بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا در این بخش به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا میپردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-08-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا

برنامه مسابقات تيمهاي ايراني در ليگ قهرمانان 2010 اسيا

سايت گل- عليرغم اينکه ديروز قرعه کشي مسابقات ليگ قهرمانان اسيا انجام شد، اما برنامه مسابقات هنوز از سوي کنفدراسيون فوتبال اسيا اعلام نشده است. برنامه بازيهاي تيمهاي ايراني در مسابقات ليگ قهرمانان بدين صورت خواهد بود:

هفته اول:

سه شنبه 4 اسفند
الاهلي جده- استقلال
ذوب اهن- برنده پلي اف

چهارشنبه 5 اسفند
الشباب - سپاهان
مس - الاهلي دوبي

هفته دوم:

سه شنبه 18 اسفند
استقلال - الجزيره
الاتحاد - ذوب اهن

چهارشنبه 19 اسفند
سپاهان- العين
الهلال- مس

هفته سوم:

سه شنبه 3 فروردين
ذوب اهن- بنيادکار
استقلال- الغرافه

چهارشنبه 4 فروردين
پاختاکور- سپاهان
السد- مس

هفته چهارم

سه شنبه 10 فروردين
سپاهان- پاختاکور
مس- السد

چهارشنبه 11 فروردين
بنيادکار- ذوب اهن
الغرافه- استقلال

هفته پنجم:

سه شنبه 24 فروردين
سپاهان- الشباب
الاهلي دوبي- مس

چهارشنبه 25 فروردين
استقلال- الاهلي جده
برنده پلي اف- ذوب اهن

هفته ششم:

سه شنبه 7 ارديبهشت
مس- الهلال
العين- سپاهان

چهارشنبه 8 ارديبهشت
الجزيره- استقلال
ذوب اهن- الاتحاد
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-08-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بررسي وضعيت گروه A ليگ قهرمانان اسيا؛ استقلال و کابوس جده

سايت گل- تيمهاي استقلال تهران، الجزيره امارات، الاهلي جده و الغرافه قطر در گروه A ليگ قهرمانان اسيا قرار گرفتند. استقلال فصل قبل نيز با الجزيره و تيمهايي از قطر و عربستان همگروه بود.

الاهلي جده: تيم چهارم فصل قبل ليگ عربستان است که در اين فصل از 9 بازي فقط 11 امتياز کسب کرده و در رده پنجم ليگ عربستان قرار دارد. گوستاوو الوارو سرمربي آرژانتيني اين تيم است و در ترکيب اين تيم 2 بازيکن ارژانتيني و يک کلمبيايي حضور دارند. خاوير توليدو ارژانتيني ستاره اين تيم است که در اين فصل با زدن 6 گل دومين گلزن برتر ليگ عربستان است.

الغرافه قطر: قهرمان ليگ قطر در اين فصل با 20 امتياز از 9 بازي فعلا در رده دوم جاي دارد. کايو جونيور برزيلي هدايت اين تيم را بر عهده دارد. يونس محمود عراقي به همراه کلمرسون و جونينيو برزيلي و عثمان العساس مراکشي بازيکنان خارجي اين تيم هستند. بدون شک کلمرسون بهترين بازيکن اين تيم است که فعلا 7 گل در ليگ قطر براي الغرافه زده است.

الجزيره امارات: عنکبوتهاي ابوظبي با 22 امتياز صدرنشين ليگ امارات هستند و با روند فعلي قهرمان ليگ امارات خواهند شد. آبل براگا برزيلي هدايت اين تيم را بر عهده دارد و ستاره اين تيم نيز ريکاردو اوليويرا بازيکن اسبق ميلان و والنسياست که تاکنون در ليگ امارات 8 گل زده است.

سابقه رويارويي: استقلال براي اولين بار با الاهلي جده و الغرافه قطر در مسابقات آسيايي روبرو مي شود. اين تيم فصل قبل با الجزيره در دو بازي رفت و برگشت به تساوي 1-1 و 2-2 دست يافت.

نکته: استقلال از بازي در جده خاطره خوشي ندارد. اين تيم تاکنون 5 بازي در جده انجام داده است که در هر پنج بازي شکست خورده است.

پيش بيني صعود: استقلال تهران و الجزيره امارات شانس هاي اصلي براي صعود از اين گروه هستند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-08-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بررسي وضعيت گروه B ليگ قهرمانان اسيا؛ ذوب اهن در گروه مرگ

سايت گل- تيم ذوب اهن اصفهان در دومين فصل حضور در ليگ قهرمانان اسيا با قرعه سختي روبرو شده است. الاتحاد عربستان، بنيادکار ازبکستان و احتمالا الوحده امارات گروه سختي را براي ذوبي ها بوجود اورده اند.

الاتحاد عربستان: نايب قهرمان ليگ قهرمانان فصل قبل و قهرمان دو دوره اين مسابقات، در حال حاضر و با توجه به دو بازي کمتر در رده سوم ليگ عربستان قرار دارد. گابريل کالدرون آرژانتيني هدايت اين تيم را همچنان بر عهده دارد و تعداد زيادي از ملي پوشان عربستاني عضو الاتحاد هستند. محمد نور ستاره اين تيم است که نقش محوري را در الاتحاد دارد و از شم گلزني خوبي هم برخوردار است.هشام ابوچرونه مراکشي و امين چرميتي تونسي ديگر بازيکنان سرشناس اين تيم هستند.

بنيادکار ازبکستان: قهرمان ليگ تازه پايان يافته ازبکستان فصل قبل در تهران پرسپوليس را حذف کرد. اين تيم ثروتمند ازبکي فصل قبل هم خوب نتيجه گرفت و با زدن 84 گل در يک فصل نشان داد که خط حمله خطرناکي دارد. لوئيز فيليپه اسکولاري سرمربي اين تيم و ريوالدو هم ستاره بنيادکار است. ريوالدو در اين فصل اقاي گل ليگ ازبکستان شد. تعداد زيادي از ملي پوشان ازبکستان هم در اين تيم بازي مي کنند.

برنده پلي اف: حضور الوحده در در اين گروه محتمل به نظر مي رسد. اين تيم فعلا در رده دوم ليگ امارات است و فرناندو بايانو ستاره برزيلي و اسماعيل مطر ملي پوش اماراتي را در اختيار دارد. البته نبايد از حضور الکرامه يا چرچيل برادرز هند هم در اين گروه تعجب کرد.

سابقه رويارويي: ذوب اهن در تنها حضور خود در ليگ قهرمانان سابقه رويارويي با هيچکدام از اين تيمها را ندارد.

نکته: بنيادکار در بازيهاي قبلي با تيمهاي ايراني مقابل سپاهان، پرسپوليس و سايپا پيروز شده است و به هيچ تيم ايراني نباخته است. ريوالدو نيز براي چهارمين بار به ايران خواهد امد.

پيش بيني صعود: الاتحاد و بنيادکار شانس اصلي صعود از اين گروه هستند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-08-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بررسي وضعيت گروه C ليگ قهرمانان اسيا: العين گربه سياه سپاهان

سايت گل- تيم سپاهان در گروه سوم مسابقات ليگ قهرمانان اسيا با حضور تيمهاي العين، الشباب و پاختاکور از قرعه نسبتا خوبي برخوردار است. سپاهان تاکنون دو بار با العين و الشباب در ليگ قهرمانان اسيا همگروه بوده است.

العين امارات: قهرمان سابق اسيا و بهترين تيم چند سال اخير فوتبال امارات، در اين فصل وضعيت خيلي خوبي ندارد و همين هفته قبل مقامات اين باشگاه وينفرد شفر الماني را اخراج کردند و تونينو سروزو برزيلي را جانشين وي کردند. اين تيم فعلا با 14 امتياز در رده چهارم ليگ امارات قرار دارد. خوزه ساند آرژانتيني با زدن 10 گل بهترين گلزن ليگ امارات است و خورخه والديويا ونزوئلائي نيز کاپيتان بنفش هاي اماراتي است.

الشباب عربستان: شيرهاي سفيد رياض که فصل قبل با پرسپوليس همگروه بودند،در حال حاضر با 23 امتياز از 10 بازي در رده دوم ليگ عربستان هستند. جايمه پاچکو پرتغالي سرمربي اين تيم است و بدون شک ناصر الشمراني ستاره اين تيم است که بهترين گلزن الشباب در سالهاي اخير بوده است. ادام گريفت از استراليا و فلويو امادو از انگولا به همراه مارسلو کاماچو بازيکنان خارجي اين تيم هستند.

پاختاکور ازبکستان: قهرمان جام حذفي ازبکستان و نايب قهرمان ليگ(البته با فاصله 20 امتيازي نسبت به بنيادکار) توسط ويکتور جليل اف ازبک هدايت مي شود. اين تيم در همه ادوار ليگ قهرمانان حضور داشته است و از اين نظر رکوردار است. الکساندر جنريخ ستاره پاختاکور است و بازيکناني از صربستان و مونته نگرو در اين تيم بازي مي کنند.

سابقه رويارويي: سپاهان چهار بار با الشباب روبرو شده است که 3 برد و يک تساوي بدست اورده است. همچنين از 4 بازي با العين نيز دو تساوي و دو شکست عايد سپاهان شده است.

نکته: العين گربه سياه سپاهان در ليگ قهرمانان اسيا بوده که دو بار با نتيجه 3-2 اين تيم را شکست داده و در اصفهان نيز سپاهان را متوقف کرده است.

پيش بيني صعود: الشباب عربستان و سپاهان شانس اصلي صعود از اين گروه هستند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-08-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بررسي وضعيت گروه D ليگ قهرمانان اسيا: رويارويي مس و معدنچي

سايت گل- تيم مس کرمان در اولين حضور خود در رقابتهاي قاره اي با تيمهاي الهلال عربستان، السد قطر و الاهلي دوبي همگروه شده است.

الهلال عربستان: پرافتخارترين تيم عربستان در حال حاضر با 26 امتياز صدرنشي ليگ عربستان است. اريک گرتس بلژيکي رهبري الهلال را بر عهده دارد و محمد الشلهوب بهترين گلزن ليگ عربستان در اين تيم بازي مي کند. محمد الدعايه دروازه بان سرشناس عربستاني ها با 37 سال همچنان سنگربان الهلال است. ياسر القحطاني، ميرول رادوي ستاره 2 ميليون دلاري اهل روماني و لي يونگ پيو کره اي از جمله سرشناس ترين بازيکنان اين تيم هستند.

الاهلي دوبي: سرخپوشان دوبي که چند روز ديگر در جام باشگاههاي جهان شرکت مي کنند، در اين فصل روزهاي بحراني را پشت سر مي گذارد که منجر به اخراج مربي تيم نيز شد. مهدي علي مربي بومي فعلا هدايت الاهلي را بر عهده دارد و اين تيم در ليگ امارات هفتم است. حسني عبدربه مصري به همراه مهرزاد معدنچي و باري برزيلي ستاره هاي الاهلي هستند. احمد خليل مهاجم جوان تيم ملي امارات نيز يکي از ستاره هاي الاهلي محسوب مي شود.

السد قطر: پرافتخارترين تيم فوتبال قطر، فعلا بدون باخت و با 23 امتياز صدرنشين ليگ ستارگن قطر است. کاسمين اولاريو سرمربي رومانيايي هدايت السد را بر عهده دارد و لئوناردو برزيلي که فصل قبل اقاي گل ليگ قهرمانان اسيا شد، ستاره اين تيم است که تاکنون 10 گل در ليگ قطر به ثمر رسانده است.

سابقه رويارويي: مس براي اولين بار در مسابقات باشگاهي قاره اسيا حاضر مي شود.

نکته: در تاريخ رقابتهاي باشگاهي اسيا هيچ تيم ايراني در شهر رياض به تيمهاي عربستاني نباخته است. مهرزاد معدنچي نيز تنها بازيکن ايراني حاضر در ليگ قهرمانان اسيا با تيمهاي خارجي است.

پيش بيني صعود: الهلال شانس اول صعود از اين گروه است و مس اگر وضعيتش را بهبود نبخشد، السد به عنوان تيم دوم صعود خواهد کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

برنامه ديدارهاي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا؛

لیگ قهرمانان آسیا سرانجام برای نمایندگان فوتبال ایران آغاز می شود. آغاز این رقابت ها فصل تازه ای را برای فوتبال ایران به ارمغان خواهد آورد. بعد از حذف تحقیر آمیز همه نماینده ها در سال گذشته، امسال ایرانی ها با تجربه بیشتر و تدارک بهتر به دنبال صعودند

بر اساس برنامه اعلامي AFC سه‌شنبه چهارم اسفند 1388 ذوب آهن اصفهان و الوحده امارات ساعت 17:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به ديدار هم خواهند رفت.

در همين روز و از ساعت20:50 به وقت تهران ديدار الاهلي عربستان - استقلال تهران در عربستان برگزار خواهد شد.

چهارشنبه پنجم اسفند 1388 نيز مس کرمان در ورزشگاه شهيد باهنر ميزبان الاهلي امارات است. اين ديدار ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار مي شود.

همچنين در اين روز و از ساعت 20:50 در عربستان الشباب عربستان ميزبان فولاد مبارکه سپاهان است.

بازي الاهلي عربستان - استقلال تهران و الشباب عربستان - فولاد مبارکه سپاهان از شبکه سوم سيماي جمهوري اسلامي ايران به صورت مستقيم پخش مي شود
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ذوب آهن 1ـ الوحده امارات صفر

ذوب آهن به عنوان اولین نماینده ایران با پیروزی کارش را آغاز کرد تا فوتبالدوستان را به ادامه این رقابت ها امیدوار کند

گل: ايگور كاسترو(60) براي ذوب آهن
برخلاف دوره گذشته ليگ قهرمانان اولين تيم ايراني رقابت‌هاي آسيايي را با موفقيت آغاز كرد. ذوب آهن با پيروزي يك بر صفر مقابل تيم صدرنشين امارات نشان داد براي گروه مرگ برنامه‌هاي ويژه‌اي دارد. ايگور كاسترو و گل سه امتيازي‌اش پاياني بود بر همه ناكامي‌هاي اين فصل ستاره برزيلي ذوب آهن.
ورزشگاه فولادشهر
تماشاگر 8 هزارنفر
داور: توجو مينورو
اخطار: عشوري(ذوب آهن)، بايانو(الوحده)

ذوب آهن:‌
شهاب گردان، سيدمحمدحسيني، محمد صلصالي، فرشيد طالبي، حسن اشجاري، سينا عشوري، محمد منصوري(90 مصطفي صالحي‌نژاد)، قاسم حدادي‌فر(84 محسن مسلمان)، محمد قاضي(72اسماعيل فرهادي)، محمدرضا خلعتبري، اگوركاسترو
سرمربي: منصور ابراهيم‌زاده

الوحده امارات:
مارسيو رودريگر، محمد الشههي(75حسن امين)، فرناندو بايانو، سعيد سالم، فهد مسعود(70سالم الرجيبي)، حسن يوسف، بشير سعيد، محمود خميس(46خالد جلال)، عيسي احمد، حمدان كمالي، عادل محمد
سرمربي: اكسپرگا

شرح بازي:
ذوب آهن در مجموع روز خوبي را پشت سر گذاشت آنها پس از اينكه تا دقيقه 20 بازي به ارزيابي الوحده زدند. دست به حملات گسترده‌اي نموده‌اند كه برخلاف هميشه موقعيت‌هاي آنها دير تبديل به گل شد و اصفهاني‌ها مجبور شدند تا دقيقه 60 براي گل زدن صبر كنند. پس از گل ذوب آهن نيز ذوب آهن مي‌توانست اختلاف را بيشتر كند به هر حال تثبيت سه امتياز از ميزان اهميت بيشتري برخوردار بود شايد به همين دليل بود كه بازيكنان ذوب آهن دقايق بسياري به حفظ توپ پرداختند.

شرح گل:
1ـ 0(ذوب آهن): حركت در عرض ايگور كاسترو از ميان برداشتن يكي، دو بازيكن الوحده او را در موقعيت شوت‌زني از پشت قوس محوطه 18 قدم قرار داد كه شوت او تك گل بازي را رقم زد.

اتفاق ويژه:
اولين تيم ايراني در ليگ قهرمانان آسيا الهام‌بخش ظاهر شد. شاگردان منصور ابراهيم‌زاده همانگونه كه داربي را از آن خودكردند از سد الوحده هم گذشتند اين شروع خوب نويدبخش حضور قدرتمندانه تيم‌هاي ايراني در ليگ قهرمانان باشد. اميدوارم اينگونه باشد.

بهترين بازيكن:
ايگور كاسترو، او فوق‌العاده نبود ولي سه امتياز گلش ارزش فوق‌العاده‌اي براي ذوب آهن داشت و مهمتر اينكه كاسترو بالاخره پس از مدت‌ها ناكامي در فصل جديد بار ديگر محبوب هواداران ذوب آهن شد. سينا عشوري هافبك دفاعي ذوب آهن هم نمايش فوق‌العاده‌اي داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال گام اول را محكم برداشت

سايت گل ـ استقلال برتري خود را در نيمه دوم نيز حفظ كرد، تا بتواند گام اول را در جده محكم بردارد.

به گزارش گل ، آبي‌پوشان تهراني در نيمه دوم يك بازي كاملا منطقي را ارائه دادند. اگر چه سفيدپوشان الاهلي موقعيت‌هاي زيادي را تدارك ديده و حتي با دستور داور صاحب به پنالتي شدند؛ اما درخشش محمدمحمدي از يك سو و تجربه و آمادگي بالاي فرهاد مجيدي از سوي ديگر باعث شد تا استقلال علاوه بر دفع موقعيت‌هاي حريف براي بار دوم به گل دست‌يابد.

گل دوم استقلال بر روي جايگيري فرهاد مجيدي و ارسال زيباي خسرو حيدري رقم خورد. خسرو حيدري از جناح راست نفوذ خوبي داشت و ارسال دقيق او اين فرصت را براي كاپيتان آبي‌پوشان ايجاد كرد تا با ضربه سر دومين گل استقلال را به ثمر برساند.

بعد از اين گل ، بازيكنان الاهلي روي دروازه محمدي، حملاتي را تدارك ديدند كه در دقيقه 40 نیمه دوم، يكي از آنها نتيجه داد. ارسال محمد مسعد باعث شد تا حسين راهب تك گل تيم ميزبان را به ثمر برساند. بعد از اين گل و در دقايق باقيمانده سفيدپوشان الاهلي كه اميدوار شده بودند، بر شدت حملات خود افزودن اما در نهايت با دميدن سوت داور ژاپني به نشان پايان مسابقه اين نماينده كشور ما بود كه در كشور عربستان به يك پيروزي قاطع دست يافت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

امروز در ليگ قهرمانان،درخشش ايراني ها ادامه مي يابد؟

قوي‌ترين و ضعيف‌ترين نماينده ايران امروز ليگ قهرمانان را آغاز مي‌كنند

. سايت گل - اميرقلعه نويي سومين حضورش در يك تورنمنت بي‌المللي را تجربه مي‌كند . امير قلعه نويي امروز براي سومين بار حضور در يك تورنمنت بين‌المللي را در دوران مربيگري‌اش تجربه مي‌كند.
حدود سه سال قبل قلعه نويي در اولين ميدان بين‌المللي با تيم ملي ناكام شد. او در جام ملتهاي آسيا با تيمي پر از ستاره نتوانست جلوتر از يك چهارم برود و با شكست مقابل كره جنوبي حذف شد. سال قبل او دومين حضور خود در يك ميدان بين‌المللي را با استقلال در ليگ قهرمانان تجربه كرد و بدون هيچ بردي در گروهش چهارم شد تا بيش از پيش زير سوال برود.
بعد از اين اتفاق او به سپاهان رفت تا يك بار ديگر هدايت تيمي پر از ستاره را در اختيار بگيرد. اين در حالي بود كه سپاهان با خوش شانسي به ليگ قهرمانان صعود كرده بود و قلعه نويي اين فرصت را داشت تا نظر كارشناسان را نسبت به خود تغيير دهد. حالا وقت اين كار فرا رسيده است. سپاهان با 6 امتياز اختلاف نسبت به ذوب آهن در صدر جدول ليگ است و اميد اول قهرماني محسوب مي‌شود اما در ليگ قهرمانان راه سختي در پيش دارد.
اين تيم چهارشنبه شب در رياض مهمان الشباب است،تيمي كه فصل قبل هم گروه پرسپوليس بود و نتوانست بيش از يك امتياز از نماينده ايران بگيرد.
دو تيم العين امارات و پاختاكور ازبكستان هم در همين گروه هستند اما رسانه‌هاي عربستان بازي امشب را فينال گروه عنوان كرده‌اند. به عقيده آنها الشباب و سپاهان بهترين تيم‌هاي گروه هستند و بازي آنها از حساسيت بالايي برخوردار است اما واقعيت اين است كه دو تيم ديگر هم اگر شانس بيشتري براي صعود نداشته باشند به طور حتم شانس‌شان كمتر از الشباب و سپاهان نيست. هرچند كه بايد اين موضوع را هم در نظر گرفت كه از ميان اين چهار تيم،سپاهان در مسابقات داخلي كشور خود موفق‌تر از سه تيم ديگر بوده و از شرايط بهتري برخوردار است.
برخلاف سپاهان ديگر نماينده ايران يعني مس شرايط كاملا بدي دارد. در واقع در دومين روز از ليگ قهرمانان آسيا بهترين و بدترين نمايندگان ايران به ميدان مي‌روند و اين چيزي است كه نگراني‌هاي عمومي به ويزه نگراني مردم كرمان را به همراه داشته است. تيم مس هم اكنون در رتبه شانزدهم ليگ است و يكي از نامزدهاي سقوط به ليگ يك محسوب مي‌شود پس طبيعي است در گروهي كه السد قطر،الاهلي امارات والهلال عربستان هم حضور دارند كمترين شانس براي صعود را داشته باشد.
البته شرايط كادر فني اين تيم با سپاهان كمي فرق دارد. لوكا بوناچيچ كه هنوز نتوانسته مس را از منطقه خطر بالا بكشد بهترين نتيجه دوره جديد ليگ قهرمانان را با يك تيم ايراني گرفته و سپاهان را سه سال قبل تا فينال اين مسابقات بالا برده است. او شايد تنها نقطه قوت مس پيش از بازي امروز با الاهلي امارات باشد هرچند خيلي‌ها معتقدند با اين تيم بد و ناهماهنگ،هيچ كاري از دست او نيز ساخته نيست.
منبع:سايت
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مس 4ـ الاهلي 2؛ رقص نارنجي زير باران كوير

تعويض‌هاي تهاجمي بوناچيچ در اواسط نيمه دوم ورق را به سود مس برگرداند تا اين تيم در دقايق پاياني با سه گل متوالي بازي 2ـ1 باخته را با نتيجه 4ـ2 به سود خود تمام كنند.

هفته اول مرحله گروهي، ورزشگاه باهنر كرمان، ساعت 19،
تماشاگر: بيش از 20 هزار نفر
داوران: والنتين داوران: كوالنكو، عبدو خاميدولورسولف، الكسب ميرونف
گلزنان : خمیس سالم (19) و مهرزاد معنچی (45) برای الاهلی ومصطفي سيفي ، مهدي رجب‌زاده (75، 85) علي سامره (1+90) (مس كرمان)
كارت زرد: سزار، بدرالجينشي

مس:
سامان صفا، حميدرضا غني‌زاده، پيروز قرباني، فرهاد سالارپور (61 داسيلوا)، قاسم دهنوي، مصطفي سيفي (72 روح اله بيگدلي)، فرزاد آشوبي، مهدي رجب‌زاده، اميرحسين يوسفي، فراز فاطمي (70 علي سامره)؛ حميد عزيززاده
سرمربي: لوكا بوناچيچ

تركيب الاهلي امارات:
عبيد الطويلا، عبيد خليفه، باره، مهرزاد معدنچي، حسني عبدراو، سالم خميس، بدريا قوت، صالح حميد، يوسف الحمادي، اميرحسين سزار (89 خليل جنيدي)، يوسف الحمادي،
سرمربي: اينجيك

شرح گل‌ها:
در دقيقه 19 مصطفي سيفي روي يك حركت زيبا صاحب توپ شد كه پس از دريبل مدافع پيش روي خود، توپ را در قعر دروازه حريف جاي داد.
سالم خميس از فاصله حدود 30 متري توپ را در دقيقه 45 در درون دروازه مس جاي داد.
در دقيقه 57 پاس زیبای باره از جناح راست به مهرزاد معدنچي رسيد تا مهرزاد با ضربه دقيق موفق به گلزني شود. در دقيقه 75 پاس قاسم دهنوي به رجب‌زاده با ضربه بغل پاي رجب‌زاده تبديل به گل شد.
پاس سامره در دقيقه 85 به مهدي رجب‌زاده رسيد تا اين بازيكن بار ديگر نتيجه را به نفع مس عوض كند.
در دقيقه 1+90 روي يك ضد حمله توپ به سامره رسيد. نفوذ پا به توپ و ضربه ديدني سامره گل چهارم را براي مس به همراه داشت.

شرح بازی:
در حالي كه مس كرمان ضعيف و از نفس افتاده به نظر مي‌آمد، سه تعويض ريسكي لوكا بوناچيچ و ورود زالترون، سامره و بيگدلي به زمين شرايط را به سود نارنجي‌پوشان تغيير داد. آنها كه مدت‌هاست شرايط نامناسبي در ليگ دارند اين بار در بهترين نمايش نيم ساعت خود در اين فصل موفق شدند دو گل خورده را جبران كنند و با 4 گل به پيروزي برسند. بردي كه مديون اوج‌گيري ناگهاني بازيكناني بود كه در ابتدا مناسب حضور در اين بازي به نظر نمي‌رسيدند. البته براي كرماني‌ها گلزني علي سامره بخصوص لذت ديگري داشت چرا كه اين مهاجم سابقاً ملي‌پوش با سابقه بازي در امارات مدت‌ها بود كه براي تيمش گل نزده بود. اما او در لحظه گل چهارم كه از فراري طولاني روي پاي رجب‌زاده شكل گرفت بهترين پايان ممكن براي اين مسابقه را رقم زد. بردي كه با توجه به شرايط مس حتي خوش‌بين‌ترين‌ها هم تصورش را نمي‌كردند.

اتفاق ويژه:
مجادلاتي كه روي موضوع جعل نام خليج فارس به وجود آمده بود باعث شد كه گزارش اين بازي رنگ و بوي ناسيوناليستی بگيرد. پخش تصاوير درشت پرچمي كه روي آن نوشته شده بود خليج هميشه فارس در لحظات گلزني مسي‌ها و نوع گزارش گزارشگر و جمله آخر او كه خطاب به اهلي امارات گفت:«خلاص» بخشي از اين واكنش ناسيوناليستی بود كه البته شايد كمي بيش از اندازه به نظر مي‌رسيد.

بهترين بازيكن:
مهدي رجب‌زاده با يك پاس گل دو گل سرنوشت‌ساز ستاره اين بازي بود ضمن اينكه علي سامره نيز كه پاس گل سوم را داد با گلي كه در دقايق پاياني به ثمر رساند پاداش نمايش خوبش را گرفت. باره ستاره برزيلي اهلي نيز يكي از بهترين‌هاي زمين بود كه بارها خط دفاع مس را به هم ريخت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)