بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض منصوريان : اميدوارم كريمى مثل ناصرخان بدشانس نباشد!

تهران IranSport.Net - بازيكن شماره ۱۰ استقلال حضور فيروز كريمى در اين تيم را يك اتفاق مهم مى داند و معتقد است اين مربى مى تواند آنها را از بحرانى كه دچار آن شده اند، نجات دهد. منصوريان با اشاره به اين موضوع اظهار داشت:انتخاب كريمى به عنوان سرمربى استقلال، كار مهم و شايسته اى بود و اميدوارم كه اين مربى در كارش موفق باشد. او نشان دادكه يك مربى باهوش و كاربلد است، فقط اميدوارم آقافيروز مثل ناصرخان بدشانش نباشد تا در بازى هاى آينده توقعات هواداران متعصب استقلال را برآورده كنيم.منصوريان طى هفته هاى گذشته و در حالى كه انتقادها از سرمربى استقلال به اوج رسيده بود، از حجازى به شدت حمايت كرد. او در خصوص ماندن اين مربى در استقلال گفت: حجازى يكى از اسطوره هاى باشگاه استقلال است و حذف او به هيچ عنوان درست نبود. اگر اين اتفاق مى افتاد، ۲۰ هزار هوادارمان را در ورزشگاه از دست مى داديم و خوشحالم كه حجازى همچنان در استقلال فعاليتمى كند. منصوريان در پايان صحبت هايش تصريح كرد: به عنوان كاپيتان استقلال بايد از هر شخصى كه سرمربى تيم مى شود، حمايت كنم و سال گذشته هم ديديد كه هميشه از مرفاوى حمايت كردم. اميدوارم فيروز كريمى هم در كارش موفق باشد و از هواداران مى خواهم كه همچنان از تيم خود حمايت كنند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض منصوريان : اميدوارم كريمى مثل ناصرخان بدشانس نباشد!

تهران IranSport.Net - بازيكن شماره ۱۰ استقلال حضور فيروز كريمى در اين تيم را يك اتفاق مهم مى داند و معتقد است اين مربى مى تواند آنها را از بحرانى كه دچار آن شده اند، نجات دهد. منصوريان با اشاره به اين موضوع اظهار داشت:انتخاب كريمى به عنوان سرمربى استقلال، كار مهم و شايسته اى بود و اميدوارم كه اين مربى در كارش موفق باشد. او نشان دادكه يك مربى باهوش و كاربلد است، فقط اميدوارم آقافيروز مثل ناصرخان بدشانش نباشد تا در بازى هاى آينده توقعات هواداران متعصب استقلال را برآورده كنيم.منصوريان طى هفته هاى گذشته و در حالى كه انتقادها از سرمربى استقلال به اوج رسيده بود، از حجازى به شدت حمايت كرد. او در خصوص ماندن اين مربى در استقلال گفت: حجازى يكى از اسطوره هاى باشگاه استقلال است و حذف او به هيچ عنوان درست نبود. اگر اين اتفاق مى افتاد، ۲۰ هزار هوادارمان را در ورزشگاه از دست مى داديم و خوشحالم كه حجازى همچنان در استقلال فعاليتمى كند. منصوريان در پايان صحبت هايش تصريح كرد: به عنوان كاپيتان استقلال بايد از هر شخصى كه سرمربى تيم مى شود، حمايت كنم و سال گذشته هم ديديد كه هميشه از مرفاوى حمايت كردم. اميدوارم فيروز كريمى هم در كارش موفق باشد و از هواداران مى خواهم كه همچنان از تيم خود حمايت كنند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض حجازى : اعضاى هيأت مديره از همان ابتداى فصل به دنبال جايگزين من بودند

تهران IranSport.Net - «ناصر حجازى» سرمربى سابق استقلال كه از اين پس به عنوان مدير فنى در جمع آبى پوشان فعاليت خواهد كرد، روز دوشنبه با لباس شخصى در محل تمرين استقلال حاضر شد. حجازى در گفت و گو با خبرنگاران، درباره تغييرات اخير اين تيم گفت: از هفته سوم به بعد فشار آوردند كه حجازى عوض شود. نمى دانم چرا اما بعداز بازى سوم، بعضى ها براى تغيير روى نيمكت اصرار داشتند و مى خواستند مرا بركنار كنند. وى افزود: در اين مدت به اندازه كافى فرصت نداشتم تا با هواداران صحبت كنم. طرفداران استقلال همه چيز را به خوبى مى دانند و از اتفاقاتى كه در اين مدت افتاده خبر دارند. آنها مى دانند چه كسانى براى تيم دردسر درست كردند و موضوع را به خوبى درك مى كنند. واقعاً از آنها متشكرم كه اين قدر به من لطف دارند و حامى و طرفدارم هستند. حجازى اظهار داشت: خيلى ها مى خواستند مرا حذف كنند اما فعلاً كه حذف نشده ام و به عنوان مديرفنى در خدمت استقلال خواهم بود. به خاطر مردم و هواداران در تيم ماندم و مى خواهم به مجموعه كمك كنم. مدير فنى استقلال گفت: خودم از فيروز كريمى خواستم هدايت استقلال را برعهده گيرد. چندى پيش با او ملاقاتى داشتم وگفتم بيايد وكار كند و وى هم قبول كرد. من هم مى نشينم كنار فيروز و هر كارى از دستم بر آيد، برايش انجام مى دهم. حجازى هنوز در استقلال هست اما فقط پست و مسئوليتم عوض شده است. حجازى با انتقاد از عملكرد اعضاى هيأت مديره باشگاه استقلال اظهار داشت: مسائل حاشيه اى در اطراف تيم بسيار است. بعداز شكست مقابل پيكان، منتظر بودم تا اعضاى هيأت مديره مرا اخراج كنند اما نمى دانم چرا چنين اتفاقى نيفتاد. آنها از هفته هاى اول باچند گزينه براى جايگزينى من مشغول مذاكره بودند كه اين موضوع براى تيم حاشيه و تشنج ايجاد كرد و يكى از دلايل عدم نتيجه گيرى ما همين بود. وى گفت: اگر تا روز جمعه كار كريمى براى نشستن روى نيمكت درست شود كه هيچ، وگرنه مرفاوى و ورمزيار از روى نيمكت تيم را هدايت خواهند كرد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض سخنگوى باشگاه استقلال تهران: شايد سراغ گزينه اى غير از «كريمى» برويم!

تهران IranSport.Net - سخنگوى باشگاه استقلال تهران گفت: در صورتيكه كريمى نتواند مدركى دال بر نداشتن قرارداد با استقلال اهواز ارائه كند، سراغ گزينه هاى ديگرمى رويم! «هاشم ساعدى» اظهار داشت: جهت انتخاب سرمربى جديد، مديران باشگاه اين مسئوليت را به على فتح الله زاده واگذار كردند تا راسا تصميم گيرى كنند. فتح الله زاده نيز به صورت شفاهى با فيروز كريمى به تفاهم رسيده اند اما هيچ ابلاغ يا قرارداد مكتوبى در اين خصوص وجود ندارد. ساعدى تأكيد كرد: فتح الله زاده بعد از مذاكره شفاهى با كريمى و تفكيك وظايف او و ناصر حجازى، حجازى را به عنوان مدير فنى انتخاب كرد. البته سرمربى جديد بايد مدركى مبنى بر اينكه مربى آزاد هستند يا موافقت نامه خود را با استقلال اهواز به ما ارائه كنند. ساعدى در مورد اينكه كريمى تا چه زمانى فرصت ارائه مدرك به استقلال تهران را دارد، عنوان كرد: حداكثر تا هفته آينده بايد مدارك خود را تحويل باشگاه دهند چون نمى توانيم تيم را بلاتكليف نگاه داريم.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض طالب لو: فوتبالم را مديون «قلعه نويى» هستم اما در باند او نيستم

تهران IranSport.Net - «وحيد طالب لو» دروازه بان استقلال با انتقاد از صحبتهايى كه در مورد او شنيده مى شود گفت: نمى دانم بحث كم كارى مرا چه كسى مطرح كرده اما چنين شايعاتى به هيچ وجه صحت ندارد.وى افزود: هر روز يك تهمت جديد به من مى زنند و مى گويند به خاطر فلانى گل هاى بد مى خورى. اين حرفها اعصاب مرا به هم ريخته و انتظار شنيدن آنها را از سوى هواداران و طرفداران استقلال ندارم. من چند سال است دروازه بان استقلال هستم و با تمام وجود براى تيم بازى كرده ام اما حرفهايى كه پشت سرم زده مى شود، واقعاً ناراحت كننده است. طالب لو اظهار داشت: آرزوى من است كه براى تمام اسطوره هاى فوتبال ايران مثل حجازى، پروين و قلعه نويى فوتبال بازى كنم. من رشد فوتبالم را مديون قلعه نويى مى دانم اما اين كه مى گويند در باند او هستم، به هيچ وجه صحت ندارد. وى گفت: اصلاً به چنين شايعاتى توجه نمى كنم. در اين چند هفته مسائل حاشيه اى بسيارى براى ما اتفاق افتاده كه در روند كاريمان تأثيرگذار بوده اما مى خواهم بدون توجه به اين حرفها، حواسم را فقط به فوتبال معطوف كنم. من ارزش استقلال و هواداران آن را مى دانم بنابراين هيچ وقت فكر كم كارى به سرم نمى زند. استقلال براى من ارزش بسيارى دارد و براى موفقيت تيم، از هيچ كوششى فروگذار نخواهم كرد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض سايت گل : سرمربيگري " فيروز كريمي" در استقلال قطعي نشد

تهران IranSport.Net - انتصاب "فيروز كريمي" به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال تهران، با اعلام شكايت تيم سابقش در مورد غيرقانوني بودن اين انتقال، توسط فدراسيون فوتبال ايران منتفي شد.

به‌گزارش سايت گل، اين تصميم بعد از نشست اضطراري كميته انضباطي فدراسيون فوتبال اتخاذ شد.

باشگاه سابق كريمي،/ استقلال اهواز/، شيوه عمل رقيب تهراني خود براي مذاكره با او را غيرقانوني خواند.

كميته انضباطي فدراسيون بعد از نشست خود اعلام كرد به زمان بيشتري براي بررسي موضوع نياز دارد و تا آن هنگام فيروز كريمي نمي‌تواند به عنوان سرمربي به استقلال تهران ملحق شود.

با اين تصميم، تيم استقلال در روز جمعه بدون حضور كريمي به مصاف راه- آهن خواهد رفت.

پيش بيني مي‌شود موضوع مورد مناقشه در روز ‪ ۱۰‬نوامبر (‪ ۱۹‬آبان) كه كميته انضباطي دوباره تشكيل جلسه مي‌دهد، بررسي شود.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-17-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض قلعه نويى: قيد استقلال را به طور كلى زده ام

تهران IranSport.Net - سرمربى اسبق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به طور كلى قيد همكارى با استقلال را زده ام و ديگر دوست ندارم در اين خصوص صحبت كنم. «امير قلعه نويى» خاطرنشان كرد: برخلاف اخبارى كه مبنى بر تماس يكى از اعضاى هيأت مديره باشگاه با من منتشر شده بود بايد بگويم هيچ فردى صحبت رسمى با من انجام نداده و دليلى وجود نخواهد داشت كه بخواهم براى خودم تبليغات كنم. وى اضافه كرد: خوشبختانه در چند روز اخير در كلاسهاى مربيگرى پيشرفته شركت داشتم و توانستم به بهترين شكل استفاده لازم را در جهت پيشرفت كارى ام ببرم.قلعه نويى درخصوص حضورش در بين مربيان منتخب كنفدراسيون فوتبال آسيا تأكيد كرد: باز هم مى گويم خدا را شكر مى كنم كه اين شانس به من رسيده تا بتوانم در صورت انتخاب شدن برگ زرين ديگرى را بر ويترين افتخارات فوتبال كشورم بيفزايم.اين حضور با همت كليه اعضاى كادرفنى، تداركات، پزشكى، بازيكنان تيم ملى و دست اندركاران فدراسيون فوتبال و مطبوعات شكل گرفته كه جا دارد از تلاش هاى تمام اين عزيزان كمال تقدير و تشكر را داشته باشم

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-17-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض سخنگوى باشگاه استقلال: هر چه استقلال اهواز بگويد همان است

