‌ها و احقاق حق من بوده‌ايد. خود شما دستور رسيدگي و مساعدت صادر كرده‌ايد ولي دستور شما هم متاسفانه بي‌پاسخ مانده است. يقينا از فردا هجوم لشگر منافق و فرصت طلب وماركسيست و توده‌اي به صورت كاملا هماهنگ و برنامه‌ريزي شده و كاملا حساب شده و زيركانه به اينجانب آغازخواهد شد ولي شك نكنيد كه من از رو نخواهم رفت. رسالت من مبارزه بي‌امان با تفكر شيطاني و منافقانه و ماركسيستي و توده‌اي و ضد خدايي و ضد انساني است و توكلم فقط به خدا و اميدم به حضور آگاهانه و مومنانه و غيرتمندانه ايرانيان شجاع و مسلمانان با هوش و شيعيان و سنيان عدالت گستر است. امروز يك ايراني و مسلمان و شيعه و هنرمند و معتقد به كشور و نظام مشكل دارد و فردا يكي ديگر از هموطنان هر تفكر معتقد به رشد و آباداني كشور. براي شيعيان معاويه و عمروعاص و ابن ملجم و بلعم باعورا سكوت شيعيان محمد و علي و معصومين و آقا اباصالح و ايرانيان غيرتمند، بهترين حربه است كه در روز روشن عدالت و برابري را ناجوانمردانه مثله كنند.

جناب آقاي دكتر حسيني، اينكه در شهر تهران و در روز روشن و در جلوي چشم همه ايرانيان و مسلمانان و هنرمندان و به كمك نهادهاي صنفي و دولتي، سهامدار و تهيه كننده‌اي با وجود داشتن حكم بلا اثر و محكوم شدن در دادگاه صالحه كشور، همچنان گردن كلفتي مي‌كند و زور مي‌گويد و زندگي هنرمند مسلمان و معتقدي را به نابودي مي‌كشاند و هيچ مومن و غيرمومن و هيچ مسئول و غير مسئولي اعتراض نمي‌كند و به جز خبرگزاري باشرف فارس در هيچ روزنامه و هفته نامه و مجله و رسانه‌اي منعكس نمي‌شود نشانگر آن است كه لشگر معاويه و عمروعاص و ابن ملجم و منافقين و فرصت‌طلبان ماركسيست و توده‌اي به خوبي و با هوشياري و هماهنگ و پرتوان در حال كار و فعاليت و فتح خاكريزهاي باقي مانده هستند و مسئولين فكري و فرهنگي كشور متاسفانه در خواب بسيار نگران كننده‌اي به سر مي‌برند كه هدف اين مطلب و تمامي مطالب قبلي من فقط "تذكر قرآني " است كه به لطف خدا ازخواب غفلت بيدار بشويم.
جناب آقاي دكتر حسيني، حرف آخرم حرف مولا حسين (ع) است: "كسي كه اندوه مومني را برطرف كند خداوند اندوه او را در دنيا و آخرت برطرف مي‌كند. " بديهي است كه جمله فوق فقط يك جمله ساده اخلاقي نيست. بينش و تفكر و منش آفتخارآميز مذهب شيعه است كه اگر مسئولين به آن عمل كنند ايران اسلمي الگو و نمونه مي‌شود اما افسوس كه لشگر منافقين و فرصت‌طلبان ماركسيست و توده‌اي و شيعيان معاويه و عمروعاص و ابن‌ملجم و بلعم باعورا چنين چراغ‌هاي فروزنده و درخشاني را به شدت كم نور و كم اثر كرده‌اند.

سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش