بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > اخبار گوناگون > اخبار حوادث و رخدادها

اخبار حوادث و رخدادها در این بخش اخبار و حوادث همانند آنچه که در روزنامه ها در بخش حوادث دیده میشود با رعایت قوانین گنجانده خواهد شد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-07-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام
جدید دختر دانش آموز قربانی وسوسه مرد متاهل

مرد متاهلي که پس از کشاندن يک دختر دانش آموز به خانه اش او را قرباني وسوسه خود کرده بود در پي تحقيقات تخصصي پليس دستگير شد و به جرمش اعتراف کرد.

روز 26 آذر ماه سال گذشته ماموران پليس بندرعباس از کشف جسد دختري نوجوان در بيابان هاي اطراف شهرک مرواريد مطلع شدند و خود را به آنجا رساندند. ساعتي بعد بازپرس کشيک جنايي نيز که از اين موضوع اطلاع يافته بود خود را به محل کشف جسد رساند و رسيدگي تخصصي در اين باره آغاز شد. تحقيقات اوليه نشان مي داد ماه ها از مرگ دخترک مي گذرد، به همين علت جنازه براي بررسي علت دقيق مرگ و همچنين شناسايي هويت مقتول به پزشکي قانوني انتقال يافت.

کبودي هاي دور گلوي مقتول نشان مي داد وي بر اثر فشار وارده بر عناصر حياتي اش جان باخته است. از سوي ديگر بررسي اسامي مفقود شدگان به فاش شدن هويت دختر نوجوان منجر شد. خانواده اين دختر 16 ساله که مهتاب نام داشت، ماه ها قبل در پي ناپديد شدن فرزندشان در مسير مدرسه موضوع را به پليس گزارش داده بودند اما از آن زمان هيچ ردي از دختر نوجوان به دست نيامده بود.

کشف جسد مهتاب باعث شد بار ديگر پرونده ناپديد شدن او به جريان بيفتد و اين بار کارآگاهان تحقيقات خود را روي قتل وي معطوف کنند. آنان پس از پرس وجو از تعدادي از همکلاسي هاي مهتاب دريافتند او مدتي پيش از ناپديد شدن با مردي 32 ساله به نام آرش در ارتباط بوده و احتمال دارد آرش در قتل وي نقش داشته باشد به همين علت تنها مظنون پرونده تحت تعقيب قرار گرفت و سرانجام روز دهم فروردين در خانه اش شناسايي و دستگير شد.

آرش هنگامي که تحت بازجويي قرار گرفت، گفت اصلاً دختري به نام مهتاب را نمي شناسد و از ماجراي مرگ او بي خبر است اما با ادامه يافتن تحقيقات هنگامي که کارآگاهان به بررسي ريز مکالمات تلفني آرش پرداختند ديگر ترديدي در رابطه دختر نوجوان با آرش باقي نماند.

پس از آن متهم لب به بيان واقعيت گشود و گفت؛ سال گذشته به طور اتفاقي با مهتاب در خيابان آشنا شدم. در همان نگاه اول به همديگر علاقه مند شديم و تصميم گرفتيم با هم رابطه دوستانه داشته باشيم. من و مهتاب به صورت تلفني با هم صحبت و گاهي هم در پارک همديگر را ملاقات مي کرديم. او نمي دانست من متاهل هستم و سخت به من دلبسته شده بود تا اينکه پس از مدتي يک روز که همسرم در خانه نبود، تصميم گرفتم مهتاب را به منزلم بکشانم. با او تماس گرفتم و او نزد من آمد. تصميم گرفته بودم با او رابطه نامشروع برقرار کنم. پس از پذيرايي از او به سمتش رفتم. وي که از نيت من باخبر شده بود داد و فرياد کرد و در برابر من از خود مقاومت نشان داد. صداي مهتاب بالا رفت و از آنجا که مي ترسيدم کسي صدايش را بشنود با دستم جلوي دهانش را گرفتم اما يک لحظه به خودم آمدم و ديدم صورت دخترک کبود شده است. او پس از دقايقي بي حال شد و روي زمين افتاد. مهتاب ديگر نفس نمي کشيد. من که دستپاچه شده بودم جنازه را به بيابان هاي اطراف شهرک بردم و براي اينکه از مرگش مطمئن شوم روي صورت او يک کيسه نايلوني کشيدم. در حالي که مي خواستم از آنجا دور شوم النگوهاي مهتاب توجه ام را به خود جلب کرد. طلاها را از دستش بيرون کشيدم و آنها را فروختم تا با پولش برايش خيرات بدهم.

بنا بر اين گزارش هم اکنون اين متهم در بازداشت به سر مي برد و بازجويي ها از وي ادامه دارد
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)