تهران IranSport.Net - سخنگوى باشگاه استقلال تهران گفت : توافق مديران ارشد استقلال تهران و اهواز براى حضور فيروز كريمى در تهران صحت ندارد. تصميم نهايى در خصوص حضور آقا فيروز را در اختيار وى و باشگاه استقلال اهواز گذاشته ايم و هر تصميم و توافقى كه آنها بگيرند براى ما قابل احترام خواهد بود. هاشم ساعدى افزود: موفقيت استقلال اهواز ، موفقيت استقلال تهران است چرا كه هر ۲ تيم از يك خانواده هستند. ما دوست داريم تيم هم خانواده ما با اقتدار در ليگ حضور پيدا كند لذا هر تصميمى كه دوستان ما در استقلال اهواز بگيرند براى ما قابل احترام و اجرا خواهد بود. وى افزود : اگر دوستانمان در اهواز تصميم بگيرند آقاى كريمى را حفظ كنند براى هر دوى آنها آرزوى موفقيت و پيروزى داريم، اگر هم نظر آنها اين باشد كه آقاى كريمى را به استقلال تهران بدهند، تشكر مى كنيم و برايشان آرزوى بهروزى مى كنيم.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-17-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض محمد سعيد نفريه: مشكل فيروز كريمي تا شنبه حل مي‌شود

تهران IranSport.Net - محمدسعيد نفريه عضو هيات مديره باشگاه فرهنگي - ورزشي استقلال تهران گفت: مشكل "فيروز كريمي" براي حضور در تيم فوتبال استقلال تهران تا روز شنبه آينده‌حل مي‌شود. هم‌اكنون تمام مستندات باشگاه استقلال تهران به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ارايه شده و اين كميته به‌زودي راي نهايي خود را صادر مي‌كند.

وي با اشاره به اين كه مشكل كريمي با باشگاه استقلال اهواز نيست،تصريح كرد: دعوا هم‌اكنون ميان استقلال تهران و استقلال اهواز است و اين مساله بايد هر چه زودتر حل شود.

وي خاطرنشان كرد: اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال تهران مي‌خواهند كريمي با رضايت كامل از باشگاه قبلي خود به تهران بيايد.

نفريه بيان داشت: كميته انضباطي بايد زودتر راي خود را ارايه دهد زيرا گذشت زمان به ضرر تيم استقلال است.

نفريه در خصوص بازي هفته چهاردهم اين تيم در ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران ادامه داد: فيروز كريمي براي اين بازي در نيكمت استقلال تهران نخواهد نشست.

عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران افزود: در اين بازي ورمزيار بر روي نيكمت است ولي در خصوص حضور "ناصر حجازي" بر روي نيكمت خبري ندارم.

به گفته وي، نداشتن سرمربي در شرايط فعلي براي تيم استقلال مناسب نيست و اين مشكل زودتر بايد حل شود.

وي تاكيد كرد: هم‌اكنون در حال مذاكره با شهرام شفيع زاده مديرعامل باشگاه استقلال اهواز هستيم و اميدواريم به زودي نتيجه لازم حاصل شود.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-17-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض حاجيلو : هيچ مشكلي با مرفاوي ندارم

تهران IranSport.Net - سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت : اگر صمد مرفاوي مربي تيم فوتبال استقلال تهران درباره من صحبتي كرده، عقيده‌اش را اظهار داشته‌است و من هيچ مشكلي با او ندارم.

به گزارش سايت باشگاه استقلال ، اصغر حاجيلو افزود : من به عقيده مرفاوي احترام مي‌گذارم و در اين‌باره اظهارنظري نخواهم كرد.

وي گفت: آنهايي كه با من زندگي كرده‌اند بايد درباره اين تهمت‌ها قضاوت كنند.

وي درباره زمان بازگشت مرفاوي تصريح كرد: در جريان رفتن مرفاوي نبوده‌ام و بازگشت او نيز به من ارتباطي پيدا نمي‌كند، البته مشكلي هم با وي ندارم.

حاجيلو در مورد بازي روز پنجشنبه تيم استقلال برابر مقاومت سپاسي تصريح كرد: ديدار سختي پيش رو داريم همان قدر كه مقاومت برابرپرسپوليس و استقلال انگيزه دارد ما هم برابر اين حريف انگيزه داريم.

سرپرست تيم فوتبال استقلال در خصوص دلايل حضور "عمر چادري" بازيكن توگويي در تمرين استقلال گفت : طبق قانون ليگ هيچ بازيكني را نمي‌توانيم از فهرست استقلال خارج كنيم، مگر اينكه به بيماري صعب العلاج دچار شود و تا آخر عمرش قادر به بازي نباشد.

وي‌افزود:فهرست استقلال باجذب بيژن كوشكي تكميل شده‌است و ديگر نمي‌توانيم بازيكني را استخدام كنيم. اين بازيكن توگويي را براي فصل آينده مد نظر داريم.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش